Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur jūs uzzinājāt par šo forumu?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Vinky
Liela daļa no mūsējiem šurp ir atceļojuši vēl no vecā Aimoo foruma. Bet kā jūs vispār vīņu atradāt?

Es, piemēram, forumā dzīvojos jau no pirmssākumiem (ja atmiņa mani neviļ, tad jefinjsh arī). Par tolaik jauno forumu uzzināju no Jumavas mājaslapas. Un no cilvēka vārdā eyedam. smile.gif

Kā ir ar citiem?
Laimīgā*
Es uzzinaaju no Enijas.
Sanj-sanj
Es sheit tiku caur kaut kaadu citu latvieshu HP saitu... jaatziist shis saits ir miljonsreizhu labaaks nekaa tas grin.gif
Vinky
Vilma, bet kā Enija par šo te uzzināja?

avardi.. jā, šis noteikti ir vislabākais latviešu saits par HP! smile.gif
mazā peciņa
Man liekas, ka es uzzināju no Jumavas, bet mani arī atgādināja par šo saitu viena meitene vārdā Santarex.
Overlord
Es šo forumu atradu pateicoties Draco.
Arwen
Pie manis šī adrese nonāca ar Laereth palīdzību w00t.gif , bez viņads es vēl tagat nezinātu par šo forumu smile.gif ...
Vinky
skovv Jumavā dzīvojās vēl ilgāk nekā es, bet uz forumu atnāca stipri vēlāk...

Sauron, bet kur pats Draco pazudis?
feanaro
CITĀTS
Pie manis šī adrese nonāca ar Laereth palīdzību, bez viņads es vēl tagat nezinātu par šo forumu  ...


Man tieshi taa pat wink.gif

feanaro
Vinky
Jā, es atceros, kā Laereth stāstīja, ka viņa centīsies savervēt dažus! laughing.gif
Skorpions
Es par šito lapu uzzinaju no jumavas.
Ashly
Pati caur Google atradu..
Zuz
Man Vinky piespieda te reģistreeties. grin.gif Nu vispaar es zinaaju, ka kaut kas shitaads pastaav (pati pat nezinu kaa) un tad ar Vinky paliidziibu piereģistreejos. So.... here I am! tongue.gif
jefeniite
Es te nokljuvu tieshi taapat kaa Vinky! JAu vecajaa forumaa es biju no pasha pasha saakuma! Bet viss saakaas ar jumavau kaut kad pagaajushaa gada pavasarii, tad kad es izlasiiju pirmos poterus!
Vinky
Jā, mēs uz forumu atnācām vienādā laikā! Atceries, kad vēl lapu sauca http://eyedam.yo.lv ... grin.gif He he... vecie laiki. Cik mums pašā sākumā biedru bija forumā...? grin.gif
ils
Mani ilgi aicināja eyedam! Kamēr mans lēnais prāts nostrādāja un es esmu šeit. Tomēr, es esmu tik daudz podus sagāzis te, ka vēl viens un mani droši vien izmetīs. blush.gif blush.gif
Vinky
Dažādos veidos mēs šeit esam uzradušies. Pag, es neatceros, il, tu Jumavā arī apgrozījies?
Laereth
Un es... ja godīgi, es nemaz neatceros, kā es šeit nonācu... Manuprāt, es meklēju kaut ko www.internet.lv un pavisam nejauši atvēru Aimoo forumu. Tā kā vairākos forumos es jau piedalījos, izdomāju, ka vēl viens nekaitētu smile.gif Pie tam par GP latviešu valodā šis ir viens no ļoti retajiem forumiem wink.gif
Zuz
Es esmu vairaakos aarzemju forumos, bet tur peec amnaam domaam man ir gruutaak. Kaa nekaa latvieshu valodu jau paarvalu labaak kaa jebkuru citu. Un arii forshi, ka saveejie ir apkart. smile.gif
The Shine
Atvēru www.google.lv un uzrakstīju Harijs Poters... Atvērās visvisādi saiti... grin.gif
Laimīgā*
Enijai laikam Eyedam iedeva... Es vairs neatceros. Vinja man teica, ka te nekas forshs neesot, bet es izluudzos adresi un pamazaam saaku naakt uz Aimoo. No saakuma likaas dikti jociigi - sveshs kolektiivs, kur visi saveejie... Bet tagad tas liekas tik sen!!!!!!!!!!
Vinky
Man šķiet, ka mēs te visus jau sākumā uzņēmām kā savējos! Visi ir savējie! smile.gif
Laimīgā*
Nezinu nezinu... Viss likaas taa jociigi. Es atceros, ka mees mineejaam, ka tu esi Vinky Hollera ( grin.gif ), ka Jozefiine ir taa pati muusu Fiine... ```` ```` blaa.
Vinky
Ā, jā! Vinky Hollera no I-Cūkkārpas! smile.gif Cik sen tur nav būts... :blush2:
Laimīgā*
Es shodien biju aizchaapojusi. Teikshu, kaa ir - nekaa interesanta. Ja neskaita to, ka Dens beidzot paraadiijaas. Tu man uztaisiiji to pavedienu skolotaaju istabaa?
Vinky
:blush2: nē. Bet nu labi, temats! grin.gif
Enija
Jā taisnības man šo adresi iedeva Eyedam.
Laimīgā*
Beidzot es kaut ko pareizi pateicu! Un tev no saakuma nepatika, ja?
Enija
Laikam ne.
aivvv/troll dream walker
zzeel ka iepatikaas bet es atradu ar google starpnieciibu un momentaa biju sajuusmaa jo pirmo reizi atradu cilveekus kas bija pietiekami kompetenti hp lai par to ar vinniem vareetu parunaaties
Vinky
Forši! smile.gif Es jau arī biju sajūsmā uzreiz, tikai cilvēku maz te bija...
Laimīgā*
Tajaa briidii, kad es atnaacu bija taac kaa luuzuma posms... Daudzi tinaas prom. Draco, Lolita17, Fiine. Un tapeec bija taads kaa............ pagrimums. Bet veelaak jau forums strauji auga un peekshnji bija daudz biedru un......... nu jaa!
jefeniite
mums to forumu vajadzeeja, savadaak viss notika jumavas atsauksmees! padomaajiet tikai, ka diena adaudz daudz daudz atsauksmes bija un visas rinjikii un apkaart, taa kaartiigi par poteru bija maz! Tas gan bija sen, pag gad!
aivvv/troll dream walker
vispaar vilma tie visi jau bija aiztinussies labu laicinnu pirms es paraadiijos un kad es atneecu reaali vareeja runaaties tikai ar ilu eyedam un vinky un pa retam ar jefinnu tikai peec tam paraadiijaas tauta
Laimīgā*
Hmmm... getlost.gif Un ar mani jau, protams, runaaties nevareeja...Tad, kad es atnaacu visi tinaas prom, un tad kad tu, bija jau aiztinushies.
Vinky
Hmm... jaa, jefinjsh tieshaam bija pazudis uz kaadu laiku. Teiktu, ka uz ilgu laiku... smile.gif Bet tagad jau viss ir OK! smile.gif
jefeniite
es pazudu taapeec, ka man biaj jaamaacaas daudz un dikti, un tad veel bija icuks un msn, un galiigi nebija laika naakt uz forumu, bet es forumaa bijau jau no pasha saakuma, tas nekas ka es pazudu, visi reizeem pazuud!
Zuz
Es gan te jauninjaa.... Nu neko gan jau ar laiku arii es vareeshu teikt : "Jaa, kad es veel biju jauna un forumaa Saurijs par vardarbuubu vine runaaja......."
Vinky
CITĀTS(Jefinjsh @ 02.09.2003 15:10)
es pazudu taapeec, ka man biaj jaamaacaas daudz un dikti, un tad veel bija icuks un msn, un galiigi nebija laika naakt uz forumu, bet es forumaa bijau jau no pasha saakuma, tas nekas ka es pazudu, visi reizeem pazuud!

