Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tavs zvērs, monstrs, burvis vai cīnītājs.
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2
Diabolic
Šeit jūsu fantāzijai nav robežu. Izdomājiet paši savu rasi.
Domājiet, uzrakstiet un brīnieties.

Rakstiet kāds varētu izskatīties tavs izdomātais zvērs, monstrs, burvis vai cīnītājs.
Labs vai ļauns. Garš vai īss. Smuks vai neglīts. Nāve vai dzīvība.

Kā izveidot un parādīt savu būtni.

Nosaukums:
Piederība: (Burvji, mežs, ūdens, uguns, zeme, mašīnas, monstri, miroņi, cīnītāji, dzīvība.)
Izskats:
Uzbrukums: (Var būt vairāki.)

Mans tēls ir šāds.

Nosaukums: Melnā Maģija.
Piederība: Burvis.
Izskats: Cilvēks, vīrietis. Tumši lillā bruņas, bruņu cepure. Apmetnis-melns, ar kapuci. Burvju zobens 150 cm liels, lillā.
Uzbrukums: Melnās maģijas cirtiens.


Jūsu fantāzija ir neierobežota. Izmantojiet to. Domājiet un izveidojiet. Mums būs interesanti.
Hedviga
nosaukums:neoliite
piederiiba:elfa
izskats:maza meitene,gara kraasaina kleita,kaajas nevar saskatiit.gaishi spuraini mati
uzbrukums:indiigie ziedi
tadaaa laughing.gif
NovemberNövelet
Nosaukums:Nevje
Piederība: Ciiniitaaja, kurai ir iipashas burvjuspeejas, paliidz Aifam padziit deemonus no vinju dzimtaas apkaimes. Joprojaam maacaas, lai pati kljuutu par noveerotaaju.
Izskats:Melni mati, gaishi zilas acis, gjeerbjas puiciski, nekad nevalkaa svaarkus, tomeer neviens vinju nespeetu nenosaukt par sievikjiigu. Gliiti sejas vaibsti, sejas izteiksme parasti pauzh neuzticiibu.
Uzbrukums: Vinjas lielaakaa speeja ir tieshi vinjas zinaashanas. Ar to paliidziibu vinja speej radiit visniedomaajaakaas izluuzijas. Buudama fiziski trausla, vinja tomeer speej ciiniities liidz speeku izsiikumam. Vinjai piemiit veikliiba un izveiciiba, kas nepiemiit nevienam deemonu apkarotaajam, taadeelj, par spiiti vinjas riebiigajam raksturam, vinja ir neaizstaajama.
Lija
Nosaukums:Nosaukums?? Nēēē, vārds... Pasionex
Piederība: mūžīgās uguns un ūdens saskares vieta... Tvaiku murskulī
Izskats:Ko nu tur var saskatīt... Gars tik gars...
Uzbrukums: aizmālēt acis... grin.gif
Minerva
nosaukums: shukurinsh
piederiiba: urkskiis
izskats: mazs, melns dziivniecins ar biezu pukainu kazocinuu, lotii miliigs, patiik viss kas spiid!!!
uzbrukums: snuka blieziens smile.gif

tas ir maneejais!!! kaaa patiik???
Diabolic
Nosaukums: Džinzo.
Piederība: Monstrs.
Izskats: Lauvas ķermenis ar dēmona galvu un eņģeļa spārniem.
Uzbrukums: Visa labā un ļaunā apvienotais trieciens.

