Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: hp saldumi
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2
mazā peciņa
Latvijā pirms neilga laika es redzēju (un noprovēju) visgaršu zirnīšus. Žēl, ka uz tiem negaršīgajiem bija izsaukuma zīme, bet kad es viņus ēdu izrādes laikā bija tumsa un man sanāca trīs pēc kārtas negaršīgi unsure.gif . Pfē! Bet citi bija garšīgi. Vai tagad vēl kaut kur var viņus dabūt?
Ir vēl visādas konfektes, es atceros, no vienas man bija zaļa mēle, kuru nevarēju dabūt ilgi nost :blink: huh.gif sad.gif
Vēl bija tas šokolādes batoniņš ar zaļo mērci. Garšīgs, tikai pārāk salds priekš manis.
jefeniite
es vienreiz to aizmirsu kaa bet kaut kaadu shokolaadi nopirku, laikam no cuukmiestinja, aizmirsu nosaukumu, aa kaut kaada labaakaa shokolaade. bet biju eedusi daudz labaakas. negarshoja mna. labaak apeedu parastu.

un peec kaa grshija ti negarshiigie zirniishi? bija arii ar ausu seeru?
mazā peciņa
Nē, bet bija laikam tomātu garša, vai kaut kas tāds huh.gif sad.gif
Nyniema
sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif Ja zirnīši man patīk, šokolades vardes ar tam kustīgajam bildītem arī foršas, bet stulbi tas ka virsū poters uzzīmēts, interesantāk būtu ja butu noformets ta itka burvju fabrika būtu ražots. sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
aivvv/troll dream walker
klau kur taadus prikolus var dabut
jefeniite
es shokolaadi nopriku parastaakajaa vientieshu veikalaa!
aivvv/troll dream walker
es citus nemeedzu apmekleet bet nav taadus redzeejis
jefeniite
mums apt skola eediicaa vienreiz paardeva potera suukjenes! un es muljkje nopirku, negarshiigas, ar manrinju un liimeneem! nekad vairs taadus ssuudus nepirkshu!
aivvv/troll dream walker
esmu redzeejis tikai kautkaads ssuuda kossllenes tirguu
Vinky
Vari paskatīties Jumavas grāmatnīcā - es tos visus sūdiņus jau pirms gada noprovēju! wink.gif

Visgaršu zirņi - negaršīgi.
Šokolāde - kā šokolāde!

laughing.gif
Laimīgā*
Shokolaade nebij garshiiga, zirniishi bija OK, bet taas vardes taa arii nepagarshoju. getlost.gif
mazā peciņa
Vardes bija šausmīgi garšīgas! Šokolāde (varžu) mmm!
Skorpions
Es vienreiz nopirku tos zirnišus bet visi bija saldi. Bet mans draugs teica ka viņam gadijusies tada paciņa kur bija daudz zirnišu ar marrutku gršu.
cava
Kur var nopirkt šīs konfektes un šokolādes??? ermm.gif
~eviic~
Man šodien skolā iedeva lakricas konfektes!Es gandrīz apvēmos!
Paip`
Es arii esmu eedusi gan visgarshu zirniishus-bija eedami, dazzi pat garshiigi, gan medusduuru shokolaadi-taa bija njammmiiiga!, bet lakricas zizli gan nepirku, jo no lakricas varu apvemties. Zeel, ka nenogarshoju shokolaades vardes. sad.gif Bet kur tagad to visu var nopirkt?? Pat Jumavaas vairs nava!! *Sashutusi*
~eviic~
Es gan neesmu ēdusi visgaršu zirnīšus!!!!! ohmy.gif
Paip`
Ieteiktu nogarshot! Ljooooti garshiigi! Kaut gan dazzi taadi nebija!!
~eviic~
Ir Rīgā tādi veikali kur var nopirkt visgaršu zirnīšus? ermm.gif
Elentari
Visgaršu Zirnīšus var nopirkt gandrīz visās Jumavas grāmatnīcās. Man tā šķiet.
mazā peciņa
CITĀTS(Elentari @ 08.11.2003 15:33)
Visgaršu Zirnīšus var nopirkt gandrīz visās Jumavas grāmatnīcās. Man tā šķiet.

