Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Citplanētieši
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
FiKi
Nu, kā citiem liekas? Man pašam neticās, ka Zeme ir vienīga planēta ar puslīdz inteliģentām dzīvības formām. Pārāk daudz ufo ir piefiksēti, pārāk daudz cilvēku apgalvo ka ir šamējos redzējuši...
Psychotic Thoughts
Ir & naidiigi grin.gif
ha! vinji atnaax uz zemi un apshaus visus ciuveekus grin.gif
NovemberNövelet
Teikshu jums banaalu fraazi, jo shii diskusija, manupraat, ir diezgan bezjeedziiga- THE TRUTH IS OUT THERE.... laughing.gif
Lija
Ir un ir visādi, jau tagad ir iedalītas vairākas citplanētiešu grupas.... rolleyes_a.gif
Ir tie pelēkie ar lielām, kaķveida acīm.
Ir mazāki, tie tikai novēro, kā pirmie ar mums taisa visādus eksperimentus.
Ir arī dažādi mikrobveidīgi...
ohmy.gif Gatavojieties citplanētiešu invāzijai...... w00t.gif
tumsīgā
A kāpēc lai nebūtu? huh.gif Ja neesi saticis nesaki, ka nav smile.gif Bet kādi viņi pat izskatīties varētu nav nemazākās nojausmas. Tik daudz dažādu iespēju. divaini paliek to domājot, spiediens atmosfēra, temperatūra... ar zaļu krāsu un dažiem liekiem pirkstiem nepietiek grin.gif Bet ir noteikti
Lija
Tikko taču tika atklāts, ka uz Marsa ir bijusi atmosfēra un ūdens, kāpēc lai nebūtu bijusi arī dzīvība. Ja jau tā ir bijusi , tad kāpēc lai nepastāvētu arī tagad.... :blink:
jefeniite
Es jau ilgu laiku esmu paarliecinaata, ka ir! jo ja taa saak aizdomaaties, cik tad tas visums ir liels, nu nejeedziigi liels. un varbuut kaut kur kaadaa citaa stuuriitii sezh taadi pashi kaa mees, un uzskata, ka ir vieniigie?

2.versija, vinji ir, bet jaauztver kaut kaa savaadaak. nu kaut vai bacilju peedas uz marsa. tie jau arii ir citplaneetieshi. kaut kas dziivs vismaz.

un veel mees visi esam citplaneetieshi, nu tas gadiijumaa, ja pienjem, ka citplaneetieshi ir, jo mees esam citplaneetieshi citplaneetieshiem.

grin.gif grin.gif grin.gif

Taada nu ir mana nostaaja shajaa citplaneetiehsu jautaajumaa. Galu galaa iepaziistoties ar cilvekeiem, ja ir jaapastasta kaut kas iipashs par sevi, es saku, ka ticu citplaneetieshiem.

smile.gif Nu luuk taa!
Fiona
Ir un kaa veel...
cilveeki tachu nevar buut tik nekritiski un uzskatiit, ka ir vieniigie shajaa galaktikaa. smile.gif
Trusite
nu sasodiits, man raada, ka es jau esmu shajaa aptaujaa nobalsojusi, bet 100% zinu, ka neesmu, nu da baac...

lai nu kaa, vienaa filmaa saskatiijos, ka mees - cilveeki - no visa visuma esam izpeetiijushi kaut kaadus 0,5%, nu tad padomaasim, kas atrodas kaut vai 20% attālumaa!! manupraat, ļoti daudz citplanētiešu!!
kniburiene
Es nenobalsoju, bet tas ir apdziedāts jau nezcik reizes... "Dzīvoklī" tā tantiņa redzēja kautkādus zilos vai ko tur.... Tie varētu būt reāli, tikai varbūt ne pārāk daudz uz zemes huh.gif
Overlord
Ir. Kautkur tālu, ļauna Kosmiskā citplanētu Impērija ar Plapatinu un Veideru, plāno uzbrukt zemei un pavērdzināt tās iedzzīvotājus. Gatavojaties, Impērija nāk. Yo ho ho getlost.gif
Lija
varbūt viņi ir uz jaunās 10 planētas, kura atklāta saules sistēmā - Sednas... getlost.gif ohmy.gif
Un ja nu patiešām ir??? :blink:
Nimue
CITĀTS(tumsas feja @ 11.03.2004 16:46)
kādi viņi pat izskatīties varētu nav nemazākās nojausmas. Tik daudz dažādu iespēju. divaini paliek to domājot, spiediens atmosfēra, temperatūra... ar zaļu krāsu un dažiem liekiem pirkstiem nepietiek grin.gif

Viens interesants pasniedzējs reiz izteica labu domu.

