Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko redzēja Boromirs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Overlord
Es te tā domāju, ko tad īsti Boromirs redzēja kad skatījās Galadrielas acīs? Vai to,kā viņš iegūst Lielvaras gredzenu un izmanto to saviem nolūkiem?
trobelius
nez.......
laikam jau...... bet nu nesanaaca dzekam...
Overlord
Bet tikpat labi viņš varēja redzēt arī Minastirītas uzvaru,lai gan tad jau viņš nenovērstos no Galadrielas. Nabaga Boromirs, Gredzens par ātru šo saķēra
Kedriks
:blink: :blink:

Acīs skatoties???

Manuprāt tas bija domāts, ka viņš vienkāŗši neizturēja G. pārpasaulīgo skaistumu, ko vienkāŗšs cilvis īsti labi nepanes...

Visu to nākotni tak varēja redzēt Galadriēlas spogulī, ne jau acīs! :blink: :blink:
Roviela
Pirmās tikšanās laikā viņiem visiem Galadriēla piedāvāja iespēju izvēlēties vai iet kopā ar brālību (pienākums), vai izpildīt slēptāko, bet reālu, vēlēšanos, kā Semam, piemēram, piedāvāja viņu pārnest mājās.
Boromiram varēja piedāvāt ne gredzenu, bet Gondoras pārvaldnieka vietu.
Kerba
Varbūt Boromirs redzēja to ka gredzens tiks iznīcināts taču viņš nevarēja atteikties no domas ka lielvaras gredzenu varētu likt lietā lai gūtu uzvaru Ministarītā, bet jāņem vērā arī tas ka : "Spogulis rāda to, kas ir bijis, to, kas ir vai to, kas varētu būt..."!!!!
Overlord
CITĀTS(Kedriks @ 07.04.2004 09:33)
:...

Visu to nākotni tak varēja redzēt Galadriēlas spogulī, ne jau acīs!  :blink:  :blink:

Jā aciīs skatoties. Galadriela iespējams varēja redzēt katra slēptākās vēlēšanās, kā jau Sems teica, ka Galadriela domās esot viņam piedāvājusi doties atpakaļ uz Dalienu
Silmarien
Nu, es tagad uz sitienu nepateikšu, kā tur bija tieši, disks ta mājās, bet cik mana vecā atmiņa mani neviļ, tad viņš pēc tam Aragornam atstāstīja, ko viņš redzēja, tas ir, ko viņš dzirdēja savā prātā ar Galadrielas balsi - kaut ko par to, ka Gondora kritīs utt. Respektīvi, manuprāt, viņš redzēja gan Pelennoras kauju, gan Minas Tirith ieņemšanu, tikai tālāk laikam gan ne, jo tad jau šis būtu redzējis arī Aragorna uzvaru...
Roviela
CITĀTS(Silmarien @ 07.04.2004 12:04)
Nu, es tagad uz sitienu nepateikšu, kā tur bija tieši, disks ta mājās, bet cik mana vecā atmiņa mani neviļ, tad viņš pēc tam Aragornam atstāstīja, ko viņš redzēja, tas ir, ko viņš dzirdēja savā prātā ar Galadrielas balsi - kaut ko par to, ka Gondora kritīs utt. Respektīvi, manuprāt, viņš redzēja gan Pelennoras kauju, gan Minas Tirith ieņemšanu, tikai tālāk laikam gan ne, jo tad jau šis būtu redzējis arī Aragorna uzvaru...

Nē! Varbūt filmā kaut kas ir pielikts, to es nezinu, bet te ir citāts no grāmatas:

'To me it seemed exceedingly strange,' said Boromir. `Maybe it was only a test, and she thought to read our thoughts for her own good purpose; but almost I should have said that she was tempting us, and offering what she pretended to have the power to give. It need not be said that I refused to listen. The Men of Minas Tirith are true to their word.' But what he thought that the Lady had offered him Boromir did not tell.

But what he thought that the Lady had offered him Boromir did not tell. smile.gif
Viesis
Cik es aceros viņš stāstija āragornam ka veel ir iespēja izglābt Ministariju!!! Varbuut bija citaadak es neaceros!!!!! ohmy.gif
Idril
Kas par Ministariju? silent.gif Minas-Tirith silent.gif


Tiesa, Boromirs tā ar nepateica, ko viņam piedāvājusi Galadriēla, taču es sliecos domāt, ka ivņa piedāvāja atgriezties mājās - Minastiritā un būt tur par valdnieku, un sakaut Tumšos un būt ļoti varenam, ļaut Minastiritai uzplaukt.. Tas ir, apmierināt savu godkāri u.c.
Erasmus
Ne tik daudz kā apmierināt godkāri, bet kā glābt Minas Tirith, pašu Gondoru un sakaut Sauronu.
Un Gredzenu jau ar principā jamais negribēja tāpat vien, ka tas bija Tas Gredzens, bet lai sakautu Sauronu.
Idril
Un tomēr Gredzena vara Boromiru saistīja viņu interesēja tas spēks, tā ieroča spēks, tā, ka ne tikai cēlas domas lidinājās viņa prātā.

Un Boromiram noteikti tika piedāvāts uzstāties glābēja lomā, lai šis again būtu baigais varonis un varētu nelikties ne zinis par prastākiem ļautiņiem.
Erasmus
Iegūt Gredzenu un palīdzēt Gondorai bija ši cēlā doma.
Inx
Jāpiebilst, ka arī Boromira sencis vēlējās, lai Boromirs šo gredzenu pārnes mājās, lai gan viņa mērķis bija tāds pats - sakaut Sauronu un glābt Minas Tirith. Es teiktu, ka Boromiram bija svarīga ne tikai Minas Tirith glābšana, bet arī gods sava tēva priekšā.