Riktīgs skaistulis. Dēmona galva izskatās skaisti nevis pretīgi. Es radīju brīnišķīgu monstru.
e.l.l.e.
:ninja:
Nosaukums:EEnu karaliene
pIEDERIIBA:BURVJI
iZSKATS:MEITENE, (JAUNA),GARI, TUMSHI MATI, PELEEKS APMETNIS AR KAPUCI, ZIZLIS AR MIRONJGALVU GALAA, MELNA, GARA KLEITA.
UZBRUKUMS: VISSTIPRAAKAI UZBRUKUMS- DVEESELES IZSUUKSHANA. :
:ninja: :ninja:
tumsīgā
Nosaukums: asins brīvība
Piederība: neredzi? asinis!
Izskats: Sieviete, garā pieguļošā melnā kleitā. Pāri kleitai mežģīņu lakats darināts no apspiestības un izrotāts asins pērlītēm. mati gari un melni ar asinssarkaniem galiem, rokās apzeltīts Brīvības zobens ar smaragdiem rotāts.
Uzbrukums: ar Brīvības zobenu, belzieni ar domu spēku, un pats galvenais un bītamākais - atņemt cilvēkam domu brīvību.
earnella
Es iepostošu divus, vienu no sava stāsta un otru no LFFB fantastiskajām rasēm...
No LFFB:
nosaukums: grifveidīgais spārpārspārnis
piederība: spārpārspārņi
izskats: garas zirga kājām līdzīgas kājas, kurām pēdu vietā ir piesūcekņi, ērgļa galva, īsa zirga astīte, milzīgi spāres spārni.
uzbrukums: uzlec upurim ar kājām, izsūc asinis ar piesūcekņiem un tad apēd ar knābi.

No stāsta:
nosaukums: gotikas elfi
piederība: ēnu būtnes, elfi
izskats: pēc izskata līdzīgi elfiem, tikai melnāki... Dzīvo ēnās un nav ne Gaismas, ne Tumsas pusē...
uzbrukums: mierīga tauta, bet cīnās ar rūnu dunčiem, lieliem lokiem un burvestībām.
Yume
Pikolo tu Yugioh gadiijumaa neskatiijies? tavas buutnes man dikti atgaadina Kimeeru un Melno Burvi [vee kaa man nepatiik tulkot nosaukumus]

Man kautkaa neiet fantaazija uz taadaam lietaam shodien.. ko lai dara ka dievinsh nav apveltiijis mani ar talantu... getlost.gif
Diabolic
Man doma radās no Yugioh, bet es to neskatos. Esmu redzējis tikai 3 sērijas.
Yume
Nu gadas gadaas, es lasiiju timkai mangas pirmos 4 chapeter'us... seriaals paaraak neertaa laikaa iet, manis veel maajaas nav... getlost.gif
Nihil
Tagad Nihil sāks bīdīt sviestu! happy.gif
Peregenus Orotrpus. By Shaty and Nihil.
Peregenus Orotrpus galva sniedzas līdz mākoņiem, viņš/a (bezdzimuma rase) ir nepārspējams/a maskējoties. Savas pleznām līdzīgās priekškājas Peregenus Orotrpus ir iebāzis/usi okeānā un var tās iegremdēt līdz pat kā-nu-īsti-sauca-to-dziļāko-vietu-okeānā, savukārt pakaļkājas tiek slēptas tropu mežos.
Peregenus Orotrpus ļoti lēni elpo, tas izelpo divas reizes dienā, no rīta un vakarā, tad arī rodas rasa uz Zemes, jo Peregenus Orotrpus krēpes ir no izmikuša zīda, un... da man rakstīt apnika. getlost.gif
Diabolic
Nosaukums: Metāla Gorilla.
Piederība: Mašīna
Izskats: Gorilla, kurai viss ķermenis ir no metāla.
Uzbrukums: Metāla Ķetna.
Martins
Nosaukums: Elradoro
Piederība: Brīnumaini atdzīvojies zelta elks
Izskats: Neliels tīra zelta vīriņš ar nikni saviebtu ģīmi
Uzbrukums: Telepātiski piespiež upurus pašus sevi upurēt uz elka altāra

