Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Veco grāmatu lāde
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots
Lapas: 1, 2, 3
Martins
Atbalstot priekšlikumu, ka forumā varētu piedāvāt grāmatas, kuras pašam vairs nevajag, bet ārā mest neceļās roka, uzsāku šo pavedienu. Ja šis pasākums gūs atbalstu, tad iespējams, pavedienu vajadzētu piespraust.

Lai nerastos juceklis, ierosinu ievērot šādus pavediena noteikumus:

1) Katra ziņa satur infromāciju par piedāvātajām grāmatām - sarakstu un, ja devējs grib arī naudu pretīm, tad cik par kuru.
2) Ja kādam gribās dabūt kaut ko, no piedāvātā, viņš privāto ziņu vai epastu piedāvātājam. Pavedienu ar pieprasījumiem un jautājumiem nepiesārņot!
3) Ja grāmata vairs nav pieejama (atdota kādam), piedāvātājs izlabo zavu ziņu un svītro grāmatu no saraksta. Tāpat piedāvātājs labo savu ziņu, ja parādās kāda papildus informācija par grāmatām.

Tas arī viss. Tad nu veiksmi grāmatu apmaiņā.
Martins
Man ir šādas grāmatas no vecās padomjlaika "Fantastikas pasaules" sērijas, kuras lapbrāt kādam atdotu vienkārši tāpat.

Jozefs Nesvadba. "Einšteina smadzenes". R. 1968
Herberts Velss. "Pasauļu karš", R. 1970
G. Martinovs. "Viesis no bezgalības", R. 1968
R. Vormsers. "Pans Satiruss", R. 1968

Ja gribat kādu no minētajām, sūtiet man privāto ziņu.
Martins
Herberts Velss. "Pasauļu karš", R. 1970 nu ir aizrunāts. Svītrot no pieejamo grāmatu saraksta.
Martins
Jozefs Nesvadba. "Einšteina smadzenes". R. 1968 - aizrunaats. Sviitrot.
Andza
Kas notikaas Viesii no Bezgaliibas? Paziistams nosaukums, bet atminjaa atsaukt nespeeju.
Martins
Lasiiju lloti sen, bet ja pareizi atceros, tad "Viesis no bezgaliibas' ir taada mazliet ideaalistiski ietureeta padomistiska utopija par taalo (drossi vien jau komunistisko) naakotni, kuraa noklluust viens no divdesmitaa gadsimta vidus iedziivotaajiem.
Rosie Cotton
Ja kādam mājās nav kur likt Herdera simbolu vārdnīcu, labprāt piesacītos...
new_zealand
Nevaru piedāvāt reālas grāmats, bet gan to tekstus, t.i. no interneta nokačātas e-books.
Pagaidām varu piedāvāt
A.Hitlers ''Mein Kampf'' (angļu valodā)
V.Šekspīra lugas ''Hamlets'' un ''Makbets''

Ja kādu tas interesē, atsūtiet PZ!
Silmarien
Ja kādam ir vai vismaz kāds zin, kur var nokačāt, tad man jau sen vajag kaut ko par skandināvu, anglosakšu un vispār mitoloģiju!
NovemberNövelet
Silmarien, varu piedaavaat skandinaavu, iiru un seno Amerikas civilizaaciju miitus happy.gif
Potere
Man riebjas Artēmijs Fauls. Man ir 1. daļa. ja kādan vajag- undak@inbox.lv
~eviic~
Man ir Zagļu Pavelnieks(ja kadam tas interese wink.gif )

e-mail-paippere@inbox.lv
Rosie Cotton
Un par cik tad tu atdotu?
Canadian
Martin cik tev procentus MODI jau ir ielikuši, ka tu tā raxti???
Martins
Briinumainaa kaartaa G. Martinovs. "Viesis no bezgalības", R. 1968 nu arii ir aizrunaats.

Man prieks, ka graamatas atroda lasiitaajus. Buus jaataisa jauna reviizija plauktos, lai ir ko sse ielikt smile.gif
Canadian
Es varu piedāvāt 3. GP word dokumenta variantā. Ja vajag mans e-mails orxs@one.lv vai labāk vienkārši atsūtīt PZ.
Immortal
Es labprāt pieteiktos pirmā pie Silmarilliona, taču man jau to neviens laikam nedos...
Dekaels
Dekaelam briesmīga situācija ar grāmatplauktiem... Grāmatas jau krauju neglītās kaudzēs uz galdiem un kur ne kur... No lielākās daļas negribas atsacīties, bet no šā tā nevajadzīga/nevērtīga nākas.

Tātad. Pagaidām piedāvāju Frīdriha Lauksmana "Filozofijas ABC". Veikalā pašlaik maksā ap Ls 1,40, bet es viņu vērtēju daudz daudz zemāk, t.i., varu atdot par pavisam simbolisku samaksu vai apmaiņā par kaut ko labāku (sak, lai ir ko uz galdiem kraut...) vai vēl kā citādi.

