Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kam vajadzīgs Trejburvju turnīrs?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule
Lapas: 1, 2
aivvv/troll dream walker
taatad trejburvju turniirs va es esmu vieniigais kam tas liekas mullkkiigs
Overlord
Tas turnīrs burvjiem laikam skaitās Olimpisko spēļu analogs, kaut arī nepilnīgs, tomēr mazliet interesants
aivvv/troll dream walker
pirmaa pilniigi apsurdaa lieta turniira skatiissanaas ja neskaita pirmo posmu paareejos divus nebija veerts skatiities neko taccu nevareeja redzeet ko tu par to domaa
Overlord
Nu iespējams ka tas ir viens liels trūkums, tomēr vienalga šis turnīrs ir populārs, lai gan man nav skaidrs ko skatītāji dara pa to laiku kamēr censoņi ārdās pa visādiem labirintiem un ezeriem
aivvv/troll dream walker
nu luuk sskkiet ka neeko tas ir pilniigi mullkkiigi tad veel tas ka tiek paartraukts kalambols viena cilveeka deell un kaa tad ar tiem kas veelas klluut par profesionaalliem un vinniem vajag trenninnu
Overlord
Tiem tad nākas paciesties,jo burvjiem Trejburvju turnīrs ir nozīmīgāks par Kalambolu
aivvv/troll dream walker
bet kapeec tas ir interesants tikai vienam cilveekam un taalaak kaadeell tikai viens tas vairs nav turniirs turniirs noziimee ka savstarpeejaas ciinnas rezuultaataa atsijaajas labaakie teiksim taa pirmajaa kaartaa vareetu piedaliities visi 17 gadiigie kas veeleetos vai vispaar visi kas veeleetos uz otro jau tiktu tikai tie kas sasniegussi attieciigu punktu skaitu un tressajaa tikai labaakie
Overlord
Tas viss aizņemtu milzu laiku un visiem 17 gadīgajiem bremzētu mācības
aivvv/troll dream walker
bet nee taccu neko nebremzeetu puukki bija ccetri tas noziimeetu ka reizee ju vareetu notikt ccetras cinnas un nepaarspiilee tik traki daudzi jau neparakstiitos un taalaak jau pirmkaart buutu jaaizdomaa kaa elpot zem uudens dalla atkristu un visi uzreiz taccu vareetu doties ezeraa un tas vienalga aiznnemtu tikai stundu taa kaa laika probleema nepastaav
Overlord
Tomēr daudzi arī piekristu šādam turnīram neskatoties uz to ka draud visādas briesmas. Piem, ja pirmais četrinieks tiktu galā ar pūķiem, to tikpat labi varētu izdarīt arī otrais četrinieks un ko tad? Uz trešo pārbaudījumu gan būtu daudz pretendentu, jo tas salīdzinot ar pūķiem un ezeru būtu ļoti viegls. Un uzvarētāji būtu vairāki
aivvv/troll dream walker
paga tu nesaprati uz naakamo var tikt tikai tie kas iziet pirmo un vai tiessam tu somaa ka buus traki daudz skolnieku kas apccakarees puukki labi ja desmit no katras skolas
Overlord
Viss var gadīties it īpaši ja viņi zinātu kā tikt ar pūķiem galā.
aivvv/troll dream walker
sauron nepaarpiilee visi zinaajaa kaa bet vienalga visiem biaj ievainojumi aizmirsi
Overlord
Vienmēr jau viss nevar izdoties. Ievainojumi bija tikai Digorijam
aivvv/troll dream walker
nee visiem nu vismaz harijam noteikti tika apsvilinaata roka un man sskkiet arii krums ar fleru bija savainoti
DusteD EyeS
Nu tas turnīrs bija tāds patizlāks it īpaši garlaicīgs bij' labirints - Harijs takš neko tur īsti nedarīja[par visu bij' parūpējies "profesors"] vienīgi sita nost tos mūdžus, bet tas jau bija pārbaudīts numurs, jo mūdžus būra nost gandrīz vai visas grāmatas gaitā.Nu vēl bij' kaut kas, bet nu... glare.gif
Overlord
Taču no turienes viņš tika aiznests pie Voldemorta
DusteD EyeS
Nu un pie Voldemorta viņš tiek "aiznests" katras grāmatas beigās - tas vairs nav jaunums getlost.gif
aivvv/troll dream walker
runa ir par turniiru kaa taadu bez ejsleegas
Zuz
Man patīk Trejburvji turnīrs... Man liekas, ka tas ir labi, ka ir sacensībā starp trīs skolām un tā.... man tas nemaz neliekas tizls...
aivvv/troll dream walker
bet buutu jau labi ja buutu taa sacensiiba starp skolaam bet taadas jau nav tiiri praktiski taa ir tikai triis audzeeknnu ciinna
Vinky
CITĀTS(Zuzet @ 29.09.2003 16:48)
Man patīk Trejburvji turnīrs... Man liekas, ka tas ir labi, ka ir sacensībā starp trīs skolām un tā.... man tas nemaz neliekas tizls...

