Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: ekrāna tapetes
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://uw.tecostyle.com/gallery_theme.php?...off=0&fi=1&gi=1
Te ir viena adrese, kur var dabūt visādu filmu sienas lapas. Ir arī abi Poteri un Gredzenu pavēlnieks.
Var atrast tīri labas tapetes.
monster
labi plakaati bet pameeggini shito !! smile.gif
modoka
cool.gif Tā kā es saprotu krieviski man nebija grūtības visu izlasīt..... kopumā diezgan normālas lapas!!!
Siri
Gandrīz visas bildes ir šausmīgi daudzas reizes redzētas,pie tam,lielākā daļa ir no HP 1.filmas Skatīties bišku traucēja pastāvīgas reklāmas no visām pusēm,un ne pārāk oriģināls noformējums wacko_a.gif Bet tā nebija ne vainasĪpašas krievu valodas zināšanas gan tur īsti naf vajadzīgas,tiem,kas grib skatīties tapetes vienkārši jāpatin lapa uz leju,un jāspiež cipariņi pēc kārtas Tas protams,neattiecas uz tiem,kas gribēja šo saitu papētīt tuvāk...
Tiešām iesaku o.o.o iedoto lapu-tur ir diezgan smukas bildes tieši no Azkabanas Gūstekņa filmas Bet lai skatīties to lapu ir nepieciešama Java tātad,ja lapa neiet,var Javu dabūt pusminūtes laikā spiežot šeit wink.gif
pelmeniC
Nav jau slikti, bet arī nekas īpašs nebija.
Man jau laikam nemaz nevajag HP waalpaper'u, man jau ir screensaver's grin.gif
i`m_GriM&EviL
Ai, kaut nu es zinātu krieviski... Bet es savā istabā ļoti gribētu Potera tapetes, savādāk manas tapetes ar ir nolīmētas ar viņa plakātiem un uz tapetēm zīmētām viņa sejiņām un actiņām!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.