Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kura triloģijas daļa?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Viduszeme: Filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Ashly
Es jau zinu, ka, ja ir triloģija, tad neko neatdala, jo viena filma papildina otru, bet tomēr :Kura no filmām tev vislabāk patika? Tās pavēsieni, notikumi, iznākums? wink.gif
Hareki
1. daļa - tā no visām bija vismierīgākā - no tiem neskaitāmajiem bezgala ilgajiem kaujas skatiem abās pārējās man brīžm galv sāka dunēt/ Bet es jau neko, man visas daļas ļoti patika, bet ja reiz šāds jautājums...
giraffe
Man taa gruuti pateikt, jo uztveru visu trilogjiju kaa vienu veselu... unsure.gif Visspilgtaak atminjaa palikusi 1. filma, jo to esmu redzeejusi visvairaak reizhu, arii 3. filma, ko noskatiijos nesen... Bet, ja jaaizveelas, tad 3. filma, jo taa man likaas visveerieniigaakaa un taada... iespaidiigaakaa. wink.gif
Ashly
Nu ja! Tā es arī teicu, ka triloģija ir jāuztver kā viens vesels, bet šoreiz es prasu šīs filmas atdalīt, lai kā negribētos. smile.gif
Elie
Man 3.... taa bija visgaraakaa un visinteresantaakaa, manupraat..
Overlord
ROTK, tomēr es nemūžam neaizmirīšu tās sajūtas kad noskatījos FOTR. Naktī gulēt nevarēju grin.gif
Eridāna
Laikam jau trešā......tāpēc, ka ļoti daudz emociju....sen tā nebiju filmas dēļ pārdzīvojusi.....pirmā arī bija baigi laba......otrā tā mazāk....pārāk daudz kaujas ainu.......
beruthiel
FotR... tāpēc, ka līdz tam brīdim nekas tāds burvīgs kino nebija redzēts (kas atiecas uz fantasy)
Andza
Mjaa, man arii viennoziimiigi FOTR. Pirmajaa mirklii veel, kad no saakuma ieraudziiju prologu saakumu ar Sauronu un elfiem, likaas "Hm." Un naakamajaa mirklii grandiozais kauju skats, kursh pilniigi mani izsita no sliedeem. Un peec tam mieriigaa Hobitona ar Gendalfu simpaatiskaaku nekaa graamataa. Aragorns patiikami paarsteidza arii Boromirs un Sams. Buutiibaa bija briinums redzeet filmu, kuraa neizjutu nevienu iipashu aplaushanos. Paareejaas divaas filmaas jau emocijas bija mieriigaakas, jo tomeer galvenie teeli jau bija redzeeti un vairaak uztrauca jautaajums, vai buus tik pat labas, kaa FOTR.

Pirmaas emocijas ir un paliek visspeeciigaakaas. (lai gan otrajaa vietaa es liktu peedeejo filmu)
Nimloth
Mjā, grūti šādi sašķelt filmu, kurai būtu, tāpat kā grāmatai, jābūt vienam veselam...Bet laikam jau FotR - tas bija kaut kas pilnīgi jauns un neredzēts, vnk tiku apburta smile.gif
Caristo
Patiesiiba gruuti bija izveeleeties starp FOTR vai ROTK, jo katrai bija savas lietas, kas atstaaja uz mani iespaidu. FOTR bija forssi, ka taa bija pirmaa dalla un vinna bija tiessam unikaala no jebkuras citas filmas (taapeec ar izveleejos), bet tressa atkal bija jau saprotamaax uz ko lolot ceriibas, bet toties vinna bija uznnemta vairak ar specefektiem un taapeec es uzreiz ne tik lloti iekkeros vinna kaa pirmajaa thumbsup.gif
Ashly
Njā...liela atsaucība TTT naf, bet man arī vismazāk patika TTT, labāk man patika ROTK....arī FOTR, bet tomēr izvēlējos ROTK happy.gif
Kedriks
Man liekas ka es jau kaut kur breecu, ka ir muljkiigi izrautr vienu dalju un dikti cildinaat.... nu vienkaarshi taa nevar izriikoties ar cieniijamaa un augsti godaajamaa JRRT dailjradi!
Ashly
Nju es jau kuro reizi saku, ka naf jāizrauj...vienkārši kuras filmas pavērsieni notikumi tev patika vislabāk....es jau tur skaidrojos utt. es pati saprotu, ka nevar tā izraut, ja vēl tā ir triloģija un vienota, bet nu es prasu izvēlēties....ja negribi, tad neizvēlies wink.gif
Andza
Nee, jeega tomeer ir noveerteet atsevishkji filmas trilogjijaas. Kaa nekaa tas tachu ir rets gadiijums, kad kaads filmas turpinaajumi buutu tik pat labaa liimenii. Tiesa, gan, ka LOTR gadiijumaa tas nav iisti korekti veerteejams, jo visas triis filmas tika filmeetas uz reiz, tikai detalju apstraade notika veelaak pakaapeniski.