"Nevar noteikti pateikt, vai citplanētieši ir, vai nav. Visticamāk - ja ir, tad krietni vien atšķirīgi no cilvēkiem. Vai tu, piemēram, vari droši pateikt, ka tas akmens uz ceļa, kam tu no rīta pagāji garām, nav citplanētietis? Pie tam, varbūt viņš tieši cilvēkus neuztver par dzīvām un saprātīgām būtnēm, jo mēs pārāk ātri pārvietojamies un pārāk īsu brīdi dzīvojam?"
Lija
Par to 10-to planētu paskatieties paši TE
tumsīgā
Zini Nimue, viss ir tāds, no kāda redzes punkta to skatās, piemeeram, citplanētiešiem mēs esam arī citplanētieši wink.gif Un vispār par šo tēmu vareetu filosofēt ilgi, ilgi...
Kedriks
Nu manuprāt, būtu muļķīgi izlikties ka mēs esam vienīgie plašajā Visumā. KAut gan iespējams, ka tie citplanētieši fiziskā izskatā nemaz tik tuvu nnedzīvo. Drīzāk ir vesela kaudze paralēlo pasauļu un liela daļa no tiem ko it kā ir redzējuši un uzskata par alieņiem, nāk no kāda paralēlā cauruma smile.gif
NovemberNövelet
CITĀTS(Kedriks @ 19.03.2004 11:38)
Drīzāk ir vesela kaudze paralēlo pasauļu un liela daļa no tiem ko it kā ir redzējuši un uzskata par alieņiem, nāk no kāda paralēlā cauruma smile.gif


Es gan lasiiju, ka paraleelaas pasaulees cilveeks var nonaakt iipashaa apzinjas un fiziskaa kjermenja staavoklii, kad fiziskais kjermenis ir gandriiz miris.. Iespeejams, ka pilniigs sviests, bet aprakstiits bija interesanti.
Tumshiba
CITĀTS(Lija @ 11.03.2004 16:49)
Tikko taču tika atklāts, ka uz Marsa ir bijusi atmosfēra un ūdens, kāpēc lai nebūtu bijusi arī dzīvība. Ja jau tā ir bijusi , tad kāpēc lai nepastāvētu arī tagad.... :blink:

man ļoti patīk teorija, ka dzīvību uz mūsu Zemes ir atnesis kāds metorīts no Marsa. Es šo teorija opat vairākas reizes esmu citējis saviem studentiem. katru reizi 'dziļdomīgi pasakot, ka mēs arī varbūtās esam marsieši wink.gif

Un kāpēc gan dzīvība nevarētu būt arī citur izplatījumā, varbūt pat citās formās, uz citu enerģijas ieguvi un metabolismu balstītas?
Diskutēt par augstākām dzīvības formām manuprāt ir diezgan bezjēdzīgi, jo ko gan var pateitk skudra par cilvēku, vai baktērija par laborantu tongue.gif

CITĀTS(Yume @ 23.03.2004 20:57)
Palpatins> vaaa...kaadas te atzinjas naak gaismaa, es jau kluseeju par to ka es jau kautkur par to diskuteeju... gan par marsu, gan par taa dziiviibas iespeejamiibu, gan par Zemi un meteoriitu aar bakteerijaam...
Man shii teorija liekaas paaraak banaala, tad jau eksperimenta variants ir tikpat reals, tas ka mees esam austaakaas rases eksperiments, un liekaas ne visai izdevies..