Uzmanīgi! Neklaiņojiet pa pamestiem tempļiem!
Martins
Nosaukums: Karnifekss
Piederība: Vismaz ārēji izskatās pēc vīriešu dzimuma cilvēka.
Izskats: Tērpies nepārspējami melnā apmetnī ar kapuci un masku. Seju nekad neatklāj. Vienmēr līdzi ir liels zobens.
Uzbrukums: Pats nekad neuzbrūk. Nogalina cietumniekus vai gūstekņus par samaksu nocērtot galvu vai citādi pēc pasūtītāja vēlēšanās.
Martins
Nosaukums: Pumpernausis
Piederība: Klusais rāpotājs, saukts arī par mājas ložņu
Izskats: Divu, trīs kopā saliktu cīsiņu garuma čūskveidīgs radījums baltā krāsā. Pūkains ar naivi ieplestām lielām tumšām acīm
Uzbrukums: Ja tam izdodas atplest muti gana plati, var iekost pirkstā. Citādi nekaitīgs
Psychotic Thoughts
Nosaukums: dark elf
Piederiiba: elfs/gars
Izskats: lidojoshs, cilveeka apveida duumu maakonis ar spilgti sarkanaam aciim...
Uzbrukums: apdullina ar spozhajaam aciim
tumsīgā
Nosaukums: ideju pūka
Piederība: spalvu mākonis
Izskats: apaļš pūku kamols gaiši pelēkā krāsā ar ar spoži zilām apaļām acīm, no pūkas ārā rēgojas mazas kājales un roķeles. izstaro rozā gaismu.
Uzbrukums: nav, var vienīgi dāvāt idejas
She_Elf
nosaukums... elfrana
piederiiba: es...grin.gif(iepaziisiet me ta buus skaidrs...jaukteniis grin.gif )
izskats: es tikai ar spicaam ausiim( piejemsim ka man tas tika nogrieztas... tongue.gif laughing.gif grin.gif cool.gif rolleyes_a.gif whistling.gif )
uzbrukums: eh konu es te sew pashapzinju celshu..jau taapataas liela:D
laughing:angel
ēēēē..jāpadomā...
nosaukums:blablabla
piederība: nezināma
izskats:neviens nav redzējis...tātad nevaru aprakstīt
uzbrukums:nav informācijas ohmy.gif
Dana
Nu te visādi foršie kustoņi parādās, pievienošu arī es savējo smile.gif
nosaukums: Nu, tas gan vārds, ne nosaukums... getlost.gif ... nu, parasti tie ir īsi, vienkārši vārdi, kas ātri izrunājami, nepārsniedz vairāk kā divas zilbes, var būt vienzilbes vārds (parasti vīriešu kārtas pārstāvjiem). Kā tauta saucas makko (what ever that means)
piederība: Mistika, galvenā tendence - pieslieties gaismas spēkiem (labajiem, značit), tomēr reizēm temperamenta uzplūdos var sastrādāt visādus podus. Kareivju kasta
izskats:savā vairumā no korpulences necieš, tātad slaidi, vijīgi, neparasti spēcīgi, var būt dažāda auguma, bet parasti starp 1.50m un 2.50m, prot lieliski maskēties, ļoti strauji kustībās un ļoti klusi pārvietojoties. piemīt klasiskais skaistums - augsa piere un augsti vaigukauli, smalki veidots profils, ausis uz augšu nedaudz saspicētas, neparasti lielas acis visdažādākajos toņos (ieskaitot arī sarkano un violeto), acu zīlītes garenas kā kaķiem, acu zobi nedaudz garāki kā vairumam cilvēku.
uzbrukums: nav no miermīlīgajiem, uzbrūk strauji un negaidīti, kaut arī lielākoties brīdina par saviem nodomiem uzbrukt, jo augsi attīstīta goda izjūta, tomēr vairums tā arī nesaprot, kas ar viņiem noticis, kamēr nav jau par vēlu. Ja no tā ir atkarīga viņu draugu vai aizbilstamo dzīvība, izmanto galējo uzbrukuma metodi - ak-bar-kan: ultra smalka skaņa, kas paralizē nervu galus un savlaicīgi nepārtraukta noved pie letāla iznākuma
monster
ja es buutu burvis es uztaisiitu tadu zveeru kam apvienoti visi pasaules ierocci un mums abiem buutu nemirstiiiba ! mees staigaatu pa pasauli un iennemtu to !!!! rolleyes_a.gif
Diabolic
Nosaukums: Beigtais klauns.

