Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kā izvēlēt prefektus?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > HP vasaras nometne
lolex
katram tornim buus savi prefekti. Graamataa tos ieceela skolas vadiiba no vecaakajaam klaseem, jau zinot skoleenus. Jautaajums: kaa iecelt prefektus, ja visi satiekas pirmo reizi? sorcerer.gif
_BijušaisPareģis
Varbūt uztaisīt konkursu ar jautājumiem, un tie kas būs visvairāk pareizi atbidējuši, tie tiks iecelti par prefectiem?

varbūt tā? huh.gif wink.gif
G®unt
Yelloowz happy.gif
Nu es domāju,ka vajag pēc kautkāda pārbaudes testa wink.gif
Pieņemsim sastādīt kurš vairāk zin pa HP whistling.gif
Vai arī izvē''eties vecākos <_<ar prefektu pien
Emz...takā..iespējas daudz un dažādas laughing.gif
Nu ja godīgi....ja es tiešām došos uz nometni labrāt bū0tu prefekts wub.gif
Tikai kādi pienākumi tad būtu huh.gif ? Lai nu kā...emz..pastāsti plz sīkāk tādā ziņā par prefektu pienākumiem!
eyedam
CITĀTS(gruntjella @ 03.04.2004 13:40)
Nu es domāju,ka vajag pēc kautkāda pārbaudes testa wink.gif
Pieņemsim sastādīt kurš vairāk zin pa HP whistling.gif
Vai arī izvē''eties vecākos <_<ar prefektu pien
Emz...takā..iespējas daudz un dažādas laughing.gif

Em... Īsti nesapratu, kur ir tavas piedāvātās daudz un dažādās iespējas...

Pirmais bija par HP zināšanu testu. Bet otro es nesapratu – kā tas ir, izvēlēties? Par to jau arī vispār ir pavediena jautājums!

Kā būtu ar pilnīgu nejaušību? Piemēram, pirms brauciena Knakts autobusā īpaši tiek iezīmētas speciālas vietas. Kas tajās apsēdīsies, tas arī kļūs par prefektu! grin.gif

eyedam
G®unt
Emz..nu tas bija tā...ai,pati vairs neatceros..sorr..
Nu es domāju,ka tas gan ir mazliet funny whistling.gif jo pieņemsim mani aizvedīs vecāki...es domāju,ka maybe varētu uztaisīt to prefektu izvēli reizē ar šķrmici,emz..kā ts viss ar šķirmici notiks,kā iedalīs torņos?
Nu pieņemsim...vajag izplānot to tā,lai saskanētu ar prefekta īpašībām..
Velviena iespēja varētu būt,ja nu tornis pats izvirza?
Nu skolēni katra galda/torņa izvirza?
Vienīgi tas,ka nau iepazīts taču neviens...
eyedam
Hmm... Nu tad vēl viens piemērs. Izvēlas kādu krāsu. Visi tie, kuriem ir kādā apģērba gabalā šī krāsa (ja ir vairāk nekā 5 krāsas, tad tai krāsai jābūt vismaz divos apģērba gabalos grin.gif ), tiek izvirzīti pirmajā kārtā par prefektiem.

Otrajā kārtā tiek tikai tie, kas paši grib par prefektiem.

Trešajā kārtā jāatbild uz vaicājumu: "Pasaki pēc iespējas vairāk variantu, kā Vernons Dērslijs nosauca atprātotājus FO sākumā!".

smile.gif

Nezinu gan, kā būs ar tādu izvirzīšanu. Kā jau tu pati sev iebildi – neviens vēl nav iepazīts.

eyedam
G®unt
Es nezinu...man liekas,ka nevajag uz laimi izvēlēties huh.gif
Un ja nugalīgākos sorr...````us izvirza?
Tas takšh būs vel sick.gif
Un ja nu apģērbā ir visas varavīksnes krāsas? laughing.gif
..::Kael::..
nē es domāju, ka tam nevajag būt nekādā saistībā ar Harija Potera grāmatām, bet vairāk kā psihes treniņš... tā nosakot piemērotākos pēc rīcības, nevis pēc tā cik zubrījies grāmatas viņš ir wink.gif
G®unt
PIlnīgi piekrītu,bet it kā to testu vajag pieņemsim,ja kāds skolēns pazūd aizliegtajā mežā,kā tu rīkosies?U.c.
Es pati gribētu būt par prefekti,bet ja vajag es varu palīdzēt sastādīt to anketu wink.gif
..::Kael::..
vot jā tādus bet ne tādus vieglus bet viltīgus wink.gif savādāk uz to ko tu uzdevi vis teiktu-
meklētu un palīdzētu
un tad visi būtu prefekti wink.gif
laughing:angel
whistling.gif Es ar labprāt būtu prefekts...
Un piekrītu- vajadzētuu kaut kādu testu vai anketu...
eyedam
CITĀTS(gruntjella @ 04.04.2004 21:42)
PIlnīgi piekrītu,bet it kā to testu vajag pieņemsim,ja kāds skolēns pazūd aizliegtajā mežā,kā tu rīkosies?U.c.
Es pati gribētu būt par prefekti,bet ja vajag es varu palīdzēt sastādīt to anketu wink.gif

