Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Harijs un Čo uz mūžu
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5
aivvv/troll dream walker
joprojam vecaa teema
Overlord
Harijs un ČO? Kapēc tu domā ka Čo patīk Harijs, ja jau viņai patika Sedriks?
mazā peciņa
Kā viņa raudāja, kad viņš nomira wink.gif
Sanj-sanj
Varbuut Harijam vairs nemaz nepatiik Cho... smile.gif
Overlord
Varbūt Čo domāja ka Sedriku nogalināja Harijs nevis Voldemorts
Sanj-sanj
Es vareetu izteikties, bet par cik tas buus spoileris, tad labaak kluseeshu... getlost.gif
Overlord
Tad jau laikam es zinu kas būs. sad.gif Čo iemīlēs Hariju un viss beigsies ar to ka viņi ... bučosies angry.gif
Sanj-sanj
Nebeedaa, Sauron! wink.gif Tev vienalga nebuus iespeejas dabuut Cho... wink.gif
Overlord
A man viņu nemaz nevajag tongue.gif Vienīgi es bēdājos ka viss labi beigsies
Sanj-sanj
Kapeec gan tev tik ljoti nepatiik labais?
aivvv/troll dream walker
bez spoileriem sseit visi dziivo tikai ceturtajaa graamataa arii es un taatad kaadeell lai cco nepatiktu harijs un par sedriku harijam taccu vinnss raadas murgos bet sedriks vismaz taadaa noziimee vinnam noteikti nepatika
Overlord
rolleyes_a.gif Varbūt Čo paliks uzticīga Sedrikam kaut viņš arī ir miris, un Harijam laikam nav nekādu cerību viņai iepatikties
aivvv/troll dream walker
bet vairaak vai mazaak vinnai jau patiik harijs
Laimīgā*
Nu! Vinja tachu nav neko sliktu par Hariju teikusi! Bet tas arii nenoziimee, ka Vinjai Harijs biagi patiktu.
Overlord
Varēja jau nojaust ka viņai Sedriks patīk labāk nekā harijs, kaut arī viņš ir sakāvis tumsas lordu
aivvv/troll dream walker
kur graamataas tas buutu redzams ir tikai skaidrs ka vinnai ir strikti princiupi un vinna nepameta sedriku lai ietu uz balli ar hariju vinnss tikai noguleeja un cco bija sedrika lielaakais daargums nevis sedriks cco
Overlord
Ak jā un "nabaga" Harijs mocījās greizsirdībā. Bet kapēc tad Čo raudāja kad viņa redzēja ka Digorijs ir nogalināts?
Laimīgā*
??? Un tu neraudaatu? Padomaa, ja Enija tagad nomirtu (tpu, tpu, tpu!), vai tu neraudaatu??? Tas tachu ir logjiski. Taapat - nav jau obligaati jaaiet uz balli ar savu miiljoto, veel jo vairaak - ja tev taada nav.
Overlord
Kā tas ir Raudāt? Es neko tādu nemāku, un neko traģisku nesaskatīju kad Voldijs beidzot novāca to Digoriju.
aivvv/troll dream walker
piedod es laikam aizietu nosvineet bet domu es protams saprotu
Overlord
Un vēl arvien nesaprotu kapēc "Kliedza un histēriski raudāja meitenes" Kad ieraudzīja Digorija līķi
Laimīgā*
Pirmkaart, tapeec, ka vinjas bija Digorijaa pamatiigi samiileejushaas un otrkaart es arii taa dariitu, kaut gan man Digorijs, nu taa - ne iipashi patiik. Es buutu shokaa, ja ieraudziitu beigtu cilveeku... Kaut gan, es esmu vaajas dabas cilveex.
aivvv/troll dream walker
veciit tev arii buutu suudiiga jusska ja kaads tavs klasesbiedrs peekssnni nnemtu un atstieptu kaajas un vilma es jau teicu neuztver sauriju tik nopietni
Overlord
Nemaz tik sūdīgi nejustos, jo es biju redzējis drauga tēva līķi pēc tam kad viņš bija iznests no mājas kurā bija pakāries.
