Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Senlatvieši III
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Senlatviešu spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Farliner
CITĀTS(mazaa feja @ 06.05.2004 10:43)
blush.gif man patiik bildiites (llaunais eyedam jau nonneema getlost.gif  getlost.gif  getlost.gif )
un es gribu piedaliities es jau aptuveni esmu visu sapratusi...

Ja bilde aizņem 90% no tavas ziņas, tad tā tomēr ir par lielu.

Panikotājiem - šodien es būšu savannā, varam tad aprnāties. Nav viss tik brismīgi, kā daži ir iztēlojušies.
Elernass
CITĀTS(Kedriks @ 06.05.2004 09:00)
Saproti - pastāv tāds jēdziens kā ATTĪSTĪBA!  rolleyes_a.gif  Nu un mūsu mērķis ir palielināt reālistiskumu spēlēs!

Kāda jēga gadu no gada mīņāties uz vietas?

Un prasību palielināšana ir viens no veidiem kā to panākt! Ja nepatīk vēsturiskums, var droši iet pie drakonistiem - tur fantazy ir vienā laidā. Vienīgā nelaime, ka KATRAI pasaulei ir savas īpatnības un tāpatās prasības būs arī tur.... Bāāāc...nu izlasiet tač kaut vienu no grāmatām par vikingu laikmetu!!! Tad nebūs šādu bezjēdzīgu pārrunu!


http://www.lffb.org/index.php?menu=04&submenu=33700112

Šogad klāt nāk vēl tikai G.Zemīša grāmatiņa "Pirms 1000 gadiem Daugmalē" -R., 1993

Vai TU jau to izlasīji?  rolleyes_a.gif

Farliner: ok jaa, lieliski..... parunaasimies Savannaa

Kedrik: pastaav daudz un dazaadi jeedzieni - ne tikai "attiistiiba". Veel ir arii, piemeeram, "taktiskums", "diplomaatija", "reaalaas iespeejas", "reekjinaashanaas ar citu iespeejaam".... "pieklaajiiba" galu galaa.
Kedriks
Paldies, ka atg;adināji, es jau gandrīz biju to aizmirsis. JA būsi "Savannā" tad parunāsim devil.gif Un uz pZ ar derētu kāda atbilde... whistling.gif
Farliner
Tā, tauta, visiem nomierināties! Ar konfliktēšanu savā starpā tāpat neko nepanāksim! Kā jau rakstīju, nav viss tik traki, kā dažiem liekas, bet arī personāžus, kas klimst apkārt t-krekliņā un ar zobenu un domā tik par to, kā atrast iemeslu, lai kādam "sadotu pa kaklu" es spēlē nevēlos sastapt. Ir jāsasiedz zināms līdzsvars starp reālismu unvirtualitāti, un, ja ievērojat, visās brīvdabas LS tas aizvien vairāk pievēršas situācijai, kad jo mazāk kas jāpiedomā pie ā, kas ir redzams, jo labāk (citādi jau nav jēgas nemaz spēli rīkot brīvā dabā, galda spēles notiek visu laiku). Arī fantasy spēlēs dažādām tautām un sab. slāņiem parādās prasības pēc atbilstošaiem tērpiem un eipējuma, un liekas mazliet dīvaini, ka cilvēki bieži vien ir gatavi saprast, kālab tam, kurš grib tēlot elfu ir jāsagatavo kvalitatīvs un tēlam atbilstošs tērps, bet ja tēlam atbilstošs tērps ir jāgatavo priekš spēles, kurā tiek tēloti pašu attāli senči, to nevēlas darīt, lai ar informācija i pieejama krietni vairāk, un tērps sanāk vienkāršāks.
Sindra
CITĀTS(Farliner @ 06.05.2004 12:40)
bet arī personāžus, kas klimst apkārt t-krekliņā un ar zobenu un domā tik par to, kā atrast iemeslu, lai kādam "sadotu pa kaklu" es spēlē nevēlos sastapt.

Jau atkal pārspīlējam!!!

Bet nu labi! Neplēsīsimies šeit un tad visi šovakar saliek galvas kopā un visu sarunā...

Tātad Urdrunirs ir loka šāvējs un tuvcīņā izmanto skramus, tātad fairogus un pīķus nevajag.

