Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tikšanās vieta.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > HP vasaras nometne
..::Kael::..
Nu es tā padomāju, ka ir baigi forši, ka tevi aizvedīs, taču kur tad būs tikšanās ar šo vedēju? grin.gif ceru, ka Rīgā, kādā man zināmā vietā... bet kur tieši... domāju, ka tas mums visiem jāzin pirms braukt kaut kur wink.gif
laughing:angel
Jā pieminēt kur būs tikšanās vieta viņi ir aizmirsuši...Es ar cer ka tas būs rīgā...
lolex
CITĀTS(hhermīte @ 05.04.2004 07:47)
Jā pieminēt kur būs tikšanās vieta viņi ir aizmirsuši...Es ar cer ka tas būs rīgā...

visu juus gribat zinaat ieprieksh:)) un kur tad intriga paliks? :ninja: ja izstaastiis visu, kur un kaa buus tad varbuut to nometni varam te forumaa taa virtuaali noorganizeet. arii leetaak sanaaks - nu taa Ls 0.00- cik nu kursh internetam teeree.
par satikshanaas vietu Riigaa tiks zinots nometnes daliibniekiem, izsuutot vinjiem personiski adreseetus ieluugumus uz nometni, kur arii uzrakstiis, kur to Knakts autobusu gaidiit un liidzi nemamo mantu saraksts. sorcerer.gif
G®unt
Ak dies Lolex,teu nu gan patīk vērpt intrigas whistling.gif
Es tikai obligāti gribu tikt vienā autiņa ar dažu labu ciliņu happy.gif whistling.gif
Ceru ka tikšu huh.gif
Ak jā,un cik ilgā laikā saņems vēstules?Redzi,es esmu tāda..nepacietīga happy.gif
Megafix
Vai tad visi brauks ar knakts autobusu? Ja tā tad es netieku jo dzīvoju rēzeknē bet tomēr uz nometni ir vērts braukt. pēc mznām domām... sad.gif
esssiiite
Manuprāt būs tas Rīgā tāpēc ka tur ir rakstīts ka cenā iekļauts ka dalībniekus ar autobusu ved no Rīgas/uz Rīgu
_BijušaisPareģis
Pa ceļam jau arī varēs kādu izmest... wink.gif
guncha
CITĀTS(lolex @ 07.04.2004 19:42)
CITĀTS(hhermīte @ 05.04.2004 07:47)
Jā pieminēt kur būs tikšanās vieta viņi ir aizmirsuši...Es ar cer ka tas būs rīgā...

visu juus gribat zinaat ieprieksh:)) un kur tad intriga paliks? :ninja: ja izstaastiis visu, kur un kaa buus tad varbuut to nometni varam te forumaa taa virtuaali noorganizeet. arii leetaak sanaaks - nu taa Ls 0.00- cik nu kursh internetam teeree.
par satikshanaas vietu Riigaa tiks zinots nometnes daliibniekiem, izsuutot vinjiem personiski adreseetus ieluugumus uz nometni, kur arii uzrakstiis, kur to Knakts autobusu gaidiit un liidzi nemamo mantu saraksts. sorcerer.gif

jehhuu,es 31.aizsūtīshu to atbildi uz pūču pastu un varēšu visu uzzināt, hahahahaha
Gustavs
Viņiem noteikti bija grūti zvēlēties satikšanās vietu. getlost.gif
ketchup11(she)
Gan jaw kautkur satiksies... bet kur??? ohmy.gif
Gerts
Es domāju, ka tas viss notiks Rīgā, jo telefons, kur var pieteikties ir Rīgas - Ķengaraga. Mobilais arī!!!
:blink:
Siri
CITĀTS(Gerts @ 29.05.2004 16:00)
Es domāju, ka tas viss notiks Rīgā, jo telefons, kur var pieteikties ir Rīgas - Ķengaraga. Mobilais arī!!!
:blink:

Nu jā,protams,Gārsenes pils taču ir Rīgā,vai ne? whistling.gif laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!