Repetitio mater studiorum est. Atkārtošana - zināšanu māte.

grin.gif man gan šī teorija neliekas nemaz banāla!!!
ja baktērijas spora spēj izturēt -250 C, kas ir tuvu absolūtajai nullei, tad arī ceļojums Kosmosā varētu būt iespējams.
AnnA LFFB mājas lapā šad un tad (man par lielu prieku0 iemet rakstiņus par jaunām atklātām baktērijām, kas spēj izturēt pat ļoti augstu temperatūru - pat tādu, kurā normāli olbaltumvielām vajadzētu denaturēties. laughing.gif
Līdz ar to šo teoriju nemaz nevajadzētu nomest no svariem cool.gif

Par mums kā par augstākas rases eksperimentu - baktērijas arī mūs nejūt un neizprot, dzīvojot barotnē, līdz kamēr vairs nav vajadzīgas un tiek iemestas autoklāvā. wink.gif grin.gif wink.gif
closs...
Ja runa par citplaneetieshiem es ticu, ka vinji ir, jo taapat es ticu, ka starp mums visiem ir arii kaadi elfi, hobiti, burvji un kas zin varbuut arii tavs labaakais draugs ir elfs kuraa tur paaudzee pats par to nezinot! Taa dziive paliek interesantaaka! wub.gif
Dana
Es teiks, ka naf tādu. I začem mumsīm viņus vajadzēt? Mēs paši cits citam kā tādi citplanētieši, ej nu tiec galā ar tādiem, kur nu vēl kaut kādus zaļos no marsa vai zivjugalvas no sazinkurienes! Turklāt, es ticu neredzamajai pasaulei ap mums, un tie ir interesantāki par citplanētiešiem!
Yume
Jautaajums visiem, kas uzskata, ka citplanietieshu nav..
Vai taadaa gadiijumaa juus ticat ka cilveekus ir radiijis dievs? huh.gif Vai arii pilniigi nejaushi sterilaa juuraa radaas gljotu picinja, kura, peec Darvina teorijas, evolucioneeja cilveekaa?
Labi evoluuciju es neapshaubu, bet ka kautkas var rasties no nekaa, to gan...

Un Palpatins> es nesaku ka marsa teorija ir nereaala, manupraat vinja ir vis iespeejamaakaa, bet.. vinja ir paaraak dzirdeeta... es labpraat uzklausiitu kautko jaunu..
Tumshiba
CITĀTS(Yume @ 26.03.2004 20:37)
Jautaajums visiem, kas uzskata, ka citplanietieshu nav..
Vai taadaa gadiijumaa juus ticat ka cilveekus ir radiijis dievs?  huh.gif Vai arii pilniigi nejaushi sterilaa juuraa radaas gljotu picinja, kura, peec Darvina teorijas, evolucioneeja cilveekaa?
Labi evoluuciju es neapshaubu, bet ka kautkas var rasties no nekaa, to gan...

Un Palpatins> es nesaku ka marsa teorija ir nereaala, manupraat vinja ir vis iespeejamaakaa, bet.. vinja ir paaraak dzirdeeta... es labpraat uzklausiitu kautko jaunu..

Hmmm...gļotu piciņas evolūcija.... getlost.gif
Zini, to mēs nevaram noliegt, jo laika periods, kas mūs šķir no šīm piciņām ir ar prātu grūti aptverams. bet - kapēc gan nē wink.gif

Par Marsu - redzi, bija vai nebija tā dzīvības iekļūšana uz Zemes no Marsa vai citas planētas, tas neatrisina galveno - pašas dzīvās matērijas izveidošanos no nedzīvās. Man pat it kā būtu vienalga vai "gļotu piciņa" ir radusies pa priekšu uz Marsa vai Zemes. Galvenais - kapēc tā radās un kā????

Varbūt mēs esam tikai liela izmēģinājumu stacija kādam citplanētiešu (vai citu eksistences plānu???) Eksperimentāroram, kurš pašlaik strādā pie disertēcijas grin.gif grin.gif grin.gif
Deathsyth
hmmmm getlost.gif iespejams ka nosakuma bija tikai nelielas bakterijas kas laika gaita evolucineja un partapa par mums. vai tiesam mes esam kadu ailienu experiments. getlost.gif
zenofeX
Nu noteikti ka vēl bez mūsu planētas ir kaut kur dzīvība, un ja ir - tad iespējams, ka saprātīgas būtnes arī existē, visums tak ir tik nesamērīgi plašs.

Un pēdējā laikā tiek atklātas arvien eksotiskākos apstākļos dzīvojoši organismi, līdz ar to iespējas, ka dzīvība visumā vēl bez mums pastāv, paliek arvien lielākas.