^ ^ ^ piekrītu. Manuprāt, tas ir dikti interesanti. Taču nezinu cik interesanti ir sēdēt malā un skatīties kā viens tāds Poters lidinās apkārt. wacko_a.gif
Arwen
Nu man likās neinteresanti, tas, ka es jau sākumā, kad tika pieminēts briesmīgi slepenāis noslēpums(treiburvju turnīrs), zināju - Poters tur piedalīsies varēja taču Roulinga izdomāt kaut ko neparedzamāku...
aivvv/troll dream walker
luuk un kaadeell bija vajadziiga taa vecuma liinija noliktu filccu un norisa kundzi lai visu paarbauda un viss buutu kaartiibaas savaadaak dumidors pat savaa veidaa izaicina audzeeknnus lai tie pieteiktos
Overlord
Bet Filčš nav tik gudrs, lai noteiktu cik gadu ir tādam kurš patiesībā izmanto Novecošanas mikstūru
aivvv/troll dream walker
paklau filccs taccu var paarbaudiit peec uzvaardiem un pats teiksim likt vaardus bikkerii tas buutu viegli atrisinaams vai arii vareetu nolikt kaadu skolotaaju
Overlord
Javien šis skolotājs nepārstāv kādu no torņiem. Trilonija negribētu, jo viņa visu laiku tup savā klasē, Bijs ir spoks tā kā nekāds uzraugs no viņa īsti nesanāktu, Hagrids bija aizņemts ar saviem Spridzekļmūdžiem, Vienīgais varētu vai nu Filču, Dumidoru vai Hūča madāmu.
aivvv/troll dream walker
veel ir vektors un sinistra
Laimīgā*
Njaa......... no shaada viedoklja turniirs galiigi nav interesanc....... Tad vinjsh leikas pat ljoti tizls.
Ashly
Man gan liekas sakarīgi salikts kopā kā Harijam tikt pie Voldemorta!
aivvv/troll dream walker
runa ir par turniiru paarsvaraa kaa taadu potijs nav tik buutisks
Sanj-sanj
Hmm... ja runaa par to interesantumu no malas skatoties uz visu to pasaakumu, tad jaa... shaubos vai buutu iipashi intereanti skatiities kaa citi tur darbojas... pasham tachu arii gribaas piedaliities... wink.gif Nu luuk tur ir taa fishka, tie kas piedalaas tiem ir interesanti un viens no teliem kaa mees zinaam laikam bija Harijs... un par cik Harijs ir galvenais varonis un viss notiek no vinja POV, tad tieshi taapeec Roulinga izdomaaja Trejburvju turniiru... smile.gif Vinja ieseejams gribeeja, lai lasiitaajs justu liidzi Harijam, taadaa veidaa, it kaa pats piedaloties tur... es nez... wacko_a.gif
Rūsa
Burvji Roulingas grāmatās ir ar savādāku uztveri nekā vientieši . Tā kā mums pārsvarā ir vientiešu uztvere , tad , kas mums liekas interesants , burvim var likties galīgi neinteresants un otrādi. cool.gif
aivvv/troll dream walker
nu nu vai tad kaadam vareetu patikt blenzt uzz ezeru un taas ir mullkkiibas ka burvji ir citaadaaki vinni ir taadi passi llauzzi kaa mees hp atteelotie vispaar ir tipiski dazzaadu cilveeku grupu paarstaavji
Rūsa
Anatomiskā uzbūve tāda pati kā mums , bet uztvere, stereotipi, attieksme pret lietām ir savādāka, jo viņiem taču ir pavisam cita dzīves vide mellow.gif .
aivvv/troll dream walker
tiessi uztvere vinniem ir taada pati kaa mums pilniigi visiem vinni vieniigi ir dazzaadaas jomaas sadziiviski atpalikussi no mums par 100-200 gadiem bet citaas jomaas iet kopsolii ar mums un izklaide ir viena no taam vinniem taccu ir popgrupas
eyedam
Nav jau teikts, ka katrā turnīrā notiek viens un tas pats. Manuprāt, ir pat diezgan droši, ka katru reizi ir kas cits, vai tas nebija teikts? Viņiem veicamie uzdevumi taču bija pārsteigums!

