Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harija kļūdas
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
orxs
Harijs dažās vietās rīkojās nepareizi. Ja jūs arī tā domājiet tad uzrakstiet, kurās vietās rīkojās nepareizi un kāpēc nepareizi?
fishbone
orxs izskataas, ka teu viss, kas saistiic ar HP ir briesmiigs, slikc, neapdomīgs, garlaiciigs karoch viss sliktias!
me...
Maardzhastante
Nee nu kljuudas jau bija - galvenokaart sleeppraatiibas nemaaciishanaas, kuras rezultaataa aizgaaja bojaa Siriuss sad.gif
Kaa arii visa taa psihoshana, Ambraazhas un Malfoja atklaata niishana (diez vai par vinju to var vainot un saukt to par kljuudu, bet tas Harijam tikai kaiteeja - dazhreiz buutu jaasavaldaas).
morticia
harijs pārsvarā pieļauj kļūdas visur bāžot savu degunu kaut arī viņš tur ir vismazāk vajadzīgs. tagad nevaru nosaukt konkrētu piemēru. tas tā vispārīgi un visās grāmatās whistling.gif
Canadian
Visvairāk kļudu bija tad, kad viņš bāza savu degunu, kur nevajag
Zuz
Kljuudas.. khmm.. protams, vinja nevajadzeeja visur skriet un visu dariit. Bet atkal no taam kljuudaam izriet notikumi, bez kuriem jau laikam graamata nebuutu iedomajama. Man jau tomeer viena no lielaakajaam kjuudaam liekas taa, ka vinsh nemaaciijaas sleeppraatiibu, bet nezinu gan vai tur var vainot vinju vienu, jo neviens vinjam nepateica cik tas ir svariigi. Un neviens vinjam ari nepateica, ka var radit viiziju.. Siriusa gadiijumaa.. vinsh to nezinaaja un taapeec uzkjeeraas, tipa izdarija kljudu.. ja to vispaar var nosaukt par kljuudu.

Psihoshanas gan par kljuudam es neuzskatu! nekaadaa gadiijumaa! Cmon.. vinsh tach arii ir tikai cilveeks.. mjaa.. kad e siedomaajos ka aes psihotu, ja mani iesprostotu pie Deerslijiem un neviens neko neteiktu.. un vsipaar.. pateishaam cmon..

kas vele par kljuudaam.. nu shis tas jau ir.. LOL.. Varbuut tas, ka vinjam vajadzeja savaldiities Ambraazhas priekshaa...bet atkal jau.. vinsh tach ir tikai cilveks, turklaat uz vinju izdara baigo spiedienu un Ambraazha jau ari nav tas godiigaakais clveeks, kursh uz visiem skatiitos vienaadi un domaatu, vertetu utt. visu godigi.
Torins Ozolvairogs
Es piekrītu Orx,Harijs vienmēr bāza degunu kur nevajag. :mad:Un Harijs nebija parasts cilvēks ,- VIŅS BIJA BURVIS!!!!!!!
Beebiic
Tas ka vinjsh bija tik drausmiigi iedomiigs, uuberkrutais pasaules zvaigzne. Vajadzeeju nolaisties no augstumiem.
kakulaatorzzz
tas ka vinjsh pasuutiija cho.
vinja bij normaala '' keksiene '' bet vnk sagaajaas ar ne iistajiem cilveekiem.
harim nevajadzeeja vinju atshuut tongue.gif

cho kicks asss
fishbone
CITĀTS(orx @ 12.05.2004 16:28)
Visvairāk kļudu bija tad, kad viņš bāza savu degunu, kur nevajag

Nu tad nosauc taas vietas kur vinjsh "Baaza degunu kur nevaig"!
me...
Simple Girl
nu to nevareetu nosaukt par kluudu, bet FO 1.dala vinsh (sakuma) atbrauca uz galveno mitni un looti dusmojas uz Ronu un Hermioni, itkaaa butu pasaules naba, un bija mazliet apmulsis ka Rons dabuuja prefekta nozimi, un atkal domaja ka ir pasaules naba....
nessie
Kāpēc jūs domājat, ka viņš kļūdās? Tā vienkārši vajag un viss. Tās jau nav kļūdas, ka viņš kaut kur lien vai kaut ko uztver nepareizi, Tas ir viņa raksturs!
Marija
Kļūdījās viņš daudzreiz,bet ko var gribēt? Viņam takš i tikai 15 gadi!
vanesa
CITĀTS(Zuz @ 13.05.2004 13:34)
Psihoshanas gan par kljuudam es neuzskatu! nekaadaa gadiijumaa! Cmon.. vinsh tach arii ir tikai cilveeks.. mjaa.. kad e siedomaajos ka aes psihotu, ja mani iesprostotu pie Deerslijiem un neviens neko neteiktu.. un vsipaar.. pateishaam cmon..

kas vele par kljuudaam.. nu shis tas jau ir.. Varbuut tas, ka vinjam vajadzeja savaldiities Ambraazhas priekshaa...bet atkal jau.. vinsh tach ir tikai cilveks, turklaat uz vinju izdara baigo spiedienu un Ambraazha jau ari nav tas godiigaakais clveeks, kursh uz visiem skatiitos vienaadi un domaatu, vertetu utt. visu godigi.

Jā man arī liekas, ka slēptprātības nemācīšanās bija kļūda. Bet kas gan darīs to ko kāds liek, ja neliksies ka tam ir kāda nozīme vai jēga.
...Un vispār cilvēks kas nekad nekļūdītos nemaz nebūtu cilvēks.
EGO
HP visu laiku pieļauj vienu lielu kļūdu - paļauties uz emocijām un aizdomām getlost.gif , kas ne vienmēr atbilst patiesībai. No tā veidojas visas pārējās viņa kļūdas - attieksme pret citiem (ne vienmēr tā ir adekvāta), stresainums, "iekrišana izliktajās lamatās" utt.
DEaDnokS*
kluuda bija taa ka vins atkal atgriezaas pie Deerslijiem jo pie viniem tak nav nekaadi labie apstaakli
Tots
Vislielāka kļuda ir tā ka no laika gala Haris ar Strupu nevar kautkā salabt kaut arī es zinu ka tas nav iespējams Un viņam vaidzēja atvainoties strupam un pateikt taisnibu ka potera tevs ir uzmacigs un piekrist vel man riebjas mad.gif tA ambraža jeb Amdra...... grin.gif
šausmiņa
Harija kļūdas

pārgalvīga un nepārdomāta rīcība

tas principā visu var raksturot, jo Harijs vēl visu līdz galam nenoskaidrojis metās kautkur pa galvu pa kaklu... jau pirmajā grāmatā viņs turēja aizdomās nepareizo cilvēku. un šie pārsteigtie lēmumi noved pie bēdīgām sekām (siriusa nāve). ja harijs apstātos un mierīgi padomātu viss nebūtu beidzies tā.
washulis
poters pārāk daudz dusmas izgāž uz ronu un hermī...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.