Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: +Drako pievienosies Voldemortam?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
i`m_GriM&EviL
Manuprāt viņš nepievienosies, bet Harijam viņš nepalīdzēs. Man liekas, ka Drako nepaliks tik ļauns. Es ceru, ka viņš nepaliks.... blush.gif
Zuz
Es par to, ko vairums. Tā jau arī varētu būt. Tapē, ka viņš it kā neizrāda nekāda slielā stieksmes pēc Voldija. Nu bet varbūt notiks kaut kas tāds, ka viņš pievienosies. Nevar jau arī zināt kā viņš uztver to, ka tēvu kā nāvēzi iebāza Azkabanā. Nu te var daudz un dikti filozofēt. Bet es tomēr uzksatu, ka nepievienosies ne vienam no viņiem.
Siri
Nepievienosies,bet Harijam arī nepalīdzēs,jo viņam vienkārši dūša saskries papēžos....
Eridāna
Pēdējais variants! Kaut gan, ja jau viņam visu laiku ir rādīts tieši pretējs piemērs iespējams, ka pievienosies! Tas ir atkarīgs no tā, kas notiks ar viņa tēvu...
Overlord
Vienalga es uzskatu ka Drako būs Voldemorta pusē, tajā ir visi viņa domubiedri pat neskatoties uz to ka Voldemorts esot tik ļauns un nežēlīgs
Eridāna
Ja kaut kas notiktu ar viņa senci, viņš droši vien nobītos atklāti nostāties Volda pusē! Viņš ienīst labo pusi, bet diez vai tas pamudinātu viņu pievienoties Voldim! Ja nu vienīgi tēvam par prieku...
Goldberry
Es teiktu ka nepievienosies, ne taapeec ka vinjsh peekshnji buutu atradis savaa sirdii patiesu tieksmi kljuut par varoni bet gan taa vienkaarshaa iemesla deelj, ka ap to laiku, kad Malfojs beigs skolu nebuus Voldemorta kuram pievienoties wink.gif

Ja nu tieshaam vinjsh pats vareetu izveeleeties (par koes stipri shaubos skatoties uz to kaadas ir vinja un Malfoja vecaakaa attieciibas) es teiktu ka vinjshnepievienotos, vinjam ir paaraak liela tieksme buut noteiceejam grin.gif bet Poters un ceela riiciiba vinjam diezvai draud wink.gif
keita
nepievienosie, bet harija drauggelis arii neklluus, jo manupraat vinnam nebuus iespeejas, jo kaa vinnss beigs skolu voldis buus sakauts.
Salazars Slīdenis
Drako būs gudrāks par savu tēvu un man liekas, ka nepievienosies, bet nepalīdzēs Harijam viņu uzvarēt.
~eviic~
nu man liekas ka vina tevs ir Voldemorta puse un tapec vins liks pariet Voldemorta
puse ari Drako(bet kurs gan prasij manu viedokli) unsure.gif
Paip`
Man liekas, ka vinjsh pievienosies, jo vinjaaa ir taads mazinjsh ljaunuminjsh... grin.gif
earnella
Vispirms zem tēva spiediena pievienosies, bet tad redzēs ka nevar pie Voldija kļūt par kaut kādu vadoni, tad Voldijs viņam kaut ko nodarīs, tēvu piebeigs un Drako pāries pie labajiem.
Indy
Nepievienosies, jo kad vinsh pabeigs skolu, taada Voldemorta nebuus...un protams Harijam vinsh nepaliidzees, tas buutu peedeeejais ko vinsh dariitu...
Psychotic Thoughts
Vinjch pievienosies, jo pievienojaas arii vinja teevs, varbuut arii kaada cita iemesla deelj, bet uz labo pusi vinjch noteikti nepaaries...
mazā peciņa
viņš nepievienosies bet arī nepalīdzēs harijam, jo voldiju iznīcinās wink.gif
Aziz
Man šķiet,ka Drako,kā jau godkārīgs tipiņš,paliks malā,līdz redzēs,kura puse ir stiprāka. Ja viņš jau no paša sākuma nebūtu attēlots kā īstens nelietis,vēl varētu cerēt,ka viņš labosies un pievienosies Baltajiem ,bet tikpat iespējams, ka viņš sekos tēvam,jo viņš dievina savu tēvu un tēvs viņa labā ir darījis tik daudz,un viņš FO beigās zvārēja atriebt tēvu huh.gif getlost.gif .Arī UB tad, kad viņa tēvs un nāvēži demolēja nometni,viņš palika malā...
Engwaantowen
Es domāju, ka nepievienosies, jo ganjau ka līdz skolas beigām Harijs būs piežmiedzis Voldiju
NovemberNövelet
Pilniigi iespeejams, ka pievienosies. Njemot veeraa to, cik reizes Drako piemin "Mans teevs teica..Mans teevs dariija", tas nebuutu nekas neiespeejams.