Man arī vairogs nebūs, bet zem letes savu zobentiņu gan labprāt turētu. Mazums incidentu krogā notiekas.
Gvarvins
nu gribeetos teikt ka loka shaaveeji ir loka shaaveeji un krodznieces ir krodznieces un domaajams, ja maaceesim labi pamatot savas veelmes un apstaakljus, tad arii meistariem nebuus tik ljoti kur piesieties, bet katraa gadiijuma aizraadiijumi un pieziimes naak tikai par labu (kameer to nesaak uztvert paarlieku slimiigi).

vakaraa savannaa shkjiet vismaz viens temats sarunaam jua ir nobriedis wink.gif
Kedriks
Sorry pat dubultpostu, bet te ir nepieciešams ielikt norises vietas karti arī šādā izskatā! Ceru ka neviens par autortiesībām neļaunosies rolleyes_a.gif



Pamatvieta buus tajā pleķītī, kas iznāk pie pašas Abavas!
Romija
Neljaunosies gan! w00t.gif Lai cilveeki redz, kur tas zveers ir, un ko ziemaa eed!
Kedriks
Joprojām nebeidzu sajūsmināties par norises vietas ideālumu. w00t.gif

Vienīgais, gribētos šobrīd uzzināt aptuveno cilvēku skaitu, kas varētu jau doties uz turieni nedēļas sākuma lai iebūvētos! Lai varam plānot tās lietas tālāk.
Romija
Pavisam noteikti pieskaiti mani, kaut gan es jau laikam neskaitiishos sarakstaa! laughing.gif
Jaacer, ka tas ideaalums saglabaasies arii peec kaartiigiem buuvdarbiem! whistling.gif
Farliner
Nu, to es centīšos pieskatīt, lai daba īpaši necieš no mūsu būvdarbiem. Šobrīd pētu pieejamo info par senajām būvem un to konstrukcijas īpatnībām...
Kedriks
Visiem seno būvju cienītājiem uzreiz varu ieteikt šādu grāmatu

Apals J. Senie mājokļi Latvijā - R., 1996. Tīri ciešams, gan virspusīgs pārskrējiens dažādiem aizvēstures periodu celtniecības "stiliem" laughing.gif Latvijā. Ar A.Liepiņa ilustrācijām. Saprast šo to pat var laughing.gif tongue.gif
Inx
Hm... getlost.gif
par to buuveeshanos. kad iistu juus tur plaanojat braukt un saakt buuveeties. varbuut es vareetu nedaudz paarcelt savu atvaljinaajumu par kaadu nedeeljinju...

Kaa tie buuveetaaji uz turieni brauks u.tt.?
Kas notiksies...?
Kedriks
Tāks..plānojam braukt maximāli ātri! Uz pašu nedēļas sākumu vai pat varbūt iepr. nedēļas svētdienā...nu tas vēl nav tik precīzi zināms. Būvēties..doma ir uzraut vienu garo māju, lai ir jumts lietus gadījumā kur tusēt apakšā. Jo nokrišņi kā zināms nekas patīkams nav... cool.gif Braucēji - - nu...es, farliners, Goldlīders ar kaut ko brēkāja ka ar gribot...Nu nezinu kā mēs to piecietīsim... laughing.gif laughing.gif Pagaidām šķiet viss...daļa kaut ko runāja par braukšanu tipa trešdien vai 4dien...nju nezinu vēl kas un kā, jo pārāk vēl tas laiks tālu.
Lia'angia
Domāju, ka, ja es nebūšu atradusi regulāri sēžamu darbu, arī es varētu atbraukt pāris dienas ātrāk (bet ne nedēļu). Iejutīšos saimnieces lomā, izložņāšu visas malas, izlikšos, ka palīdzu celtniecībā... grin.gif
Kedriks
Ko Tu domā ar "izlikšos" mad.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Ui, nav uz labu, NAV uz labu!! Ar tādu attiexmi!!! sad.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Skaties ko domā!!! rolleyes_a.gif
Lia'angia
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 11:06)
Ko Tu domā ar "izlikšos"  mad.gif  laughing.gif  laughing.gif  laughing.gif

Nu redzi, es esmu pilnīgi un svēti pārliecināta, ka nevēlos stiept baļķus. Bet, teiksim, žagarus mājas apjumšanai gan varētu. smile.gif Vai ,teiksim, lasīt metru garus žagarus sētas atveidei. whistling.gif
Turklāt man liekas, ka lielā putras katla pieskatīšana arī būtu līdzēšana mājas būvē - kā nekā spēks nāk caur iekšām! laughing.gif
Kedriks
Haā! "Zagaru tur i daudz! Tāds pamatīgs kārklu puduris tur vienā galā kas tā vien prasās uz cirvīti! devil.gif Un ne vienu metru vien garu "žagari" tur ir sastopami un atronami!
Lia'angia
CITĀTS(Kedriks @ 12.05.2004 11:30)
Haā! "Zagaru tur i daudz! Tāds pamatīgs kārklu puduris tur vienā galā kas tā vien prasās uz cirvīti! devil.gif Un ne vienu metru vien garu "žagari" tur ir sastopami un atronami!

