Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pamēģināt nomirt...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Neizskaidroti fenomeni
Lapas: 1, 2, 3
Saara
ja cilveka varetu nomirt un atdzivoties vai jus gribetu pameginat nomirt ,bet ja jums nepatiktu tad jus varetu atdzivoties es pameginatu un jus???
Northwatch
LOL, es vienkaarssi neticeetu ka cilveeks var atdziivoties peec tam taads pats kaa bija...jaamirst i tikai vienu reizi cool.gif
trobelius
protams pameegjinaatu.. kaut vai lai redzeetu kaa ir peec tam
Mya
Nu nezinu,man tas liekas neiespējami,bet brīnumi mēdz notikt,tādēl, ja tāda iespēja man tiktu dota es to izmantotu noteikti!
morticia
me ar noteikti pamēģinātu un paskatītos vai vispār ir vērts dzīvot. ja nu pēc tam ir labāk?? huh.gif
tas vispār būtu interesanti wink.gif
Andza
Nee, nemeegjinaatu, lai arii cik interesanti neliktos. Taapeec, ka, ja nu tieshaam tur otraa pusee ir daudz krutaak, un nespeeju atrast sevii gribasspeeku atgriezties? Taa buutu vienkaarshi pretiigi nodeviiga riiciiba no manas puses attieciibaas pret visiem man tuvajiem cilveekiem.
ils
Tas būtu sāāāāpīgi! Labāk nemēģināt līdz liktens noteiktais laiks pats nepienāk!
Vinky
Nē. Kad nomiršu, tad nomiršu - tad arī redzēšu, kas notiek pēc nāves. Kāpēc man tas ir jāuzzin pirms laika?
_BijušaisPareģis
Gribētos jau pamēģīnāt cool.gif , bet labāk lai viss
iet savu ceļu... wink.gif saies vēl viss galīgā putrā... whistling.gif
giraffe
Es arii negribeetu meegjinaat... Neredzu tam jeegu! wink.gif
Laimīgā*
nez... vispaar avreetu jau, bet ir probleema... tur nebuutu shii foruma!!! crying.gif
Maxwels
Ja būtu 100% pārliecība, ka pēc tam atgrieztos... Bet... tomēr šaubos, ja man kāds tā vienkārši kaut ko teiktu... Nu... droši vien nē, bet tikai tāpēc, ka es nespētu noticēt šāda fakta iespējamībai. 100% pārliecības nevar būt nekad, arī, kad tā ir, tāpēc laikam ar mieru nebūtu. (hey, hey, šķiet, ka šis pavediens nav kustināts no vietas vairāk par gadu! Vai atkal aizies? grin.gif cool.gif )
Sapņu Teātris
E ticu,ka shodiena ir pilna ar specefektiem,tachu nedomaaju gan,ka kaadreiz vareetu atdziivoties mironji...
Tieshi tapeec es nekad labpraatiiki nemirtu...
Niamh
Es gribētu. Uzzināt, kā ir tad, kad neko nejūti, nedomā. Kad neapzinies sevi no pirmās personas viedokļa. Kas tad tu ir, tajā otrā pusē. Vai tad pazūd domas? Jūtas? Viss..

Ja man būtu iespēja, izdarītu.
Roviela
Es negribētu. Turklāt to visu jau esam piedzīvojuši. Tā ir tā pati sajūta, kāda ir pirms piedzimšanas. Nu ko, atcerās kāds, kā tad bija? Interesanti? smile.gif Re, tāda pati būs arī pēc nāves, tikai nekādu iespēju par to paspriedelēt, kā tagad.
Miss Doherty
Negribētu pamēģināt. Noteikti nē.

Manī ir īvaina sajūta, ka es zinu kā ir, kad nomirsti. Sev iegalvoti māņi, lai nebūtu bail nomirt, ja zini, ka nāve ir pēc minūtēm dažām. Jā, lai nebūtu bail arī dzīvot, ja galā tā pat sagaida kaulanā ar izkapti rokā.

Un es noteikti nepiekrītu Rovielas teiktajam par to kā ir pēc nāves. Ir savādāk. Ir labāk. Katras beigas ir jauns sākums, katrs jauns sākums ved mūs arvien tālāk un augstāk. Tad vai var būt tā kā reiz jau bija?

