Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu gribi braukt?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > HP vasaras nometne
Mikaa
es vēlētos!!!
_BijušaisPareģis
Es uzspiedu Protams, bet man nemaz negribās kā es ieraugu cenu... cool.gif
ko tik nevar nopikt pa 85 Ls... whistling.gif
~zuziite~
es nobalsoju labpraat! jaaa, es labpraat tur aizbrauktu, ja kaads man izmaksaatu... un ja es buutu paaris gadus jaunaaka!
G®unt
Es nobalsoju par tukšo variantu laughing.gif
Kā jums patīk rolleyes_a.gif
NovemberNövelet
CITĀTS(~zuziite~ @ 17.04.2004 22:35)
es nobalsoju labpraat! jaaa, es labpraat tur aizbrauktu, ja kaads man izmaksaatu... un ja es buutu paaris gadus jaunaaka!

zuzit, cik tad tev gadu? huh.gif
Cik sapratu, nometnee var braukt liidz 15 gadu vecumam..
Bet man laipni piedaavaaja samaksaat un pastraadaat pie organizatoriem..Nu ko..Humora izjuuta cilveekam laba tongue.gif
G®unt
Beidz Reiki happy.gif
Cool....es noteikti piekristu wink.gif
Tikai man gadi neatbilst getlost.gif
Stuppidums...un ja vel maksā rolleyes_a.gif
esssiiite
Es nobalsoju par protams. Tikai diez vai mamma dos naudu, bet programma ir forša.
nora
es nobalsoju protams,.....bet padomaajot........varbuut,jo no maniem draugiem neviens nebrauc un es sakumaa jutiishos neerti.....
fishbone
Plotams, ka glibu, bet nez vai tikshu, jo nau laika!
me...
Salazars Slīdenis
es varbūt... nezinu...
Laimīgā*
stipri shaubos...
adons
Man tas liekas nedaudz beernishkjiigi... whistling.gif
guncha
Es jau esmu pieteikusies... grin.gif
ketchup11(she)
Shitaa nometnes cena nemaz naw liela kaa visi saka... Es jau tresho gadu peec kaartas braukshu uz nometni par 120 Ls... un ir arii veel daudz daargaakas.
...nu nezinu vai es tur gribeetu braukt, bet ja buutu daudzi paziistami, tad gan( un es zinu ka tur buus) tongue.gif
guncha
Es tur būšu... tongue.gif
Gustavs
protams ka nospiedu protams...aicinu jūs visus arī braukt sorcerer.gif
adata
Protams, ka gribu grin.gif
Immortal
Jāaaaaaaa, es gribuuuuu! Ļoti, ļoti!
guncha
Es dabuju 2. aTBILDI UN AR DRAUDZENI noteikti braukšu laughing.gif ja kāds tiešām brauts un ir pieteicies tad vainu raxtiet privāto ziņu vai e-meilu...funkybug@inbox.lv... grin.gif


[edit by skow]
harry
Es labprāt brauktu, bet nezinu vai to darīšu.
morgion
Es protams....es jau braucu...
Sirradze
Njaa...Cena gan ir diezgan pieklaajiiga ja njem veeraa, ka brauc tepat - Latvijaa... Man shkjiet, ka labaak ir mazliet piekraat paaris latinju un aizlaist kaut kur uz aarzemeem - kalniem utml. vietaam, kur ir mazliet jeedziigaak nekaa sheit. Nu jaa - Harija Potera faniem vareetu buut incanti, bet taa... Nez ko tad tur taadu maaciis....??? Lidot ar slotaam vai???
Trusite
neea, nemaz ar negribu, es domaaju, ka skraidiishana ar slotu starp kaajaam un izteeloshanos, ka speelee kalambolu nav iisti manaa stilaa smile.gif
Greņdžera
ES BALSOJU PAR VARBŪT JO PROGRAMA TĀDA JOCĪGA tongue.gif BET TĀ IR TIKAI MANAS DOMAS rolleyes_a.gif
buca_
ja velos braukt


[edit by skow]
Ragainīte
grin.gif Jā, paskatoties uz cenu vairs tik ļoti negribas, taču es ģribētu tur būt.
britny
es lloti gribeetu braukt grin.gif ! buutu interesanti! two_handed.gif es gribeetu buut burve sorcerer.gif !!!!!!!!!! arii cena ir normaala rolleyes_a.gif gribeetu iepaziities ar vairaakiem POTERA faniem wub.gif tas buutu forssi, atpuuta cool.gif , esmukautriiga blush.gif bet to var paarvareet!!!!!!!!! ssausmiigi gribu!!!!!!!! crying.gif
Viesis_Dita
Es jau vēlētos ar saviem brālēniem braukt bet mamma neļauj.
Aragorns
Es vēlētos aizbraugt uz nometni.
Endija
grin.gif Es gan brauktu, ja būtu nedaudz jaunāka un tā nometne būtu drusku lētāka!!!
runis
vai te kaads brauks no RCDP??????ja jaa tad atsaucaas luuudzu :blink:
Saara
Jaa un es arii braukssu 11...
runis
sad.gif es braukshu 25
Saara
Par ko tad taa jaasabeedaajas? Vis buus forssi smile.gif
agnesy
saliidzinot shiis nometnes cenu ar manas treninju nometnes cenu, kura ir 2 reiz vasaraaa un maxaaa 300ls shii cena i veel pienjemama, bet of course me divreiz nebrauc, bet me brauc arii uz citaam nometneem
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!