Vai tad tagad var? Agrāk, tagad man liekas, ka vairs nevar wink.gif
Elentari
Another_girl
Tev taisniiba, agraak vareeja, bet tagad vairs nevar tongue.gif .
Anna - tas jau katraa veikalaa atshkjiriigi, bet man liekas, ka paarsvaraa pie kases tos var nopirkt.
_parvati
Visriebīkākais HP saldums bija lakricas zizlis. Nu vienkārši pretīgi! sick.gif
Dark Lord
man visvairaak garshoja varde. mmmmmmm. garshiigi! tad veel vareeja eest citronu ledenes. paareejie bija pretiigi. devil.gif
rence
Lakrica ir tiešām pēē!!
Bet visgaršu zirnīši gan man garšoja - arī piparu zirnītim nebija ne vainas wink.gif
Diemžēl vardes neesmu ēdusi huh.gif
_BijušaisPareģis
tongue.gif Esmu ēdis gan Zirnīšus, Vardes, Tās ''Fizzing ... " končas, "Best Honeydukes Chocolate", bet lakricas Zižļus nemaz nemeginaju, jo zinaju kaa man patīk sick.gif Lakrica...
Boxter
Sava taisniiba tev ir.bet kur tu esi redzeejis visaadu garshu zirnjus?? :ninja:
Tas lakricas zizlis jau man atgaadina 5gadiigu beernu eedamo...LAKRICAS ZIZLIS!!Tad jau driiz taisiis kautko ar graamatas formu bruunaa kraasaa un shis produkts vai **** ljoti smirdees...erty taisniiba...ie**** shokolaades papiirinjaa uz kura Hp,
paardod kaadam un pirceejam nolem laimiigu vemshanu....


P.S ceru ka modi neapvainojaas par ***
smile
shokolaades vardiite vis njamiigaakaa grin.gif
Matrikss
CITĀTS(Nightingale @ 30.10.2003 13:06)
Es nopirku saldumu zizli!!

Vispār tas bija lakricas zizlis. Man garšoja. Vēl esmu ēdis kančas ar skābo pulveri vidū. Zirnīši OK, visvairāk patika spinātu. Gribētu nogaršot to vardi tikai nekur neesmu redzējis.
eily
man ljoti garshoja shokolaades varde tikai aptuveni 70 sant. un maz shokolaade... getlost.gif
Trusite
ti visgarshu zirniishi man sbojaaja priekshstatu par garshiigaam konfekteem, bet bija interesanti...
eliza
es esmu pagarsojusi gandriiz visu, bet es vairs nezinu kur taas visas lietas var nopirkt varbuut tad kad tuvosies AG tad atkal paraadiisies visas taas lietinas.

varde ir kaa parasta sokolaades figuurina ar tuksu vidu.
zirniisi bija interesanti tikai uz taak konfektiitem jau bija pateikts kuras "labaas" ar uzrakstuHP un kuras"sliktaas" ar izsaukuma ziimiiti. tad jau es needu taas ar izsaukuma ziimiiteem. bet bija interesanti kad nokasa nost tos uzrakstus un sajaucvisas kopa ted nezin kuras tu eed.
Fiona
Peec visa lasiitaa gribu noproveet vardes(shokolaades =D )
Bet ar tiem zirniishiem gan buutu bail riskeet unsure.gif
Panthera
tas vardes ir vislabakas!!!!! grin.gif
angel
njaa, tie zirniishi ir baigi labie bet tagad es vinjus vairaak tik biezhi neredzu veikalos! tad kad paraadijaas 1 HP filma tad vinji bija daudzos veikalos. bet tagad kautkaa vinji vairaak nav tik daudz...
Rusell the carrotstork
pee.. man riebjaas tie zirnni. sick.gif buutu itresanti pagarshot ja tieshaam butu veemekllu, ausu seera un punnkja garsha..... bet taas jau prostas konnchas ir. sad.gif
maksligais_intelekts*
njaaaaaa lajkam jau sen kautkad biju edusi tos zirnishus
ttad ve domajiu,ka tas ir parastas HP konchaz laughing.gif ar tomaaaaatiem bij negarshigaz pfeeeeeee sick.gif
Bus man ar jaaiziet uz jumavu nopirkt w00t.gif
***Dancing_Queen***
es atceros, ka bija shokolades wardes.. mmm... baigi labaas, zinu, ka dazhos NARVESSEN wiekalos ir lakricas zizhlji un arii wisgarshu zirniishi.. bet winji ir baigi garshiigie. tikai shokolaades wardes naw... sad.gif
harry
Nu zirnīši man garšoja, vienīgi ķiploku nebija labs, labākais medusdūres batoniņš arī bija labs, citronu ledenēm arī nebija ne vainas, lakricas zizlis man naturāli riebās, bet šokolādes vardes es nemaz neesmu ēdis, droši vien, ka viņas ir diezgan garšīgas. wink.gif smile.gif
ladymoon
CITĀTS(Paipera @ 07.11.2003 18:34)
Es arii esmu eedusi gan visgarshu zirniishus-bija eedami, dazzi pat garshiigi, gan medusduuru shokolaadi-taa bija njammmiiiga!, bet lakricas zizli gan nepirku, jo no lakricas varu apvemties. Zeel, ka nenogarshoju shokolaades vardes. sad.gif Bet kur tagad to visu var nopirkt?? Pat Jumavaas vairs nava!! *Sashutusi*

