Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Potera kino parodijas
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
ils
http://us.imdb.com/title/tt0306047/
Scary Movie 3: Episode I - Lord of the Brooms (2002) (USA)
Kāds kaut ko zina par šo filmu?
Filmu "Aeroplāns" un "Kailais ierocis" režisors ir uzņēmis filmu "Šausmene 3: 1. epizode - Slotu valdnieks", kurā parodētas abas pirmās Potera filmas, pirmās divas GP filmas un abas jaunākās "Zvaigžņu karu'' filmas. Sižeta centrā bārenis, kas dodas brīnumainā ceļojumā, lai izglābtu pasauli no tumsas spēkiem.
Filmu uzņēma cita grupa, ne tās, kas piedalījās pirmo divu "Šausmeņu" veidošanā.
Siri
Es vēl neredzēju 3."Šausmenīti"...UN man tas treileris tajā saitā neiet :blink: Oh well...
_BijušaisPareģis
Scary Movie 3 esmu , bet tajaa linkā neko nejēdzu... tā LOTB laikam ir domāta cita filma.... un treileris tur ir tikai tai Scary Movie 3, nevis LOTB
trobelius
xe.... labais......
vispaar diezgan norm. parodeeta
monster
esmu redzeejis to scary 3 bet kaadu potera paroodiju nepamaniiju !!
closs...
Vispaar tieshaam, pirms kaada laika arii es redzeeju Shausmeniiti 3. Pati filma man likaas aarpraatiigi stulba, kautko tik traku nebiju redzeejusi. Taaka es vai nu ar paarlieku negatiivaam emocijaam vai vienkaarshi neiedziljinoties neko nepamaniiju!
Jeanne
Neesmu par tādu dzirdējusi, bet vajadzētu būt labai...
da_basketbums
es ari nesmu dzirdejis ils paskaidrosi?
alise brīnumzemē
cik es zinu, tur ir jaabuut iistam amerikaanietim, kas arii labi zina Amerikas veesturi, lai ideaali saprastu sho filmu, jo tur ir taadi joki, kurus mees nepamaniitu. bet ekshelii es neesmu redzeejusi vinju, bet mana mashka teica, pa pilniigs sviesc. 1., 2. filma bija laba....bet nu 3....sorry.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.