Par sākotnējo atsijāšanu. Nu, tā varētu likties mazliet nervus kutinoša tiem, kas piesakās. Un lielo darbu paveic Uguns biķeris. Praktiski ir tā, ka lielākā konkursa daļa ir slēpta visu acīm - tā notiek Biķerī. Bet tas patiešām ir konkurss. Tev ir jābūt atbilstošam, labākajam, lai Biķeris tevi izvēlētos.

Tomēr Biķeris laikam nav tik spējīgs, kā arī tas vairs nebūtu interesanti, ja tas visu noteiktu. Un tāpēc ir atklātā konkursa daļa.

Pirmais uzdevums noteikti skatītājiem bija saistošs. Otrajam saistošs bija tikai sākums un beigas. Vēl otrajā izklaide bija tikusi ūdensļaudīm. wink.gif

Bet trešajā patiešām daudz neko redzēt nevarēja. Vienīgā aktivitāte - uzšautās gaismas, ja kāds no dalībniekiem nevar tikt galā. Tomēr es domāju, ka trešais uzdevums bija visgrūtākais. Jau tāpēc vien, ka burvjiem bija jāparāda savs vispusīgums, tāda kā burvju erudīcija, nepietika vien ar viena uzdevuma izpildīšanu. Un nevarēja zināt, kādi šķēršļi gadīsies.

Sauron, tu droši vien domā, ka, ja jau Sedriks tika galā, tad labirints nebija nekas grūts. Tomēr man atkal ir jāsaka, ka Sedriks bija gudrs burvis, lai ko arī tu nedomātu par Elšpūša torni. wink.gif Viņš bija tas, kas tika izvēlēts no visiem pārējiem cūkkārpiešiem, kas bija pieteikušies, - gan grifidoriem, gan kraukļnagiem, gan slīdeņiem.

eyedam
aivvv/troll dream walker
nu vispaar eyedam tu nedaudz klluudies nejau no visiem tikai no 17 18 gadiigajiem burvjiem un es tev ruusa piekriitu tsad veel es domaaju par gruutumu nu uudenii arii nevcareeja zinaat kas naaks priekssaa no zemuudens radiijumiem bet laikam jau peedeejais bija gruutaakais
eyedam
CITĀTS(aivvv @ 20.10.2003 16:46)
nu vispaar eyedam tu nedaudz klluudies nejau no visiem tikai no 17 18 gadiigajiem burvjiem un es tev ruusa piekriitu tsad veel es domaaju par gruutumu nu uudenii arii nevcareeja zinaat kas naaks priekssaa no zemuudens radiijumiem bet laikam jau peedeejais bija gruutaakais

Es teicu - no visiem tiem, kas bija (tātad varēja) pieteikušies. wink.gif

Un kā tad tā - pēkšņi tu piekrīti Rūsai? ohmy.gif Ātri gan maini domas. wink.gif

eyedam
aivvv/troll dream walker
es atvainojos man lilaas ka es izlasiiju ka vinna saka ka vinnai laikaas ka tt ir arbuuzs nevis ka nav es vienkaarssi paarlasiijos nnemu savus vardus par to atpakall
bet visi nedriiksteeja pieteikties taatad iespeejams labaakais nepieteicaas
eyedam
Es nerunāju par to. Es vienkārši teicu, ka no visiem tiem grifidoriem, kraukļanagiem, elšpūšiem un slīdeņiem, kas pieteicās, Uguns biķeris izvēlējās tieši (elšpūti) Sedriku.