Go, go, go, extraterrestrials! laughing.gif
Lija
He, es kaut kur lasīju, laikam jau TVnetā, ka uz marsa ir atrasta dzīvība, bet tās avots visdrīzāk ir baktērijas, kas ievazātas no Zemes.. Phe, getlost.gif huh.gif Kā ta saprast, mēs radījām jaunu dzīvību????
Yume
Noup, mees neradiijaam juanu dziiviibu, shis fakts bija pieraadiits veel pusgadu atpakal, un liidziigas bakteerijas tika atrastas arii uz Meenes, shkiet vinjas bija nosauktas par zakiem [ es taa saprotu, jo celjo bez bileteem happy.gif ] Un tas nebuut nepieraada to ka mees esam radiijushi jaunu dziiviibas formu, noup shiis bakteerijas pashas radaas uz Zemes, un atvilkaas liidzi kautkaadai zondei uz Marsu. Vieniigais interesantais secinaajums ir taads, ka bekteerijas speej iztureet tik izgstoshu lidojumu, un dziivoties taalaak nealbveeliigaa videe.
eziic_miglaa
var pieraadiit ka kaut kas ir.
bet pamatojoties uz to ka visums ir bezgaliigs un neizzinaams, to ka kaut kaa nav, pieraadiit NAV iespeejams!
alise brīnumzemē
Man liekas, ka mees jau nu tochna neesam vieniigaas dziiviibas formas shajaa visumaa! muusu galaktikaa, ok, maybe! vienkaarshi tas, ka mees veel neko taadu neesam atklaajusi uz muusu kaiminju planeetaam, bet es domaaju, ja meklee, tad jaameklee krietni taalaak. ir tad nezheeliigi daudz zvaigzhnju, un taapat kaa ap Sauli ap taam var rinjkjot dazhaadas planeetas.
Sirradze
ES zinu, ka citplaneetieshu ir! Un dazhaadi! Taapat kaa cilveeki! Nav atchu vienaadi cilveeki, dazhi ir naidiigi [nogalina saveejos, citas dziivas radiibas] un ir labsirdiigi, kuri izturas pret visiem ljoti labi un neviens no vinjiem nav guvis nekaadu ljaunumu. Ir tachu arii taadi cilveeki, kuri ieraugot citplaneetieti arii noteikti gribeetu vinju uzshkjeerst un ieskatiities "kas laaciitim veederaa"! Tachu citi veelas vienkaarshi to apluukot un "sak lai dziivo veseli!". Domaaju, ka taapat arii ir ar citplaneetieshiem. Varbuut vinji arii shaubaas par mums - vai mees eksisteejam. UN droshi vien, ka vinji ieraugot kaadu jaunu nezinaamu un citu radiibu gribees izpeetiit kaa vinja "darbojas" un kaa atshkjiras no sevis! Tas viss ir atkariigs gan no vinjiem gan arii no mums! Kaa mees - taa vinji!
eliza
jaa es domaaju ka ir. jo kapee mums ir jaabuut lepniem un jaadomaa ka esam vieniigie. un vinji jau noteikti nav ar lielaam kaajaam vai trijaam acii vai ausiim kaa zakjim. vinji vareetu buut taadi pashi kaa mees tikai varbuut mazdruscinj savaadaaki jo dziivo savaadaak. un ja nu uz vinju zemes nav launuma un visi dziivo saticiigi?? varbuut vinji zin ka uz muusu zemes ir liels launums un nemaz negrib ar mums satikties tikai mees visulaiku lienam un kautko peetam. un janu tajaa mirklii ka mees vinjus patieshaam atklaasim mees buusim izdariijushi viss lielaako kluudu muusu dziivees. varbuut ir jaatstaaj visu kaa ir jo tachu ir jauki sapnjot un baidiities no kautkaa nezinaama. un varbuut shis nezinaamais ir kautkas pavisam parast mees visi buusim viilushies. taapeec es domaaju ka visam ir jaapaliek taapat kaa agraak un es nemaz negribu lai patieshaam vinjus atklaaj. jo negribu lai tiem buutu jasaskaras ar muusu launumu un shausmaam kuras ir uz muusu zemes.
alohamora
izveeleejos variantu Nav, jo es domaaju, ka vinji vai nju patieshaam nepastaav, vai arii pastaav, bet ne jau kaa kautkaadi idiotiski zalji radiijumi, kaadus ir izdomaajushi cilveeki getlost.gif
peec idejas, ak katkas cic iznjemot muus jau vareetu buut...no otras puses, visa taa NLO padariishana vreetu buut kaarteejais izdomaajums cilveeku izklaidei. par to NLO redzeeshanu gan es esmu izteikti skeptiska. manupraat cilveeki melo,ka ir kautko redzeejushi, lai sajustos populaari,un dazhiem vienkaarshi raadaaas....
gwinerva
Man liekas ka ir! shifty_a.gif
Nevar jau teikt ka nav ja pati neeesmu redzeejusi. smile.gif
Es domaaju , ka citplaneetiessi ir vis visaadi . grin.gif
Shadowstalker
CITĀTS(emily @ 09.12.2004 18:42)
man liekas, ka noteikti ir!!!  getlost.gif  visums ira tik liels, un mees nekad liidz galam neuzzinaasim, cik tad bez mums tur visumaa dziivo! bet citplaneetieshi noteikti ir un visvisaadi, gan ljauni, gan labi!!!  tongue.gif
Ko sauc par ļaunu citplanētieti? Droši vien tādu, kas joka ( eksperimenta ) pēc paņems kādu cilvēku un sadalīs sīkākās sistēmās, lai izpētītu viņa darbību. No vienas puses - slikti, no otras labi. Mēs jau arī pētam visādus dzīvnieciņus, un kādu uz nāvi notiesāto jau varētu tāpat iedot, lai jau paķimerējas.
Otra iespēja - viņi ierodas ar mērķi - dzīvot uz Zemes. Priekš mums jau slikti, te tāpat vietas pamaz, bet varbūt viņu sistēma iet bojā ( sistēmas galvenā zvaigzne iet bojā vai notiek kāda starpzvaigžņu katastrofa ) un te viņiem ir atradusies iespēja, kur palikt. Tad nu būtu kaut kas jāsarunā ( kopā jautrāk ), citādi būtu pārkāptas viņu ārpuszemesradījumtiesības. wink.gif Ja nu tomēr neizdodas sarunāt, tad vien jāķeras pie spēļmantiņām ( kā Half-Life, Halo, utml. ).
pelmeniC
Domāju, ka kaut kur tālu, tālu, tālu visumā ir kāds citplanētietis, bet ne jau tādā izskatā, kā parasti mums piedāvā kino industrija...tie visdrīzāk ir kādi mazi tārpiņi vai kaut kas tamlīdzīgs, resp., ne jau nu saprātīgas būtnes laughing.gif
zakkite
Varbut ir un ja ir tad visvisaadi! Paiistam man no tadiem moskiem ir bail. Man nepatiik raudziities zvaigznes un ieraudziit kaut ko nepaardabisku, kas lidotu. Man nepatiik arii raidiijumi par NLO. Tapec es ceru ka tadu nav! sad.gif
Rigor_mortis
Hey kaut kur jābūt attīstītākām būtnēm nekā cilvēki(ja neskaita dzīvniekus), jo vienmēr ir kāds kurš ir labāks, ātrāks un spēcīgāks!!!! smile.gif
Nestors Grems
Jātceras, ka ir Miljardiem zvaigžņu un ap tām pasauļu, kurās var dzīvot dažādas attīstības pamatiedzīvotāji un tie savā starpā var atšķirties, tāpat kā cilvēki savā, un pie tam daži no tiem ir tādi paši kā mēs, meklē, daži nedomā par citiem, citi vienkārši par tālu!
aFēra
Es uzskatu, ka Citplanētieši pastav. Būtu pilnīgi loģiski uzskatīt, ka tie IR.
  • Tik daudzie uzņemtie materiāli
  • Tik daudzie pierādījumi
Es uzskatu, ja cilvēks netic NLO un citplanētiešiem vai dzīvībai uz citām pasaulēm, tad šis cilvēks ir egoists, kas uzskata, ka nekas nav varenāks par cilvēci, ka nekas nespēj mēroties spēkā ar MUMS.
Pirms pāris gadiem krievu zinātnieki izpētījuši, ka netālu no mūsu saules sistēmas atrodas cita: Viena leilāka, viena mazāka zvaigzne, kurai apkārt lido divas planētas, un uz vienas no tām ir dzīvība.
Varbūt tur dzīvo mūsu noslēpumainie ciemiņi?...
Viking
es domaaju ka citplaneetieshi noteikti pastāv, jo tas nebūtu loģiski, ja mēs niecīgā cilvēce, kas apdzīvo tik vienu planētu būtu vienīgā visā visumā ........ un vispār .. citplanētieši ir radības, kas nāk no citām planētām ..... tas nozīmē, kas arī visi mikroorganismi arī ir tā dēvētie citplanētieši ... tas nozīmē to ka IR dzīvības formas arī uz citām planētām smile.gif
Debby_off_end
Tiešām..ir tik daudz materiāli u.t.t.
Kaut gan šaubos,vai nodzīvosim līdz tam,kas tas tiks atklāts.
It kā FIB glabā kaut kādu citplanētiešu kuģi,kuru nerāda apkārtējai pasaulei.
Un vēl..pastāv teorija,ka cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.
Maxwels
CITĀTS
cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.

