Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Miranda Otto
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Laereth
Hmm, šomēnes daudzas dzimšanas dienas... Lai nu kā, šodien par gadu vairāk paliek Eowyn lomas attēlotājai Mirandai Otto. Kā jau parasti ir links tuvākām uzziņām wink.gif šeit: http://kurbijkurne.muztop.lv/forums/index....vent&eventid=26
Kedriks
Ideja uzcept pavedienu par šo daiļo būtni virmoja manā prātā jau pasen, bet tagad tā ņēma un beidzot materializējās. Nu tad uz priekšu - 'te tad tagad ir vieta kur var spert laukā visu ko par viņu domājat. Vismaz manuprāt, viņa no 3 LOTR galveno sieviešu lomu tēlotājām un to personāžiem ir sanākusi visjēdzīgākā. IMO, protams. Jēdzīgākā, pat neskatoties uz savu blondo matu krāsu laughing.gif Laikam jau tāpēc, ka tā ir dabīga... whistling.gif Arvena manuprāt ir pārspīlēti lielā cieņā bijusi pie filmas taisītājiem un Galadriēla... nu laba jau bija, bet ne manā gaumē... grin.gif whistling.gif

Nu tad uz priekšu!
_BijušaisPareģis
Man arī Eovina tā neko... diezgan reāli viņa tur 3 filmā tēloja... wink.gif

Bet tomēr man virāk no visiem aktieriem patīk Aragorns, Gendalfs,
Frodo...-klasiskais variants... cool.gif
Lia'angia
Man nepatika, ka otrajā daļā garajā versijā viņa tik uzstājīgi Aragornam pakaļ vazājās. Ar to neēdamo strebekli it īpaši. unsure.gif Bet kopumā - lielisks grāmatas tēla atviedojums. Dzīva sieviete, ar savām šaubām, ciešanām un drosmi, daudz kolorītāka par pablāvajām elfietēm.
Tiem, kas grāmatu nav lasījuši - bija pareģots, ka nazgulu vadoni nevarēs pieveikt neviens "man". Un, kad šis smejas un to saka Eovinai, viņa tā "mīļi" pavēsta, ka nemaz nav "man". Vārdu spēle, kas latviski laikam tulkota: "Neviens vīrs"... ja pareizi atceros.
earnella
Man viņa patika tīri normāli... Otrajā gan tikai tur, kur trenējās ar to zobenu ( laughing.gif ), bet trešajā jau viņa savu dumpinieces garu pietiekoši parādīja, tā ka man patika...

Nu beidzot, Lia'angia, vismaz kāds spēj šitiem jocīgajiem ļautiņiem to izskaidrot!!! laughing.gif
Kedriks
Nu labi, izskataas, ka so esam laikam taa kaa atrisinaajushi!

Bet jautaajums ir par pashu dailjo aktrisi. Starp citu, vinja ir filmeejusies arii "Thin Red Line" - kaut gan filma laba, diemzeel vinjai tur tikai taada statistes loma - teelot galvenaa varonja sapnju sievieti, kuru vinsh laiku pa laikam atceraas saraustiitu kadru formaa tipa no pagaatnes kauju starplaikos smile.gif Es pirmo reiz kad skatiijos, klusi kjikinaaju par so smile.gif Bet tas ir kaads 1998 g, kad vinja veel nebija filmeejusies LOTR un laikam ne uz ko vairaak cereet nevareeja smile.gif laughing.gif

Tagad gan jau laikam piedaavaajumi birs kaa no paarpilniibas raga - rau, Vigo jaunaa gabala treileris ar jau pilnaa sparaa kinchikos tiek krutjiits....
Farliner
Tā tā, Kedrik... vai tik Šakāļa ļaunā ietekme nav manāma par tiem "ausainajiem zvēriņiem"... nu tu jau zini, ka man ir laba atmiņa "insert EVIL GM grinn here".

Par tēmu - lai gan runājamais teksts kautiņā ar Angmārieti ir stipri saīsināts, Eovina filmā, IMO, tomēr atbilst tam, kas grāmatā rakstīts. Tikai viņa pāmēru uzsvērti izrāda savu attieksmi pret Aragornu - grāmatā tas nebija tik atklāti, lai gan, protams, filmas formāts uzliek savuš ierobežojumus.
Immortal
Man liekas, ka nevajadzeeja ,ka Eovinai patiik Aragorns. Man tas nepatika. Cik vinjai gadi?
Farliner
Nu, sekojot grāmatas sižetam, viņa patiešām iemīlas Aragornā, taču tas netiek tik atklāti izrādīts, kā filmā. Un viņa ir pilngadīga, ja tas tevi satrauc smile.gif
Immortal
Viņa man nepatika tik ļoti, lai es par viņu fanotu. Man patika, ka viņa bija ļoti drosmīga un arī tas, ka viņa mazo, nabadziņu Meriju paķēra līdzi kaujā, kad tas riebīgais Teodens, viņam neļāva iet! Bet tā, man viņa nesevišķi. Pēc izskata arī nekāda skaistule nav.
NovemberNövelet
Smuki w00t.gif Bet kuraa galaa vinja ir dabiskaa blondiine, to gan neesmu ieveerojusi tongue.gif