Nihil
Es par Gredzena Brālību. Tajā nebija tik daudz tādu... nu... garlaicīgu vietu, kā TTT, bet ROTK savu kārt bija pāesātināta ar kaujas skatiem.
Zuz
Es it kā pat pirmo nobalsoju, bet baig irlgi svārstījos spart Fellowship un Return. Vienkārši man pirmā daļa leikas vismīļākā. Hobitiņi tur vēl tik mazi, mīļi un nesamaitāti. Un Frodo jau vsipār. Tādz sweetiys. Protams, arī Pipina un Merija izgājieni man baigi patika. He he... kā viņi daga Gendalva raķetes. laughing.gif Nu tas tieši padara to filmu tādu mīļaku un tuvāku sirdij. Visi tur tādi mīļuki! happy.gif Otrā filam man patika vsimazāk. Nu nezinu, ka pie tā avinīgs, bet tā nu ir sanācis. Un treša.... nu tas jau vienārši bija. Njā. varbūt arī tas, ka tā ir vsipār pēdēja un atrisinājumi un tā tālāk, bet tā bija veinkārši wow. Patiešām wow. Un visa šitā raudzāšana, kad Sems tika pie sievas un tā. Vienkārši tas viss kopā. Vēl jau man baigi patika tie beigu titri ar zīmētajiem visiem. rolleyes_a.gif
She_Elf
iisteniibaa man pie sirds gaaja wisas daljas, but tak 3 tomeer laikam
Indy
Visas daļas bija vienlīdz labas, bet 1.filma tomēr bija visiespaidīgākā...
jamelia
Man vislabāk patika 3.daļa, tā man likās visiespaidīgākā un spraigākā pēc sižeta.
Lia'angia
Man vislabāk tomēr pirmā daļa patika, jo tā bija mierīgāka, skaistāka, filozofiskāka par abām pārējām, turklāt tai pieminta pirmatklājuma brīnums. Nākamajās daļās jau mēs zinājām, kādi būs varoņi, bet pirmajā viss bija tik jauns un neparasts... Un skaists.
Kedriks
Ui...smagi...pirmajai tieshaam bija tas jaunaatklaajuma valdzinaajums...oooo...ta re kaadus vinjus uztaisiijushi........savukaart peec actiona protams ka treshaa ir visefektiigaakaa....es pa tresho tomeer nobalsoju... getlost.gif
Martins
Es arii par pirmo. Vienaa vaardaa - Galadriela.
Psychotic Thoughts
man jau laikam tomeer pirmaa... jo tur Frodo redz visvairaak... wub.gif
_BijušaisPareģis
Pēdējā ir vis reālākā!
SUPER! grin.gif
mazā peciņa
Trešā daļa, jo tā bija noslēdzošā, un arī tajā tika visvairāk emocijas ieliktas uttt..
eliza
es nobalsoju par ROTK bet ja godiigi es iisti neatceros abas iepriekseejaas 2 taa kaut ik bet 1 vispaar nemaz.
Paip`
nu man jau patiikaas visas filmas, bet ja taa tad pati peedeejaa ROTK... grin.gif
Inferno
Vispaar domaaju ka treshaa ir vislabaakaa, jo beidzot viss noskaidrojas un nav vairs jaamin kursh kuru un kauju skati vispaar konfekte. Bet ja godiigi 1-2 dalja Goblina tuulkojumaa!!!
morgion
man vislabaak patika 3 dalla, bet paareejaas 2 arii lloti forssas smile.gif
Matrikss
Man vislabāk 2. Dendroīdi bija forši.
Aragorns
Man vislabāk patika Two towers jo manuprāt tajā varēja vislabāk saprast visu filmas varoņu Ipašības
***Dancing_Queen***
man patika visas nevareeju izveeleeties. baigi gruuti.
mausns
Miljaa sirds!!!!
Visas filmas jaaskataas kopskataa. Tikai taa veidojas kopaina. Nevar izdaliit kaadu dalju atseviski...
lady_valea
Vislabākā bija 3. daļa. Tik tās beigas traki izstieptas. Tomēr lai īsti izprastu sižetu jāredz visas 3 daļas.
