Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas pirmais izdomāja skaitīšanu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Fiona
Nu padomaajiet kaa vareetu buut... smile.gif
She_Elf
esiim buut domaat ka vientieshi, tapee ka shiem interesee wisaadi laiciigi siikumi...
Roviela
Vientieši. Ja jau runa par izgudrošanu, tad vientieši izdomāja arī burvjus tongue.gif
(tikai neņemiet galvā manu racionālo pieeju blush.gif )
jefeniite
tu gribi zinat, kuru vainot pie taa, ka skolaa ir matemaatika? wink.gif
es nobalsoju burvji! nu man taa kaut kaa liekaas. savaadaak jau nevareetu saskaitiit cik to zaali vajag tai un tai mikstuurai! grin.gif grin.gif grin.gif
morticia
es ar domāju ka vientieši jo viņiem jau vienmēr kaut kas ir jāizgudro. un protams jāsarežģī... wink.gif
laughing:angel
BURVJI viņi ir daudz pārāki par vientišiem....un daudzos buramvārdos tā ir vajadzīga
huh.gif
keita
kaut jo taču vientieši arī varētu izdomāt getlost.gif , nezinu, es balsoju par vientiešiem.
Čo Čanga
Bet protams, ka vientieshi, jo tachu burvjiem prieksh taa ir burvestiibas, vai ne?
aicha
Vientieši aiz garlaicībs izgudroja skaitīšanu, bet ar to viņiem vēl nepietika, tāpēc vēlāk izdomāja arī algebru un ģeometriju. mellow.gif
Overlord
Vientieši,jo burvji kā šķira kļuva attīstītāki tikai vēlāk
Digital
Nē,nu vispār silent.gif ..vientieši protams...Piekrītu Air Spirit tongue.gif
_BijušaisPareģis
Taa kaa es uzskatu, ka burvji agraak arii skaitijaas kaa wientieshi,
tikai weelaak atdalījās, es domāju arī, ka wientiesi (mees grin.gif ) izgudrojaam ciparus, utt.... cool.gif
Siri
Es arī domāju,ka skaitīšanu tomēr izgudroja vientieši grin.gif Burvji,man liekas,parādijās vēlāk,un pārņēma vientiešu skaitīšanas prasmes innocent.gif
Raine
Vientieši, noteikti vientieši. Priekš kam burvjiem skaitīšana? Matemātiku taču tik un tā nemāca .
...Zanish...
Man (Sharlotish) shkjiet, ka bija taac pavediens, par to kursh radaas pirmais. Lielaakais balsu skaic bija par vientiesi. Taatad droshi vien skaitiishanu izdomaaja vientieshi.
Hermione =)
Es tiešām nezinu...bet balsoju par vientiešiem! tongue.gif
harry
Es nobalsoju par vientiešiem, jo burvji izdomā svarīgākas un foršākas lietas. grin.gif
crazy200
Domāju ka burvji, jo viņi tak dzīvoja ātrāk nekā vientieši un kad burvji bija tad viņiem bija jāzin cik jāliek vielas pie mikstūrām
~eviic~
Vientieši.Ja to būtu izgudrojuši burvji tad viņi to būtu mācījuši tālāk bet Cūkkārpā matemātiku nemāca.Savukārt mūsu skolās gan getlost.gif
Grēkmeistars
Tie ir vientieši, jo burvjiem skaitīšana tā īpaši nav vajadzīga... grin.gif
DEaDnokS*
nu bet logiski ka burvji , jo vinji nezin par burvjiem
Roze
Nju man liekas ka vientieši... cool.gif
***Dancing_Queen***
wientieshi, it kaa burwji ar bija baigi sen, bet wientieshi njemas ar siikumiem burwji wnk wisu to izmantoo.. gruutaako izdomaa wientieshi, lai burwjiem buutu wieglaak.. wismaz man taa liekas..
angel_with_a_broken_wing
vientieshi..... priek$kam burvjiem vaig skaitii$anu? tongue.gif
Fijusska
nunez, moska abi kopaa. a kaada atskiriiba. HP vispaar nekas nava mineets ar skaitishanu! nu gan ja uvientieshi, a burvji arii.
Shadowstalker
Abi divi. Jo kaut kāda skaitīšana taču bija nepieciešama visiem, kaut vai lai norēķinātos savā starpā. Un tur nevar atdalīt, kas to izgudroja. Vispār, ja pamatīgi pafilozofē, tad skaitīšanu neviens neizgudroja. To atklāja.
Maxwels
Varbūt, ka vientieši to izdomāja tai pat laikā, kamēr to izdomāja burvji, tikai dažādās vietās, bet ja tā nav, tad me saka vientieši.
