Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai stāsts zaudētu jēgu, ja Harijs tiktu Slīdenī?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Fiona
Vai staasts zaudeetu jeegu, ja Poters buutu iedaliits Sliidenii?
Nja, protams juus noteikti domaajat, ka vienkaarshi par to nebuutu jaadomaa, jo staasts ir taads kaads tas ir..., bet es iegrimu nelielaa paardomaa par to, kaa buutu ja buutu...
keita
stāsts būt apmēram tāds, kā no Drako viedokļā(ja Roulinga vispār tā rakstītu).
vispār ir daudzas tēmas par kurām varētu domāt- kā būtu, ja būtu?
zuu
kapeec lai zaudeetu jeegu? :blink: .....buutu taada riebiiga graamata kuraa staastiic kaa woldis pieveic un noslaktee wisus... happy.gif
Matrikss
Jēgu jau nezaudētu. Vienkārši Poters būtu ļaunais un viss. Iedomājieties divi tipiņi Poters un Malfojs ir labākie draugi un taisa visiem nepatikšanas. Mācību gada beigās voldemort iegūtu nemirstību un iestātos tumsa mūžīgi mūžos. getlost.gif
Aziz
Droši vien tad vairāk atklātos no Voldemorta mantotās spējas! Turklāt Šķirmice apgalvoja,ka Slīdenī Harijs vienalga daudz sasniegtu sorcerer.gif !!
Un,ja Slīdenī,tas nenozīmē,ka ļauns :ninja: ,bet godkārīgs!! Kurš saka, ka viņš slīdeņos pārietu Tumšo pusē?? ohmy.gif ??
Overlord
Nu liekas ka mazliet zaudētu, jo tad Poters nebūtu tas vājo un neaizsargāto aizstāvis
kniburiene
Vispār šaubos vai tā būtu. Ja tā būtu, viņš mēģinātu bēgt uz citu torni tongue.gif viņš taču negribēja būt slīdenī.
Roviela
Pilnīgi nekas būtisks nemainītos! Malfojs tik un tā būtu ienaidnieks, Rons un Hermione pēc Roulingas gribas tik un tā būtu draugi, lai arī stundās tik bieži netiktos. Tikai skolā ātrāk noticētu, ka Harijs ir Slīdeņa mantinieks un Harijs nevarētu spēlēt kalambolu Grifidora komandā. Šis un tas tamlīdzīgs pamainītos, bet būtība nē.
Fiona
Bet peec buutiibas varbuut nemaz ar nebuutu tik traki, jo var jau buut, ka vienkaarshi shis steriotips par tiem, kas ir Sliidenii.
morticia
es domāju ka zaudētu gan to jēgu. jo pret ko tad harijs cīnītos ja viņš ar malfoju būtu vienā tornī?? TAs vairs nebūtu tas. Bet ja Harijs būtu slīdenī kā labais bet malfojs tikpat ļauns būtu grifidorā??? Nu tad gan būtu ko palasīt ne?!?!?
harry
Es domāju, ka nezaudētu, tikai Harijs būtu ļauns.
laughing:angel
man šķiet ka nē- grāmatas būtu daudz savādākas, bet gan jau Roulinga izdomātu kādus interesantus notikumus! grin.gif
fishbone
Maniim ir domaat, ka vinjsh buutu draugos ar drako karbi un goilu, bet grifidori buutu ienaidnieki!
me...
_BijušaisPareģis
Nedomāju, kastāsts zaudētu jēgu.... huh.gif
Vienkārši būtu savādāki notikumi... wink.gif
eily
es ar domaaju, ka jeegu staasts nezaudees...viss buutu nedaudz savaadaak pasniegts - mums - lasiitaajiem, bet citaadi nekas buutisks jau nemainiitos.. whistling.gif
Digital
CITĀTS(Air Spirit @ 16.03.2004 07:59)
Nu liekas ka mazliet zaudētu, jo tad Poters nebūtu tas vājo un neaizsargāto aizstāvis

Nu nezinu gan rolleyes_a.gif Vai tiešām tu domā,ka cilvēki mainās sakarā ar torņiem,kuros viņi ir? huh.gif Stāsts gan ievīrzītos bišku citās sliedēs,bet nedomāju,ka Harija raksturs mainītos tikai tādeļ,ka viņš ticis iešķirots Slīdenī.
trobelius
protams zaudeetu..... jo staasts tachu galu galaa ir pa drosmiigi shausminosha liktenja vajaatu varoniigu zeenu... kursh ciinaas pret pasaules netaisniibu ...bet tajaa pashaa laikaa ir mums tik tuvs un paziistams..... sick.gif sick.gif sick.gif sick.gif sick.gif sick.gif sick.gif
resella
ja vins butu slideni tad slidenis butu pataisits par viss superigako torni! varu saderet... grin.gif
Fabie
Staasts jeegu nezaudeetu! Varbuut pat kljuutu interesantaaks...