Nu es ceru, ka tad vairs negadīsies vaļēji abu kāju lūzumi... Virsaiša sieva, kas mūsu dziedniece būs, var arī apskaisties, ka atkal visi zālīšu krājumi vienam otram jāizlieto wink.gif laughing.gif
Kedriks
CERAMSSSS!!! laughing.gif Vienīgais jo vairāk ļaužu būs, jo vieglāk būs to visu uzveidot, jo divatā labi ja pagūsim to garo māju uzsliet, bet ar tiem "nocietinājumiem" tad būs atkal kā būs..jo vairāk braucēju sākumā, jo labāk! Tas pamatā attiecas uz "daugmaliešiem", kas tusēs pamatā pa pamatnometni.
Torquemada
GoldLeaders arii taiosaas braukt aatraak!
Sindra
Kad tad reāli sāksies spēle?
Ja es aizbraucu ceturtdien, es takš vēl paspēšu uzsliet sava kroga aprises?
Kedriks
Tiek plānots piektdienas vakarā sākt oficiāli! Aprises uzliet domāju ka varēs gan smile.gif Jautājums, cik ātri grasies braukti? un kurā dienā - ja 4dienā, tad no rīta pa dienu vai vakarpusē?? Principā, varam jau sarunāt ka tie kas ir ātrāk, kādas detaļas sagādā pirms tam un tad palīdz Tev sasliet to visu k;a vien patīk!
Sindra
w00t.gif w00t.gif AAAAAA!!!!! w00t.gif w00t.gif

Kedrik! Cik mīļi!!! man palīdzēs uzsliet krogu! smile.gif
Super!


Domaajams, ka izbraukt mees vareetu nu ne no pasha riita, bet taa ap kaadiem 12.00 vai 13.00 un tad peecpusdienaa buut klaat. Un noteikti buus nepiecieshama mashiina, kas aizved kolu kalnus un paareejaas "kroga lietas". varbuut sarunaashu braukt ar mashiinu, tad jau kad nonaksim autobusa pieturas vietaa, tad uzzvaniit, vai kaut kaa taa....
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 12.05.2004 12:07)
w00t.gif  w00t.gif AAAAAA!!!!!  w00t.gif  w00t.gif

Kedrik! Cik mīļi!!! man palīdzēs uzsliet krogu! smile.gif
Super!


Domaajams, ka izbraukt mees vareetu nu ne no pasha riita, bet taa ap kaadiem 12.00 vai 13.00 un tad peecpusdienaa buut klaat. Un noteikti buus nepiecieshama mashiina, kas aizved kolu kalnus un paareejaas "kroga lietas". varbuut sarunaashu braukt ar mashiinu, tad jau kad nonaksim autobusa pieturas vietaa, tad uzzvaniit, vai kaut kaa taa....

Nu bet kā Tu domājies, mēs te orki kaut kādi?! Vienīgais ar to kolu tā uzmanīgi......pēc krāsas tā ir līdzīga purva rāvai! laughing.gif Ko padomās krogus neizglītotie apmeklētāji? wink.gif

Nu ja paveiksies, tiksim pie motorzāģa, kas krietni paātrinās dažādu "lego tipa" detaļu izgatavošanu! smile.gif))))
Sindra
Nu man vajag seetinju un leti kaut kaadu nebuut.

A kolai kraasa kaa viinam. Vai ta viins tai laikaa nebij?
Nu vienalga tumshais alus ar taapat izskataas.

Un neizgliitotos kroga apmekleetaajus, mees aatri izgliitosim smile.gif
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 12.05.2004 12:22)
Nu man vajag seetinju un leti kaut kaadu nebuut.

A kolai kraasa kaa viinam. Vai ta viins tai laikaa nebij?
Nu vienalga tumshais alus ar taapat izskataas.

Un neizgliitotos kroga apmekleetaajus, mees aatri izgliitosim smile.gif

Nu par vīniem vēsture klusē...medalu, MEDALU vajaga!!!