Tur nav ar ko lielīties - man arī bija daudz jāmācās, bija arī icuks un msn! tongue.gif un tomēr bija laiks atvilkties uz forumu! wink.gif Un es arī biju no paša sākuma! grin.gif
jefeniite
nu jaa bet tu matenes eksaamenu uz 10 nenoliki! grin.gif Tu vispaar taadu neliki! tongue.gif
Zuz
* Smaida pa visu seju par Jefinju
Laimīgā*
Vispaar, Zuzet, Saurijs agraak par vardarbiibu nerunaaja. grin.gif
Zuz
Ne, grūti iedomāties.... Ja tu zinātu kā man ar viņu gribas izdarīt kaut ko vardarbīgu (nu tas nenozīmē, ka man viņš nepatīk) ..... ko tu zini... varbūt man ar iepatiktos vardarbība. laughing.gif
aivvv/troll dream walker
vai tad tev taa nepatiik
Emma
CITĀTS(Vinky @ 26.08.2003 11:38)
Liela daļa no mūsējiem šurp ir atceļojuši vēl no vecā Aimoo foruma. Bet kā jūs vispār vīņu atradāt?

Es, piemēram, forumā dzīvojos jau no pirmssākumiem (ja atmiņa mani neviļ, tad jefinjsh arī). Par tolaik jauno forumu uzzināju no Jumavas mājaslapas. Un no cilvēka vārdā eyedam. smile.gif

Kā ir ar citiem?

Man pateica Another_girl.
Laimīgā*
Kaadaa veidaa vinja tev pateica? huh.gif
Sanya
Man daudzi teica, ka sheit ir baigi forshi, labi, supper utt., unnn... atnaacu paarbaudiit.. un nnnn.... paliku. smile.gif
Laimīgā*
Es es es teicu!!!!!!!!!

Un tu veel galiigi negribeeji naakt!
Vinky
Un mēs ar eyedam jau iiiiillllllgiiiiiii Sanyu centāmies pārliecināt! glare.gif Vēl tad, kad bija vecais Aimoo forums... nu un tad beidzot tu atnāci.
Mazaa
A es te nonaacu deelj taa ka ieskatiijos sawas draudzenes e-pastaa..wakar starp citu smile.gif un dabuuju shito te saitinju smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.