Tātad - kāpēc atgriezties uz kādu zemāku punktu, ja esi ticis augstāk? Lūk kāpēc negribētu.
Švilpaste
Nē. Pirmkart nebutu jēgas. Tikai,lai " Zinātu kā tas ir" mulkigi. Turklat ir rakstits,ka tie ,kas taisa pasnavibu nonak elle lai cik labi budami
Roviela
CITĀTS(Eternal Sunshine @ 31.05.2005 21:55)
Un es noteikti nepiekrītu Rovielas teiktajam par to kā ir pēc nāves. Ir savādāk. Ir labāk. Katras beigas ir jauns sākums, katrs jauns sākums ved mūs arvien tālāk un augstāk. Tad vai var būt tā kā reiz jau bija?

Tātad - kāpēc atgriezties uz kādu zemāku punktu, ja esi ticis augstāk? Lūk kāpēc negribētu.
*

Nu redzi, es neticu dvēseļu nemirstībai un tam, ka katras beigas ir jauns sākums. Tāpēc es saku, ka būs tas pats, kas bija pirms dzimšanas. T.i., nekas. Nav iespējas nekur atgriezties, jo nav tāda zemāka vai augstāka punkta. Arī tāpēc es negribētu pamēģināt nomirt, jo nāve katram ir tikai viena. Neizbēgama.
Demon
japz! tas buutu interesanti!
Psychotic Thoughts
Laikam jau tomeer nee... It kaa gribeetos, bet apzinos, ka tur nekaa nebuutu no manas dziives, ko dziivoju tagad.... Domaaju, ka nekaadu atminju, nekaadu juutu. Taapeec arii to neveelos. Nevis taapeec, ka pieljautu iespeeju, ka tur vareetu buut labaak. Bet gan deelj tagadeejaas dziives.
Lestat
CITĀTS(dream destruction @ 23.04.2004 15:17)
nez... vispaar avreetu jau, bet ir probleema... tur nebuutu shii foruma!!! crying.gif
*


Man arī gribētos, bet tikai ar 100% pārliecību, ka pēc tam varētu atdzīvoties. Bt paga, tur nav Kurbijkurnes???? blink_a.gif Tad nekādā gadījumā negribu mirt yucky_a.gif Man vajag šo forumu!!!! yahoo_a.gif happy.gif
subito
OK, pamēģinātu nomirt. Un ja nu nepatiktu? Atdzīvotos. Un ko tālāk? Dzīvot visu mūžu ar apziņu, ka atkal kaut kad būs jāatgriežas jau piedzīvotā stāvoklī, kad esi miris? Paldies par kūkām!!!
eyedam
Manuprāt, šis jautājums ir bezjēdzīgs, tāpēc es nevaru uz to atbildēt.

Bezjēdzīgs tādā ziņā, ka nāve ir tas, par ko mēs nevaram neko skaidri pateikt. Tas ir kaut kas, ko mēs nezinām. Un, ja mēs to zinātu (un, ja mēs varētu nomirt un atdzīvoties, tad mēs zinātu), tad tā vairs nebūtu nāve un tā vairs nebūtu nomiršana, kādu mēs to pašlaik redzam un uztveram.

Tātad, es domāju, ka mēs nevaram reizē runāt par nomiršanu, nāvi un par atdzīvošanos, jo tas vienkārši nepas.

eyedam
zuzee
Es zinu, cik mana dziiviiba ir veerta.. un par vislielaakajaam pasaules bagaatiibaam... es to nedariitu!Man nav nekaadas veelmas, kaut kaadu stulbu iemeslu deel.. or tikai tapeec, ka iedomaajos.. nomirt... paldies, nee
Miss Doherty
Roviela, katram savi uzskati un pārliecība un katram ir tiesībvas tiem ticēt. Ko es ar to gribēju teikt? Nevajag tik ļoti strikti un noliedzoši izteikties par kaut ko, ko nezini. Tu saki ka nav tā kā es domāju, bet vai tu vari pierādīt, ka ir tā kā tu saki? Tikai minējums tā pat kā tas, ko teicu es.

Es nepretendēju uz vienīgās patiesību sakošās/zinošās būtnes statusu, bet tikai izsaku savas domas (kas nebūt nav orģinālas vai kautkur jau nedzirdētas. Paskatoties uz dažādu reliģiju piekritējiem mēs redzam, cik ļoti daudzi domā līdzīgi kā es) un mani nedaudz aizskar tavi vārdi. Bet katram tiesības uz savu viedokli.

Un visār piekrītu eyedam viedoklim. smile.gif
Roviela
CITĀTS(Eternal Sunshine @ 01.06.2005 10:50)
Roviela, katram savi uzskati un pārliecība un katram ir tiesībvas tiem ticēt. Ko es ar to gribēju teikt? Nevajag tik ļoti strikti un noliedzoši izteikties par kaut ko, ko nezini. Tu saki ka nav tā kā es domāju, bet vai tu vari pierādīt, ka ir tā kā tu saki? Tikai minējums tā pat kā tas, ko teicu es.