Laimīgā*
huh.gif Tas ir shaaaaaausmiigi!!!
Overlord
Miris cilvēks nemaz tik traki neizskatās, protams ja nepūst vai nav sadalīts pa daļām. Nu labi nejaukšu tēmu. Man tagad liekas ka Poteram būtu jāpriecājas par Digorija nāvi, jo pats tagad vienā mierā var kasīties apkārt Čo
Laimīgā*
Es nezinaaju, ka Cho ir blusas.
Overlord
Noteikti ka lenteņi un cērmes arī grin.gif
Laimīgā*
Taatad vinji abi ar Hariju varewes kopiigi kasiities. Vinja vinju... un tad vinjsh vinju.
Overlord
Tad gan varētu pārsmieties. Noteikti Malfojs krampjus no smiekliem dabūtu un godīgi sakot es arī ja kauto tādu redzētu laughing.gif
aivvv/troll dream walker
paklau nu pilniigs arbuuzs ha ha
esssiiite
Kas par arbūzu?
aivvv/troll dream walker
(sviests tikai saurijam ssis vaards ir apnicis un man ir iepaticies arbuuzs)
ils
Es gan bērnībā biju šausmīgs bailulis. Man no miroņiem bija šausmīgi bail, ja nācās bērēs būt, tad centos turēties tālāk no zārka!
Laereth
Lūdzu, atturieties no Spam un sekojiet pavediena tēmai!! Ja tas tā turpināsies, raksti, kuri nav par pavediena tēmu tiks izdzēsti.
Overlord
Nu bet man vēl arvien nav skaidrs kapēc Harijs un Čo ir uz mūžu
Laimīgā*
Nu, iespeejams tapeec, ka Aivvv ir lasiijis piekto dalju. Bet vai tu esi?
Zuz
Man taa cho nepatiik. :blink: Tad vinja Flirtee ar Poteru, bet tad aiziet ar Sedriku.
Laimīgā*
Man Cho bishkjiit patiik, bishkjiit nee. Man nepatiik, ka vinja ir tik miiklaina, tik nesaprotama!
ils
Čo īstenībā pirmajās 4 grāmatās nemaz tik ļoti neparādās, kā lai viņa mums nebūtu mīkla.
Laimīgā*
Taatad teema - Harijs un Cho... Uz muuzhu?
Overlord
Protams, lai gan es negribu, nepavisam negribu lai harijs vispār pagūtu iemīlēties, ja protams viņš jau nav iemīlējies. getlost.gif Es varētu uzrakstīt kāds sižets man patiktu, bet laikam es te jau kautko tādu esmu rakstījis
Laimīgā*
Tu visu laiku to raxti... Es teiktu ka tu esi paaraak samaitaats. Peec manaam domaam Harijs jau taa diezgan veelu iemiileejaas.
aivvv/troll dream walker
tam nav nekaada sakara ar piekto graamatu bet tas ir saprotams jau tressajaa taapat kaa rons hermione un kriivijs dzinnija
Laimīgā*
Njaa... Varbuut. Bet varbuut arii nee.
Overlord
Labāk būtu, ja Harijs vispār neiemīlētos, jo viņš taču nepaspētu realizēt savu mīlestību rolleyes_a.gif
Laimīgā*
Bet iemiileeties tachu vajag! Visi iemiilaas!
Overlord
Vai tiešām visi? Man gan liekas ka es neko tādu nepazīstu Un cik es zinu arī Voldijs ne cool.gif
Laimīgā*
Nu, tu un Voldijs esat iznjeemumi... Starp citu, varbuut arii Voldijs jauniibaa bija iemiileejies, mees to nevaram zinaat!
Overlord
Tas gan būtu smieklīgi, un tas arī pierādītu ka viņš nav vispārējas varas cienīgs, jo viņš kaut reizi ir mīlējis. Saurons ir savādāks, uz viņu nekas tāds neiedarboja
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.