Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: +Kurš no HP varoņiem atbilst tev pēc rakstura?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
laughing:angel
huh.gif kurš atbilst tev???
Miss Doherty
Nobalsoju par Čo, bet tie tikpatlabi vareeja buut Drako vai Harijs... nu laikam skan taa jociigi, bet viņi (Harijs, Drako) IR LIIDZIIGI smile.gif Peec manaam domaam... smile.gif Atgriezhoties pie mana balsojuma (Čo) attieciibaas ar zeeniem esmu tieshi tadaa pati... smile.gif
i`m_GriM&EviL
Man liekas, ka Harijs, jo esmu tāda agresīva, cenšos glābt cilvēkus no nelaimēm, nepacietīga... Nu ja, Harijs blush.gif
giraffe
Shis tas manii ir no Hermiones: arii es vispirms domaaju un tikai tad daru grin.gif , kaa arii dazhreiz esmu visai prasiiga pret apkaarteejiem.
beruthiel
nu ko te runāt! cool.gif

es atbilstu Dumidoram, prtms.! sorcerer.gif

~tjaa... beruthiel no kautrības nemirs~
Aziz
Šķiet,ka Hermione,bet es neesmu tik uzbāzīga,toties prasīga,nopietna,noteikumus mīloša un savā ziņā ļoti saprātīga gan! blush.gif laughing.gif blush.gif laughing.gif tongue.gif tongue.gif
Bet tikpat labi varētu būt skolotāja,laikam Maxūra... unsure.gif
Eh,kaut kas jau ir no visiem,no dažiem vairāk,dažiem mazāk!
mad
es nezinu harijam jau nu noteikti neee bet manupraaat no visiem es nevienam neatbilstu bet es ariii nevaru izomaaat kuram no paaareejiem!!! whistling.gif
laughing:angel
man ar neviens tā īsti neatbilst... pa bišķiem no katra no harija tādabišķīt agresivitāte, no hermiones apdomīgums un gudrība....utt. grin.gif laughing.gif tongue.gif
Chou
Es nobalsoju par Hermioni. kau gan manī ir arī dažas stīgas no Harija, piemēram, man patīk cilvēkiem palīdzēt savu iepēju robežās, cittreiz arī ārpus tām. Pie tam es esmu lauva, pēc horoskopa. Arī drosmes man, manuprāt, netrūkst, patīk aizstāvēt citus , kau parasti es pati no tā ciešu. No Hermiones manī ir gudrība, "viegla galva" tā teikt, citrreiz arī centība, bet nevienmēr. Būtībā sevi pieskaitīju sevi pie Hermionei līdzīgajiem, jo mani arī ir saukuši par zubrilku un es piederu pie sieviešu dzimtas. smile.gif
the_InnoCenT
Ez nezinu kas es vareetu buut.. tb kam es buutu liidziiga.. lajkam jau tam vislielaakajam aaxtam .. :DDDD cilveeks-jox. kursh tur ir visjociigaakais? koa?
Hermione
Nobalsoju par Frdu un Džordžu, jo kurš gan labāk par mani pārzin skolā neesošās ejas? smile.gif Īstenībā dažas jau ir, bet daudzi to vēl nezin!!!
Chou
Innocent vai tas varētu būt Dobijs ups... tas tak nav cilvēks, vispār nezinu, neko dīvaināku es nezinu grin.gif
fishbone
Es ir meitene, bet raxturs man ir apmeeram kaa Harim, bet mazliet ljaunaaka esmu.
me...
red_chicken
emmm F&D man taa liekas patiesiibaa es vareetu buut Hermione...bikiit muljkjaakaa pakapee...un bikiitdroshaaka
modoka
Manuprāt, Fredam un Džordžam. Man patīk visādi prikoli un jautrība!!!
Minnka
Es gan varētu būt Rons.( Pēc rakstura īpašībām)
Bet protams tikpatlabi arī kāds cits! Esmu ļoti mainīga persona!!! :blink:
monster
es izgaaju divus testus kas te forumaa piedaavaati abaas reizees HARIJS POTERS
Sunny
Es gribēju balsot par Fredu un Džordžu, bet mana māsīca Inga(14), citēja, uzrakstīja komentāru. Inga pasteidzās man priekšā un nobalsoja par Čo.... Skumīgi, bet fakts.
laughing:angel
Sunny pričo raxtiji divus pilnīgi identiskus raxtus?
nju a ar testiem man tā ir kā ir vienā Herma otrā Haris citā Rons, nju man tāda mainīga personībā, pati pat īsti nesaprotu kas varētu būt(ja tā godīgi blush.gif )
mazā peciņa
Sunny... izmanto pogu REDIĢĒT!