Es nepretendēju uz vienīgās patiesību sakošās/zinošās būtnes statusu, bet tikai izsaku savas domas (kas nebūt nav orģinālas vai kautkur jau nedzirdētas. Paskatoties uz dažādu reliģiju piekritējiem mēs redzam, cik ļoti daudzi domā līdzīgi kā es) un mani nedaudz aizskar tavi vārdi. Bet katram tiesības uz savu viedokli.

Un visār piekrītu eyedam viedoklim. smile.gif
*

Ne ar vienu vārdiņu neesmu teikusi, ka Tavi uzskati ir kļūdaini. Ja esmu, tad, lūdzu iebaksti ar pirkstu, kur! Tikai paskaidroju, kāpēc es domāju tā un ne savādāk. Tās ir tikai manas domas, mani secinājumi, mana pieredze utt. Nevienam nav aizliegts ticēt kaut kam citam. Nekad nevajag pieņemt, ka paša uzskati ir vienīgie absolūtie un galīgie. Tad noliedzošais uzskats nebūs aizskarošs. Es vienmēr pieņemu, ka īstenībā var būt pavisam savādāk, kā es pašlaik domāju. Tieši domāju, nevis ticu.
Un, jā, es arī piekrītu eyedam grin.gif
Miss Doherty
CITĀTS
...katrs jauns sākums ved mūs arvien tālāk un augstāk


CITĀTS
... nav tāda zemāka vai augstāka punkta


Iesper man, ja tas nav noliegums. tongue.gif

CITĀTS
Sev iegalvoti māņi


Vai šie vārdi kādam liek domāt, ka es ar tiem gribēju pateikt, ka " ka paša uzskati ir vienīgie absolūtie un galīgie"?

Un vispār šāda diskusija ir bezjēdzīga, jo pie kopsaucēja jau ir nonākts - eyedam's ir patiesības teicējs grin.gif
W.I.T.C.H.
nezinu gan sad.gif tas taa bishku jociigi nomirt atdziivoties hhhhhmmmmmm


nu labi veelaak uzraxtiishu atbildi veel jaapadomaa unsure_a.gif
Roviela
Eternal Sunshine, tūlīt iesperšu! tongue.gif

Jā, tas ir noliegums! grin.gif Tikai, kā jau teicu - tās ir manas domas par šo jautājumu, nevis apgalvojums, ka Tu kļūdies. To taču vienkārši nevar zināt! Un par savām domām jau teicu - tās var mainīties. Pašlaik viņas ir tādas.

Pēdējais citāts nav mans, to es nekomentēšu whistling.gif

Kaut kur jau rakstīju šo citātu, un ne reizi vien: "Katram ir tiesības paust to, ko viņš uzskata par pareizu, un katram citam ir tiesības viņu par to triekt gar zemi".
iMiS™
Hmmm...jā...te ir ko padomāt...!Lai gan pēc tam varētu atgriezties pie dzīvajiem, es laikam tomēr nemēģinātu mirt...!Es negribētu just šo sajūtu, ka tik daudz dzīvē vēl nav padarīta...es negribētu ilgoties pēc visām jaukajām lietām, kas dzīvē notikušas...!Es vnk negribētu just to visu...!Mana atbilde tad laikam ir ...!Dzīve jādzīvo tik ilgi, cik liktens lēmis...!
tiigjeris
nee. visam ir savs laiks. tik daudz lietas var mainiities, ja pameegjini nomirt aatraak. tas ir stulbi.
The Master
Domaajams, vairums cilveeku gribeetu nomirt, lai slaapeetu mokosho nezinju par naaves shausmaam, tachju atrastos arii skeptikji. Ja nu nomirstot peec naaves naak moku celle/elles priekshkambari/muuzjiigaas saapes- kuram gan peec tam veel kaadreiz gribeesies mirt! Kursh gan spees priecaaties par melpilno dziivi, ja zinaas, kas buus peec tam. Un, ja nu peec naaves nenaak nekas?! Iespeejams, tu nonaac vietaa kur valda sveetlaime un atgriezjoties dziivee saaksi tiekties peec naaves..
Antons Ego
Mani kaut kā atgrūž teikums par to, ka ja man nepatiktu, tad es varētu atdzīvoties.
Es tomēr nāvi uztveru kā neatgriezenisku notikumu, kura rezultātā tu esi beigts un sapuvis (tātad nekas nevar ne patikt ne nepatikt).