Manuprāt, šāds jautājums būtu ļoti labs. Un nebūt nav tik viegli uzminama vienīgā pareizā atbilde, kā min saataninsh. Katrs noteikti uzrakstītu kaut ko citu. Un tādā gadījumā plašāka atbilde par "meklētu un palīdzētu" noteikti dabūtu vairāk punktu.

Viltīgi gan, gruntjella... Jau otrais "nemanāmais" mājiens par konkrēta prefekta izvēli... grin.gif

Es tomēr domāju, ka nejaušība, ja tā nosaka prefektu tikai daļēji (kā es minēju - piemēram tikai sākumā, lai "atbirtu" kaut vai puse no dalībniekiem; tā arī varētu ātrāk izvērtēt pārējo atbildes uz jautājumiem) nemaz nav tik slikts paņēmiens. Arī tāpēc, ka sākumā dalībnieku personības tomēr nav iepazītas. Un tikai tests vien varētu būt pārāk sausi un neinteresanti.

eyedam
G®unt
CITĀTS(eyedam @ 05.04.2004 22:35)
Viltīgi gan, gruntjella... Jau otrais "nemanāmais" mājiens par konkrēta prefekta izvēli... grin.gif

Es tačh esmu viltīga grin.gif
NU lab,labi....negribu būt es prefekte getlost.gif
Noteikti būs kautkāddi pienākumi u.c.nu maybe,bet tas tā..
Iespējams,ka varētu būt jautājums,ja Cūkkārpā parādās lielais kalnu trollis kas jādara ar skolēniem?Un pieņemsim sīki jaizstāsta nevis tur jauzraxta jāved uz torņiem wink.gif Bet maybe no anketēm vel kāds cits variants?
Vel jau varētu būt tā ideja...emz,kā,mēs visi kopā no Rīgas ar vienu autiņu uz nometni brauksim?Ja tā,tad kautkā vajadzētu jau paštukot autiņā un izvēēties prefeketus...
...Zanish...
CITĀTS(eyedam @ 03.04.2004 17:36)
Kā būtu ar pilnīgu nejaušību? Piemēram, pirms brauciena Knakts autobusā īpaši tiek iezīmētas speciālas vietas. Kas tajās apsēdīsies, tas arī kļūs par prefektu! grin.gif

eyedam

Jaa taa ir laba doma bet ja nu shis cilveeks neveelas buut par prefektu?
Megafix
te vajag ļoti gudri apdomāt un ieviest testu
kas palīdzētu izvēlēt prefektus sorcerer.gif
esssiiite
Man arī liekas ka vajag kādu testu ar loģiskiem jautājumiem. Testam vajadzētu būt bez atbilžu variantiem lai katrs var izvēlēties tieši pēc savām domām. Par to ka cilvēks var negribēt arī vajag padomāt tāpēc manuprāt testu pildīt vajadzētu dot tikai tiem kas grib kļūt par prefektiem un ir pārliecināti ka spēs tikt galā ar pienākumiem.
fishbone
Manupraat, par Prefektiem vajadzeetu kljuut tiem kuri ir vecaaki!
me...
nora
es kartiigi nezinu vai gribetu but par prefektu,jo padomajiet.......... jums bus japieskata citi un ja kadu piechersiet par blenjaam jums tas bus ......jaanosuudz.....un man nepatiik sudzeeties....
yoboy
Ieliekat eyedam par prefektu un wiss buus Ok... grin.gif Nezinu, wajag kaut kaa peec vecuma arii, savaadaak par prefektu tix kaads 7gadiigais, un centiisies komandeet lielos... tongue.gif
guncha
Par prefektiem vienkaarshi vareetu iecelt pashus apdomiigaakos.. :blink:
Viesis_GREŅDŽERA
DROŠI VIEN PERFEKTUS IECELS NOMETNES VADĪTĀJA MĪLULĪTI! mad.gif

