Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš varonis jums liekas vissmieklīgākais?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
harry
Man personīgi smieklīgākie liekas Freds un Džoržs
keita
freds un džordžs. viņi ir baigi reālie un tāpēc man viņi patīk(tikai kā tēli).
Overlord
Neviens tur nav smieklīgs. Visi ir parasti tēli
giraffe
Rons ar savu visnotalj interesanto uzvediibu. grin.gif
beruthiel
Sirdsāķis! grin.gif

kaut kur bija viens pavediens par viņu, tāpēc šeit to pašu nerakstīšu.

man personīgi viņš patīk, es gribētu savā dzīvē satikt tādu cilvēku kā viņš: tik teātrālu un paredzamu! garlaicīgi nebūtu. laughing.gif
rence
Man liekas, ka vissmieklīgākie ir Freds un Džordžs... Nju vismaz visjautrākie noteikti! grin.gif
mad
vienoziimiigi rons jo vinjsh ir taads neveikls un neuzmaniigs un no sevis iedomaajas ljoti labu un talantiigu burvi bet vinjsh taads nau!!! grin.gif
arvis99
freds un džodžs ir vis smieklīgākie........[B]
laughing:angel
Noteikti Freds un Džordžs- bet Rona in Malfoja grimmases arī ir superīgas un smieklīgas!!!!!!!!!!!!!!!! grin.gif smile.gif tongue.gif cool.gif rolleyes_a.gif
Digital
Man liekas,ka Freds & Džordžs.Viņiem vienmēr galvā pārgalvīgas idejas un joki.Diezgan interesanti tēli.
...Zanish...
Hmm... Vissmiekliigaakie mums liekas Freds un Džordžs. Vinjiem ir gaumiigi joki un forsh runasveids!
mazā peciņa
Rons, viņš ir pataisīts filmā smieklīgs. Nejau joku ziņā utt, bet gan viņa izskats un pārējais. Nu labi, grāmatā arī viņš nav diezko saprātīgs, bet tomēr.
_BijušaisPareģis
Fred & George! laughing.gif Tie 2 jautrīši... laughing.gif Baigi smieklīgie!.. laughing.gif

Nu Rons arī- laughing.gif grin.gif cool.gif
drakona
man liekas ka Rons bija smiekliix laughing.gif
bet ja taa padomaa... huh.gif tad arii sircaakjis bija smiekliix
ja nemaldos vinjsh nobuura Harijam roku par kautkaadu ljumiigu zljembu sick.gif
Ella
Es nobalsoju par brāļiem Vīzlijiem Fredu un Džordžu grin.gif , bet man viņi neliekas smieklīgi, man liekas smieklīgas viņu izdarības un viņu joki tongue.gif
Aziz
Freds un Džordžs, loģiski, viņiem ir tik daudz joku, un savādāk grāmatas būtu nepanesami garlaicīgas. Pa retam jociņam ir arī dažiem citiem personāžiem... huh.gif huh.gif huh.gif
Roviela
Man vissmieklīgākais šķiet Drako Malfojs. Viņš no ādas lien ārā, lai būtu pats krutākais visā skolā, bet kas tev deva smile.gif : Hermione mācās labāk par viņu, Harijs ir slavenāks par viņu un labāk lido, Ronam ir vesela kaudze brāļu un māsa, un viņš ir no bezmaz senākas dzimtas, kā pats Drako. Ko Drako var izdarīt? To, ko viņš dara - apliek visus pēc kārtas, jo sevišķi Hariju, Ronu un Hermioni. Besās, vienvārdsakot. No malas tas izskatās smieklīgi! tongue.gif
cava
Mans balsot par Freds un Džordžs. Man patīk viņu joki. jautri šķiet un tāpatkā viņi paši. grin.gif
Maardzhastante
Rons:) ar visiem saviem izbriiniem un sejasizteiksmeem un izteicieniem cool.gif
Beebiic
Rons getlost.gif piedod vinja miiljotaaji, bet vinjsh ir drusku tizls laughing.gif
YdooM
Es uzskatu, ka Freds un Džordžs. Kaut gan kāpēc viņi ir salikti kopā? Man piemērām VISsmieklīgākais liekas Freds, jo viņš vairāk pieminēts. Vairāk iegaumēts.
blue_eyed_devil
iisteniibaa visa filma ir smiekliiga... ja nosleedz skanju un seezot ar braali to izaaksta ar visaadaam smiekliigaam balsiim... bet nu pie teemas - protams ka viizlju dviinji... kursh gan cits... nu rons arii dazreiz... bet ne tik daudz


