Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kura grāmata par HP Tev patika vismazāk?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Vinky
Hmm.. Kura? Filozofu akmens? Varbūt Noslēpumu Kambaris? Vai arī Azkabanas gūsteknis glare.gif ? Vai varbūt Uguns biķeris? Un ja nu tas bija Fēniksa Ordenis? Lūdzu, balsojiet un izskaidrojiet kāpēc jums šī grāmata patika vismazāk. nekādas nesakarīgas aplikšanas un murmulēšanas, lūdzu.
Laimīgā*
Nu man vismazaak patika FA. tapeec ka vinjsh bija pac garlaiciigaakais!
Vinky
Hmm... Filozofu Akmens mani piesaistīja pie HP grāmatu lasīšanas, tāpēc nevaru teikt, ka man viņš nepatika. Nu, man jau laikam vismazāk patika Noslēpumu Kambaris. Jo man viņa likās tāda dīvaina un brīžiem pat neinteresanta. Noslēpumaina jau viņa bija, bet... kaut kas man tomēr nepatika.
mazā peciņa
Man nevisai NK whistling.gif unsure.gif wink.gif
Nihil
Noslēpumu kambaris man nepatika.
mazā peciņa
Daudziem nepatīk NK. Bet kapēc? (es nevaru pamatot)
Overlord
Man nepatika AG, baigi garlaicīgi kad nav Voldija&ko
Ashly
...man nepatika NK...tur nebija nekādu tādu efektu..filma arī ir tāda pļurīga. ermm.gif
Overlord
Ainas ar to bazilisku un lidojošo fordu nemaz tik pļurīgas nebija, protams nebija īsti pēc mana prāta, bet nu jāsamierinās
Ashly
Nu bet filma jau vispār! Tik daudz foršu skatu vienkārši izņem ārā! Un arī neatbilda grāmatā rakstītajam.
aivvv/troll dream walker
nemot veeraa to ka man patiik visas tad es ieliku ub jo juus jau visi zinaat ko es domaaju par trejburvju turniiru
Ashly
a vairākumam nepatī NK, droši vien tapē ka man tā nepatīk.!
Overlord
Tapēc ka NK vienkārši bija par plānu
Ashly
Pirmā bija par lpp plānāka..ja nemaldos!
Nightingale
Es nobalsoju par FA tikai nezinu kāpēc!
Ashly
Kā nezini? TIk pat labi tu varēji balsot par ko citu! Bet tu tomēr nobalsoji par FA! Nu tad kapē?
Nightingale
Nezinu!Laikam priekš manis par īsu!!
~eviic~
Man FA likaas par isu.Izlasiju divās dienās.
mazā peciņa
Kapēc tad otrā bija garlaicīga? Viņai vajadzēja būt taču nozīmīgai! Ai viņas visas ir vienāgas *es domāju rakstnieces* raksta un nedomā par jautrību
crazy angel
Es nobalsoju par 4. jo tā man patika labāk,bet 3.ari nebija nevainas. Un visvairāk man nepatīk FA
cava
CITĀTS(Anna @ 08.11.2003 10:36)
Man FA likaas par isu.Izlasiju divās dienās.

man tā pat.
Roviela
Neviena nav pilnības kalngals! sad.gif Bet vismazāk man patika UB sākums.
crazy angel
Jā FA bija pārāk īsa! To jau ļoti ātri varēja izlasīt
·spid·
CITĀTS(Roviela @ 10.11.2003 16:07)
Neviena nav pilnības kalngals! sad.gif Bet vismazāk man patika UB sākums.

s lasiiju,lasiiju & tad wienaa briidii aizdomaajos wai tieshaam lasu hariju potteru...
pat paarbaudiiju naakosho nodalju wai iet runa par hariju... rolleyes_a.gif
crazy angel
Jā sākums nav interesants, bet tālāk gan bija tīri forši
·spid·
s wisu UB aceros kaa pa miglu....
manupraat to wisu graamatu wareeja uzraxtiit arii iisaaku...
kaukaa shkjiet ka daudzkas bija liex...
kautwai pa to pasaules kausa izciinju kalambolaa... daudzkas bija par daudz izweersts... man taa liekas... whistling.gif
Elentari
Man vismazāk patika Azkabanas Gūsteknis. Nu vienkārši nepatika, nezinu kāpēc mellow.gif .
aivvv/troll dream walker
man gan likaas ka kalambols bija vieniigais interesantais ub paareejais lilaakoties bija arbuuzs
Eowyn
Man vismazāk patika Filozofu akmens, nezinu bet man vinš likās ļoti garlaicīgs.
Andza
Arii citur esmu dzirdeejis, ka nezkaadu iemeslu deelj vismazaak populaaraa graamata ir Chamber of Secrets. Turpretii man taa tieshi patiik vislabaak, un laikam to arii vieniigo izbaudiiju, kameer paareejaas lasiiju tikai, lai noskaidrotu, kaa viss beigsies.

Iemesli?