Katrā ziņā gredzens tajā kārdināšanā varēja parādīties...
Eowena
jā verētu būt vai nu gredzena iegūšana vai nu uzvara Minastirītā. njaa... bet to gredzenu džekiņš nedabūja. un viņa alkatība atn;aca atpakaļ un... nobeidza viņu... bet pareizi jau bij. kā viņš frodo uzbruka........... getlost.gif uijj...
Kanea
Mans variants - Boromirs redzeeja sevi kaa karali. "Divos tornjos" Faramirs, runaajot ar Frodo, piemineeja, ka Boromirs bija jautaajis Denetoram, cik ilgam laikam jaapaiet, lai steward (nezinu, kaa tas tika iztulkots, LOTR lasiiju angliski) vareetu kljuut par karali. Turklaat Boromirs zinaaja, ka nu ir atgriezies tronja likumiigais mantinieks, bet tas jau nenoziimee, ka vinja ambiicijas bija mazinaajushaas. Par karali likumiigaa veidaa kljuut vinjsh nevareeja shaa vai taa, taatad atlika tikai gredzens wink.gif .
Tots
Varētu būt tā.
Elronda sanāksmē viņu bija sagrābusi alkas pēc gredzena.
Gredzens tur guļot pārbaudīja visus ,bet Boromirs piecēlās un gribēja to jau sagrāpt viņš ticēja ,ka ar tā varu viņš var darīt labu.

Galadriēla visiem kaut ko bija stāstijusi galvā. Legolasam drošvien par Jūras aicinošajiem vējiem ,bet Boromiram drošvien to ,ka ja viņš savāktu Gredzenu viņš kristu un tā pat Minastirīta ,viņš tam negribēdams ticēt novērsās jo šim drošvien pa galvu rosījās domas: Es nosperšu gredzenu un izglābšu Gondoru ,bet tur par blakus skanēja Galadriēlas pārliecinošie vārdi: to izdarīdams tu mirsi un Gondora kritīs un tāp at arī Viduszeme.

Viņš drošvien bija apmulsis tapēc novēršās un bija strupceļā.

Vai arī Galadriēlaviņam solīja varu ļoti lielu varu ja viņš sagrābs Gredzenu ,bet tā vara būs ļauna un tas varbūt izbiedēja Boromiru.

Tas bija mans minējums varat apstrīdēt.... tongue.gif
Saris
Manupraat boiromirs redzeeja.. kaa Balta citadele tiek sagrauta , Isildura koks nokalst un vija dzimta tiek izniicinaat taa pat ka arii viis pareejais........
Sava zinja tas ta arii notika...[gandriz notika]... Isildura koks nokalta pavisam, vinja dzimta gandriiz tika izniideeta.. un citadele sagrauta...
Galadrieela vinjam neko nevareeja piedaavaat, tas nebija vinjas speekos.. vinja tikai radiija iluuziju , un Boromiru kaardinaaja uz alkaam peec gredzena varas, lai itkaa ,peec vinja redzeetaa, citaele netiktu sagrauta , koks netiktu izniidets , un vinja dzimta turpinaatos..... lai arii kas notika tai briidi , la arii ko pateica Galadriela tas satrauca Boromiru un vinjsh bija gatavs gandriiz uz visu lai tas , lai tikai tas ko vinjsh redzeeja nepiepieldiiitos, daljeeji vinju paarnjeema arii skumjas , skumjas pec dziives , peec briiviibas un miera..!
Vēja dvēsele
Man liekas, Boromirs gribēja dabūt Gredzenu sev un tā iegūt varu un sakaut Sauronu. Varbūt viņš gribēja kļūt par varenāko valdnieku. Acīmredzot viņu jau tad bija pārņēmušas alkas pēc Gredzena, bet tikai paskatoties Galadriēlas acīs viņš to pa īstam apjēdza. "Divos torņos" Gendalfs stāsta, ka Galadriēla viņam teikusi, ka Boromiram draudot briesmas. Kādas briesmas tad vēl viņam varētu draudēt?
Saris
Varbuut vinajm nebija alkas peec gredzena.. vinjsh vienk ljoti mileja savu zemi, tautuun pilsetu, ka vinjapraat tas bija vieniigais veids kaa vareetu o visu saglabaat, vinjsh vienk bija sturgalvigs... Vinju nebija parnjemusas alkas pec gredzena, vinsjh vienk mekleja visus liidzeklus kaa nosargat to kas sirdij daargs...!
Raven
Es šaubos, ka Boromirs redzēja kaut ko sliktu... Galadriēla katram piedāvāja tā brīža lielāko kārdinājumu, lai pārbaudītu viņu spēju tam pretoties. Semam, kā jau mazam hobitam, vienīgā vēlme būtu sēdēt savā dārziņā, kā kārtīgam hobitam pieklājas. Bet ko gan varētu vēlēties karaļa dēls, kurš savas tautas acīs jau tā bija izcils varonis? Boromirs nebija alkatīgs, bet viņš nebija garīgi noturīgs pret Gredzena kārdinājumu, jo apzinājās tā neierobežotās iespējas attiecībā uz uzvaru pār Mordoru. Vainīgs jau nebija Boromirs, bet pats Gredzens...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.