Drīzumā varbūt piedāvāšu arī kaut ko iz fantasy un sf krievu mēlē u.c.
spitzbube
Vai kaadam nav veca nevajadziiga Latviesu-Vavu valodas vaardniica kuru man vareetu vnk uzdaavinat!?
Chou
varbūt kādam ir vinalga cik veca latviešu - angļu vārdnīca, bet tāda, kur ir tā pavairāk vārdu kādi 20 000 - 35 000..varbūt kādam tā vienkārši nav vajadzīga, bet man gan lieti noderētu..... rolleyes_a.gif
saulove
Ja kāds vēlas Eleonoras Tjarves grāmatu "Spēks un smeldze" sūtiet privāto ziņu. Tas ir dokumentāls stāsts par viņas dzīvi un cilvēkiem, kas palīdzēja viņai, kad smaga paralīze piesaistīja viņu pie gultas.
Grēkmeistars
Chou, tev datorā nav tādas lietas kā tildes birojs? tur ir gan angļu gan vācu un krievu vārdnīcas un ar milzīgu vārdu daudzumu...
Chou
jā tilde man ir, bet man ir nepieciešama grāmata.......tilde ne vienmēr var palīdzēt.....
NovemberNövelet
Ja kādam ir nepieciešams kaut kas no skolas romānu sērijas- piesakās. Esmu gatava tikt vaļā no šīm grāmatiņām.
Kinky
Reiki, kādas tev ir? shifty_a.gif
NovemberNövelet
Uzmanību! Ja kādam vajag Stīvena Kinga "Melno māju", piešķiršu.

CITĀTS
Reiki, kādas tev ir?


Šodien gan jau tiku no piecām vaļā, bet vēl ir palikušas
- "Sāra"
-"Sms Džozefīnei"
-"Visskaistākā"
-"Wahre Liebe" (latvisko neatceros)
-"Modele. Modele?"
Varbūt vēl kāda, jāpaskatās. Atdošu tai, kas pirmā pieteiksies. Labprāt iedotu visiem, bet jūsu ir daudz crying.gif

Tad vēl varu atdot 2 "Artēmija Faula" grāmatas -"Incidents Arktikā" & "Mūžības kods".
Vēl varu piešķirt Egmont izdoto sapņu tulka grāmatu.
Varu piedāvāt arī kaut ko no psiholoģijas, fizikas un ķīmijas mācību grāmatām, tā kā šos priekšmetus es vairs nekad nemācīšos.
Neziniiitis
es jau gribetu Artemiju Faulu.... bet ka tu man to iedotu ? huh.gif
NovemberNövelet
Pavisam vienkārši- mēs satiktos un es vienkārši iedotu... Ja zini kādu labāku paņēmienu, droši. laughing.gif
Neziniiitis
nja tikai es nedzivoju Riga, bet tu dros vien.... laikam sita gramatu maina ir domata starp ridziniekiem? huh.gif getlost.gif
Siri
Reiki... rolleyes_a.gif A tu man "Mūžības kodu" nevarētu iedot? w00t.gif Es tā arī neesu izlasījusi whistling.gif Kā būtu ja tu to atnestu uz trešdienas pasācienu? grin.gif Ja protams,Nezinītim nebūs nekādu iebildumu ...
Chou
Reiki, a, kādas tev ir tās ķīmijas un fizikas grāmatas.....domāju kurai klasei un kādi autori, un tiešs nosaukums.........kaut kā ieintriģēja......
lirella
Man tā kā gribētos "Jūraszemes Hronikas"
spitzbube
Lūdzu ja kādam ir Deutsch meine wahl 2 grāmatu.
Ziņojiet msn wai pz.Būtu labi ja man wiņu warētu atdot pawisam.Un ja grāmata būtu daudzmaz labā kwalitātē.
ladymoon
Varbuut kaadam ira kaada jauka graamatinja pan spokiem NLO un citaam paardabiskajaam lietinjaam un shis kaac dziivo ceesiis vai rajonaa... buutu baigi labi... smile.gif

Starpcitu man ir jauka un pilniigi jauna Enjoy 3 graamata un darba burtniica kuras man nevajag un liidzi varu iedot passpikossanai testu burtniicinju!
maksligais_intelekts*
Es nezinu vai kādam ir. Bet , kur var dabūt grāmatu Brems Stokers ''Drakula '' . Biblioteka vēl neesmu mēģinājusi, jo tomēr gramata ir uzrakstīta 1800 , kurā tur gadā. Bet gramata noteikti kautkur ir dabūjama.
juniore
T. Deary "Negantie Vikingi" 1994. g
Veesturiskas shausmenes papildinaatas ar interesantaam ilustraacijaam. 1 eks piedaavaaju uz atdoshanu vai aizdoshanu, 2.o eks. tapu sev
Silmarien
CITĀTS(ancfiend @ 18.02.2005 21:28)
Es nezinu vai kādam ir. Bet , kur var dabūt grāmatu Brems Stokers ''Drakula '' . Biblioteka vēl neesmu mēģinājusi, jo tomēr gramata ir uzrakstīta 1800 , kurā tur gadā. Bet gramata noteikti kautkur ir dabūjama.
*