Vienvārdsakot, nedomāju vis, ka tas b''utu kaut kas ārkārtējs.
Laushi de Lychan
Es labak nerisketu, drosi vien es butu vel riebigaka, neka esmu tagad.
anarhija
eh, doma jau pati par sevi vispaar ir muļķīga. priekš kam? juus baigi gribat sajust naavi? kad sajutiisiet tad vairs negribeesies.
BlueberryAnima
nju laikam jau, ka nee, jo dzive ir jadzivo, to nedrikst speciali beigt! un nomirt mes paspesim vienmer, bet dzivot-tikai tagad..........
The Master
CITĀTS(anarhija @ 05.06.2005 10:24)
eh, doma jau pati par sevi vispaar ir muļķīga. priekš kam? juus baigi gribat sajust naavi? kad sajutiisiet tad vairs negribeesies.
*

Tas ir atkariigs no taa kaada taa buus- neviens nesola, ka patiikama, tachju ne arii preteeja. Varbuut kaadam tas buus labaakais, kas dziivee ir noticis un dziivot vairs negribeesies. Kursh gan ir pieraadiijis, ka peec naaves sagaida mokas..
Tikai probleema visaa tajaa ir taada, ka nomirstot nav izveeles vai turpinaat to vai arii atgriezties dziivee, ja nu neiepatiikas!.
murmulis
unsure_a.gif es jau laikam negribetu gan. Jo tas jau buutu... nu es nezinu... tada ka nodeviiba. Tad jau sanaktu, ka es nodotu visus savus draugus. Nu to nav tik vienkarshi izskaidrot unsure_a.gif
Spicule
Nu tā...es noteikti ne, bet esmu dzirdēusi unh lasījusi par tādu PirmsnavesPieredzi (PP).
Tad cilvēks redz visu to pašu, kad viņš nomirst.
Par to var izlasīt maģijas enciklopēdijā. Tādā lielā lillā grāmatā, ko var nopirkt Zvaigzne ABC, mums ir arī skolas bibliotekā. Izlasiet! Tiešām interesanta grāmatiņa!
Bandists
CITĀTS(Spicule @ 12.06.2005 01:08)
Nu tā...es noteikti ne, bet esmu dzirdēusi unh lasījusi par tādu PirmsnavesPieredzi (PP).
Tad cilvēks redz visu to pašu, kad viņš nomirst.
Par to var izlasīt maģijas enciklopēdijā. Tādā lielā violetā grāmatā, ko var nopirkt Zvaigzne ABC, mums ir arī skolas bibliotekā. Izlasiet! Tiešām interesanta grāmatiņa!
*


Man tāda ir. Dažas lietas tur ir patiešām interesantas, bet dažas - pilnīgas muļķības...
un vispār... šajā gadījumā vairāk būtu jārunā par klīnisko nāvi... tas tā zinātniskāk. Zinātne stāv pāri maģijai... un tas, ko lasīju par klīnisko nāvi nemaz neapstrīd dzīvi pēc nāves.
Heily16
nju nezinu varbut...bet labak lai viss iet savu gaitu kad mirshu tad mirshu
Puķu elfs
Nemēģinātu. Ja tur, aiz aizkara ir kaut kas skaists, man nāktos izvēlēties - es zaudētu no dzīves to skaisto un labo, kas vēl priekšā. Un ja nu TUR nav nekā? Vai ir vien sāpes un briesmas un ļaunums? Tad atlikušo dzīvi es ļoti baidītos no nāves, tādējādi saindējot katru mīļu stundiņu.
Dinaer
ir cilveeki kuriem tieshama ir iekshaa -vinji kaukoizdomaa un to arii izdara .... respektiivi, ja taads cilveeks nolemj nomirt, tad vinsh arii nomirst, nevis pameegina vai var to izdarit.

un ir otra vaida cilveeki, kuriem nav iekshaa - un tad ja tie nolemj nomirt, tyad vinjiem tas viss aiziet uz meeginaajumiem, jo reaali vinji nav speejiigi to izdariit ... taa vienkaarshi pateikt visam nee un uzredzeeshanos naakamaja saulee ....

personiigi domaaju, ka meginaajums nomirt, ir tas pats, kas vienkaarshi sist sevi ar domu iesist sev galaavaa velmi dziivot, bet tas neliidz ...

tai pashaa laikaa ja esi noleemis nomirt, tad labaak ir buut tam cilveekam kuram nav iekshaa - jo tad tu tikai pameeginasi ...
Mattiass
Ak šausmas, Žanete, nu tu sās traki filozofēt...

