Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš dzīvnieciņš labāk tev patīk?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Kate
man patiik puukainiitis
:blush2:
...Zanish...
Ilknis. Nu bet protams. Vinjsh ir tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik miiljsh! thumbsup.gif
morticia
man anormāli patīk Fokss. Kad es viņu filmā redzu man gandrīz vienmēr gribas raudāt. Viņš man šķiet tik mīļš. es arī sev tādu gribētu. smile.gif
rence
Man vislabāk patīk Pūkainītis... rolleyes_a.gif
monster
man patiik bleezzkaajis jo peec tressaas dallas izlasiissanas man vinnss tiiri labi iepatikaas!!! laughing.gif
Siri
A es balsoju par Foksu... rolleyes_a.gif jo Blēžkājīti nepamanīju laughing.gif
arvis99
noteikti foks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_BijušaisPareģis
FOX!!! Baigi noderīgs.... wink.gif
Paip`
nu es par puukainiiti... grin.gif
Noamia
Mans mīlulis ir ilknis, man ļoti patīk viņa ausis un siekalas, kas šļaktās uz visām pusēm.Viņš ir īsts saldumiņš, es arī tādu gribētu tongue.gif
fishbone
Es gribeetu foksu! Bet ja ilkniitis tik ljoti nesiekalotos tad vinju!
me...
Aziz
Man patīk Blēžkājis, kā jau kaķis.
laughing:angel
man patīk gan Foks gan ari Aragogs, un Pūkainītis ar ir ļoti mīlīgs
...Zanish...
CITĀTS(fishbone @ 02.04.2004 16:10)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAArpraaaaaaaaaats cik vinjsh ir miiljsh. Pilniigi kuustam. wub.gif
cava
man patika pūkainītis. smile.gif
harry
Protams, ka


fishbone
Zanish&Sharlotish man ar taa shkjiet, bet kaa vinsh siekalojas! Taadu vajadzeetu iesmeereet petuunijas tantei visu maaju berstu dienaam ilgi, asaras un punjkji liitu!
me...
keita
protams ka foks! no visiem šiem briesmoniešiem vi;n;s ir visjaukākais.
crazy angel
noteikti foks, viņš bija visjaukākais...
Digital
Man patīk Blēžkājis,jo viņš itkā jau nav gluži parasts kaķis,ne ? smile.gif Fēniksiem piemīt dažādas spējas utt,es zinu,Fokss man arī patīk,bet Blēžkāja tēls visvairāk mani pievilina,laikam ar savu noslēpumainību...
aivvv/troll dream walker
nu maneejais pilniibaa par ilkniiti vinnss vinnus vienmeer tik miilli apsiekalo un izlaiza ausis nemaz nav jaamazgaa ha ha
closs...
Jaa, piekriitu tiem, kas izveeleejushies foksu, vinjsh ir gan miiljsh, gan arii loti deriigs un protams ljoti skaists! wink.gif
..::Kael::..
Man patīk Pūkainītis, bet fokss ar ļoti mīļš happy.gif wink.gif
~eviic~
Es ilgi domaju vai ````žkājis vai Foks bet beigas izšķīros par labu Blēžkājim grin.gif
...Zanish...
CITĀTS(fishbone @ 01.04.2004 16:09)
Es gribeetu foksu! Bet ja ilkniitis tik ljoti nesiekalotos tad vinju!
me...

Arrpraac, tiiiiiiiiiiiiiiiiik miilja bilde! Mees miilam Ilkni!
angelin
Foks!!!! smile.gif smile.gif smile.gif
monster
man baigi patiik ilknis !!! kopss passa saakuma !!!
fishbone
Bet jums patiktu, ka jums pa maaju skraidiitu taads siekalu maiss?
me...
nessie
Pūkainītis! Viņš ir tik muzikāls blush.gif
Hermione =)
CITĀTS(harry @ 04.04.2004 19:40)
Protams, ka

                           
                             

Arī man fokss!!!
guncha
Es es esmu par puukainiiti... rolleyes_a.gif
YeenY
visiem zveerinniem nebija nekaadas vainas, bet hagrida man bija vismiillaakie
yoboy
Man patīk Foks, bet ja nevar dabūt fēniksu, tad man patīk Ilknis... Ļoti reāls sunīc. tongue.gif
Draco3
Vislabakais dzivnieks ir Fokss. Manuprat vins ir arii visneparastakais
maksligais_intelekts*
a man visi diegzna lapi patik
Es tā īsti neatceros,kas bija fokss,bet nu man patīk Pūkainītis,jo es jau saxu man patik bīstami dzivnieciiņi un liekas savā ziņā ļoti mīļi wub.gif
lady_valea
Grūti bij izlemt - fokss vai blēžkājis... Abi tik jauki! Tomēr nobalsoju par foksu.
Jeanne
Man-Fokss tik skaists un krāšņs! Tik maigs un labs! Bet Blēžkājis arī ir amizants un foršs :cute:
faniite
Man personiigi patiik Foks, jo vinjsh ir visai noderiigs, to vareeja izlasiit 2 un 5 graamataa. un vinjsh r satricoshi skaists (vadoties peec graamatas izlasiito un savu fantaaziju, nevis to putneenu no filmas) grin.gif
Eowena
Man ljoti patiika Hedviga, bet tā kā viņas te nebija es izvēlējos Foksu, jo viņš man liekas ļoti noslēpumains un vnk dievīgs! smile.gif
***Dancing_Queen***
man vislabaak fokss, vinjsh ir visskaistaakais, norberts, ja vinjsh buutu miiljaaks arii buutu labs taapat kaa Puukainiitis un visi citi... taa kaa man riebjas sunji tad Ilknis atkriit, savukaart Bleezhkaajis un Norisa kundze gan vareetu buut forshi, man baigi patiik kakji, taapat kaa forshi buutu arii Kashkjis, ja vien tas nebuutu cilveeks...
Rusell the carrotstork
visi vienliidz puukaini un jauki!! grin.gif happy.gif
Matrikss
nez...visi forši...laikam...
kapeiks
Protams, ka Fokss. Ja viņš ilgi dzīvo, viņa spalvas izmanto zižļos. Viņam piemīt daudz spēju. Tāpēc arī viņš.
DEaDnokS*
nu man liekas ka puukainiitis ir uzticams un tieshi taadeelj man vins patiik
Sindra
Man no minētajiem maģiskajiem vislabāk patīk fēnikss.
Bet no parastajiem dzīvnieciņiem Hermiones kaķis.
Roze
Man viss labāk patīk Foks.... wink.gif
Fijusska
Man patiik foks , bet samiljot gribeetu puukainiiti. (vai arii vinjs mani samiiljotu, ar zobiem) grin.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Fēniks Foks, kas var būt jaukāks par viņu!!! wink.gif
Vaidu_Vairas radiniece
man patiik puukainiitis un ilknis :blush2: bet aptaujaa nobalsoju par puukainiiti :blush2:
Ragainīte
grin.gif Man jau visvairāk patika Ilknis, tāds foršiņš un man vienmēr ir patikuši lieli suņuki. rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.