Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dubultnieks
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
...Zanish...
Kaa jums liekas vai katram Pasaulee ir dubultnieks?(Ljoti,ljoti liidziigs cilveeeks)
Un vai tas vareetu kaut kaadaa veidaa buut saistiits ar numeriologiju? getlost.gif
morticia
Nu īstenībā es domāju ka nav, jo katrs cilvēks ir pavisam citāds un nav ne ar vienu vienāds. Ok ir līdzīgi cilvēki bet ne vienādi. (tas nav domāts par identiskajiem dvīņiem kuri ir GANDRĪZ vienādi). Bet es gribētu sev līdzinieci. wink.gif wink.gif wink.gif
Roviela
Nē, domāju ka nav! Pati esmu dvīne, tāpēc zinu grin.gif Nu, vēl varbūtību teorijas neliela ietekme... whistling.gif
Kedriks
Nu vienreiz pirms pāris gadiem braucot tramvajā uz treniņu es vienu sev baigi līdzīgo tipiņu pamanīju. Starp citu, man ir aizdomas, ka ārējā līdzība vismaz daļēji saistās arī ar gada laiku, kurā cilvēks dzimis - tur protams, vajadzētu plašus pētījumus, bet man ir aizdomas ka tas ir saistīts ar horoskopa zīmi - kurā katrā ir kādi vismaz 2 - 3 pamattipi...jo vērojot cilvēkus var mēģināt prognozēt šo to no viņu uzvedības utt. laughing.gif
Kedriks
Nay, es pats biju šokēts! Jo viņš nekustējās kā spoguļattēls bet pēc kāda brīža pat ņēma un izkāpa laukā! Sajūta nudien bija jokaina...turklāt apmēram viena vecuma varēja būt, nu varbūt drusku jaunāks....varbūt ka mans mans tētiņš vai māmiņa būs kādreiz jaunībā būs kādus nedarbus sadarījuši, par ko man nav stāstīts grin.gif laughing.gif Ei nu sazini laughing.gif
Hareki
Ha. protams, ka nav! Vai jūs te domājat, ka es piļaušu, ka kāds staigā apkārt ar manu ģīmi?
Čo Čanga
Nu ziniet man liekas ka jebkuram cilvekam ir liidzinieks vairaak protams izskataa nekaa raksturaa, bet taads protams pastaav.Es pat sevi varu pieliidzinaat daudziem jaukiem cilveecinjiem un tas ir jautri.Daudzos cilveekos var saskatiit vinju buutiibu un sev pagaidaam peec rakstura nevienu nasaskatu.jo esmu ljoti savaads tipinjsh.Lūk taa!!! sleeping.gif
eziic_miglaa
CITĀTS(Geta @ 26.03.2004 12:40)
Ha. protams, ka nav! Vai jūs te domājat, ka es piļaušu, ka kāds staigā apkārt ar manu ģīmi?

pievienojos!!!
un ja negiimiisi atskiraas, tad kaut kur noteikti buus kaada siika paziimiite, kaut dzimumziimiite, kas mani tomeer padariis pavisam atskiriigu.
un vispaar manaa uztveree izskats ir tikai neliela dala no cilveeka.
taapeec par savu liidzinieci uzskatu savu teeva maasu - raksturinji mums kaa divas uudens piles liidziigi.
izskatam tac nav noziimes...
Yume
Nu runaajot par aareejo liidziibu... vinreiz biju kiipsalaa uzstaaties, un kameer gaidiiju savu kaartu man pieskreeja draudzene klaat un ar baigo nepacietiibu paraadiija ar pirkstu uz skatuvi, tur tajaa briidii dejoja cita studija, nu jaa, un tajaa studijaa bija mans klons, jo savaadaak to nenosauksi, man radaas sajuuta ka es skatos spogulii, man pat godiigi sakot kautkaa baisi palika kad ieraudziiju..
Bet shaubos ka raxturi kaadam var sakrist.. katrs tomeer ir dzilji individuaals.
She_Elf
man klases biedrene teica ka es esmu nereaali liidziiga vinju draudzenei( es gandomaaju ka wisi war buut liidzigi tikai man ..newis es winjiem...;D)
but uzskatu ka esmu wieniigaa taada un kaut kur taalu uzkaadas citas zwaigznes vareetu seedeet kaac liidziigs bet ne gluzhi taac pats:D
Lija
es kādam līdzīga????? huh.gif
Nu nē... getlost.gif
Tad jau kāds ir līdzīgs MAN!!!!! grin.gif
laughing:angel
man nav dubultnieku...es esmu unikāla.... cool.gif
Dana
Pirms dažiem gadiem bija ar mani tā, ka kaut kādi cilvēki man stāstīja, ka esot kaut kur kaut kāda meitene tepat Rīgas otrā galā, kas traki man līdzīga esot. Pati viņu gan ne reizes nesatiku. Bet ir jau tā, ka cilvēki pēc tipiem ir līdzīgi. Taču tieši tāda cilvēciņa (kaut vai tika pēc izskata) naf un būt nefar (kaut arī man vienmēr ir gribējies būt dvīnītei vai līdziniecei). visi mani draugi apglavo, ka es ir ūūūnikumssss getlost.gif ........un es ir tam pilnīgi piekrist cool.gif grin.gif whistling.gif
Chou
Nezinu, kā ir ar tiem dudultniekem.... whistling.gif
bet būtu jauki uz tādu paskatīties.... divas vienādas Chou
dīvaini... rolleyes_a.gif
vispār, ja ir dubultnieks, manuprāt, tas nav slikti... wink.gif
Deathsyth
starp citu es ari esmu redzejis vienu tipu kas bija loti lidzigs man. getlost.gif varbut tas ir kadss eksperiments huh huh.gif
Hermione
MAn ir dubultniece! Viņa ir ļoti līdzīga, tikai garāka un smalkāka, bet nav kaulaina! Mums ir vienādas dzimumzīmes, tajās pāās vietās! Mums garšo gandrīz vieni un tie paši ēdieni. Arī raksturs ir diezgan iespaidīgs..... Biedējoši?
Psychotic Thoughts
iisteniibaa es tam iisti neticu...
dubultniece... man... nee....
Dana
Vienu brīdi es ļoti aizrāvos ar sapņošanu par to, ka būtu jauki, ja man būtu kāda slavena dubultniece, kurai darbā būtu vajadzīgs dubultnieks. Es varētu pieteikties. Man ļoti patika Amidala un viņas miesassardžu-dubultnieču vienība Zvaigžņu karos. Man domāt - forši būtu (bet tās jau tik' manas domas) smile.gif
monster
man noteikti ir dubultnieks !!! man ir dviinnuubraalis !!!!!! huh.gif
Alise
Kādreiz ticēju, ka tātas varētu būt, ka kaut kur uz pasaules ir kaut kas līdzīgs man, bet dienām un gadiem ejot... man sāk likties, ka tādu nevisai normāla cilvēka kā es vairs uz pasaules nav... man liekas, ka man vispār neviens nelīdzinās, tas būtu šausmīgi, ja kāds izturētos tieši tā pat kā es... pēc izskata es gribētu, lai man būtu līdziniece, bet domāju, ka tas dzīve nav lemts... es vienmēr esmu gribējusi dvīņu māsu... bet arī tas nav vairs lemts... grin.gif (khmmm... vai tad vēl kāds kaut ko tādu varētu samurgot???)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.