Nē, nu ja tāda izvēle būtu, gan jau es apskatītos, kā TUR ir, bet ar domu atgriezties. Teiksim tā, tīrākā ziņkārība.

Lai gan es mierīgi spēju iedomāties variantu, ka tas pat nebūs jādara — kaut kāds žurnālists gan jau pacentīsies nopelnīt piķi ar reportāžu no aizsaules un par to varēs izlasīt avīzēs. Nemaz nerunājot par zinātiniekiem, kuri uz turieni dosies ekskursijās.
Seila
Vai es gribētu nomirt un paskatīties, kas notiek otrā pusē? Jā noteikti. Es gribētu uzzināt ko nozīmē pilnīgi neko nejust un nedomāt, bet varbūt just un domāt? No otras puses, nav ne mazākās vēlmes pamest š pasaulī sāpīgā veidā, ja ir atrodami daži nesāpīgi. No trešās puses, jā no trešās puses ir tā, ka ir mēģinājumi un ir patiesa aiziešana. Kas rada mēģinājumus? Mēginājumus izdarīt pašnāvību rada apkārtējie cilvēki. Pašnāvību mēģina izdarīt, lai palūkotos uz draugu reakciju. Kura bieži vien ir pilnīgi adekvāta. No otras puses arī pa īstam aiziet no dzīves vēlme rodas tikai apkārtējo cilvēku dēļ. Tikai šajā gadījumā cilvēks necenšas lai par to uzzinātu apkārtējie. Šajā gadījumā viņš necenšas pabiedēt savus draugus, bet tieši otrādi noslēpt faktu pēc iespējas ilgāk.
Un tomēr tik neskaidra un neizzināta mums šķiet tā otra puse, kura atrodas aiz šaurās dzīvības robežas. Brīžiem tik ļoti gribas viņu pārkāpt, lai palūkotos, kas gan notiks. Tomēr nevar un nedrīkst. Jo cilvēki neatdzīvojas un neklonējas cilvēka atmiņas un domas, lai varētu atgūt mirušu cilvēku tāpēc labāk ir dzīvot, lai kāda tā dzīve būtu. Un vienmēr tak var visu izmainīt, padarīt labāku. Un dzīve jau nu noteikti ir viena no tām lietām kuras dēļ nav jācenšas iepazīties ar otru pusi no kuras pēc tam viss drīzāk vairs neatgriezīsies.
Grēkmeistars
Nē !!! Es mirtu tikai vienu reizi, jo ja nu pēc nāves nekā nebūtu? Tad es taču atgriežoties atpakaļ nevarētu mierīgi dzīvot, vai arī, ja pēc nāves būtu pārāk labi, es negribētu atgriezties... nē paldies vienreiz dzīvot - vienreiz mirt! silent.gif Ir daudz kas ko es gribētu izzināt, nu bet ne šo. tongue.gif
Džūna
Es varbūt pat gribētu pamēģināt nomirt, bet tikai tad ja būtu 1000% iespēja atdzīvoties. Būtu interesanti paskatīties vai tur otrā pusē vispār kaut kas ir.
Aimī
nee nu nomirt es veel tik aatri negribeetu rolleyes_a.gif grin.gif bet ja tieshaam buutu dota iespeeja atdzimt tad kapeec nee ?!! laughing.gif
Viking
manupraat es jau varu nomirt un atdziivoties ....bet vai atdziivoshos shajaa pasaulee vai kaadaa citaa ...un ja shajaa tad kaadaa veidolaa es atdzoovoshos ...? to gan es nezinu ..bet pricipaa esmu gatavs to iz meegjinaat kad pienaaks mans laiks pamest sho pasauli smile.gifgrin.gif
Canadian
Pamēģināt jau varētu - darīt ta nav ko! biggrin.gif Bet, iespējams, tas mēģinājums varētu man sabojāt visu dzīvi; iespējams, vietā, kur es nonākšu pēc nāves, man būs tik labi kā pat sapņos nav rādijies... Līdz ar to es varētu daudz ko zaudēt - diezvai es TIK ļoti izvairītos no situācijām, kuras ir bīstamas manai dzīvībai, ja kādu dienu man būtu ļoti slikti, pieaugtu vēlme izdarīt pašnāvību, jo zinātu, ka tur kur nonākšu pēc nāves, man klāsies daudz labāk... Tomēr es to nedarītu silent.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.