Piederība: Mironis.

Izskats: Klauns, kurš izskatās pēc beigta klauna. Sarkans, puņķains deguns, lielas divmetrīgas kājas un rokas. Ar rūtainu cepurīti un svārciņiem. Puķains krekls un maza taurīte. Rozā vaigi ar daudz mazām pumpām.

Uzbrukums: Sapelējušais pīrāgs sick.gif ar apkožļātiem ķiršiem. wacko_a.gif
Lija
Nosaukums: Mr.Sviests

Piederība: pie sviestaino dzimtas

Izskats: kantains, glums un ievīstīts papīrā

Uzbrukums: ieziepēties...upss, iesmērēties..
Martins
Nosaukums: Nāves Panda
Piederība: Nelaimīgi depresīvo pseidogotisko dzejnieku "nakts pielūdzēju" biedrības biedrene
Izskats: Vienmēr bāla ar melniem lokiem zem acīm tumši skrandaini ģērbta (it kā) meitene. Apkarināta un caurdurta ar dažādiem dzelzīšiem
Uzbrukums: Noved upuri līdz pašnāvībai ar nebeidzamiem stāstiem par ciešanu saldmi un visa pastāvošā bezjēdzību
Martins
Nosaukums: Logomons
Piederība: Mobila telefona bildīte
Izskats: Melnbalts kustīgs ziimējums uz mobila telefona ekrāna. Zobains, bet simpātisks.
Uzbrukums: Ar bezvadu sakaru palīdzību pārvietojas starp mobilajiem telefoniem. Ja nokaitina, var piespiest mobilo darboties kā elektrošoku visnepiemērotākajos brīžos.
beruthiel
tjaa... kam kas sāp...*grin*
Martins
Nosaukums: Doktors Kaspars fon Veistraums
Piederība: Augsti izglītots klasiskais ļaundaris - ģeniāls un pasakini bagāts.
Izskats: Nevainojami baltā uzvalkā tērpts iesirms vīrs stingriem sejas vaibstiem. Uzvalka kabatās nēsā dažādus baltus medicīniskos instrumentus.
Uzbrukums: Lai arī nav īsti skaidrs, kāds no tā labums, mirklī pakļauj visus pasaules iedzīvotājus iemidzinot viņus no Zemes orbitā izvietotiem sapņu staru satelītiem.
Yume
Nosaukums: generaators
Piederiiba: batarijveidiigais
Izskats: kastveidiigs, pie pieskaariena sit ar straavu
Uzbrukums: pashaa vajadziigaakajaa briidii, mashiina nedarbojaas...generaators panem un izdara suicidu..