Nu par šito gan nezinu, šaubos, kuram tad nepatīk, ja šūpo, bet... vairākums gan bērnus, piemēram, šūpo pirms miega, lai patiešām iemidzinātu, to var saukt par apdullināšunu, čista, nemeloju. grin.gif Bet par citplanētiešu eksistenci - es domāju, ka kaut kur visumā noteikti ir kāda apdzīvota planēta, kāpēc lai zeme būtu vienīgā. Vispār nav pierādīts, ka visums ir bezgalīgs, nav taču mērīts, bet ir (kaut kādu iemeslu pēc) pieņemta šāda teorija un, ja tā patiešām ir, tad nešaubos, ka kur citur ir dzīvības formas. Iespējams, ka tām nevajag siltumu, tās var būt pilnīgi atšķirīgas no cilvēkiem. Varbūt pat cilvēks tās nevarētu redzēt, jo tās būtu cilvēka acs tīklenei caurspīdīgas, tā gan ir filozofija jau, bet precīzus faktus par to, ko tu nezini līdz galam, pateikt nevar.
Severina
getlost.gif Tikko ir iznākusi D.Brauna grāmata "Maldu zona", kur ir interesanta versija par to, kādi varētu būt citplanētieši un kā var to visu viltot. Protams, izlasot paliek skumji. huh.gif bet padomājot par tām cilvēku pašu radītajām tehnoloģijām - sāc domāt, ja nu tas viss tiešām ir citīšu izdomāts un mūsu pievākts? Un ŗunas par to, ka "ir vai nav citplanētieši", speciāli tiek kultivētas, lai patiesību nosauktu par meliem un nopietni pētnieki to nepētītu. cool.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Afēriste @ 11.12.2004 18:17)
Es uzskatu, ka Citplanētieši pastav. Būtu pilnīgi loģiski uzskatīt, ka tie IR.
  • Tik daudzie uzņemtie materiāli