eyedam
odzina
Man patika lasīt par Trejburvju turnīru, jo nu it kā es visu ļoti labi varēju iztēloties utt., bet tiem, kas tur bija ieradušies skatīties piemēram pie ezera, es domāju, bija gaužām garlaicīgi, jo viņi neko nezināja, kas tur ūdenī notiek, nu ja nu vienīgi viņiem kāds komentēja, bet nekas tāds, man šķiet, grāmatā nebija minēts!!! wink.gif
rence
Man gan liekas,ka tas turniirs ir tiiri forshs! Jaa,piekriitu, ka varbuut vareetu uzriikot kaut kaadas atlases kaartas. Tacu shiis sacensiibas kaa taadas irljoti interesantas pashiem burvjiem un arii to skolaam-visi var tureet par saveejo, kopiigi tuseeties. Lieliskas paarmainjas ikdienas dziivee!
aivvv/troll dream walker
vai kaads ir pamaniijis ka vinni tur kopaa tuseejaas un interesanti vareeja buut tijkai tad kad biaj pieteikussies un arii tad tikai tiem kas bija paarsniebussi vecuma robezzu un peectam interesanti vareeja buut vairs tikai harijam sedrikam fleerai un viktoram un varbuut dazziem fanaatiem kam vajag lai ninna skola uzvar bet vinniem tur vareetu buut arii badmintona sacensiibas
***Dancing_Queen***
man pienjemsim Trejburvju turniirs patiik, vismaz kaada darbiiba, man no uzdevumiem vislabaak patika labirints, bet jautriibas deeelj jau vinjsh arii ir, bet kopumaa tas ir kaaa kalambols tikai nav katru gadu.
Shadowstalker
Tas turnīrs taču arī ir sacensības, tā kā Kalambola Kauss, tā šitas turnīrs. Vienkārši lielas sacensības starp lielajām skolām. Un prestižas.
Fijusska
Nu tas ir tādēļ lai veicinātu skolu draudzību(kas tā arī sanāk vien pļura, njemot vēera viņu augsti godājamos direktorus) un sadarbību(tā gan sanāk, tak sadarbības ir dazādas, shajaa gadījumā slikta, ja runājam par to kurā piedļijaas harijs) Dumidors, vai kas tuer UB ta teica. Un man liekas ka tasir tiiri normaals pasaakums. tikai kas notiek ar tiem skoleeniem kas atbrauc liidzi. Vai vinji maacaas? un ir dazi citi neskaidri jautaajumi par sho turnīru. bet tā forshi. aa nu arii tas ka peedeejos 2 paarbaudiijumos nevien neko neredz. Jau labu laiku atpakalj domāju kaa tas notiek. Vai vinjiem tur bufete bija? wink.gif smile.gif
Daimorte
Taa ir lai stiprinaatu citu tautu saiknes un draudziibu (varu tikai mineet kas bija rona galvaa kad vins ieradziija delakuuri smile.gif
maksligais_intelekts*
CITĀTS(minta @ 07.10.2004 21:39)
tas bija domaats taadeelj lai tiktu valjaa no harija nu vismaz shoreiz tam bija taads iemesls, bet parsti tas ir domaats lai veicinaatu draudziibu skolnieku viduu

draudzību ohmy.gif


Nu vaj zini manuprāt tas nemaz naw izdevies,jo ja piemēram kāds no Dumštrangas vinnes,tad visiem nu ne visiem bet lielākajai daļai būs nepatika un skaudība pret to skolu ........
Ta tas itkā vnk i pieņemts laughing.gif tongue.gif
rexdelmorte
Voldemorts pateicoties Trejburvju turnīram gribēja dabūt Hariju savos nagos. Viņš tak kontrolēja Zemvaldi un viņam bija liela ietekme ministrijā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.