(raxtiits nesenu notikumu iespaidaa, kas nevareeja iedarbinaat mashiinu getlost.gif )
eziic_miglaa
nu, man dikti patiikaas mans Filokarts - neizdevies burvis. vinja braalis ir slavenais Filumens, varens burvis, piromaans, kurs kraaj seerkocinju kastiites un etiketes. pats Filokarts ir ar noslieci uz kartinjaam.
izskataas loti lietisks jo ir sava ciema burviibu speciaalist, kura konsultaacija izklausaas parasti taa - es to nezinu un neaziistu, taapeec taa nevar buut burvestiiba.
patiesiibaa vins zina tik maz burvestiibu, kac iems dziivo sveetaa ticiiba, ka br\urvestiibu pasaulee nava.
Martins
Nosaukums: (Lieldienu) Unzaķis
Piederība: No viņpasaules atgirezies zaķis - vampīrs
Izskats: Bāli trūdošs (tumsā spīd) neliels radījums, kas izskatās pēc pūstoša zaķa. Lieldienās sastopamie velk līdzi pa zemi grozu ar puvušām glumām olām.
Uzbrukums: Atgiežas no viņsaules, lai līdz trešaj paaudzei vajātu autovadītāju, kurš tolaik vēl dzīvo zaķi notriecis. Unzaķis piezogas upuriem miegā un klusi ķiķinot sūc viņa un viņa bērnu siltās asinis. Unzaķa kodumi ilgi nedzīst un tos ļoti gribās kasīt. Lieldienās unzaķis joprojām ķiķinot paslēpj cilvēku mājās nepieejamās vietās puvušas olas. Cilvēku neatrastās olas viņš pēc laiciņa savāc un taupa nākamajām lieldienām.
laughing:angel
Nosaukums: smirdzeķis
Piederība: monstrs
Izskats: Netīrs kažoks, mazas actiņas, ausu vietā smirdīgas zeķes
Uzbrukums: smirdošo zeķu uzbrukums... nāvīgs cilvēka degunam!
UZMANIETIES no Smirdzeķa!!!
Martins
Nosaukums: Jēzus no Nācaretes
Piederība: Vienpiedzimušais Dieva dēls
Izskats: Maināms pēc vajadzības. Runā, ka sēžot pie sava Tēva labās rokas Paradīzē viņš izskatoties pēc jauna labvēlīgi smaidoša skaista vīrieša ar īsu labi koptu bārdu un ūsām.
Uzbrukums: Nekad nenogalina pats ar savām rokām. Stāsta, ka sākumā ļauj pretiniekiem sevi (t.i. Jēzu) nobendēt pēc iespējas briemīgā veidā, lai pēc tam atgrieztos no Elles pilnīgi atjaunots (neskaitot dažus caurumus zīmīgās ķermeņa vietās) un satriektu naidiekus pīšļos ar zibeņu, pērkonu, zemes tricināšanas un citu iespaidīgu dabas parādību palīdzību. Tomēr biežāk un labprātāk uzbrukumiem izmanto savus mācekļus un sekotājus. Prātīgi darīts.

Priecīgas lieldienas! Uzmanaties! Ap šo laiku Jēzus parasti izlien no alas.
fire
Nosaukums: uguns
Piederība: dievi
Izskats: Cilvēciiga butne, sieviete. Pieticiigs apgjeerbs smile.gif
Uzbrukums: iemiileeshanaas blush.gif
Yume
Nosaukums: Cirvis..
Piederība: Cirvis, no dzelzs-koka cirvju dzimtas
Izskats:
Uzbrukums: kjaaaaaaa, hump, she-tev, she-tev... hrr... *iisaak vienkaarshi "galva nost" *
morgion
Nosaukums:garss....
piederiiba:rotalllietu veikals...grin.gif
izskats:
uzbrukums:"LIELAA BUCCA"!!!!! kiss.gif w00t.gif
Martins
Nosaukums: Smailijs
Piederība: Foruma mīļdzīvnieciņš
Izskats: Neliels, apaļš, krāsains. Slēpjas starp vārdiem maskējoties par kādu no burtiem vai ne pārāk veiksmīgi izliekoties par atstarpi
Uzbrukums: Rakstītāja emocionālās nelīdzsvarotības vai pirkstu iesprūšanas klaviatūrā gadījumā strauji savairojas apēdot visus vai gandrīz visus ziņojuma burtus, vārdus un atstarpes. Smailiju pārņemtās ziņas lasītājs mirst skaistā nāvē no emociju pārpilnības