Es ar esmu eedusi gan visgarsu zirniisus (bija ok vieniigi gadiijaas ar piparu garshu! :blink: ), arii medusduuru sokolaadi, vardes un lakricas zizli notiesaaju. taa lakrica nebija garshiiga, bet vardes bija grin.gif
Sapņu Teātris
Fui es nesen eedu lakricas zizli un seedeeju pie poda malinjas kaadas minuutes piecpadsmit
Snorkes Jaunkundze
Es esu pagaršojusi visus saldumus.Mans saldumu apraksts.

1.Visgaršu zirnīši-pārsvarā visi ir garšīgi un intresanti.
2.Šokolādes vardes-maz šokolādes bet garšīga thumbsup.gif
3.Vislabākā Medusdūru šokolādes tāfelīte-Gandrīz pinīgi tāda pati kā "Marss"tikai ar zaļu mērci pa virsu un dažiem krājainajiem cukurgraudiņiem.
4.Lakricas zizlis-nekas īpašs,parasta lakricas nūjiņa tikai gara.
5.Harija Potera sūkājamās končas-Parasta sūķene nekas vairāk tikai ar Harija attēlu uz paciņas.
6.Harija Potera košļenes-pilnīgi parastas.
7.Šerberta bumbas-citronu ledenītes ar garšīgu pulveri.
8.Harija vafeles-parastas vafeles ar šokolādes un riekstu pildījumu.

Tas ir viss ko es zinu par Latvijā nopērkamajiem Harija Potera saldumiem! blush.gif
grapefruit
CITĀTS
Es esu pagaršojusi visus saldumus.Mans saldumu apraksts.

1.Visgaršu zirnīši-pārsvarā visi ir garšīgi un intresanti.
2.Šokolādes vardes-maz šokolādes bet garšīga 
3.Vislabākā Medusdūru šokolādes tāfelīte-Gandrīz pinīgi tāda pati kā "Marss"tikai ar zaļu mērci pa virsu un dažiem krājainajiem cukurgraudiņiem.
4.Lakricas zizlis-nekas īpašs,parasta lakricas nūjiņa tikai gara.
5.Harija Potera sūkājamās končas-Parasta sūķene nekas vairāk tikai ar Harija attēlu uz paciņas.
6.Harija Potera košļenes-pilnīgi parastas.
7.Šerberta bumbas-citronu ledenītes ar garšīgu pulveri.
8.Harija vafeles-parastas vafeles ar šokolādes un riekstu pildījumu.

Tas ir viss ko es zinu par Latvijā nopērkamajiem Harija Potera saldumiem! 

Neesmu vēl neko garšojusi, un pēc šī pavediena spriežot nav arī vērts getlost.gif
Snorkes Jaunkundze
Nav tā ka nav vērts mēģināt,daži ir garšīgi vienkārši tās ir manas domas un katram sava gaume.Tākā ja kautko ieraugi pa lēto var jau arī pagaršot! thumbsup.gif
nixons
shokolaades vardes ir baigi labaas un vinjaas arii ir kaartis bet laika vairs nepaardd sad.gif
i`m_GriM&EviL
Stulbi, ka šito vairs nekur nevar nopirkt, Man briesmīgi garšoja tās sprakstošās končiņas un šokolāde. Visgaršu zirnīši tiešām, ķa visgaršu zirnīši, daži bija garšīgi, bet dažus ieņemot mutē nācās izspļut ārā.
Es domāju, ka pēc trešās filmas tie saldumi atkal parādīsies, bet nekā... blush.gif
FallenBeautiful
eh tie visgrsu zinrnisi bija puse garsigi, puse negarsigi....... me tur izlasija ka ar spoku garsu tur arii ir bet es neatrdu sad.gif(
Lizzija
Es arii esmu eedusi wisgarshu zirniishus...
Diezgan garshiigi , tikai tas aknu zirniitis griezdamies wien iznaaca aaraa... grin.gif
Tīna
Jup me ar eeda to zirniishus...
Man garshoja zaljaie...ja nemaldos spinaatu un zilie ar spoku garshu...
FallenBeautiful
CITĀTS(Tīna @ 28.02.2005 14:35)
Jup me ar eeda to zirniishus...
Man garshoja zaljaie...ja nemaldos spinaatu un zilie ar spoku garshu...
*



ap spinatiem :blink: teu garsho spinat? unsure.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.