Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas tu gribētu būt - burvis vai vientiesis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
harry
Es burvis.
aicha
Loģiski, ka burvis. sorcerer.gif Tikai tādā vietā kur nav Voldemotra. Man no viņa būtu bail... w00t.gif
~zuziite~
protams, ka burve! rolleyes_a.gif
mazā peciņa
Lai arī cik dīvaini tas neliktos, es laikam gribētu būt tas pats, kas es esmu. Es gribētu palikt par vientiesi. Man diezko negribas būt par burvi, agrāk gan, gribējās, bet tagad. Es jau esmu 15 gadus dzīvojusi kā normāls cilvēks, es visu daru kā normāls cilvēks, man ir draugi, arī normāli cilvēki, es nezinu ko es izdarītu ja kaut kas tāds mainītos. Ja man būtu jāpāriet uz kaut kādu burvju skolu, kurs visi būs burvji, ja man liegs satikties ar maniem draugiem, kuri ir parasti, normāli cilvēki.
Tas tomēr būtu kaut kā dīvaini. Istabas kārtošana arī laikam tiktu atlikta, bet ar laiku tā visa pietrūks, pietrūks gultas saklāšana, aiziešana pēc kaut kā, un arī kaut kādu skrambu salabošana. Jo burvjiem pietiek tikai ar zizli pavicināt.
Un vai Harijam vienreiz tas neapniks? Man tiko tas iešāvās prātā. Vai viņam neatausīs tāda doma, ka viņš tagad ir burvis, bet arī samērā normāli visu varēja izdarīt, kad viņš nebija burvis.
...Zanish...
Nu bet protams ka mees abas gribeetu buut burvis! thumbsup.gif
rowzee
Protams 95% gribees buut burvji, tachu, daudz kas mainiitos, ja mees visi jau buutu burvji. DOmaaju, ka tad vismaz 40% burvju gribeetu kljuut par vientieshiem
eziic_miglaa
man kaut kaa skiet, ka vientiesa dziive ir vieglaaka. peec principa - jo vairaak cilveeks zina, jo vairaak apzinaas, ko vins nezina.
vientiesi zina maz un vinjiem ir labi...
a burvjiem par visu peec kaartas jaauztraucas.
Siri
Na,vienalga burve gribētu būt tongue.gif.Eekk...Ja man būtu burvju nūjiņa innocent.gif
Fabie
Protams ka burve. Pat ar deerslijiem..
mazā peciņa
CITĀTS(Fabie @ 10.04.2004 16:57)
Protams ka burve. Pat ar deerslijiem..

Vai kāds aptaujas jautājumā pieminēja arī Drēslijus?

CITĀTS
nejau vinja gadijumaa..... kopaa ar Deerslijiem


Drēsliji nebija pieminēti! Bija jāatbild vienkārši kādas ir tavas domas, atceries, ja tu atbildēsi jā es gribu būt burvis, tu uzreiz nebūsi Harijs Poters!
laughing:angel
vientieši šobrīd esam mēs visi(man tā liekas ka esam), tādēļ es gribētu būt burve...
orxs
Es itkā gribētu būt par burvu, bet ja es būtu burvis varbūt manas domas mainītos
Noamia
Man vientiešu dzīve ir līdz kaklam, protams, ka es ļoooooooooooooooooooti gribētu būt burve, pie tam laba burve. grin.gif
_BijušaisPareģis
Samērā TIZLS pavediens , jo loģiski, ka visi kas lasijusi HP
grib izmēģināt to kas tu 1000000.... rolleyes_a.gif reizu apraxtīts..... wink.gif