Bet graamataa jau ir viens sliktais un Voldiju vajadzeetu sviitrot aaraa. Vispaar man patiik taa kaa ir... grin.gif grin.gif grin.gif
Pīka
domāju kajēgu tas nezaudētu smile.gif
maksligais_intelekts*
manuprat,ka butu pat dawdz labaaaaak tongue.gif grin.gif cool.gif w00t.gif
tas butu ljoti interesanti,ja abi ienaidnieki Malfojs un Poters butu viena torni devil.gif devil.gif pirate.gif mad.gif two_handed.gif mace.gif
***Dancing_Queen***
CITĀTS
Pilnīgi nekas būtisks nemainītos! Malfojs tik un tā būtu ienaidnieks, Rons un Hermione pēc Roulingas gribas tik un tā būtu draugi, lai arī stundās tik bieži netiktos. Tikai skolā ātrāk noticētu, ka Harijs ir Slīdeņa mantinieks un Harijs nevarētu spēlēt kalambolu Grifidora komandā. Šis un tas tamlīdzīgs pamainītos, bet būtība nē.
jaa shim, es piekriitu. varbuut Harijs kljuutu godkaariigaaks, bet nekas buutisks. veel par to Tumsho pusi, shaubos vai vinjsh pievienotos, ja Voldemorts nogalinaaja vinja vecaakus, vinjsh nepievenotos. tikpat labi, vinju vareeja ievietot jebkuraa tornii. un mainiitos tikai dazhas detaljas.
Kachinja
Ja Harijs buutu liidenii tas buutu interesantaak!!! smile.gif l
driass
Man liekas stāsts jēgu nezaudētu. Un Harijs nekļūtu ļauns tik tādēļ, ka būtu slīdenī. Un vēl man liekas, ka stāsts būtu daudz, daudz intresantāks. Un stāsta būtība būtu tā pati tikai detaļas būtu savādākas.
Katy=)
nju ko....stāsts nezaudētu jēgu...gluži otrādi tas iegūtu citu jēgu.......=) wink.gif
grapefruit
Nu tad tā grāmata vairs nebūtu tāda, kādu mēs to pazīstam, bet katrai grāmatai taču ir jēga. wink.gif
Rusell the carrotstork
nee! man liekas tad buutu vel itresantaak, varbuut poters klluutu sliktais grin.gif
Idril
Manuprāt jā turklāt kāda jēga likt Hariju slīdenī? Tadā gadījumā vispār nav jāraksta grāmata!
DEaDnokS*
nu es nezinu vai jeega butu mainiita , bet vinam pavisam noteikti iet veel sliktaak
lil`skater
nu gluzhi jeegu nee, tur vienkaarshi sanaaktu jauns vesels staasts, kursh nezheeliigi atshkirtos no tagad esoshaa! Bet nu buutu interesanti palasiit, maybe Poters buutu uz vienu roku ar Voldemortu?
Kristīne
Ja Hariju Poteru iešķirotu Slīdenī, nekas nemainītos.Malfojs ir un paliek ienaidnieks, bet Rons un Hermione bija, ir, un būs Harija draugi.Varbūt vienīgi Strups izturētos mazliet labāk. huh.gif
Shadowstalker
Tad Harijs būtu baisais renegāts.
Logan
vinjs tur vareetu buut ielikts skirmices deel, bet buut labais, ienaidaa ar Malfoju, bet tai pashaa laikaa vinjam buutu jaaciinas Sliidenja kalambola izlasee, jaacensas ieguut kausu, vinjs vareetu sadraudzeeties ar Ronu un Hermioni kaadaa no kopiigajaam stundaam, buutu jauki, jeega nebuutu zudusi... sorcerer.gif
iMiS™
o jā...tas gan būtu sviests, ja viņu ieliktu slīdenī...vēl lielākas sviests būtu, ja slīdenī viņu ieliktu 6. grāmatā...nu tipa pārliktu crying.gif ...!
un noteikti stāsts iegūtu jaunu jēgu wink.gif
Demon
nope! neazaudeetu jeegu, jo pats galvenais ir, lai Poters buutu dziivs! ja vinjsh nomirtu, tad gan staasts zaudeetu jeegu... bet ja vinjsh tiktu sliidenii....hmm...domaaju, ka tas pat graamatu padariitu interesantaaku! grin.gif
Hermija
Manuprāt stāsts tad vairs nebūtu tik interesants un nebūtu tāds pats kā ir tagad - viņam draugos varētu nebūt Hermiones, Rona un daudz citu grifidoriešu.
kvekshkjis
Kāpēc jūs domājat, ka tas, kurā tornī iedala Hariju, mainītu viņa būtību? Vispār jau tā, cik var noprast nebija domāts, ka, lūk, 3 torņi ir labi, bet Slīdeņi - tikai ļaunajiem un sliktajiem. Vienkārši katram tornim citas stiprās puses. Ja pareizi atceros, slīdenim bija viltīgums, viltus vai kaut kas tāds. Pie tam, manuprāt, Voldemorts jau vienalga vajātu Hariju un ļoti iespējams, ka starp Slīdeņiem viņš justos vienk. nožēlojami.
