Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: HP filmas paartopot par bonda piedziivojumiem
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Laimīgā*
tikko dzirdeeju ka HP filmas pamazaam paartopot par ko liidziigu dzheimsa bonda seerijaam... vai tieshaam?

redzeeju fragmentus no 3. filmas & tie mani neiepriecinaaja. kaukaada... izraadiishanaas. nevis graamatas ekranizaacija bet holivudas graaveejs ar mazu di kaprio un vinsletu galvenajaas lomaas... nezinu, kaa citiem bet man saak likties ka filmas pamazaam kljuust par kaukaadu murgu wacko_a.gif jo sexiigaaki galvenie aktieri - jo labaak... getlost.gif sick.gif kaa domaajat juus?
Victor Krum
nu kamoon - taadas ir filmas - taa pati graamata tikai miinus storijs un klaat ekshens un smuki skati.
Laimīgā*
bet vai tad ekranizaacijaa galvenajai anv jaabuut tieshi graamatai? getlost.gif saliek labus specefektus, smukus aktierus & uz priekshu getlost.gif besii aaraa getlost.gif
laughing:angel
jā es to dzirdeju bet nu nezinu vai tā ir... huh.gif
aivvv/troll dream walker
nu domaaju peec tressaas filmas noskatiissanaas mees varam aktualizeet sso jautaajumu jo kuarons tiessaam censsas ievisrziit filmu intiimaakaa guultnee radot ainas kuras graamataa ssaadi nemaz nenorisinaas
mazaa feja
ha ha mana vecaamamma arii teica ka vinni neizskatoties un edarbojoties kaa 13gadiigie laughing.gif laughing.gif laughing.gif
harry
Man jau Harijs it nemaz neliekas līdzīgs bondam
Siri
CITĀTS(aivvv/dreamer @ 24.06.2004 04:00)
jo kuarons tiessaam censsas ievisrziit filmu intiimaakaa guultnee radot ainas kuras graamataa ssaadi nemaz nenorisinaas

Par Kuaronu pilnīgi piekrītu getlost.gif Jo tika izgriezti pat svarīgie notikumi...Bet tā jau nav darījis tikai viņš,Kolambuss ar nav pārāk atpalicis šajā jomā.
Nu tādas jau tās mūsdienīgās filmas ir.Ar spožiem specefektiem,un kliedzošu datorgrafiku,kas sabāzta kur vajag un kur nevajag wacko_a.gif Nu ok,es nestrīdos,ka lidojumu ar slotu ir diezgan grūti parādīt bez datorgrafikas,bet vienalga unsure.gif Un arī baigi daudz action ielikts.Kaut kā ir pagrūti noticēt,ka to filmu vispār var skatīties bērniem līdz 10 gadiem ermm.gif
Un par seksīgumu-nu nezinu kurš tur bija seksīgs :blink: Strups,vai?
***Dancing_Queen***
jaa, taa pat "Kinopauzee" bija rakstiits. bet filma taa ne iipashi, jo shausmiigi daudz aciimredzams dators, atpraatotaajus jau nu vareej uztaisiit biku reaalaakus...
...Zanish...
Harija Potera filmas kljuust liidziigas Dzheimsa Bonda filmaam? :blink:
Nu nez... Man kaut kaa taa neliekas. ermm.gif Varbuut kaut ko nesaprotu.

Un kursh tad filmaa bija tik sexiigs?
~zuziite~
man galiigi neliekas, ka 3. filma ir kaa dzheimsa bonda filmas!
man baigi patika taa filma.
un es neredzu, kur vareetu piekasiities pie kaut kaa....
Fijusska
Nu filma bija labaaka par ieprieksheejaam, es tikai nesaprotu kaads tur kaadam sakars ar bondu? Nu jaa, sheit bija smukaaki aktieri kaa pirmaas 2, tachu tas jau uzreiz nenoziimee ka taa filma tur taada un shitaada! getlost.gif
faniite
Iespeejams filmaas viss tiek paarspiileet, bet tas jau taas filmas padara interesantakas, kaut gan man vairaak patiik graamatas nekaa filmas, es nopietni varu pateikt, Holovuda taas paartaisa pa savam, shur tur ir graamatas motiivi, bet paareejais pielikts. unsure.gif Zjeel protams.
DEaDnokS*
nu shii graamata neizskatiitos tik labi uz ekraana taada kaa ir tapee to vajag atdziivinaat
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!