Pretender
Jā varbūt vientieši, bet tikpat labi varētu izgudrot burvji...viņi jau gudrāki TAJĀ ziņā...!
shary
man lieka ka tie varētu būt burvji, bet var būt arī vientieši jo tie pievērš tam lielāku uzmanību sorcerer.gif
Demagogs
Vientieši, protams!... Vai tad Jūs esat jau tik nojūgušies, ka domājat, ka pastāv tāda lieta kā burvji (Ja neskaita iluzionistus un citus džekiņus... getlost.gif) , un vēl viņi izgudroja Tādu lietu [ :blink: ] ...
Rigor_mortis
CITĀTS
vientieshi..... priek$kam burvjiem vaig skaitii$anu? 


Pilnīgi piekrītu!!!! meele_a.gif
Ļipa
Jā, es ar nobalsoju par vientiešiem.
Mans pamatojums (tā nav masu psihoze...) ir tāds, ka vientiešiem taču kautkā vajag iztikt bez burvestībām, kas viņiem ir liegtas (eh, kā man gribētos taaaaadu ekstru...). Nu un tad, lai izgudrotu to, ko burvji sev uzbūra tad nu nekādi nevar iztikt bez skaitļiem.
Lai gan jā te kautkur pazib arī idejas par to, ka burvjiem vajag vairāk nekā vientiešiem tos skaitļus, lai varētu godam aprēķināt cik gramus kautkā vaig kādai no mikstūrām, principā piekrītu arī tam!
Nu tad nu no šitā visa es gribēju teikt, ka a ja nu tas bija laiks, kad burvji un vientiešuibija draugos un salika galvas kopā, un izdomāja tos skaitļus?
Vai tad tā nevarēja būt, ka skaitļus izgudroja burvji un vientieši kooperējoties? Nu- viņiem abiem taču vajag tos skaitļus. smile.gif
emily
domaaju, kla vientieshi, kuri veelaak palika par burvjiem....grin.gif
lin
Es balsoju par vientiešiem, jo burvji notEikti tapa vēlāk
Reksa
Varbūt skaitīšanu izdomāja kāds burvis? Vai nu nepareizi sajaucor un uzburot burvestību.... vai... nodomāja, ka vieglāk viņam būs skait`1it buramvārdus ar skaitļiem... vai... varbūt bija vienkārši kaut kas jāsaskaita un.... bija eūtības... bet to varēja izgudrot ARĪ vientieši... tongue.gif
Princesīte
Vientieši burvji to nelieto
modoka
Nu loģiski jau būtu, ka vientieši!!! Burvjiem ar burvestību palīdzību viss tā pat sanāk!!! grin.gif
Hermija
Vientieši - viņus vairāk interesē tādas lietas kā matemātika
i`m_GriM&EviL
Nu es domāju , ka burvji jeb tajos laikos tie alķīmiķi . Nu padomājiet paši - ķīmija un formulas u.t.t. Tas ir ja jūs domājat mūsdienu matemātikas murgus ...
Spicule
Domāju, ka vientieši! Burvji diezin vai... unsure_a.gif nemāku jums pateikt skaidri un gaiši urš, bet numan liekas, ka vientieši! smile.gif tongue.gif
Wunderkind
CITĀTS(hhermīte @ 26.03.2004 19:40)
BURVJI viņi ir daudz pārāki par vientišiem....


tam es nevaru nepiekrist, bet tomēr - ja ņemam vērā visus bībeles likumus utt.,utjpr., tad jau skaidrs, ka nekas cits tas nevarēja būt, kā tikai vientiesis
Fantomass
vientieši. jo vientiesis bija pirmais. kāpēc pirmais - jo burvji ir attīstītākas vientiešu formas. ( laughing.gif )
negative
Pirmie drosi vien,ka vientieshi.Vinjiem jau nav ko dariit grin.gif
Ilva-Luīze Šmelde
TO IZGUDROJA BURVJI, Jo burvji taču ir gudrāki par vientiešie!!! Vai ne?
.kreizī.
Vientiesis, kurš izlikās par burvi! laughing.gif laughing.gif tongue.gif tongue.gif laughing.gif laughing.gif tongue.gif tongue.gif
HERMIONE7
vientiesu padariisana...
Kaķe
ja godiigi nezinu..liku ka burvji..bet varbuut vientiesi...interesants jautaajums
kniburiene
Protams, ka burvji!
Vienīgā atšķirība starp burvi un vientiesi nav tas, ka burvim piemīt maģiskas spējas. Burvji neapšaubāmi ir daudz inteliģentāki, gudrāki un radošāki, tāpēc viņiem visu ko tādu izdomāt bija daudzkārt vieglāk. Un tad, kad rases sajaucās, burvji skaitīt iemācīja arī vientiešiem.
WinterLea.
manuprāt vientieši, jo viņiem taču skolā ir matemātika, a burvjiem nav! un gan jau, ka burvji savu izgudroto priekšmetu būtu iebāzuši skolā.
Subjektiņš
es savā ziņā pievienojos fantomass
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.