Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Izdevīgākie "Senlatviešu III" norises laiki
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Senlatviešu spēles
Lapas: 1, 2, 3
Kedriks
Šeit ikviens potenciālais "SLS III" dalībnieks var nobalsot par viņaprāt "Senlatviešu spēlei" piemērotāko nedēļu šajā vasarā. Centīsimies pielāgoties vairākuma vēlmēm un iespējām. Šobrīd šie rezultāti būs protams vēl ļoti aptuveni, bet tas nu tā. Gatavoties jāsāk laicīgi, vasara nemaz nav tik gara! rolleyes_a.gif
Sindra
Nobalsoju par 5.07. liidz 11.07.
Bet var arii to ieprieksheejo nedeelju 28.06. liidz 4.07.
zenofeX
Sorry es par jaanjiem, un par to lai Lilastee tas nenotiktu. Nepatika man Lilastee un tas nav saistiits ar ljauzhu bariem.

Tur ir drazas, tur ir jaapakljaujas Drakonistu norunaam (kaa mees lasiijaam atkritumus pagaajusho reizi...), tur nav kokmateriaalu, visi jau sen salasiiti, tur ir priezhu mezhs un taapeec sleepshanaas un laviishanaas gandriiz atkriit.

Iespeejams, ka uz vasaru man buus autinjsh un tad jau kaadus 3 cilvjus vareeshu aizraut liidz vietai kur tas notiksies, ja tas nebuus paaraak taalu no celjiem.
Urdrunir
Jā, tad, nu, es par to nedēļu, kas 5.-11. jūlijs.

Lilastei nav ne vainas. It sevišķi, ja nav jāvāc apkodušos līgotāju netīrumi. Un par slēpšanos arī nav taisnība! Vienkārši, kad nometnes ir viena no otras rokas stiepiena attālumā, tad tu izčeko ļaudis, jau kad viņi tā aizdomīgi iziet no savas sētas un tad zem dažu ērgļa acīm arī īsti nenoslēpsies. Toties garākā ceļā var ierīkot brīnišķīgus slēpņus. :ninja:

Kokmateriālu gan pamaz! mad.gif
gildors
Par laiku es piekrītu, kaut gan varētu pat vēl agrāk. bet vieta- Kundi bija ideāli un es būtu gatavs pats kratīties kur vien vajag. Lai tikai vieta būtu laba, nevis ar 3 priedēm un 2 kilometru pārredzamību. wacko_a.gif :blink:
Kedriks
Jā, Kundos bij ideāli..... Lilastē man nepatīk. Es tur jau katru pauguriņu zinu no galvas.... drusku piegriezies.....
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 11.02.2004 14:42)
Jā, Kundos bij ideāli.....

Un pilna pakaļa ar ērcēm....
Kedriks
Pirmā dzirdēšana....a kur gan mazo jauko meža iemītnieku nav? Letiņiem ir tāds teiciens: Ja baidies vilka, neej mežā...
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 11.02.2004 14:47)
Pirmā dzirdēšana....a kur gan mazo jauko meža iemītnieku nav? Letiņiem ir tāds teiciens: Ja baidies vilka, neej mežā...

Nu priežu mežos šo mošķu ir krietni mazāk.
Bet tie Kundu lapu krūmi!!

Bet nu labi...
Es Tev PZ aizrakstīju...
Kedriks
Saņēmu. Izlasīju. OK.
Aiva
Pret ērcēm ieteicams potēties, un vēlams jau tagad, vēlāk pavasarī būs par vēlu. Pret Laima slimību gan vēl potes nav, bet pret encefalītu palīdz.
Sindra
CITĀTS(Aiva @ 11.02.2004 20:51)
Pret ērcēm ieteicams potēties, un vēlams jau tagad, vēlāk pavasarī būs par vēlu. Pret Laima slimību gan vēl potes nav, bet pret encefalītu palīdz.