  • Tik daudzie pierādījumi
Es uzskatu, ja cilvēks netic NLO un citplanētiešiem vai dzīvībai uz citām pasaulēm, tad šis cilvēks ir egoists, kas uzskata, ka nekas nav varenāks par cilvēci, ka nekas nespēj mēroties spēkā ar MUMS.
Pirms pāris gadiem krievu zinātnieki izpētījuši, ka netālu no mūsu saules sistēmas atrodas cita: Viena leilāka, viena mazāka zvaigzne, kurai apkārt lido divas planētas, un uz vienas no tām ir dzīvība.
Varbūt tur dzīvo mūsu noslēpumainie ciemiņi?...
Tie nu nav nekādi pārliecinošie pierādījumi. Daudz ticamāks ir pieņēmums, ka, ja jau uz Zemes varēja dzīvība rasties, tad varēja ( un radās ) arī citur. Un te diskutē par to, vai tādi eksistē vispār, nevis vai tādi ir atlidojuši ( atteleportējušies, atnākuši caur tārpejām, uc ) ciemos.

Par tiem krievu zinātniekiem - nez kā viņi varēja noteikt to, ka tur esot dzīvība. Pat par Marsu vēl nav lāgā skaidrs, kur nu par kautkādu attālu planētu. Spektra analīzes un interferometri to nerāda.

