Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 50 reasons why LOTR sucks
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Arhīvs – Viduszeme
Silmarien
LOTr nīdēju apkarotšanas fronte Silmarien personā ir atklājusi naidīgu saitu u piedāvā to apkarot arī citiem,
http://www.pointlesswasteoftime.com/film/50reasons.html
Fanija
Galīgie idioti. grin.gif
Matrikss
Neko teikt. Viņi paši ''sucks'' un viss.
Nimue
Nu nu, tik rupji izrunāties nevajadzētu. Ja palasa šo lapu mierīgi un bez emocijām, ir visai acīmredzami, ka tas ir domāts kā humors. Drīžāk jau šī lapa ir izsmiekls LOTR kritizētājiem... Ehm, kādi tad tur ir tie iemesli? "Hei, dažās skolās esot jālasa pēc šīs filmas rakstītas grāmatas. Vai holivuda diktē izglītības programmu?" vai "DVD virs un zem kadra redzamas melnas svītras, kas aizsedz to, kas notiek pašā augšā un pašā apakšā. Kur skatās New Line Cinema kvalitātes kontroles nodaļa?" (nu jā, platekrāna formāts), vai, vēl labāk " Ja uzmanīgi skatās, pirmajā filmā var pamanīt, ka brālības locekli - cilvēku spēlē divi aktieri! To nav viegli pamanīt - bet vienam ir melni un otram rudi mati, pats redzēju" (Runa iet par Boromiru un Aragornu)

Lapa pārsvarā izsmej tos, kas piesienoties veselai kaudzei pilnīgi absurdu sīkumu mēģina kritizēt filmu. Kas tur ko apkarot?
earnella
Šī fronte vienkārši meklē visu, kas saistās ar antipātijām pret LOTR. Es esmu šajā frontē... Bet tev daļēji taisnība, tur jau nav tāda reāla LOTR aplikšana... Tomēr es esmu pret šāda satura un veida lapām!!! mad.gif
The Shine
ai, nē, šis ir smieklīgs laughing.gif Nimue taisnība, tur viņi neko nekritizē!

Speaking of Orcs...

The Orcs were obviously stolen from PC game maker Blizzard and its Warcraft series. Too bad Blizzard is apparently too scared to sue New Line over it.

laughing.gif laughing.gif
morgion
Idioti, ko tādu pateikt par tik vienreizēju grāmatu un filmu angry.gif mad.gif sick.gif
giraffe
Nee, nu te jau nav ko satraukaaties! Rakstiitais ir domaats driizaak kaa joks (nu kaut vai, ka Legolasa bultas nekad nebaidzas, lai gan vinjsh shauj daudz un biezhi vai arii tiek raadiits, ka varonji eed, bet nevienu reizi nenokaarto dabiskaas vajadziibas). grin.gif
Victor Krum
CITĀTS(Chemistry girl @ 25.03.2004 20:30)
ai, nē, šis ir smieklīgs laughing.gif Nimue taisnība, tur viņi neko nekritizē!

Speaking of Orcs...

The Orcs were obviously stolen from PC game maker Blizzard and its Warcraft series. Too bad Blizzard is apparently too scared to sue New Line over it.

laughing.gif laughing.gif

haha es tieshi to gribeeju citeet lai noraadiitu cik nenopietni tas viss ir domaats. Lai nu kam tas buutu uzbrauciens, bet nu LOTR toch ne.
mad
kautkaads idiotu puulks kuri noteikti nau nemaz LOTR graamatu izlasiijushi... grin.gif
She_Elf
naivi but shiem skauzh....grin.gif
NovemberNövelet
Nu..Es piekriitu Nimuei. Dazhviet ir
Un jebkuraa gadiijumaa- antireklaama arii ir reklaama.

Un shis:
Homage or theft II?

The wise old wizard character was stolen from Harry Potter.

Vinji laikam nepadomaaja, ka HP uzrakstiija peec GP laughing.gif
Simple Girl
Why couldn't Frodo have been played by Christopher Walken?

Why couldn't Gandalf have been played by Bruce Campbell?

Why couldn't Bilbo have been played by Vin Diesel?

nu baac kada starpiiba kas vinus teelo, vai tad tas ir iemesls kapeec GP saks!!!!!! tizlums...
The Shine
Reiki, manuprāt, viņi to zināja gan... vienkārši tas ir SMIEKLĪGI...

nu bāc.. bet tas tak ir DOMĀTS smieklīgi - tjipa it kā kaut kādi nesaprašas kritizē filmu.. ne jau filma šajā gadījumā tika apsmieta!
Svivens
Bilbo - Diins Viizels. Tieshaam tas buutu simtsreizes krutaak. Tur par Fellowship`u nevajadzeetu, lai iemestu gredzenu mount doom` aa.
Mastero Jazz
Heh. Vienīgais, ko nesaprotu ir personas, kas jūtas aizvainotas vai jūt, ka aizvainots ir LOTR.
Pēc šī te
CITĀTS
Homage or theft X?

The character of Elrond was based on Agent Smith from The Matrix.
uzskatīt šo par nopietnu projektu...
Kedriks
Hehhehehe, labais! Nevaig jau pāršpīlēt, šitais ar humoru jāzutver.... rolleyes_a.gif
Immortal
Idiņi. Bet man liekas tas tik tā pat vien, lai būtu ko pasmieties.
Grims
tev liekas
Skaidrs ka tas ir joks, tā ir varen laba lapa, iesaku izlasīt arī par matrix, kā arī triloģiju salīdzinājumu. laughing.gif
AxelBladd
Heh katram ir tiesibas uz savi viedokli
Mitrandir
Taisniibu sakot, par JEBKURU lietu uz pasaules vareetu atrast ko teikt - gan labu, gan sliktu. es sheit vienkaarshi neredzu jeegu shaadai lapai - taa ir izcili stulba, it seviskji taas pieziimes par aktieriem tb "kaapeec V.Diizels neteeloja Bilbo" laughing.gif

Sviven, tava pieziime
CITĀTS
Tieshaam tas buutu simtsreizes krutaak. Tur par Fellowship`u nevajadzeetu, lai iemestu gredzenu mount doom` aa.

tas ir reaali cool.gif
Skorpions
The Orcs were obviously stolen from PC game maker Blizzard and its Warcraft series. Too bad Blizzard is apparently too scared to sue New Line over it.

Tas nu ir vienkarši smiekligi warcraft orki ne tuvu ne pec izskata ne visa pareja nelidzinas lotr orkiem.
Hēbe
Piekrītu tiem,kas uzskata,ka šī lapa ir domāta tikai humoram un tā ši lapa arī jāuztver,kaut gan ļoti daudz joki,manā uztverē, bija truli. silent.gif



Piekrītu tiem,kas šo lapu uztver tikai kā joku,nevis kara pieteikumu visiem GP faniem. Jāsaka,ka esmu lasījusi daudz labākas homora lapas par filmām, šeit joki,manā uztverē bija truli. silent.gif
Elven
Speaking of Orcs...

The Orcs were obviously stolen from PC game maker Blizzard and its Warcraft series. Too bad Blizzard is apparently too scared to sue New Line over it.

Šitas vislabākais grin.gif grin.gif Nē nu baigi loģiski J.R.R. Tolkiens uzrakstīja grāmatu starp 1937 un 1949.. Bet kurā gadā iznāca Warcraft nu tāda loģika grin.gif grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!