vispaar... man liekas, ka es vareetu liidzinaaties harijam tikai tapeec, ka visas probleemas mani pashas atrod, nevis es mekleeju vinjas wink.gif
likelygirl
Nobalsoju par Hariju, bet esmu līdzīga arī Hermionei. cool.gif grin.gif
Katy=)
Man ir šis tas no katra, bet principā es vairāk līdzinos Hermionei un vēl brīžiem Draco..... grin.gif
mērfija
es ar vairaak atbilstu hermionei kad pacietiibas meers pilns iemauc kaa arii gramatas ka graamatasmmm cik jauki laughing.gif
Lussy
Man Hermione, kautgan es nemācos tik cītīgi, un man patīk darīt dažādas extreemas lietas.
Sirradze
Vispaar man liekas, ka no HP varonjiem man neatbilst itin neviens.... shkjiet, ka taa arii ir! Ja nu vieniigi mazliet Hermione, tikai mazmazmazlietinj!
esssiiite
Hermione. Tas nu ir pilnībā. Varu uzskaitīt iemeslus.
1) Grāmatas. Tās nu es dievinu. Lasu. Dažreiz pat pa piecām-sešām 90 lpp. garām grāmatām dienā.
2) Mani katru dienu skolā ne mazāk kā 50 reizes nosauc par zubrilu. (Vienīgā atšķirība no Hermiones ka es esmu gudrīte no dzimšanas. Stundā paklausos učeni un atnākot mājās grāmatu neatveru.)
3) Es vienmēr visus komandēju.

Vēl 2. atšķirība ir tāda ka es no brīva prāta dodu draudzenēm norakstīt ja kaut ko nesaprot un nav izpildījusi...
Shadowstalker
Domājams, ka Freds un Džordžs!!! Ū, jā! Es gan esmu sajaukums no vairākiem, bet šie divi ir vairākumā.
blue_eyed_devil
es vienmeer gaazju podus un sadaru visvisaadus nedarbus... taatad laikam viižļu braaljiem grin.gif
Luna
Es esu drusku līdzīga Lunai Mīlabai (pēc izskata un uzvedības).
Fabie
Es reiz izpildīju testu, žēl ka neatceros kur... huh.gif , bet man sanāca ka es esmu Drako, kas Drako. Kaut gan nemaz tik augstprātīga neesmu. Pašai liekas ka Hermione - atzīmes labas, bet nezubros taču. Tātad- nē. drosme arii nav papēžos, tāpēc Grifidors varētu būt. Varbūt Rons jo reizēm esmu ļoti kašķīga. Varbūt Nevils? es mēdzu visu salaist "dēlī". bet laikam jau visi kopā... wink.gif
Daimorte
es domaaju ka esmu lidziigs diinam tomasam un mazliet arii ronam bet diins man atbilst visvairaak smile.gif
G®unt
Iespējams,ka tagad visi domās ko tāadu unsure.gif
bet drako,lai arī cik citi [ne]patiesi būtu skandinājuši cik jauki vai nejauki es patiesi esmu malziet riebīga un tāda..diezgan ļauna getlost.gif
Hmm,vel man ļooti patīk pedantiska kārtība&sakārtotība huh.gif
Bet kuram HP tēlam tas atbilst shifty_a.gif
Hermija
Es domāju, ka es varētu būt līdzīga Harijam, jo es dažreiz esmu neapdomīga.
Ļipa
Es laikam varētu būt Hermiones un Freda ar Džordžu apvienojums. grin.gif Nu nezinu kā tas ir, bet tā sanāk, jo es tik tiešām esmu briesmīgi apzinīga un pareiza, un kārtīga, bet tai pat laikā spēju būt arī riiktīga blēņdare un uz to man vienmēr prāts nesas. Nē es laikam tomēr nosliecos uz Fredu uz Džordžu, jo mācībās ar cītīgi šļūcu cauri... grin.gif whistling.gif
miliga-100
Nu laikam Hermionei!Es esmu loti gudra,un man patik macities...Vrbut ari Harijam...Bet,nobalsoju par Hermioni...
maksligais_intelekts*
CITĀTS(Nika @ 26.03.2004 22:56)
Man liekas, ka Harijs, jo esmu tāda agresīva, cenšos glābt cilvēkus no nelaimēm, nepacietīga... Nu ja, Harijs blush.gif

