Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai Harijs, Rons un Hermione būs draugi uz mūžu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
laughing:angel
man šķiet ka viņi būs draugi mūžu mūžos... grin.gif rolleyes_a.gif smile.gif laughing.gif sorcerer.gif thumbsup.gif w00t.gif wink.gif
giraffe
Domaaju, ka jaa. wink.gif Galu galaa, peec taa visa, ko vinji kopaa ir piedziivojushi... whistling.gif
harry
Man liekas, ka viņi būs draugi vienmēr. smile.gif laughing.gif grin.gif
keita
jā, noteikti. neviens no viņiem nav tāds, kurš ātri mainītu draugus un viņiem ir pārāk laba draudzība, lai tā izjuktu.
Siri
Pievienojos visiem,ka Viņi būs draugi uz mūžu... grin.gif
Victor Krum
ir arii jautaajums. Kur ir kautmazaakais pavediens ka vinji nebuus draugi uz muuzhu?
zuu
man wienalga......laikam jau buus....a mosh arii nebuus
rence
Domāju, ka viņi būs draugi uz mūžu, jo patiesu draudzību nespēj sagraut NEKAS!!! whistling.gif
Aziz
Loģiski!Viņi jau sakašķējas katrā grāmatā!Ja jau noturējušies kopā tik ilgi,tad jau paliks!Turklāt viņi kopā ir jau tik daudz izcietuši un pieredzējuši.
arvis99
laikam ka draugi uz mūžu thumbsup.gif pinch.gif kiss.gif shifty_a.gif ermm.gif innocent.gif
aicha
Draugi uz mūžu. rolleyes_a.gif Viņi kopā tik daudz piedzīvojuši un Rons un Hermione Harijam ir kā ģimene.
...Zanish...
Gruuti spriest. Ko var zinaat varbuut Roulinga atkal kaut ko izdomaas. huh.gif
fishbone
Maniim piedereet domas, ka buus gan!
me...
eily
:blink: es ar par - draugi uz muuzhu... :blink:
laughing:angel
draudzība jau ir stiprāka un svarīgāka par visu....viņi būs draugi līdz mūža galam
Digital
CITĀTS(dany @ 28.03.2004 15:54)
Draugi uz mūžu. rolleyes_a.gif  Viņi kopā tik daudz piedzīvojuši un Rons un Hermione Harijam ir kā ģimene.

Piekrītu.Pārāk daudz kopā izciests un pārdzīvots,lai šķirtos.
fishbone
ZZZ... Bet maby nee Harijs ar Čo Rons ar launaatikji un hermione ar krumu un trio nebuus vairs laix!
me...
_BijušaisPareģis
Visdrīzāk, ka būs, ja nu vienīgi Harijs neizdzīvos pēc 7. grāmatas.... sad.gif
fishbone
Es ir domaat, ka vinji visi triis reizee arii mirs(ciinjaa pret V-vol-demortu)...
me...
morticia
grūti spriest. bet laikam kau tomēr jā
YeenY
it kaa jau vajadzeetu, jo draugi un miilootie rodas skolas gados
mazā peciņa
CITĀTS
(erty)
Visdrīzāk, ka būs, ja nu vienīgi Harijs neizdzīvos pēc 7. grāmatas.... sad.gif