Ir jau dariits, bet tik un taa nepatiikami smile.gif
Kedriks
Jā, šī lieta ir visai svarīga! Bez tam protams, jābrīdina, ka katram, kas dosies uz spēli jābūt līdz visam nepieciešamajam, ja nu cilvēkam ir kāda alerģija un tā tālāk...
gildors
...jā, un dzīvot arī vispār nav droši...var nomirt
silent.gif
Kedriks
..tā ka laikus raxtiet testamentus jo varat neatgriezties ar....
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 12.02.2004 18:13)
..tā ka laikus raxtiet testamentus jo varat neatgriezties ar....

Un šitā neskaitās cilvēku atbiedēšana no pasākuma??

grin.gif
Kedriks
Ja reiz ar nopietnu sejas izteiksmi, tad ar nopietnu grin.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Sindra
Nee nee...
Labaak nebaidiit cilvjus ieprieksh!

Iipashi ja visas shiis runas neatbilst patiesiibai.

Speele ir ljoti jaux pasaakums un taa buus skaista atminja no vasaras.

grin.gif
Kedriks
Nu bet kaa tad! To kas no speeles sanaaks zinaat jaun nekad iepreksh zinaat nevar! tur jau tas skaistums daljeeji arii sleepjas smile.gif

eh, te viena smuka bildiite iz lomu speelju speelmanju ikdienas wink.gif

http://img24.photobucket.com/albums/v72/Hu...t=gm_joke08.jpg
Sindra
Shitais arii rullee!

http://img24.photobucket.com/albums/v72/Hu...TU_picatchu.jpg
Lia'angia
Bet kurš šito ielicis? rolleyes_a.gif ohmy.gif laughing.gif grin.gif

http://img24.photobucket.com/albums/v72/Hu...kopbilde_02.jpg
Sindra
Tas ir Kedrika personiigais fotoalbuums, mans domaat smile.gif
Tapee tur arii Senlatvieshu un Dawnbringera bildes.
Lia'angia
Njā, man gan liekas, ka nee, bet es īsti nepapetīju, kam tas ira.

A es Kedrika šūtos zābīšus stradu! Tomēr SL3 būšu zābīšos!

Starp citu, Bērnu pasaulē stāv viens sievietis un tirgo koka karotītes un kaut ko, kas attāli atgādina bļodiņas, tā kā, visi spēlēt gribētāji, padomājiet, vai jums ir no kā un ar ko putru ēst? Citādi būs, kā SL2, kad viens otram karoti no rokas ārā rāva...
Sindra
Ir ir Kedrika. Tur tach visaadu izraktenju al'a vairogu un ierochu paraugi ariidzan....
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 17.02.2004 14:36)
Ir ir Kedrika. Tur tach visaadu izraktenju al'a vairogu un ierochu paraugi ariidzan....

GRRRRRRR...........

*nikni sarauc pieri* KO TU TE TEICI PAR "IZRAKTEŅIEM"??? :blink:

Tikai pamēģini man spēlē kaut ko nolamāt šai vārdā!! Tavuprāt arheoloģiskajos izrakumos atrod dažādus "izrakteņus"???

Un kas tad ir nafta, gāze, ogles, metāla rūdas un tā tālāk???

Uh, ka es šito Farlineram pateikšu, ku vish buus "priecīgs" !
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 17.02.2004 15:09)
GRRRRRRR...........

*nikni sarauc pieri* KO TU TE TEICI PAR "IZRAKTEŅIEM"???  :blink:

Tikai pamēģini man spēlē kaut ko nolamāt šai vārdā!! Tavuprāt arheoloģiskajos izrakumos atrod dažādus "izrakteņus"???

Un kas tad ir nafta, gāze, ogles, metāla rūdas un tā tālāk???

Uh, ka es šito Farlineram pateikšu, ku vish buus "priecīgs" !

Ai, Kedrik!
Tu esi TIK paredzams!

Vareeju derības noslēgt, ka šitas mans textinjš tiks uztverts nopietnāk nekā bija domāts. rolleyes_a.gif grin.gif

Nafta, gāzes u.t.t.. ir izrakteņi smile.gif

... un gan jau Farliner'am būs svarīgākas lietas, lai šausminātos par mānām arheoloģijas un ģeogrāfijas zināšanām....
Kedriks
Labi labi...gan jau buus jau labi.....