Protams, respect 4 skowij-snowij..... wink.gif nesaku ka tavas domas ir sliktas... kā kuram.... varbūt man ar būtu tā kā tu raxtiji..... rolleyes_a.gif
Ella
es obligāti gribētu būt sasodīti laba burve!!! sorcerer.gif
fishbone
Ja man iisteniibaa buutu dota iespeeja ta toch nedomaajot kljuutu par burvi!
me...
kniburiene
Visdrīzāk, ka vientiesis, jo man vajadzētu iet uz burvju skolu, bet vai tad Latvijā tāda ir? Bet jauki būtu pamēģināt paburt...
cava
Ja varētu piemēram nodzīvot nu kautvai nedēļu burvja ādā es piekristu. Es nezinu vai gribētu būt par burvi visu mūžu....par vientiesi nav jau būt tik šausmīgi, bet par burvi....vilinoši...nobalsju jau beigās ka gribu būt burve, bet vispār jau ragana. wink.gif
harry
Var redzēt, ka lielākā daļa grib būt burvji, bet tie, kas grib būt vientieši ir galīgi ````.
arvis99
burvis vintiesišiem nekā forša nav bet burvjiem...
morgion
Protams ka burvis....man jau ssitaajaa garlaiciigajaa pasaulee saak riebties mad.gif
angelin
Es - burvis (ragana - meitene)
:blush2:
..::Kael::..
Es domāju, ka burvis! sorcerer.gif
Overlord
Varbūt ka burvis jo visu laiku tak nevar būt par vientiesi
~eviic~
Skaidrs ka burve! sorcerer.gif Vientiesim ir garlaiciga dzive nu protama ir ari interesanti but vientiesim bet vel interesantak ir but burvim.Nu kaut ka ta... grin.gif
jamelia
Es gībētu būt burve, jo tad dzīve uzreiz kļūtu interesantāka. Bet arī bīstamāka, viena kļuda burvestībā, un tev jau ir cūkas astīte, vai vēl ļaunāk.
fishbone
CITĀTS(kniburiene @ 18.04.2004 19:17)
Visdrīzāk, ka vientiesis, jo man vajadzētu iet uz burvju skolu, bet vai tad Latvijā tāda ir? Bet jauki būtu pamēģināt paburt...

tu jau nezini1 maby ir! Harcha ar nezinaaja!
me...
Hermione =)
Es noteikti gribētu būt burve... sorcerer.gif
crazy200
Es obligāti gribētu būt burvis, kaut gan Shovij-shovij doma nav slikta. Ja tā padomā ko gan es darītu bez saviem vecajiem draugiem?
mērfija
es veeleetos buut burve,bet arii vientiesei nav slikti huh.gif
closs...
Nezinu, es jau gribeetu izbaudiit visus burvju tikumus un netikumus, dazjaadas burvestiibas un burvju saldumus. Bet ja man tagad buutu jaakljuust par burvi...nu nezinu, ja nebuutu jaamaina ierastaa vide, tad ok!
Jeanne
Burvim būt ir forši, un es gribētu būt viens no viņiem
aFēra
Es protams gribētu būt burvis. Un man būtu viss pie vienas vietas tongue.gif
Hermione
Ja negribeetu buut burve, tad te mani jums neatrast.. hihi! grin.gif
IEVINJA
Es gribeetu buut sorcerer.gif ,jo taa buutu interesantaak dziivot! ES GRIBU BUUT BURVIS!!!!!!!!!!!!!!
YeenY
burvis...tad mana dziive buutu interesantaaka.
Roze
Es domāju ka kādreiz varētu pamēģinat būt burve... cool.gif ,bet ne uz ilgu laiku.
Winged
Protams,ka burvis,jo,manuprāt,tas ir shausmīgi aizraujoshi!!!!! rolleyes_a.gif
angel
viennozīmīgi ka burvis! grin.gif
Antons Ego
es gribētu būt Elfs. (nu nejau tāds, kā HP, bet tāds, kā LOTR...)
bet tas jau tā- lai orģināli...
Lussy
Protms es gribētu būt burve!!!! sorcerer.gif
Kachinja
manupraat buut burvima tas ir loti interesanti bat es esmu reaaliste! rolleyes_a.gif
maksligais_intelekts*
ja godigi,ljoti tizls jawtajums
protams,ka par burvi grin.gif
Alish
burvis protams... njā jūs nepadomājāt par sieviešu dzimumu... es labāk gribētu būt Ragana
Rusell the carrotstork
es gribeetu buut burvis, kas dziivo vientiesha dziivi!!

tas buutu labi!
adata
es gribētu būt burve!!!!
seerga
Drošvien jau, ka burve. Dzīve kļūtu daudz vieglāka happy.gif , ja neuzrastos kaut kas līdzīgs Voldim...
***Dancing_Queen***
protams, ka wisi izweeleetos buut burwji newis wientieshi, burwjiem ir wairaak iespeeju, winjiem wiss ir interesantaak, taapeec arii wisi winjus izweelas, lai gan no wientieshiem ar ir saws labums, winjiem ir daudz kas sawaaadaak nekaa burwjiem.
Matrikss
itkā jau burvis....nezinu...
kapeiks
Nu burvis. Bet viss tad mainītos. Vislabāk palikt pašam par sevi. Tie paši draugi, tās pašas mājas (nu labi, burvim arī), dators un apspriest mistiskas lietas, kas burvim būtu nekādas pieminēšanas vērts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.