Elentari
Manuprāt, grāmatas dalīšana trijās daļās ir grēcīgāka nekā filmu dalīšana. Lai arī tās tika uzņemtas vienlaikus, iznākšanas datumi ir atšķirīgi, tāpēc atmiņā katra daļa iespiedusies savādāk, atstājusi citus iespaidus. Un visspilgtāko iespaidu uz mani atstāja Boromira nāve un abu hobitu tikšanās ar Treebeard'u, tāpēc grūti izšķirties, kura daļa - FotR vai TTT - ir favorīte.
Otrajā daļā Pītera Džeksona visvairāk manāmais jaunrades pirksts pilnībā tiek atsvērts ar lieliskajām epizodēm ar entu līdzdalību, un šīs būtnes arī vainojamas tajā, ka TTT man tomēr varētu patikt vislabāk.
lirella
Man svarīga kopaina. Ja reiz tas ir saistīts stāsts un tādēļ nav sadalāms. Kā grāmatas tā filmas lasīju/skatījos vienu pēc otras, lai sajustu to kā vienu darbu, vienkārši apjoma dēļ ievietotu vairākās grāmatās/diskos.
Erasmus
eh, es newareeju izshkirties starp tresho un pirmo, beigaas tomeer nobalsoju par tresho, jo taa bij wisgrandiozaakaa un arii wisu nosleedza, bet pirmajaa wislabaak patika saakums, par hobitiem, beegshana un paareejais
Logan
Nu lasījusi trešo neesmu, bet "Return of the King" bija labākā filma. grin.gif

P.S. Vai tiešām LOTR grāmatas un filmas jāsauc par triloģiju, izlasiet ievadu grāmatai "Gredzenu pavēlnieks. Gredzenu brālība." - tā nav triloģija!!!!!!!
Canadian
Man vislabāk patika trešā filma, jo tajā bija
Iespaidīgi specefekti - Cīņa pie Ministarītas, pie Mordoras vairākās epizodes kā arī pašās beigas, kad Frodo iemeta gredzenu...
Sižets - Baigi patika šīs filmas sižets. Tolkīns tiešām bia centies rakstīt...
Varbūt arī tāpēc, ka tā bija pēdēja daļa un vienmēr beigu cīņas ir interesantas...
Nulukkizdin
denija666 - Tolkīns sākotnēji to patiesi nebija domājis veidot kā trilo;giju, tomēr vairāku apstākļu dēļ tā galu galā iznāca par triloģiju !!! Tādēļ mēs varam mierīgi to tā dēvēt, un nekā nepareiza tur nebūs !
Nimue
denija666: Filmas pilnīgi noteikti IR jāsauc par triloģiju - jo to autors ir Pīters Džeksons (nevis Tolkīns), un filmu autors to ir veidojis kā triloģiju. Par to, vai grāmatas tā dēvēt vēl var strīdēties, bet šī sadaļa attiecas tikai uz filmām wink.gif
DEaDnokS*
man nezkaadeelj 2 dalja
Tots
Lainukā ja man jautā par vienu atsevišķu filmu tad Returns labāks par visām bet ņemot vērā to ka grāmata ir kā trio tad man patīk viss Pītera Džeksona brīnišķigais darbs. grin.gif thumbsup.gif crying.gif w00t.gif ak......
anti blinke
nezinu vai taa bija pati labaakaa filma no trim,bet man visdziljaak atminjaa palikusi ir the fellowship of the ring,two towers,ja godiigi galiigi izskreejusi no galvas tapee jaapaarlasa graamata laughing.gif
aicha
Man laikam vislabāk patī RotK-laimīgās beigas. grin.gif Taču piekrītu, ka visa triloģija ir fantastiska.
Laupītājmeitēns Ronja
3. jo viss gala rezultatā atrisinās, taču arī 1. nabija slikta. Skaidri zinui tikai to , ka man galīgi nepatika 2.
Canadian
Kā jau lielākai daļai forumiešu man arī vislabāk patika Return Of The King
1. jau specefkti...tiešām bija ĻOTI daudz un labu specefektu...
2. tā taču ir triloģijas pēdējā daļa un vienmēr beigās ir tās izšķirošākās un spraigākās cīņas...
3. man nekad nebija garalicīgi...gandrīz visulaiku notika darbība...
Nata
tresho dalju nemaz neesmu lasiijusi, bet filma patika taa kas veidota peec tresaas graamatas!
zuzee
taa kaa es tikai tresho esmu redzeejusi...tad man labaax treshaa grin.gif , bet vissmukaak bija tie cininju skati grin.gif
neesmu redzeejusi paareejas un neveelos.... tongue.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.