Farliner
CITĀTS(Immortal @ 22.04.2004 13:53)
Viņa man nepatika tik ļoti, lai es par viņu fanotu. Man patika, ka viņa bija ļoti drosmīga un arī tas, ka viņa mazo, nabadziņu Meriju paķēra līdzi kaujā, kad tas riebīgais Teodens, viņam neļāva iet! Bet tā, man viņa nesevišķi. Pēc izskata arī nekāda skaistule nav.

Heh, "riebīgais Teodēns!" negribēja ļaut hobitam aiziet bojā... smile.gif
Canadian
Normāla zaraza. Pēdējā filmā normāli tēloja
closs...
Patiesiibaa, no visiem filmas teeliem vinja bija visatbilstoshaakaa muusdienu sievietei - ciiniitaajai, nevis neemocionaalai citas pasaules buutnei!
Mya
Nu manuprāt viņa filmā bija atstāta mazliet novārtā,bat man Eovina ļoti patika,arī kā aktrise.
Kedriks
CITĀTS(orx @ 23.04.2004 18:04)
Normāla zaraza. Pēdējā filmā normāli tēloja

Nu bet kāpēc uzreiz šitā...."zaraza" redzējies ko? wacko_a.gif Tīri sakarīgs sievišķis manuprāt grin.gif
Immortal
NU, tajā augšējā bildē viņa labi izskatās, bet tai otrā ne! Nu jaa. man ari patika tas, ka viņa ir tāda drosmīga utt., bet kā jau teicu, man nesevišķi.
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 28.04.2004 13:45)
Kedrik, You have been warned... palasi Silmarilionu, tad varbūt sapratīsi, ka ir zināma starpība starp dzīvnieku valsti un tās pasaules dievu radītām būtnēm, tai skaitā - elfiem. Atceries, ka tie nav vs radušies evolūcijas rezultātā no kaut kādiem pērtiķveidīgajiem, bet gan uzreiz palaisti pasaulē gandrīz vai ideāli. (Gandrīz, jo starp tiem arī netrūkst nejauku radījumu)

OOOOOO......ir tik jautri dažkārt te dažu labu paķircināt.......uzreiz jūtams, ka tēma tāda sirdij tuva....... laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

PS. Es Silmarilionu esmu lasījis, tā ka nesatraucies wink.gif

PPS. Līdz galam izlasījis laughing.gif
Farliner
Labi tauta, pietiks oftopu vairot. Interesanti, kā būs extended versijā filmai parādīts, kā veidojas Eovinas un Faramira attiecības, jo pamatversijā jau vispār nekas neparādās (tikai kronēšanas ainā šie stāv līdzās) (on a side note - Aragornam tajā ainā tādas foršas bruņas... tīri vai prasās uztaisīt, Hmm...)
LoneWolf
Runājot par Miranda Otto,Eovinas tēlotāju,man ar patika bet nez...no 3 vietām, es dotu trešo...man kautkā tomēr Arwena un Galadriēla labāk patika...(Galadriēla otrajā daļā ownzīga),protams par filmu runājot...smile.gif
Christina
Nu filma man vinja loti nepatika!tadam izbimbātām acīm...
nu pašai aktrisei nav ne vainas,bet man jau labak patik virieši!:p
ditinj
Neteikšu jau, ka Ēovina būtu mans mīļakais tēls. Bet ir tādi, kurus es vispāt ciest nevaru. Vispār Ēovina man labāk patika grāmatā (tas kā viņa trur bija attēlota un tur viņai bija arī lielāka un interesantāka loma dota)
Hēbe
Es arī uzskatu,ka Eovinas personība daudz spilgtāk un interesantāk atklājas grāmatā. Aktrisei pārāk naiva un bērnišķīga seja,kas man nepatika. silent.gif Bet visu cieņu tēlam-viena no retajām sievietēm,kas atļāvās doties uz kara luku un parādīt,ka sievietes ir tik pat labas kaujā kā pie plīts tongue.gif .
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.