Tauta, ievērtējiet šito saiti ----> http://www.etilts.lv/svd/lat/svd.htm

Un pēc tam tikai nesakiet ka esmu ļauns GM, kas visiem spiež taisīt nezinkādas dikti autentiskas mantas! To kas ir "autentisks" var redzēt kā reiz šai lapā!

Protams viņi ir rekonstruktori un līdz tādai precizitātei mums vēl tālu, bet tehniskajā ziņā tas ir labs mērķis uz ko tiekties.

Par laimi ar otru - teatrālo - pusi, tādiem kā mēs ir daudz labāk un lielāka pieredze. Senlatviešu projekts tad arī mēģina to visu APVIENOT!!!
Sindra
Hei!

SVD Prezidents ir tas rotkalis, kursh taisiija manas kleitas kaklarotu smile.gif
Kedriks
Jā viņš ir diezgan daudzpusīgs tipāžs. Kokli drusku spēlē, un RDK ar ir redzēts. Tikai dejot laikam kautrējas wink.gif BTW, šovakar tak ir danču vakars! wink.gif
Sindra
Un pareizi taas brunjurupucju saktas ar kjeedeem ar naak no vinja!!
Tad jau taas varbuut man ir autentiskas??????

Jaa Dancju vakaraa arii satiku vienreiz viņu! Teica, gan ka kaadreiz esot ļoti daudz dejojis. tagad vairāk nākot satikties ar cilvjiem.

Danči šovakar....?

Ai nu man laikam uz trenažieriem jāiet...
Kedriks
JAAAA!!! Tev ir AUTENTISKAS saktas ar tikpat AUTENTISKĀM ķēdēm!!! URAAAA! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Šiten te ar var drusku pasiekaloties par smukām mantiņām ----> http://www.smithy.times.lv/
NovemberNövelet
smithy.times.lv.. Paklau, kursh periods ir domaats tajos atteelos? Man rodas sajuuta, ka senajiem LATVIESHIEM nebija taadas rotaslietas, jo maajaas it kaa par to staav graamatas un ur atteelotais ir bish` citaadaaks. getlost.gif
Kedriks
CITĀTS(Reiki @ 17.02.2004 15:58)
smithy.times.lv.. Paklau, kursh periods ir domaats tajos atteelos? Man rodas sajuuta, ka senajiem LATVIESHIEM nebija taadas rotaslietas, jo maajaas it kaa par to staav graamatas un ur atteelotais ir bish` citaadaaks.  getlost.gif

Kam tad bija tādas rotas???? Tas viss ir vēlais dzelzs laikmets (9. - 12. gs.) un iekš smithy.times.lv tiek atdarinātas tieši seno latgaļu rotu komplekss, kas ir viens no bagātīgākajiem un arī smagākajiem! Savi pāris kg tur noeikti tādam svētku tērpam sanāca wink.gif

Bet tu laikam kādā etnogrāfisko tērpu grāmatā būsi ieskatījusies! wink.gif tongue.gif
Nimue
Reiki miiljaa smile.gif Kas tie seni latvieshi taadi par zveeriem ir? Latgalji, liivim zemgalji un kas tik veel ne - katram bija citaadas rotas... Par periodiem nemaz nerunaajot..

Veel tikai aci iemetu - bet nu cik esmu muzejos uz izraktenjiem (Kedrikam tongue.gif) skatiijusies - izskataas visnotalj autentiskas..... Turaidas pilsmuzejaa paskaties - manupraat tur tieshi shaadas teerps staav (ne jau izrakts, bet taisiits peec izrakumu materiaaliem), man liekas, pat foto no izrakuma vietaam bija.... Taa sagsha (nesist ja nepareizais vaards) vispaar ir n-tajaas graamataas publiceeta.
NovemberNövelet
laughing.gif Jap, jap, teerpi tur bija, bet arii rotaslietas tongue.gif Un Nimue, par zveeriem gan nekas nebija mineets, bet, nu, mans veestures pasniedzeejs noteikti tev teiktu, ka nepareizi pieskaitiit liivus pie latvieshiem.. wink.gif
Kedriks
CITĀTS(Reiki @ 17.02.2004 16:10)
laughing.gif Jap, jap, teerpi tur bija, bet arii rotaslietas  tongue.gif Un Nimue, par zveeriem gan nekas nebija mineets, bet, nu, mans veestures pasniedzeejs noteikti tev teiktu, ka nepareizi pieskaitiit liivus pie latvieshiem..  wink.gif