Oi, bet Yume, tavs Cirvis mani stingri biedē. Nu gan nevarēšu naktīs gulēt laughing.gif
KatuciZ:)
Nosaukums:Murmulis
Piederība: (Burvji, mežs, ūdens, uguns, zeme, mašīnas, monstri, miroņi, cīnītāji, dzīvība.)labais ruukis&burvis
Izskats:mazinsh plauksta lieluma bet ar lielaam speejaam
Uzbrukums: (Var būt vairāki.)paliek neredzams(es arii tajaa skaitaa)teleporteesanaas...liet teleportaacija u.t.t
..:Kerija:..
Nosaukums: Ami
Piederība: uguns feja
Izskats: diezgan īsa auguma glīta meitene ar debess zilām acīm un izteikti uguns sarkaniem matiem
Uzbrukums: uguns kontrolēšana, pārvietošanās pa gaisu
Idril
nosaukums: landa
piederība: ūdens, vēja pavēlniece
izskats: Gara slaida sieviete tumšiem matiem ar zilganu (matu) nokrāsu Kleita: (garām rokām (kleitas rokas), garāka par sievieti(kleitas mala)) gaiši zilā krāsā no maiga zīda viegli plandoša un ar garu tumši zilu zīda lakatu kuru viņa aplikusi ap pleciem un kurš viegli vējā pland! Lakats 6 metru garš!Ļoti smalka un trausla izskata un ļoti daiļa! Acis ir lielas un zilganzaļas!
uzbrukums: Viņa nav ļauna bet sliktajiem uzbrūk ar postošiem smerčiem vai ar ūdens smerčiem un citādām vētrām! Un viņai vienīgi patīk izlaist savus vējus atpūsties un paklejot!
Viņu parasti var ieraudzīt kādā no viņas smerčiem vai tad kad viņa iznirst kāda ezera okeāna upes vai citas ūdenskrātuves virspusē un visvairāk viņai patīk ūdenskritumi kur ir viņas mājas!
Potere
Nosaukums:Greisa
Piederība:Uguns un ledus stiprākā
Izskats:Parasti tērpjas ugunīgi sarkanā tērpā ar ugunīgi sarkanu apmetni. Acu krāsa ir sarkana. Mati melni.
Uzbrukums:Ja grib viņa var sasaldēt un arī ja grib var sadedzināt.


P.S.Tā kā viņa ir ļoti skaista, par viņas upuriem kļūs puiši ap 20 - 25 gadiem jo tie viņā ļoti iemīlas.
maksligais_intelekts*
Nosaukums: Awelllaaaaaa
Piederība: Gaismas Pavēlniece
Izskats:Žilbinosi skaistaaa,bez ieverības nekad nepaliks.ĢĒrbjas gaišāas skaistas drēēbes.Pēc nosaukuma jus domaajt,ka vina i LABĀ,bet tieši ottradi tas ir tikaj aizsegs.Viņa ir visa ļaunā sāxums un bejgaz.Viņaj kalpo visi pasaules satani un engeliiii.Viņa i visuma valdienece - labā un ļaunā savienojiuims w00t.gif
Uzbrukums
- zibens shuatra,ar skatienu spej sadedzinat un sasaldet,spe pagriezt lajku uz priekshu un atpakalu,spej lidot.