CITĀTS(Debby_off_end @ 19.12.2004 16:56)
Tiešām..ir tik daudz materiāli u.t.t.
Kaut gan šaubos,vai nodzīvosim līdz tam,kas tas tiks atklāts.
It kā FIB glabā kaut kādu citplanētiešu kuģi,kuru nerāda apkārtējai pasaulei.
Un vēl..pastāv teorija,ka cilvēkiem(zīdaiņiem) patīk,ka viņu šūpo,jo kādreiz cilvēki nolaidušies uz zemes šūpus stāvoklī cauri visumam.
Tas jau atkal ir par to, vai citplanētieši ir tikuši līdz Zemei. Un tie kuģi arī tiešām ir "it kā". Un tā teorija par šūpošanos cauri Visumam vispār ir smieklīga! laughing.gif
Tots
Es domāju ,ka citplanetieši pastāv. Vainu uz tuvām vai tālām zvaigžņu sistēmām. Viņi pēts struktūras un bio izskata var ļoti atšķirties. Tas ir atkarīgs no tā vai viņi sazinās ar telepātiju ,kādā no skaņas frekvencē un arī tas no kā viņi barojas. Tas ir domāts no kādām matērijām viņi barojas

No gaļas :blink: No saules enerģijas ,paši kautko dara lai izdzīvotu. Ja kādam šķiet ,ka tādu nav es varu tikai pasmieties par šo cilvēku. Vai tiešām skan lõģiski tas ,ka mēs visā visumā esam vienīgāš saprātīgās būtnes!!!
Elonors
Es nedomaju, bet zinu- Citplanetieshi eksiste. Parak daudz planetas un sistemas ir visuma, lai musu planeta butu vieniga uz kuras dzivo sapratigas dzivibas formas. Citplanesiesi vairakums ir alkatigi un launi, bet ir ari dazi iznemumi. Piemeram vai jus esat redzejushi filmu "Pertiku planeta"? Shis filmas pamats tacu ir nemts no kaut kurienes, nav jau nekads PIRKSTA STASTS. Tas jau uzreiz nenozime ka filmu veidojushi citplanetieshi.
Shadowstalker
CITĀTS(Afēriste @ 13.01.2005 11:18)
CITĀTS
Un te diskutē par to, vai tādi eksistē vispār, nevis vai tādi ir atlidojuši ( atteleportējušies, atnākuši caur tārpejām, uc ) ciemos.


Bet ja jau viņi bijuši "ciemos" tad tas jau norāda uz to, ka viņi pastāv. huh.gif
Protams, ja uz Zemes viņi būtu paciemojušies, tad viņu eksistence būtu neapšaubāmi pierādīta. Bet te tas tika teikts ar domu, ka priekš spriedelēšanas par ciemošanos jau ir tāda satura NLO pavediens, kurā spriež par to, kas ir NLO, un vai tie ir atnācēji. Šitā tēma taču ir vai tādi eksistē vispār, arī neapciemojot mūs.
Inx
Hm... nu kā lai jums to labāk pasaka... kādam ir jābut out there... vienkārši ir jābūt... jo, ja nebūtu, tad tas būtu pretrunā ar visiem dabas likumiem...

Kāds slavens fiziķis reiz sacīja: "Visums ir bezgalīgs. Nav iespējams, ka mēs tajā esam vieni, jo tā būtu bezjēdzīga telpas izšķiešana. Nav teikts, ka mēs ar šo vēl kādu jebkad tiksimies, bet vieni mēs nevaram būt!"

Tā lūk wink.gif
dzindzins
man patik sis bildites...drusku ticami...

Roviela
dzindzin! apgriez to otro bildīti otrādi - viņa ir ar kājām gaisā smile.gif (paskaties uz roku kreisajā daļā - roku nekad neattēlo šādi, bet tā, kā pirmajā bildē). Uzreiz vairs neliksies tik noslēpumaini. Un pirmā ir vienkārši "raudošā acs" - bieži sastopams simbols.
Elbereth Gilthoniel
Ir visvisādi. Citādi jau par viņiem nebūtu tik daudz liecību. Nebūtu arī savādo parādību, kas tiek ar viņeim saistītas - labības lauku apļu, lopu izkropļošanas gadījumu, milžu(or somethng like that). Nav pamata domāt, ka mēs Visumā esam vienīgie. Arī seno laiku vēsturē, aizvēsturē, visos senajos tekstos ir papilnam ziņu par viņiem, arī savādi zīmējumi - to visu cilvēki sāk izprast tikai tagad, jo tas viss liekas kaut kā pazīstami... wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.