Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Labākais briesmonis.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2
arvis99
man patika Pūkainītis :blink:
laughing:angel
aragogs-milzīgs smukiņš zirneklītis grin.gif
...Zanish...
Viennoziimiigi Ilknis. Tikai vinjsh tieshaam nav briesmonis. Vinjsh ir miiljsh. thumbsup.gif
Matrikss
Kapē nava Spridzekļmūdzis. Viņš tak ir tik........smukiņš laughing.gif
Pūkainītis wink.gif
Siri
Balsoju par Pūkainīti.Man patīk suņi tongue.gif laughing.gif/īpaši,ja viņiem ir trīs galvas/ grin.gif
Digital
Pūkainītis,protams grin.gif Mīļš,trīsgalvains sunītis.Visforšākais briesmonis laughing.gif
*vai tad viņš bija briesmonis? innocent.gif *
Fabie
Puukainītis.. Tāds jauks triisgalvains mošķītis..
Anny
Visjaukākie ir zirgērģļi!!! wub.gif
Pūkainītis arī ir jauks, bet tomēr... blush.gif
cava
Ak Pūkainītis... jauks gan. Tikai tās siekalas neīpaši...
Ļipa
Nu bet, protas, ka mazais miiljais sunjuks Puukainiitis.... smile.gif
Raine
Kas ir sliktāk - kļūt par maltīti zirneklim, vai izcepties dzīvam?
Minnka
Man likās ka visbaismīgākais bija Bazilisks! Pārējie diezgan normoli! laughing.gif
Beebiic
Nu protams, ka tas dumjais zirneklis. Visforshaakais bija tieshi vinjsh smile.gif
Torins Ozolvairogs
Man patika tas mazais pūķītis no otrās filmas. cool.gif Tāpēc es balsoju par pūķiem. innocent.gif
kniburiene
Es pievienojos vairākumam! Visu laiku labākais, mīlīgais, vienīgais - PŪKAINĪTIS! Aplausi Pūkainītim!
mērfija
man patika mazais mīļais puukainīts.kurš tad tādu negribeetu devil.gif

man patika pūkainītis,kurš tad tādu negribētu devil.gif
YdooM
Ja jau runa par visbriesmīgāko, Ilknis liekas pēc apstāsta mīļš sunītis. Bet visbriesmīgākai man likās Aragogs.
Idril
Manuprāt Aragogs bija visriebīgākais un vispretīgākais!
Rusell the carrotstork
visi vienliidz puukaini un miilli!!! happy.gif
kapeiks
Pūkainītis. Foršs sunītis, ja vien būtu mazāks. Varēja vēl būt spridzekļmūdzis un salamandras. Tad man laikam salamandras būtu mīļākais briesmonis.
gwinerva
CITĀTS
Labākais bija Bubulis!
Jup, tā viš' i' [  ] ! Jo viņš ir VISS briesmīgākais... 


Man ar liekas ka bubulis.Vinnss ir unikaals.Vairaaki briesmonni vienaa.Tikai jaaizlemj nokaa baidiities. grin.gif
grapefruit
CITĀTS
Labākais bija Bubulis!
Jup, tā viš' i' [  ] ! Jo viņš ir VISS briesmīgākais...

