Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spīlberga Poters
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
ils
http://www.mugglenet.com/images/haleyharry.jpg
Ziņa ir veca, bet es tikai tagad atradu bildi, kurā redzams Spīlberga iecerētais HP - Helijs Džoels Osments.
Roulinga pieprasīja, lai filmā piedalās tikai britu aktieri, turklāt Spīlbergs bija nodomājis visas grāmatas salikt vienā filmā.
Silmarien
Tas amīšu džeks gal';igi neizskatās pēc Potera. Labi, ka neielika, citādi viņš vairāk atgādina Dūdiju...
eily
tikai piekrist tas otrs ir vienkaarshi shausmiigs, tas nebuutu forshi, ja vinjsh buutu poters :blink:
Roviela
:blink: Viņš pilnīgi neatgādina tādu, kas izskatītos pēc Potera. Pat ar grimmu.
Matrikss
Viņš pat nelīdzinās tādam ko Roulinga aprakstīja grāmatā. Fuj. Viņam pat mati nebija melni. Fuj. Vemt gribas sick.gif Yup, yup, yup!
giraffe
Nee, labi vien ir, ka Osmentu nepanjeema - vinjsh itin nemaz neliidzinaas Harija teelam! Kaa aktieris vinjsh jau nav slikts (Spiilberga miiluliitis he he tongue.gif ), bet shai lomai gan neizskataas iipashi piemeerots.
scream
Viņš līdzinās jampampiņam, kur nu viņš vēl tiks galā ar Voldemortu!
jefeniite
kaa var salikt visas graamtas vienaa filmaa? tur tachu nejeegaa daudz lapushu sanaaktu. varbuut vieniigi izkonspekteejot vienu domu no katras nodaljas un tad veel saiisinot? gribeetos redzeet! ljoti gribeetos!
un gan jau peec kaada laika buus vairaaks hp filmas. nepietiks tik ar vienu. vajadzes jaunaakas un modernaakas. taa jau ar visu meedz notikt!
Fabie
redklifu ar to aakstu aizvietot? nu nee!!! getlost.gif
Un ja taa visa buutu viena filma tad cik gara taa buutu???? mad.gif
Paip`
Ko? lai taac atveidotu harriju poteru? :blink: fuuuu...beee//peee.. sick.gif
vinjsh nemaz...pat ne kripatinju neatgaadina poteru..fuu..peee..
Indy
lai gan...arii tas pirmais neizskatiijaas peec Redklifa vispaar...huh.gif....tas otrais bija shausmiigs...
Panda
Piekrītu visam iepriekš minētajam labi vien ir ka pieņēma Redklifu! Tas otrs bija sick.gif
monster
manupraat vinnss galiigi neder !! huh.gif
DEaDnokS*
nu jaa tam dzekam buutu jaanosmulee purns, jaanokraaso mati, jaauzliek brilles, jaapabadojas un tad varbuuut kautkad

bet taa doma par visaam graamataam vienaa filmaa ir murgs, jo tad sanaaktu vai nu sausmiigi gara filma , vai arii sausmiigi tizla un samociita(saa vai taa nekas labs)
Sol Invictus
Labriit no riita - vinsh nemaz nevar izskatiities peec Potera - taa ir fotomontaazja, nevar zinaat kaa vinsh izskatiitos, ja buutu iejuties shai lomaa.
***Dancing_Queen***
nu neez, winjsh pat peec sejas, Poteram neliidzinaas, nee paldies, aadu jau nu newajag.. *noskurinaas*... tad jau Redklifs labaaks un wisas graamatas filmaa nebuutu iespeejams salikt, tad sanaakktu wideeji 25 min. wienai graamatai, tur nekaa nebuut (es reekjinaaju uz 3 stndaam, jau 2:30 izlaizh nenoraali daudz, tas tak nebuutu reaali..
maija
kuram nepatika Redklifs, lai paskatās uz šo smile.gif
Shadowstalker
Šitais kekss nemaz nav līdzīgs tam Harijam Poteram, kāds ir attēlots grāmatās ( arī Redklifs, protams, pilnībā neatbilst aprakstam ). Kā arī - šis subjekts šķiet vēl jo dīvaināks, jo esam pieraduši pie Redklifa.
Potere
Spīlbergs ir prātā sajucis. Tād idiņš un Poters??? nu nē. Daniels atbilst precīzam aprakstam par Poteru. un doma par 7 grāmatām 1 filmā ir stulba. ja taisa tad tā filma ies kādas 6 stundas. un beside neko ta saprast arī nevarētu kura aina ir no kuras fimas.