BET KĀPĒC NEVARĒTU PERFEKTS BŪT LIELĀKIAS DAUZOŅA.MUMS ARĪ KLASES VECĀKAIS IR DAUZOŅA.UZ NOMETNI TAČU BRAUC IZKLAIDĒTIES NEVIS TĒLOT PAREIZO?UN JO SMIEKLĪGĀGS PERFEKT JO FORŠĀKA NOMETNE.
ketchup11(she)
Es domaaju ka par Prefektiem buutu jaaiecelj uzdodot kaut kaadus jautaajumus un tad tie kuri atbildees vispareizaak vareetu tikt iecelti par prefektiem (piekriitu erty) :blink:
...Zanish...
CITĀTS(guncha @ 25.05.2004 16:44)
Par prefektiem vienkaarshi vareetu iecelt pashus apdomiigaakos.. :blink:

Nu bet kaa pirmo reizi redzot cilveekus var pateikt kursh ir vis apdomiigaakais? :blink: huh.gif
red_chicken
Manuprāt, par prefektiem vajadzētu kļūt tiem, kuri ir izturējuši vairākus pārbaudījumus un uzrādijuši vislabākos n interesantākos rezultātus, piemēram, kāds loģikas uzdevums, kur būtu kaut kas no dzīves un kaut kas no HP grāmatas...pēc tam atjautības uzdevums ,piemēram, paliek kaut kādu sūdiņu zem glāzītes, tās samaina vietām un tad jāatceras kur bija tas, tas, nu tas... tad varētu likt uzraxtiit dzejoli vai uzziimeet kaut ko kas saistīts ar burvju pasauli, vai uzraxtīt nelielu stāstu par to..... un visbeidzot varētu likt viņiem izvēlēties, piemēram, no gredzeniem...1 buutu kaut kaads varas gredzens un kas izveeleetos to tas arii uzvareet,,,,Oi murdzinjsh, bet njemiet parlabu blush.gif grin.gif cool.gif
guncha
CITĀTS(Zanish&Sharlotish @ 29.05.2004 17:30)
Nu bet kaa pirmo reizi redzot cilveekus var pateikt kursh ir vis apdomiigaakais?  :blink:  huh.gif

Nu jā tā arī ir problēma HPrā JAU PAR PREFEKTIEM neiecēla pirmgadniekus getlost.gif bet gan tos kuri kādu laiciņu jau tur bija pamācijušies un Dumidors sorcerer.gif zināja gan to kādasc sekmes viņiem ir gan to cik nosvērti un apdomīgi viņi ir... unsure.gif innocent.gif
nobody
ai, es nezinu kaa tur buus...Varbuut vispaar ''slikti",jo tur sasola visaadus labumus bet no tiem ne smakas nebus...........................
guncha
Neesiet nu visi tik pesimistiski getlost.gif tas būs slikti tas drošvien neizdosies vai tad vieglāk nebūtu cerēt ka viss būs baigi labi. grin.gif ..
HERMIONE GREŅDŽERA
DROŠIVIEN BUUS TESTS UN TAS KURŠ VISLABĀK UZRASTĪS TAS ARĪ BŪS PERFEKTS UN KOMANDĒTĀJS ARĪ!ES JAU NEGRIBĒTU LAI KĀDS MAN SAKA TAGAD DARI TO TAGAD ŠITO mad.gif UN JA ES BRAUKŠAU ES JAUTIEM PERFEKTIEM NETAISOS PAKALPOT! shifty_a.gif
Greņdžera
[FONT=Times]es piekrītu kādam kas rakstija kad perfektus varētu izvēlēties nejauši,tā kā jau rakstija kad nejauši apsēžas knakts autobusā vai kaut kā savādāk tikai lai nav testi jo tad vairs nav iņčīgi
Greņdžera
PIEKRĪTU TEV guncha kad tie kas nav bijuši lai nemūld! mad.gif
side
par prefektu vaidzeetu ieveeleet visgodiigaako un vecaako no visiem(bet taas jau tikai manas domas)
mazā peciņa
Gribētu piebilst Greņdžerai par to, ka tomēr PREFEKTUS raksta savādāk, nekā viņa raksta wink.gif. Ir nevis PERFEKTI, bet PREFEKTI wink.gif.

Un vispār, pirmdien atbrauks pirmie nometnes bērni, un ja kāds te arī būs, tad viņš (varbūt pat vairāki) pastāstīs, kā galu galā iecēla prefektus wink.gif.
guncha
grin.gif Es īsti nesapratu kā tur tos prefektus iecēla beyt es biju Lūšu prefekte saņēmu nozimīti grin.gif
Princesīte
ceru kad prefekti nebuss pirmtgadnieki rolleyes_a.gif
Sirradze
Kā to darīja, ja jau neviens otru nepazina....?
Elepele
Prefektus iecēla skatoties bērnu uzvedību pirmajā dienā. Vismaz tā teica Guncha wink.gif
agnesy
njuzz man jau liekas ka ieceela peec atbildiibas sajuutas. kaa arii peec taa cik uznjeemiigs tu esi un kaa tu vari paliidzeet citiem
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.