...uz ko es vinjam iebilstu, ka arii liivi ir veidojushi veelaako latvieshu tautiibu! No kurienes gan muusu valodaa tas trakais uzsvars uz pirmo zilbi par ko muusu austrumu kaiminji laiku pa laikam pazobojas wink.gif
NovemberNövelet
Kedrik.. laughing.gif Pameegjini ieskaitee vinjam taa uzrakstiit, vinjsh bez diskusijaam tev to jautaajumu neieskaitiis.. Nu es ilgi un dikti ar vinju striideejusies esmu par gjeograafiju, piramiidaam, latvieshiem.. Bet tas neko daudz nedeva tongue.gif
Tikpat labi es vareetu teikt, ka latvieshi ceelaas no pruushiem+jatvingiem+ liiviem + veel kaut kas, jo neviens nevar pateikt, ka taa nav... Iznjemot AG, protams grin.gif
Kedriks
Nu es vinjam SO TO pateiksu kad satikshu! Kā var tādus jefiņus laist LU pasniekgt! Tur jau pat zirgam jāsmejas grin.gif
Roviela
Ai nu... Tā tak "Kalve"! Vēl dārgāku vietu atrast laikam nevar tongue.gif Ja nu vēl to bodi, kas Pētera baznīcas priekšā ir, aizmirsu, kā to salonu sauc (tie paši, kas Turaidā esot).

Man, izņemot spirālaproces un paštaisīto kaklariņķi, arī visas rotas ir autentiskas smile.gif
Un tikai mazais kaklariņķis ir "Kalvē" iegādāts.

Jā, Amidala! Tavas saktas un ķēdes ir visnotaļ īstas grin.gif Un rokassprādzes arī būs īstas.

Kedrik, kur TU pazudi ar visiem misiņotās jostas zīmējumiem?
NovemberNövelet
Khe, nu vienreiz, kad mees beidzaam striideeties, es vinjam atnesu materiaalu paraadiit, lai pieraadiitu, ka tas, ko es rakstu, nav stulbiibas..
Starp citu, mees biski topika temataa neiebraucaam, ja nu vieniigi vinju var par senlatvieti uskatiit, grin.gif bet es tev varu taa klusi pateikt, ka LU nav vieniigaa vieta, kur vinjsh maaca laughing.gif laughing.gif
Nimue
Pasaki gan Kedrik grin.gif Nee, nu protams, liivi arii tagad skaitaas, kaa atsevishkja tautiiba - bet tomeer... cik tad vinju ir? Kas vinji nav - vinji nav balti - bet Latvijaa vinji dziivoja - 9.-12. gadsimtaa jeedziena latvietis nebija, taa kaa.....


Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr
Roviela
Ta nu gan daudz vajag tā inventāra! Darba tērpam vajag tikai kreklu, brunčus, kādu lakatu uz galvas, kādu priekšautu un kādu praķi mugurā, ja auksti. Rotas nevajag smile.gif Visu tādu parastu un vienkrāsainu. Mēs jau te par svētku apģērbiem vairāk pārdzīvojam laughing.gif
Kedriks
CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 16:23)
Pasaki gan Kedrik grin.gif Nee, nu protams, liivi arii tagad skaitaas, kaa atsevishkja tautiiba - bet tomeer... cik tad vinju ir? Kas vinji nav - vinji nav balti  -  bet Latvijaa vinji dziivoja - 9.-12. gadsimtaa jeedziena latvietis nebija, taa kaa.....


Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr

Nu zdrasķi! Liivi ir somugri. Tas pats kas igaunji, somi, ungāri uc mazās Krievijas ziemeļu tautiņas! Bet lielum liels viņu skaits tak vācu valdīšanas laikā asimilējās latviešos!