AVELLLA - VISUMA PAVELNIECE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S
grapefruit
Nosaukums: Fire dragon
Piederība: Liesmas
Izskats: Liesmojoš radījums ar milzīgiem spārniem, kuru galus rota smaili nagi, aptuveni 30 cm gari ragi un mazas ķepas ar nagiem tika siem kā žilete, lielas dzintarkrāsas acis. Zobi, ko redz retais un tikai vienreiz grin.gif .
Uzbrukums: (tikai aizstāvās) nāvējošs
vejgraabsle
Nosaukums: laumas
Piederiiba: dziivie mironji
Izskats:jaunas meitenes, no priekshpuses tiiri simpaatiskas, ar duljkjainaam aciim, visa mugura kaa viena puustosha bruuce. Vienmeer vinjas pavada kropli pleesonjas.
Iedaba: Paartiek no liikjiem, vislabpraataak cilveeku liikjiem, bet pashas nenogalina. Arii veel siltus liikjus need. Ja satiek cilveekus, izklaideejas ar zarnaam piejuudzot priekshaa silei un dzenaajot rinkjii, liidz vairs pakusteet nevar.
Kaa radushaas: par taadu var kljuut ja pati to veelaas, saakot eest cilveeku liikjus, ar laiku ieguust itkaa nemirstiibu, bet paraadaas iepriekshmineetaas liikja paziimes.
Snorkes Jaunkundze
Nosaukums:Halvera
Piederība:elfa
Izskats:gara,ideāli skaista,tērpjas garās,baltās drēbēs,mirdzoši melni mati un kājās vieglas baltas bezpapēža kurpītes no stikla.
uzbrukums:Halverai ir vairāki uzbrukuma veidi.Viens no tiem:ja cīņas laikā spēj apķert uzbrucēju tad uzmet viņu gaisā un kamēr uzbrucējs krīt zemē iemet viņam sirdī duncīti.otrs uzbrukma veids ir šāds:no viņas acīm izšaujas gara švīka kas ja trāpa cilvēkam tad viņš pārvēršas par taureni.un trešais uzbrukums.vienmēr viņai līdzi ir zobens kas ir izrotāts ar skaistiem maziem dārgakmenīšiem un ar kuru viņa cērt uzbrucējam visur kur var trāpīt.
Viņas superuzbrukums:ja uzbrucēju ir vairāk par desmit viņa liek lietā savu superspēku-sāk kliegt uz tad viņas balss paliek arvien skaļāka un skaļāka līdz visi(izņemot protams pašu Halveru)paliek kurli un pēc dažām minūtēm nomirst.(bet tākā Halvera ir tik ļoti lieliska cīnītāja viņai superspēku nākas pielietot ļoti reti)

Tāda ir manas fantāzijas cīnītāja! grin.gif
Immortal
Nosaukums: Dragons
Piederība: puscilvēks-uguns gars
Izskats: izskatās kā parasts jaunietis. Mati melni, drusku gari, tāda rēla frizūra, kad mati taka uz augšu un izspūruši. Acis melnas (nav nekādu baltumu un citu krāsu), mugurā maika bez rociņām(bez piedurknēm) melnā krāsā. Kājās tādas parastas bikses, kā vairumam zēnu. Un melnas skeitšūzes. Visu laiku Dragons braukā ar skeitu. Ar kājām viņš maz pārvietojas.
Uzbrukums: Viņš spēj no rokām (savām) mest ugunsbumbas. Un vēl labi cīnas tāpat. Ja vajag var arī pats pārvērsties liesmojošā radījumā. Ļoti spēcīgs! grin.gif wowč man baigi iepatikās mans zeņķis...nu kā es viņu pēc izskata iedomājos... laughing.gif wub.gif
raira
NOSAUKUMS:pathira
PIDERIBA:feja
IZSKATS:maza,(knapi pamanāma ar mikroskopu) galva smaila cepure, roza kleita, maza baltas cibinas, matu krasa-blonda
UZBRUKUMS:spej iedzivoties citu kermenos, lasa domas, medz izsukt asinis saucot ipasa balsi
Cyrax2
Nosaukums: predator. laughing.gif
Piederība: plēsoņa.
Izskats: 2m garš, ar šķēpu, diviem asmeņiem, pašiznīcināšanas bumba. Ļauns pret svešajiem, cilvēkus neaiztiek (ja tie viņam pašam neuzbrūk).
Uzbrukums: dur ar šķēpu, šaudās ar plazmu, sit ar dūri, kurā "iemontēti" asmeņi. tongue.gif


kristine g
Nosaukums: Tumšās maģijas hāosa burve
Piederība:burve
Izskats: Tumši zaļas drānas.Tumšmataina,bet lielākoties matus apsedz apmetnis,acis indīgi zaļas un pagalam iznīcinošas.Rokās hāosa zizlis...
Uzbrukums: Tumšās maģijas lāsti...var nonāvēt jebkuru un pēc katra uzbrukuma paliek nenovēršmas sekas...viegli vien rod hāosu..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!