Nu nevajag jau tik traģiski visu no sākuma uztvert, bet jācer vien, ka viss beigsies labi, un viņi paliks draugi uz mūžu, un es arī nobalsoju par variantu "Jā" domāju, ka viņi būs draugi uz mūžu.
Katerina
Viņi noteikti būs draugi uz mūžu ! Pēv visiem kašķiem un pārdzīvotā !!! Nesaprotu kāpēc lai viņi nepaliktu draugi ? ermm.gif
likelygirl
Domāju, ka viņi paliks draugi uz mūžu! Galu galā, viņi kopā ir tik daudz piedzīvojuši! smile.gif sorcerer.gif two_handed.gif
Jeanne
Jā, viņi ir daudz ko piedzīvojuši, un arī piedzīvos, tādēl viņi būs draugi uz mūžu. Neņemsim vērā to, ka Hermione un Rons mūžīgi ķildojas, jo tas varētu būt mīlestības sākums. Viņi tomēr izrāda savas savsatarpējās simpātijas.
blue_eyed_devil
es iisti nezinu, bet nobalsoju par jaa kautgan rons ar hermi vislaik striidas...
es iisti nezinu... bet rons jau ar hariju arii vienreiz bija sastriideejies... huh.gif
kenijs
Nu nezinu laikam jau ka bus ,vismaz uz lielako muza dalju noteikti...
seerga
man liekas, ka HP, RV un HG paliks draugi vienmēr. nu jā būs daži srtīdiņi, bet man liekas, ka viņi to pārdzīvos... tā kā draugi mūžīgi mūžos - āmen.
angelin
Man liekas(ceru) ka jā! Labi draugi!
Murrr...:)
well...nju visaass Hp gramatass ir tacc ta ka visii triis darugi rons, hermione and harijs ir labakie draugi... tacuu ka jau dziivee ka jum liekass....... :
huh.gif vaii parliekuu stipra draudziibaa neizjuks.... :blink: ....varbuu vinjii paskirsiess grmatass beigass... vaiivarbuutt palikss kopaa.... ka jums liekass
Putnubiedēklis
Esmu pārliecināts, ka paliks gan viņi kopā. Tā tomēr nav dzīve, bet gan grāmata, un tas būtu stulbs nobeigums 7. grāmatai, ja viņi pašķirtos wink.gif
Trusite
nu nemaz ar tik stipra taa draudziiba nav, tas ir tikai taads izteiciens, jo vinji ir loti daudz kopaa piedziivojushi, bet iisteniibaa, biji tach savaa starpaa visu laiku pleeshas kaa Bleezkaajis ar Kašķi!
gan jav, ka visi paliks kopaa, kur ta paliks?
G®unt
Nu,ja domātu mazliet kā Roulinga,tad es domāju,ka viņi tik ilgi nepaliktu kopā,lai rastos intresantāks sižets iespējams Rons sadumposies,pieņemsim pāries ļaunā pusē!
Tas būtu tieši man liekas Roulingas stilā,varbūt Harijs dumposies,višh jau vienmēr dumpojas!Atceraties,ka Hrijs palika viens pats,višh vienkārši atteicās no draugiem!!!
Par Hermioni nekas nenāk prātā mellow.gif
mērfija
es domaaju ka vinni buus draugi visu muuzzu
Hermione
together 4eva! grin.gif
Jeanne
Es domāju, ka par spīti visiem šķēršļiem viņi būs draugi mūžu mūžos. two_handed.gif
Memoria
Vispaar buutu jau interesanti ja kaut kas pajuktu rolleyes_a.gif
poga
grin.gif me domaa,ja cilwinji tik daudz un tik briesmiigas lietas kopaa paardziiwojushi tad ja winji pashkjirsies,tas buus totaals stulbums!;) whistling.gif
***Dancing_Queen***
buutu interesanti, ja vinji pashkjirtos, bet tomeer domaaju, ka paliks draugi uz muuzhiigiem laikiem.
Memoria
Nu vispaar MANUPRAAT nebuutu slikti ja ar Ronu kaut kas notiktu...
alise brīnumzemē
vinji jau taapat visu laiku striidas...tapeec domaaju, ka vairaak par striidiem tur tochna nebuus....nu ja vieniigi vinji sastriidas pamatiigaak, bet nedomaaju, ka ar laiku nesalabs. man liekas, ka draugi uz muuzhu.
***Dancing_Queen***
droshi, ka vinji buus, bet arii var kaut kas sarezhgjiities, Roulinga vareetu arii, ko pagroziit, bet diez vai.
gwinerva
Lai arī viņi dažreiz strīdas,tomēr beigās vienmēr salabst un tas vēl vairāk pastiprina viņu draudzību. grin.gif Viņi noteikti būs draugi uz mūžu. grin.gif
emily
domaaju, ka nee.. jo biezhi wien beerniibas draugi nepaliek draugi uz muuzhu...
labas attieciibas buus.. bet kad pieaugs.. tad wairs nebuus tik labi draugi...
lil`skater
Nu shie triis ir neshkirami. Protams buus striidi kaa jau katraa fraudziibaa, bet draugi vini buus muuzhiigi. Piekam peec visa ko vini kopaa piedziivoja un veel piedzivos:0
Veronika
CITĀTS(emily @ 03.03.2005 16:06)
domaaju, ka nee.. jo biezhi wien beerniibas draugi nepaliek draugi uz muuzhu...
labas attieciibas buus.. bet kad pieaugs.. tad wairs nebuus tik labi draugi...
*


Manuprāt viņi ir pārāk daudz ko pārcietuši un piedzīvojuši kopā,lai vēlāk izšķirtos! grin.gif tongue.gif rolleyes_a.gif sorcerer.gif Tā teikt-draugi uz mūžu!!!
.: ARTANIS :.
Domāju, ka par to, vai viņi paliks patiesi draugi vienmēr ir grūti spriest, jo -

1) Neviens nevar dot garantiju, ka viņi visi trīs izdzīvos.. unsure.gif (neaizmirsīsim Roulingas spēju visus negaidīti pārsteigt, turklāt ne vienmēr patīkami..)

2) Rons jau reiz nodemonstrēja to, ka ir vājš draugu ķēdes posms, un viņš var Harijam uzgriezt muguru pat nenozīmīgu neseskaņu dēļ..
Kristīne
Domāju, ka viņi būs draugi. grin.gif
Tomēr, nav nekādas garantijas, ka viņi izdzīvos, turklāt viņi mūžīgi kašķējas. silent.gif
i`m_GriM&EviL
Ja jau joprojām ir kopā un draudzējas , tad iespējams arī turpmāk tā būs ! Bet kas to lai zin , varbūt pēc skolas pazudīs sakari , lai gan Harijs vienmēr kaut kur šķiet saskriesies ar Ronu !
Hermija
Domāju, ka jā. Viņi taču viens otra dēļ ir riskējuši pat ar dzīvību.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!