Droši vien tiksi pie pāris soliem kur sasēdināt apmeklētājus un leti ar domāju ka nebūs sarežīgiti noorganizēt..whistling.gif

Nu par vīniem vēsture klusē...medalu, MEDALU vajaga!!! rolleyes_a.gif whistling.gif laughing.gif
Sindra
Nu Pērkoņs vēlamo šķirnes nosaukumu var iesniegt. Tad jau pagādāsim. smile.gif
Gvarvins
CITĀTS
Nu par vīniem vēsture klusē...medalu, MEDALU vajaga!!!


nuu laps medalus vareetu buut visai biistami, jo tad mani no kroga aaraa nedabuusiet nepakam wink.gif
Sindra
Kur, kur var nopirkt labu medalu, kurš garšo virsaitim? w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Kedriks
Droši vien vairumtirdzniecības bāzēs jāinteresējas rolleyes_a.gif whistling.gif

Bet vislabāk ir brūvēt uz vietas spēlē! w00t.gif Hmph....laughing.gif
Roviela
Sākam receptes ievietot? Man ir! grin.gif
Tikai, Amidala, Tev būs 3 dienas pirms pasākuma jāsāk brūvēt wink.gif
Sindra
Doma par vairumtirdzniecības bāzi man patika.
Pasaki kādu šķirni vajag.

nevajag man te likt kaut ko brūvēt.
Es ir drankjiiga pavaare.
Domaajams, ka arii no bruuveeshanas nekas labs nesanaaks.
Lia'angia
Amidala, a tev kāds liels katls ira? Pirms pāris mēnešiem pavīdēja doma par liela katla pirkšanu, lai būtu, kur ēdamo vārīt visai nometnei... Vai tāds jau ir iegādāts, vai vēl nē? Ja nē, cik tāds varētu maksāt un kur tādu dabūt?
*želi skatās Farliner un Kedrika virzienā*
Romija
Nu man ir viens tāds paliels uz ugunskura vārāms katls, tikai jāpaskatās mājās, cik tieši liels viņš ir!
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 12.05.2004 14:21)
Doma par vairumtirdzniecības bāzi man patika.
Pasaki kādu šķirni vajag.

nevajag man te likt kaut ko brūvēt.
Es ir drankjiiga pavaare.
Domaajams, ka arii no bruuveeshanas nekas labs nesanaaks.

Nu šķirnes jau gan paši domājiet! Droši vien šai gadījumā visu izsķīrs ne jau šķirne, bet cena...whistling.gif
Sindra
Katls man ir tas pats kursh pagaajushajaa gadaa bija vikingu nometnee. Gana liels, bet ne tik liels, lai visus brauceejus vareetu pabarot. Un godiigi sakot, es shogad nopriecaajos, ka man vinjsh nebuus jaastiepj. Aiznjem diezgan daudz vietas.... Kur nopirkt var? Nav ne jausmas. bet diez vai iipashi lielaaku par to maneejo ir veerts pirkt, jo tas pats jau ilgi vaariijaas.


Kedrik!
Man kaa alus nelietotājam alus šķirnes ir ļoti tumša bilde. Varēji jau padalīties ar kādu šķirnes nosaukumu, kurš Tev liekas smeķigāks. Tāpat arī Gvarvins varēja padalīties ar savām zināšanām.
Kedriks
Ja godīgi, es precīzu nosaukumu pagaidā,m neatminos... huh.gif Nu mūsējie vietējie viens no lielajiem to ražo un ir pieejami arī dažādi ievestie, tipa haholu utt., bet tie nav garšīgi.
Aiva
Vispārīgi arī mani varēsiet kā uz celtnieku izmantot. Domājas ka man tomer pieskirs to nedēļu brīvu, tāpēc jau es te darbā raujos ar kaudzi papildpienakumu tagad, ka miega laga vairs naktis nava...
Gvarvins
patiesiibaa lai medalus buutu laps, to tieshaam ir maajaas jaabruuvee, jo tie kas veikalos nopeerkami, diemzheel parasti nav sevishkji diezko ljoti sad.gif
Sindra
Labi, labi!
Medalu parasti Lia'angia dzer, bet nu ja nav medalus, ta nav..

Savannā taču jūs kaut kādu brūnu suslu pļumpējat (un kola tā nav smile.gif) varbūt no parastajām suslām, kuras zem alus nosaukuma eksistē.

Manam tēvam piemēram vislabāk garšo Užavas alus.
Kāds jums?
Kedriks
Es tagad neesu redzējis bodēs normālu medalu, būs jāpaskatās kas i pieejams!

Jap! Užavietis ir viens no labākajiem. Nu un vēl Viru tumšais ar ir varen smeķīgs...tikai tad jābrauc kvestā uz Ungauņu zemi... laughing.gif

Lia'angia!!! Atsaucies! Kā tur tas nosaukums bija???