Nē, stāsts jēgu nezaudētu.
Lestat
CITĀTS(kvekshkjis @ 23.05.2005 13:58)
Kāpēc jūs domājat, ka tas, kurā tornī iedala Hariju, mainītu viņa būtību? Vispār jau tā, cik var noprast nebija domāts, ka, lūk, 3 torņi ir labi, bet Slīdeņi - tikai ļaunajiem un sliktajiem. Vienkārši katram tornim citas stiprās puses. Ja pareizi atceros, slīdenim bija viltīgums, viltus vai kaut kas tāds. Pie tam, manuprāt, Voldemorts jau vienalga vajātu Hariju un ļoti iespējams, ka starp Slīdeņiem viņš justos vienk. nožēlojami.
Nē, stāsts jēgu nezaudētu.
*


Pilnībā piekrītu! Kāpēc gan visi domā, ka ja Hariju ieliktu Slīdenī, viņš uzreiz draudzētos ar Drako un ienīstu Grifidoriešus??? huh.gif Vnk, tad viņš justos stulbi, katru stundu pavadot ar Slīdeņiem un stundās, kas būtu kopīgas ar Grifidoriem, sēdētu kopā ar viņiem. Harijs taču ar Ronu iepazinās jau Cūkkārpas ekspresī, tāpēc viņi paliktu draugi. Bet ar Hermioni viņi sanaidojās ekspresī, tāpēc varbūt viņa nebūtu Harija draudzene. Un vēl - Harijs nebūtu kopā ar Čo, jo viņa ar Slīdeņiem nedraudzējas tongue.gif Bet tās ir tikai manas domas.... rolleyes_a.gif
monster
Es domaaju ka HP nebeigtos! Tikuntaa buutu interesanti lasiit kaa Harijs iedziivojas Sliidenii un kaa mainaas vinja atieciibas ar malfoju! Tas patiesiibaa buutu diezgan interesanti!
Demagogs
domāju, ka nezaudētu - tas vienkārši būtu savādāks, varbūt nedaudz neinteresantāks. varam jau spriest, kas būtu, ja būtu, bet tā nav.
Sneak
CITĀTS(grapefruit @ 26.07.2004 21:36)
Nu tad tā grāmata vairs nebūtu tāda, kādu mēs to pazīstam, bet katrai grāmatai taču ir jēga.  wink.gif
*



drošvien stāsts būtu savādāks, varbūt malfojs būtu grifindorā.
Maxwels
Ja mainītos tikai tas, ka Harijs būtu in the Slytherin un tikpat prasmīgs burvis, tad mainītos, iespējams, uzvaras lauru plūcējs - Voldemorts, nevis, kā līdz šim bija, - Harijs, taču Harijs ir pārāk labas dabas, lai nodotos ļaunumam, tāpēc doma'ju, ka gan jau viņš perinātu plānus pret Voldiju kopā ar Grifidoru. wink.gif
lithium [ kariii ]
Nē, manuprāt stāsts nezaudētu jēgu, tas vienkārši būtu daudz savādāks.Es arī šaubos vai stāsts būtu līdzīgi kā no Drako viedokļa, varbūt Harijam vienkārši savs tornis nepatiktu, visādi jau gadās. Bet nevar noliegt, ka grāmata būtu pilnīgi citādāka...!
elliitee
Jēgu jau tas nezaudētu..... Būtu tikai stipri savādāks....
anchi
to nu gan man liekas Roulinga nerakstiitu, tad jau tas vairs nebuutu tas HP. ja arii Harijs nonaaktu Sliidenii, man liekas, ka tad vinsh dariitu visu, lai tiktu no turienes prom. buut vienam no Sliidena vienkaarshi neatbilst tam, kaads Harisj ir.
Ģitārmeiča
es domaaju, ka staasts noteikti buutu savaadaaks un notikumi buutu savaadaaki, bet tas jau ir cits staasts.... blink_a.gif
Dragon-Girl
Stastam paliks vienmer jegas... wink.gif
Bet manuprat tomer stasta kaut kas manitos un stipri...
Notikumi butu pavisam savadaki
evija..
Jēgu nezaudētu. Diezvai viņš draudzētos ar sliktajiem. grin.gif īstenība pat būtu interesanti. ermm.gif
Jawenna
būtu cits stāsts.. jo diez vai viņš draudzētos ar Ronu un Hermioni..
Melleņu kamenēns
Tas protams mainītu ļoti daudz ko, arī Harijs diez vai justos laimīgs, viņš taču negribāja tur tikt!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.