Jap es ar laughing.gif
Un aman viena no VISSLIKTAKAJAAM īpašīīībam ir tā,ka es nosāxuma daru un,tad domajiu
Tieši tāpat,ka Haris tongue.gif unsure.gif
Njaaa un veu es esmu līīdziga Hagridam un man ar ļoti,ļoti aptīk dzivnieciņi un viņu lapāāa es darītu visu iespējamo....un neiespejamo shifty_a.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Pirms pāris gadiem(maniem) bija ļoti līdzīgi Hermionei arī nevarēju ciest ka nepilda um pārkāpj noteikumus. Tagad varētu būt kautkas pavidam... wink.gif
Vaidu_Vairas radiniece
man liekaas ka ronam! es zinu ka esmu meitene bet man liekas ka esam liidzigi!! huh.gif
grapefruit
Es tektu, ka esmu tāds mixx, no katra pa mazumiņam un vēl mazliet no manis pašas grin.gif
Tots
Es par Fredu un Džordžu jo es parasti daru blēņas un esmu gatavs jauniem piedzīvojumiem. smile.gif
mazuliite!
Man šķiet ka es varētu būt pa bišķiņam no hermiones un Freda & Džordža meele_a.gif Īstenībā tāds dīvains salikums, bet esmu reizē gan, saprātīga un prasīga, gan nerātna un jautra cool.gif whistling.gif
Ungaarijas ragaste
Manuprāt Hermione, lai gan neesmu TIK uzcītīga un mani vecāki nav zobārsti laughing.gif Bet visā pārējā es vairāk vai mazāk līdzinos viņai. smartass.gif
addnill
Pēc paskata es varētu mēģināt atgādināt Hermioni...jā, varētu gan, bet tādu gudru smadzeņu man nava...neesmu tik apzinīga.. whistling.gif
emily
kaa harijs es neesmu(vismaz ceru), kaa hermione... varbuut... esmu gudra happy.gif bet neuzpuutiiga getlost.gif
varbuut kaa drako... bet sirsniigaaka
mazā peciņa
CITĀTS(skowij-snowij @ 14.06.2004 19:11)
vispaar... man liekas, ka es vareetu liidzinaaties harijam tikai tapeec, ka visas probleemas mani pashas atrod, nevis es mekleeju vinjas wink.gif
*


:blink: nu tā vēl ir, bet tagad man liekas, ka Lunai esmu līdzīga (es vnk fanoju par viņu grin.gif ) .


CITĀTS(Robis @ 22.12.2004 18:26)
es nebalsoju bet man liekas ka rona harija un hermijones sakauseejums!!!!! getlost.gif
*


Kāpēc gan "<_<" šī emocijikona?

Un tikai tāpēc, ka labi mācās nav jādomā, ka līdzinās Hermionei. Jo daudziem bērniem bija labas sekmes. Par Harijam un Ronam smile.gif .



skow
aFēra
Harijs vistuvāk.
Hermione, jo man patīk lasīt. Un dažreiz arī mācīties mellow.gif
Rons, jo tomēr, arī es baidos un šķobu sejas
kāds no skolotājiem, jo es mācu savas draudzenes (stundas laikā)
Freds, Džordžs, jo man patīk izdarības (ok, ne jau nu perversas)

Kaut kāds sakausējums jau esmu smartass.gif
Ambera
es esmu kas cits..tādu varoni Roulinga nepiemin,jo es būtu vēl lielāka m**** par Drako grin.gif
moreits
Nu es butu kads jautrs rūķītis kas nav sāvā prātā un citus apmetā ar akmeņiem... happy.gif
lil`skater
manupraat esmu nedaudz liidziiga Dzinijai. Nu tas taadeel ka manupraat esmu peec rakstura taadam, un tagad es arii nokraasoju rudus matus, un galu galaa man draugi taa saka!
Last-Baby-Dragon-Kiss-The-World
Es neesmu sieviete, bet man pēc raxtura visvairāk atbilst Hermione. Man viņa patīk arī grāmatā. Man ir gan agresīvums, gan gudra galva. Grāmatā man vēl patika viņas stingrais raksturs, bet manējais nav tik stingrs un pašpārliecināts. Es vairāk esmu tāds skaļāks.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!