grin.gif viizlji rulzzz grin.gif
Grēkmeistars
Tas protams ir Rons... grin.gif grin.gif Viņš prot izskatīties tik smieklīgs... grin.gif
hermione-9
man jau likas ka rons, rolleyes_a.gif vina sejas isteiksme ir tada forsa
Atlanta
Filmās vismieklīgākie man liekas Draco un Rons... Rons pats par sevi ir smieklīgs tēls arī grāmatās.... un vēl arī protams Freds un Džordžs kā nu bez viņiem...wink.gif bet kāpēc nav pieminēta Luna? arī ļoti smieklīgs tēls... grin.gif
Matrikss
Laikam jau fred un džordžs, bet arī Nevils bija diezgan smieklīgs, bet viņš jau pat nau oieraxtīc atbilžu variantos...
Demagogs
Nesaredzu nekādu smieklībumu kādā no varoņiem... grin.gif
Ja nu vienīgi Freds un Džordžs, bet viņi dara smieklīgas lietas, nevis paši ir smieklīgi... Dooh... tongue.gif
Uldis
Man liekas, ka visa Viizliju famiilija rullee thumbsup.gif
Canadian
Nesaprotu kāpēc aptaujā ir ielikti tādi personāži, kur būs skaidrs, ka neviens par viņiem nebalsos :blink: Nu man liekas, ka vissmieklīgākie ir Freds un Džordžs
DEaDnokS*
es taa arii nesapraatu jautaajumu vai tie kas taisa vislbaakos jokus, vai tie kuri pasi ir vissmiekliigakie , bet saku ka vissmiekliigaakais ir sirdsaakjis- tas gan ir smiekliigs skumjaa noziimee
Winged
Da wisi vinji smiekligi!! Var but dazadas situacijas,dazadas uztweres un katram smiekligaks liksies kads cits!!! man liekas,ka biezi gramatas visu parprot Rons-tadelj ari man vinjs liekas visrecigakais!!!
Pretender
Jē...Sirdsāķis ņirdzīgs grin.gif ...!Pats ņirdzīgākais grin.gif
shary
protams ka Freds un Džordžš. viņi tak visu laiku dara blēņas un tas ir smieklīgi. viņi ir jautruļi
alohamora
gan filmaa, gan graamataa visreeciigaakais tomeer ir rons.
Panda
Noteikti un bez ilgas domāšanas saku Freds un Džordžš. Nu viņi taču ir lielākie jokupēteri un blēņdari. Kaut gan man smiekli nāk arī ieraugit Sirdsāķi, kaut vai vārda dēļ vien laughing.gif
Raine
Freds un Džordžs.
Pietiek tikai ar dažām frāzēm, lai es raustītos no smiekliem krampjos grin.gif
Ungaarijas ragaste
Man vissmieklīgākie liekas Freds un Džordžš, bet kā rādās, pēc piektās grāmatas izlasīšanas, ar viņu jokiem īpaši daudz nenāksies saskarties sad.gif
Fijusska
Nu jaa, man smeikligi leikas, ka rons ar hermioni njemas (hehe)
un ari fred ar gorgu. bet tei mazaak.
un neaizmirsisim sirdsakji
nu visa gramata tak reciga, nevar ta atdaliit!:D
Reksa
grin.gif Freds & Džordžs!
Viņi paši prot taisīt visvisādus jokus!
Bet... kāpēc šeit nebija Strups? sad.gif Ja būtu šeit viņš es noteikti balsotu par viņu!
crazy angel
nu es uzskatu ka vissmiekliigaakie ir Freds un Džordžs...par vinjiem var ritiigi izsmieties...
Aeris
Man liekas, ka Sirdsāķis ir smieklīgs, it īpaši Noslēpumu Kambara filmā.
i`m_GriM&EviL
Freds un Džords tā vispār ir smieklīgi...
Bet par Malfiju no malas var pasmieties, ko viņš tur galu galā ņemās? Es par viņu smejos - ko viņš atkal izdarīs, lai ieriebtu Poteram!
lil`skater
Nu smiekliigs nav neveins, bet jautraakais bez shaubaam ir Freds un Dzords, bet smiekliigs nee. Tas var pat vinus aizvainot!
Seila
Ja ņem pēc grāmatas tad 100% Freds un džordžs, bet ja pēc filmas tad drīzāk Sirdsāķītis
d@rkness
Man šķiet ka Freds un Džordžs varētu būt smieklīgākie.
Veronika
Nju nevarēju izšķirties starp Sirdsāķi un Ambrāžu,bet nobalsoju par Ambrāžu... Protams Rons ar nav peļams,bet ambrāža bija vienkārši kapitāla... grin.gif Savukārt Freds un Džordž man neliekas tik smieklīgi,cik smieklīgi ir viņu izstrādātie joki..
d@rkness
Man vēl aizvie šķiet ka Freds un Džordžs ir vissmieklīgākie. Viņus būtu grūti pārspēt.
.: ARTANIS :.
Freda un Džordža joki mani tiešām vai kapā dzen... laughing.gif
Kad lasu vietas ar viņu līdzdarbošanos žoklis burtiski lūzt ārā, un protēzes mūk prom... grin.gif
raira
Man jau personiigi liekas ka Hagrids! tongue.gif grin.gif
Bet taas jau ir tikai manas domas! rolleyes_a.gif
Dinii
Ja runa iet par persooniibu un vinju raksturiem, tad lielie joku peeteri protams ir Fredz ar Dzordzu. Bet visaadaas komiskaas situaacijaas nokljuust Rons.
Piemeram tad kad kaartojot SLIMus paredjoshanaa, vinjsh kristaala lodee saskatiija vecu negliitu viiru ar kaarpu uz deguna, tik veelaak atklaaja ka aprakstiijis eksamineetaaja atspulgu! grin.gif Tur tachu nebija iespeejams nesmieties. Rons tachu ir tik Jauks
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.