Un jā...man ir arī katls. Alumīnija, viegls. Tā ka vismaz pirmie braucēji lai neuztraucas. Būs kur saliet ūdeni tējai rolleyes_a.gif
Lia'angia
Užavas ir labais, to, man liekas, varēja ne ta nu Maximās, ne ta nu kaut kādos bendzīntankos iepirkt. par to vīru alu gan nezinu.
Medalus Lāčplēsim ir labs, vēl labs ir kirevu Medovuha.
Nu kas tad vēl? Cēsu ali parasti ir labi.
par katlu - nez, nez, ja tur ir lielas tautas masas, vajadzēs tādu riktīgu "katlovišķe". vai arī jāēd uz maiņām.
Kedriks
CITĀTS(Lia'angia @ 12.05.2004 14:54)
Užavas ir labais, to, man liekas, varēja ne ta nu Maximās, ne ta nu kaut kādos bendzīntankos iepirkt. par to vīru alu gan nezinu.
Medalus Lāčplēsim ir labs, vēl labs ir kirevu Medovuha.
Nu kas tad vēl? Cēsu ali parasti ir labi.
par katlu - nez, nez, ja tur ir lielas tautas masas, vajadzēs tādu riktīgu "katlovišķe". vai arī jāēd uz maiņām.

Kļudaaa!! Krivičiski tas skan "Kotļišče" !! grin.gif laughing.gif

Nu n kur Tērvetnieks pazudis? Tas ar i laps, tikai Rīgā to īpaši daudz nelietā...sad.gif

Nu ideja kāda - visi kas var, stpiepj pa katlam!!! w00t.gif Un tie kas nevar, tie palīdz ttiem kas var!!! laughing.gif

A varbūt nesponsorēsim krivičus bet mūsu pašu bāleliņus šmigas brūvētājus???
Gvarvins
Taatad par alus shkjirneem:

Uzhavas viennoziimiigi ir kaut kas ekskluziivs un tieshaam veertiiga un laba lieta.

No mineetajiem es Cesu lieku blakus Aldarim, proti tajaa kategorijaa uz kuru skatos ar niknu un riebuma pilnu skatienu, bet teervetes man savukaart kaut kaa nepaaraak tiikams.

otrajaa vietaa aiz uzzhavas manupraat viennoziimiigi jaaliek Bauskas (gan tumshais gan gaishais), jo tas alus vismaz pagaidaam veel tieshaam daudzmaz arii ir alus.

veel atziistami varianti ir laachpleesis un ja nu galiigi slikti tad piebalgas.

G
Urdrunir
Vai liksieties mierā, brālīši-alkoholiķi!? Alu sagribējušies! Sadzersies, sāks slīkt upē vai kādam ar koka pagali ļoti sāpīgi iesitīs, pievems poligonu un ko vēl ne! Labāk nekārdināt ļaudis un alu nenest vispār. Tā būs drošāk!
Sindra
A kas es vainiiga ja vinji meeru nezin?

ūdeni dzer takš neviens nenāks ... sad.gif
Gvarvins
nja...

vareetu buut interesanti: krogaa ierodas barinjsh akreivju un pasuuta katrs pa kausam uudens wink.gif tur buutu gruuti notureeties nereecot pilnaa balsii.
Lia'angia
Nu cik es esmu dzirdējusi, šeit strādā virtuālisms - t.b. "kauss" ir maziņā plastmasas glāzīte... Izdzerot 3-5 šādas glāzītes, reāli sevišķi pa galvu nesados nav tak šņabis), bet jātēlo būs galīgi pillā cilvis. I pašam jautri, i citam prieks (tikai nedrīkst par to aizmirst, ja nu pēkšņi siri nāk - uzreiz skaidrā neviens nepaliek...) tongue.gif
Droši vien galveno padzērienu daļu sastādīs visādi bezalko dzērieni, kas izliksies par alko. Drošībai. smile.gif
Urdrunir
Par drošību arī ir runa!

Dažādi ļaudis var turēt dažādu daudzumu. Es taču nezinu vai kāds pa īstam nepaliek dulls pēc malka alus. Un vēl paredzams, ka spēles vietā būs arī cilvēki, kas tēlos personāžus, kam ir vairāk gadu nekā viņiem ir dzīvē. Ko tad viņiem teiks, ka viņi nevar dabūt "alu"?

Lai nebūtu strīdu par to, ko kurš var, un lai kāds teltī vēl individuāli nenodzertu jēgu, man liekas, ka prātīgāk būtu, ja alkoholu nelietotu vispār.

Kāpēc cilvēki var virtuāli pasūtīt mazu plastmasas glāzīti ar 50 gramiem alus, bet nevar tik pat virtuāli pasūtīt kausu ūdens aka "alus"? Un rēkt par šo galīgi nav vajadzības. Labāk parēciet par to koka pagali, kas jums rokā!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.