Aga, bubulis ir baismīgs crying.gif .
Bet no dotajiem kā labāko es izvēlētos Aragogu, viņš taču tik nu tik, tik zirnrklis... laughing.gif
shary
puukainiitis......viņš ir foršiņš..miiliigs dziivniciic..nu labi biki plēsiigs, bet nu vispār foršiņš
Reksa
Man ļoti patīk Pūkainītis!!! blush.gif
Viņš man likās ļoti jauks! laughing.gif
Man patīk arī pūķi! sorcerer.gif
Tie arī ir baigi labie!!! rolleyes_a.gif
mazā peciņa
Labākais? Saprotu to tā, ka briesmīgākais. Pūkainītis, tāds maigs izklausās, bet nav gan. Viņš visticamāk, kāpēc? Tāpēc, ka jau saku, ka izklausās maigais, a dzīvē ir skarbais vecis .
Canadian
Nobalsoju par Pūkainīti, bet ja aptaujā būtu prasīts Labākais DZĪVNIEKS vai kaut kas tāds, tad es balsotu par Ilkni, bet takā Ilknis tomēr nav tik briesmīgs, nobalsoju par Pūkainīti cool.gif
ZuZe
Es jau par Puukainiiti... laughing.gif Nju man winjsh likaas dikti miiljsh un weeu tas kaa Hagrids par winju ruupeejaas...wii... laughing.gif
prudence
Nju mans mīļākais briesmonītis iekš Potera r neviens cits kā visu mīālis Pūkainītis. grin.gif Nju vai tad viņš nav vienreizējs? Tik pūkains un...slienaina... Lai nu kā Pūkainītis rulzzz!
lai gan citi briesmonīši man ar patika. katram ir akut kas interesants un specifisks. smile.gif
re@liste
puukainiitis happy.gif labs ko veel var pateikt grin.gif ? bet nu bubuli un aragogu neribeetu šā vai tā satikt... unsure.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es grbeju pateikt ka ilknis nav nekads briesmonis vns ir tkai suns. Man patikas pukainitis. Vina vards no skata neatbldt vinam galigi ne.
Haleja
Man ir bail no čūskām tādēļ sākumā nemaz negribēju iet uz 2. filmu, jo tur BAZILISKS!!! Un nākošajā naktī, protams, viņš mani apciemoja sapnī!!!
Heiliona
Pūkainītis. Viņš tāds mīļš, trīsgalvains sunīts laughing.gif Jā, Aragogs arī... fui ohmy.gif
whitegirl
Manupraat visbriesiimaagais bij tas trollis (vismaz filmas deelj palika taads iespaids)... Vinjsh nu tieshaam bij negliitenis... grin.gif
Ungaarijas ragaste
Pūķis, pūķis un vēlreiz pūķis! Tādi jauki radījumi. Mjā, lai gan Pūkainītim arī ne vainas grin.gif un pārējiem arī ne...
berserks
Itkā jau Flafijs grin.gif bet nobalsoju par lielo zirnekli ... kāpēc ? ... nezinu ... smile.gif
Ange
Man jau patīk Pūķi. Tāpēc nobalsoju par tiem happy.gif grin.gif
negative
Labaakais briesmonis - puukis.Nu tas peec manaam domaam...Aragogs ar labais thumbsup.gif grin.gif
foks
Mazs miillss puukkiitis Labi man ir puukkis
anhela
es nobalsoju par Ilkni,viņš nav briesmīgs,bet ļoti mīļš un draudzīgs.
de_ed
Es kaut kur rakstīju ka man patīk pūkainītis, un te nobalsoju arī par pūkainti. Labi, ja tev mājās ir personīgs kerbers, kas nevienu nelaiž ārā un iekšā. laughing.gif Arī ar Aīdu labi sakari
Seila
Simts % atceros, ka jau kādreiz esmu aizpildījusi t;adu aptauju, bet nu labi. NObalsoju par jauko, mīļo, pūkaino, pūkainīti, bet Jāatzīst godīgi, ka ar;i ilknim nav nekādas vainas...smile.gif
Hermija
Pūķis u trīsgalvu suns - kas var būt labāks par šādu kombināciju...
Kendisa
Man patīk pūķi un viss kas ar tiem saistīts, tie, mani ļoti aizrauj!!! tongue.gif grin.gif
Neons mežģīnes un noziegums
Tā kā tikko pabeidzu lasīt stāstu par pūķiem tad to es arī atzīmēju kā labāko! grin.gif
Īve
Nu laikam jau, ka pūkainītis. Viņa niks tik ļoti atbilst viņam. innocent.gif
Purple mist
Jā pūķis tiešām ir lielākais, spēcīgākais un liesmu šaudošais radījums.
Taču man vairāk saista Grūps - Hagrida "mazais" brālītis. Tas kā viņš neapjaušot savu spēku piekāva katru dienu Hagridu.
Melleņu kamenēns
Nezinu vai tas skaitās briesmonis bet mna patika tā sfinksa 4. grāmatā nu vēl arī pūķīši! sorcerer.gif
alienz
Aragogs, manuprāt, bija vislabākais briesmonis!
Kaķurēgs
Pūkainītis, jo viņa vārds pilnībā neatbilst tam, kā viņš izskatās. Vēl jau ir arī trollis - amizanti padumjš.
lil`skater
Pūkainītis - vienozīmīgi - labākais, smukākais, interesantākais, baisākasi!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.