Vārdiņš "senlatviešu" ir izvēlēts kā kompromisa variants ar ko saprot visas vēlajā dzelzs laikmetā Latvijas teritorijā dzīvojušās baltu un somugru (re kā! wink.gif ) ciltis...
NovemberNövelet
Citeeju :
"Ņejauciet liivus ar latvieshiem, taa ir atseviskja tauta, kurai ir pilniigi atskjiriiga valoda un kultuura..."
Ko nu, Kedrik?
Un iegaumee, no taa ciesh ne tikai LU.. tongue.gif laughing.gif
Nimue
Valoda tad varbuut arii ir - bet latvieshi ir daudz gan no liiviem, gan igaunjiem aizguvushi.... Diivains apgalvojums, diivains....

Un kedrik - nazinu kas tev nepatika - liivi ir tautiiba, kas pieder pie somugru grupas... vai tad katrreiz viss tik siiki jaapaskaidro smile.gif ?

Reiki - tu veesturi studee LU? zinu ka ne par tematu - bet vienkaarshi interesee...

Senlatvieshos - speele liivi arii ir paredzeeti? jeb tomeer nemaz?
Kedriks
Nu ģēnijs viņš mums ir......smile.gif ko lai saka....ja šis par saviem svētakmeņiem un alām stāstītu, bet te.....NU KURŠ VIŅU ielaida LU???!!!

*plosīdamies skraida pa istabu*
NovemberNövelet
Vinju ne tikai LU ielaida, vinjsh maaca arii siikos skolaa, laikam kaut kaadas 5.-7. klases... Nu vismaz taa es sapratu.. Un tie vinju baigi cienot.. Taa es dzirdeeju no nostaastiem..Lai gan man pashai to gruuti izteeloties laughing.gif Pag..A ko vinjsh labu vareetu par akmenjiem pastaastiit? Vinjsh varbuut labi iezhus paarzina? laughing.gif
Nimue
CITĀTS(Roviela @ 17.02.2004 16:29)
Ta nu gan daudz vajag tā inventāra! Darba tērpam vajag tikai kreklu, brunčus, kādu lakatu uz galvas, kādu priekšautu un kādu praķi mugurā, ja auksti. Rotas nevajag smile.gif Visu tādu parastu un vienkrāsainu. Mēs jau te par svētku apģērbiem vairāk pārdzīvojam laughing.gif

nemaz ne daudz..... krekla nav, nekaa liidziiga arii nav - taatad, jaashuj (ko es nemaaku dariit) . Brunchu nav, nevienas deriigas segas arii nav -jau paarbaudiiju... Vareetu jau meegjinaat ar ruutainju vafeljraksta segu tikt carui, bet nu.... jaa. Tad veel priekshshauts - nederees jau pukjains - arii nav, veel viena lieta, kas jaashuj..... wink.gif, prakja arii nav - ja nu ir auksti wink.gif

Taa kaa, man tas ir visnotalj daudz... Nav man nekaadu radu, kam kaut kas noderiigs vareetu meetaaties beeninjos......

Tad veel koka bljodinjas.... karote laikam pat kaada maajaas atrastos, zalji-sudrabainaa telts buus ar kaut ko jaamaskee.....

brrr....
Lia'angia
CITĀTS(Nimue @ 17.02.2004 16:23)
Klau, jaasaka, ka es no Senlatvieshiem esmu taa kaartiigi atbaidiita... visu ziemu inventaaru gaadaat... brrrr

Atslābsti un nomierinies. Balts krekls, brūns bruncis un liels vilnas lakats (un vilnas zeķes un kas sakarīgs kājās) ir pamats SL3 sievišķa tērpam. Rotas, bleķotas villaines, zvārguļu vainadziņi un citas ekstras ir pie naudas un vēlēšanās. Man liekas, ka dārgākais ir apavi...
NovemberNövelet
Jap, veesturi maacos..Veel pie taada cilveeka, pilniigi prieks happy.gif
Man palika interesanti, par taam alaam, vinjsh vispaar Kuldiigaa alaas bija? Jo, cik zinu, es prasiiju vinjam par Kurzemi, un vinjsh nifiga nevareeja pateikt.. Varbuut es esmu paaraak zemaas domaas par cilveeku getlost.gif tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.