Tuuliit peec kaartas:

-Biju izlasiijis NK pirmo no visaam graamataam, kas diez gan daudz ko noziimee, kaa nekaa pirmais biezhi vien ir tas vistuvaakais.
-Lasiijis NK biju angliski, beet peec tam iepazinos ar pirmo un tresho graamatu latviski, kas man bija nedaudz nepatiikama pieredze (atvainojos, bet nu shausmina mani tas latviskojums, "expeliarmus - tukshrokdzhimpinj"? Ak dievs!)
-Graamata bija prieksh manis nevis par iisu, bet tieshi likaas neizstiepta atshkjiriibaa no veelaakajaam, kuraas sizhets un notikumi jau sapinjkjeeti pamatiigaakaa murslulii. Tas man arii nepatiik, ka katra naakamaa graamata paarveershas par arvien milziigaaku foliantu.
-Graamataa nebija daudz kvidicha aka kalambola, kuru arii gauzhaam nemiiljoju.
-Tiiri labi patika detektiiv romaaniskaa gaisotne, un ideja par Voldemorta savdabiigo atdzimshanas variantu (nez, ja shamam tas izdotos, un arii iistais atkoptos, kas tad mums buutu divi Voldemorti vai?). Un arii lieliskais personaazhs Gilderojs Lokhaarts nav nepieminams.
odzina
Patika visas grāmatas, bet ja jāsalīdzina, tad NK, kāpēc-nezinu.
Pirlipete
Es gan neesmu vēl lasījusi Fēniksa ordeni,bet vislabāk man patika Azkabanas gūsteknis! Ak,jā! Runa gāja par visgarlaicīgāko grāmatu. Manuprāt, filozofu akmens!
Pārāk garš un garlaicīgs ievaids tai burvju pasaulē....
Eridāna
Man ar laikam NK, jo pirmā ir pirmā un tā pie visa šitā piesaistīja un par AG esmu vienkārši stāvā sajūsmā, tā no daudzās pārlasīšanas jau veļas āŗā no vākiem...
·spid·
fēniksa ordinis i labais! nu neesmu jau weel izlasiijusi, bet paranormaali intresanti!
mazā peciņa
Nu tā lasot FO latviski ziniet.... man dūša saskrēja šķībi :blink:
Sorry, bet man nepatīk! Nu nepatīk! Vēl protams ir jāizlasa nobeigums latviski, lai visu saprastu 100%, bet tomēr man labāk UB vai AG wink.gif *he, he ag*
keita
nu grūti bija izlemt kura visas bija labas
jefeniite
Es par UB. Kaut kaa nepatika. Citas graamtas es veel peectam esmu paarlasiijusi, bet UB ir vienkaashi neiespeejami. Tas Harijs galiigi nenopietni attiecaas pret trejburvju turniiru, un aaa vinsjh tur ar Ronu kasiijaas, laikam arii tas vareetu buut par "iemeeslu".
Flo
Es nobalsoju par Nosleepumu kambari, kaapeec- nu nezz negaaja iisti pie sirds...
bluks
Piekriitu kaut kas NK nebija taads kas bija citaas graamataas
G®unt
Nu man looti patika UB,tas bija burvigs,vienkarsi burvigs,burvigs,un burvigs kvadrata-ne kuba!
i`m_GriM&EviL
Izlasīju FO un izdomāju [B]laikam mepatīk, jo kļuva par garlaicīgu

EDIT:

Nika Iesūtīts kad 07.01.2004 16:17
FA man ne visai, bet NK man patika! Pārlasīju 4 reizes, bet tagad laikam man patīk UG! NOBALSOJU PRET FA

(Redigjeeja Goldberry)
_parvati
Manu mīļāko Harija Potera grāmatu top5:

1. Fēniksa ordenis
2. Azkabanas gūsteknis
3. Uguns biķeris
4. Filozofu akmens
5. Noslēpumu kambaris

No tā arī varat secināt, kura HP grāmata man patīk vismazāk... sorcerer.gif
Elie
Man laikam Fēniksa Ordenis... bet tas varbuut tikai pagaidaam, jo sho graamatu esmu lasijusi tikai 1 reizi, bet paareejaas graamatas kaadas 3 liidz 8 reizes katru... pirmo reizi lasot, daudz ko nevar saprast..... tapec varbut tikai pashlaik man vismazaak patiik Feeniksa ordenis..
Laimux
man liekas ka filozofu akmens...
Siri
Es vispirms nobalsoju par NK,bet tagad viņu pārlasiju un liekas diezgan forša... unsure.gif

EDIT: (Siriuss Iesūtīts kad 25.02.2004 11:25 )
Na,Azkabanas Gūsteknis ir visu laiku labākā grāmata...
Tur parādās Siriuss...un baigi daudz kas jauns atklājas...un tur i foršs Aizsardzību pasniedzējs..
Paip`
Nu man personiigi nepatika tas kambaris, jo tur nekas Taads aizraujoshs nebija.... grin.gif
giraffe
Liekas, ka "Filozofu akmens"... Bet nemaaku paskaidrot, kaapeec... unsure.gif Varbuut taapeec, ka katraa naakamajaas graamataas notikumi saliidzinoshi kljuust arvien spraigaaki...
aicha
Visas HP grāmatas ir foršas, bet tomēr vismazāk man patīk NOSLĒPUMU KAMBARIS.
_BijušaisPareģis
Ma neptika 1. daļa, jo tur vismazāk action. sorcerer.gif getlost.gif
Matrikss
Man AG likās mazliet par garlaicīgu, bet tik un tā rullē
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!