Man ir. Izdota "Liesmā", 1994. gadā. Pirku dīvainā veidā kādreizējā Kiino 52, kad devos skatīties komēdiju part Drakulu, nu laikam, ja nemaldos 1997 vai 1998 gadā.
Kedriks
Vari kādam interesē pagājušā gadsimta sākuma medicīnas mācību grāmatas vācu valodā? Dažas ir pat no 19. gs. Es viņas mūžā nelasīšu, bet grāmatas tiešām antīkas, roka nudien neceļas mest laukā. Bet glabāt un putekļus slaucīt visu laiku arī negribas. Bibliotēkas ar neviena neizrāda interesi. Varbūt šeit ir kāds potenciāls vai jau esošs medicīnas students, kam interesētu šādas "antīkas" lietiņas?
Chou
Kedrik, vai es varētu tevi palūgt precizēt, par kādu tematiku tās grāmatas ir? Tādas vispārīgas vai par noteiktiem tematiem, un cik biezas tās ir.....
Mani tās ieinteresēja, tāpēc grib'tos vairāk uzzināt, to saturu... wink.gif
lady_valea
Varbūt kāds vēlas "Laura un Avanterras noslēpums" vai romānu "Starp divām pasaulēm"? Atdošu par velti.

Varbūt kādam ir grāmata "Eaters of the Dead" ??? Autors Maikls Kraitons. Dikti gribas izlasīt...
The Master
Man ir radusies nepiecieshamiiba peec shaadaam graamataam:
1.)''Brestas cietoksnis''
2.)''Likteniiga stunda''
3.)Jebkas no Annas Raisas(Iipashi ''Intervija ar vampiiru, bet der arii citas)..
4.)Dazjaadas antiikas graamatas(mediciinas, veestures, politikas un tml., galvenais, ka pagaajusho gadsimtu laika..)
5.)Rumaanju valodas graamatas
6.)Veestures graamatas par rumaanjiem, chigaaniem, turkiem(kaa arii Rumaanijas veesture)..

Varbuut kaadam ir, kas labs no shii klaasta?

Manaa klaastaa arii ir dajzaadas labas/netik labas graamatas. Varu samekleet kaadu jums nepiecieshamo apmainjaa pret man vajadziigajaam..

Esmu ar mieru arii aiznjemties graamatas!

Man graamatu ir daudz, bet iipashi taadas, kas dalju foruma var intereseet-
1.)HP1
2.)HP2
3.)HP5(abas daljas)
4.)GP1 u.c. graamatas..

Luudzams sutiit man PZ!.
Fantomass
Varu piedāvāt Ļeņina kopotos rakstus (tur ir kādi 40 sējumi) laughing.gif
Lauwinja
man ir 2 pilnas atvilknes ar fantastikas grāmatām ko man atdeva tētis jo viņam tās patika....es protams baaigi apsolīju tās izlasīt bet jau 2 gadus nevienu neesmu pat sākusi lasīt.....par to Artēmiju Faulu runājot man ir viņa visas grāmatas un esmu tās esmu izlasījusi un sākumā nelikās tk sliktas bet kad tagat par tām padomāju tad tās likas pilnīgākais sviests... whistling.gif
The Master
Jau veelreiz piedaavaaju mainiit Potera graamatas. Man nav nekaadas veelmes vinjas lasiit vai izmantot, taa kaa vinjas bezjeedziigi staav manos plauktos. Atklaaju, ka man ir ljoti daudz dzejas graamatu, kaa arii slaveni dailjdarbi..ja kaadam rodas nepiecieshamiiba, jo es nestaigaaju un makulatuuru nenododu!.
black_angel
LIeLS LIELS LŪGUMS!

kādam nav kaut kur aizķērusies Herbjorgas Vasmu grāmata Dinas dēls? gribētu aizņemties! apsolu, ka atdošu ātri, neķēpāšu un neplēsīšu!
Kedriks
Varbūt kādam interesē 20. gadsimta sākumā izdota aritmētikas mācību grāmata krievu valodā? Nepieciešma restaurācija!
spitzbube
Man ļoti ļoti vajadzētu dabūt Raiņa lugu "Zelta zirgs" vai kāds varētu piedāvāt?!Es varētu viņu atdot arī atpakaļ, vnk tā man ir obligātā literatūra&tukuma bibliotēkā sen jau tādas nav&nevienam man pazīstamam arī nav sad.gif .
mazā peciņa
Kādam nav kaut kur aizķērusies kāda Nicholas Sparks novele? Baigi baigi baigi vajag. Tādu skaistumu nevar neiedot citiem izlasīt. mellow.gif
Seila
spitzbube es varētu palūkoties kaut kur mājās noteikti stāv raiņa zelta zigs, bet cik noprotu tu esi no tukuma un tā kā es esmu no rīgas, tad man nav ne mazākās nojausmas kā tev viņu nodot...sad.gif
meme
Sveiki,
kaa jau liels HP fans, nopirku pedejo gramatu angliski, lai atrak uzzinatu, kas un kaa : ) bet gramata nu izlasita un ja kads gribetu to no manis nopirkt (par mazakam naudinam, ka veikala, piem., par 10ls), dodiet zinu uz epastu gunaguna@one.lv
Veiksmigi!
MEME
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!