Spīlbergs nerulzz Spīlbergs nerulzz
Neziniiitis
bac... ja tadu butu panjemusi par Poteru bee...vinjs izskatas vimaz x2 vai x3 vecaks par vinju.....man liekass pilnigi nelidzinas tam telam kas bij gramata uzraxtits nu varbut ari butu ja butu sagrimmetu baigi labi... :blink:
ni bet es tadu negribetu Hariju Poteru... unsure.gif
dzindzins
njhaa...pat domat negribas, ka tads varetu but Poters!!!Bet taka to dzekinju neizvelejas, vins teica, ka filma neizdosies utt., bet redz, ka neka... grin.gif
chebureks
tas tik buutu joks ja poters buutu buutu kkads saldais puisis ni asv!!!!!! smile.gif))))))
lil`skater
Galiigi skeersaam, sorry, Danieks ir daudz, daudz smukaaks un labaaks Poters!
Mākoņkaķis Aurēlija
Spīlbergs IR sajucis prātā!Tas otrs taču pilnīgi neatbilzst aprakstam!Tāka Dūdijs pilnīgi izskatās. getlost.gif
saulove
Man tas puisis nemaz neizskatās pēc Harija Potera. Labi, ka tā arī nav. Bez tam visas grāmatas vienā filmā - -tā ir nejēdzība.
auzinja_kungs
A man liekas, ka tas būtu labaaks :blink: Vai tad par šito jeb kas nav labaaks? Tikai subjektīvs viedolkis...
i`m_GriM&EviL
Uff ... šitais man atgādina Dūdiju! Kaut kāds monstriņš. Daniels vismaz izskatās pēc Potera ...
Švilpaste
Jau šķērmi vien samteas,kad paskatās uz to ķēmu, haliju! getlost.gif Paldies dievam,ka Roulinga bija tik prātīga un neļāva viņam to darīt. *nopūšas


+ Viņam nav ne mazākās līdzības Harijam :blink:
Ného
huf..labi , ka kāds tomēr šim kandidātam nepiekrta, kaut arī, kā shadowstalker saka-Redklifs nav tik līdzīgs kā grāmatā(minimāli) un arī mēs esam pieraduši pie viņa-tas tāpat kā, ja 007 filmās Bondu tēlotu nevis Brosnans, bet Švarcīts. grin.gif
Dumidors1995
Jaa tas otrs aktieris galiigi nav liidziigs HP getlost.gif .
Zhachhiic
nedomāju ka tai filmai buus taadi panaakumi kaa pirmajai poteram ermm.gif ermm.gif ermm.gif
un vispaar tas aktieris ir galiigi garaammmmmmmm...... sick.gif sick.gif sick.gif sick.gif
vispaar kapeec Roulinga ir atljaavusi filmeet saucamo '' harijs poters2'' blink_a.gif blink_a.gif blink_a.gif
Vinjai nepietiek ar shiim potera filmaam??????? mad.gif mad.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Nav ne vainas. (džekiņam)
Bet tas vairāk varētu spēlēt Dūdiju.
Un kā viņi iedomātos salikt kopā visas grāmatas VIENĀ filmā?
xbloodyangelx
fū, pē nekādā gadījumā! Tas tak ir kaut kāds... labākv teikšu tā: MAN VIŅŠ NEPTĪK!
(sun)
Pretiigak newar buut
SilverDove
Un šitas būtu bijis Poters? ohmy.gif
(sun)
Johaidii,weemiens jau naak.... wacko_a.gif sick.gif yucky_a.gif
Ellija
Dievs pasarg, stulbie amerikāņi! Nu tikai viņi ko tādu spēj izstrādāt...
mazza
nu varbūt ja šis tēlotu manas domas varbūt būtu citādas, bet es nevarētu iedomāties ja harijs būtu tāds

blush.gif es atvainojos par iepriekš teikto
bildi es apskatījos ko nebiju iepriekš apskjatījusi
un godīgi sakot viņam nepiestāv tā loma tikun tā
shanty
Esmu pārāk pieradusi pie Daniela, šis tomēr leikas galīgi garām.
Un doma par visu grāmatu salikšanu vienā filmā? Sviests.
coffee
es isteniba tik nesen neta paskatijos bio-harry potter kids,un tiesam,ja spilbergs taisitos uznemt so filmu butu tas blondais dzex,,,labi,ka tomer izvelejas citu rezisoru un roulings ta teica,lai butu britu aktieri,forsi,,redklifs jav ir piemerots lomai,lai nu ko kads teiktu tongue.gif unsure_a.gif grin.gif
Jūens
Man laikam sagribējās vemt!! Un tā pamatīgi! Tas būtu mans ļaunākais murgs, ja šitāds ķēms piedalītos filmā!!!
Roulinga tiešām zina, kāds aktieris drīkst piedalīties filmā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.