Ika
Domāju gan, ka pievienosies, tik ļoti viņš ir savas ģimenes dēls! Protams, ja vien uz to brīdi, kad beidzot būs pieaudzis līdz pievienošanās vecumam, tāds Voldemorts vispār vairs būs. Bet, ja padomāt vēl tālāk, ar Voldemorta piebeigšanu jau tumšie spēki nepazudīs, tad jau sanāk tāds zelta laikmets, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.
Aziz
Man šķiet,ka viņam nav cita ceļa-ar Poteru un Dumidoru pīties liegs viņa lepnums. Tikai tad,ja nobīsies no kāda darbiņa kā Siriusa brālis.
Digital
Man liekas,ka nepievienosies,bet nepalīdzēs arī Harijam.Nezinu,bet nedomāju,ka Drako būs tik stulbs,lai ietu tēva pēdās.Bet kas TO lai zin rolleyes_a.gif ?
Luna
Dāāā, bet varbūt viņam apriebsies tēvs, un viņš tam ieriebs nekļūstot par nāvēdi... Cik var? Kā nekā, viņa papucītis sēž ķurķī, un Drako jau nu tur nokļūt negribētu. whistling.gif
crazy200
Domāju ka viņš pievienosies jo pievienojās arī viņa tēvs. Viņš ir ļoti līdzīgs tēvam tāpēc arī pievienosies. Nobalsoju par to ka viņš pievienosies, jo viņa tēvs pievienojās.
alise brīnumzemē
man liekas, ka vinjsh vareetu gan pievienoties, gan nepievienoties.... vinjsh vareetu meegjinaat par kaut ko atriebties Harijam, Dumidoram un paareejiem, bet tikpat labi vinjam vareetu duusha saskriet papeezhos... tongue.gif kaut gan ja labi padomaa, ja vinjam tik vienkaarshi saskrien duusha, tad vareetu buut, ka vinjsh baigi nobiisies arii no Volda un vinjam pakjlausies. vinjsh jau vienmeer ir juusmojis par Sliidenjiem un vissaadiem tumshajiem speekiem
likelygirl
Nobalsoju par pēdējo variantu, jo teorētiski pēdējā grāmatā Harijs varētu Voldemortu sakaut, tātad viņam Drako vairs nevarēs pievienoties; bet uz Hariju Drako ir dusmas un naids, tāpēc arī Harijam viņš drošvien nepievienosies.
Luna
CITĀTS(Aziz @ 15.03.2004 20:23)
Man šķiet,ka Drako,kā jau godkārīgs tipiņš,paliks malā,līdz redzēs,kura puse ir stiprāka. Ja viņš jau no paša sākuma nebūtu attēlots kā īstens nelietis,vēl varētu cerēt,ka viņš labosies un pievienosies Baltajiem ,bet tikpat iespējams, ka viņš sekos tēvam,jo viņš dievina savu tēvu un tēvs viņa labā ir darījis tik daudz,un viņš FO beigās zvārēja atriebt tēvu huh.gif  getlost.gif .Arī UB tad, kad viņa tēvs un nāvēži demolēja nometni,viņš palika malā...

Hm... atriebt tēvu? Tev ir taisnība! Nu būs lieli sū...! crying.gif
angelin
Kaut gan tagad viņs liekas gļēvs, bet kas to zin. wink.gif Tēvs ir nāvedis viss jau var notikt. Man liekas vinš varētu tā kā Strups. Strups bija nāvedis un pēc kāda laika vairs nebija.
Idril
Man liekas ka viņš varētu nepievienoties bet viņš arī nepalīdzētu Harijam bet ja tēvs liktu pēc skolas beigšanas iespējams ka viņš pievienotos!
..::Kael::..
es domaaju, ka vinsh pievienosies, jo vinja teevs ir tieshi tur pat, ja vien Voldijs jau pa to laiku nebuus iznicinaats... cool.gif
Vīslis
Vinjsh nepievienosies un nepaliidzees Harijam, jo Voldijs nenodziivos tik ilgi lai Drako beigtu skolu!
***Dancing_Queen***
nobalsoju par peedeejo, ja vinjash nepievienosies, tad arii Harijam nepaliidzees, vinjash ir paaraak ljans, lai mainiitos, taa kaa peedeejais ir visticamaakais, vai arii pievienosies.. bet skola beidzaas 7. gada, taatad liidz ar 7. graamatu, taa kaa es personiigi shaubos par Harija naawi, tad taads Voldemorts tiks nogalinaats, un Drako vinjam nemaz nevarees piewinoties... jaa, tiiri sakariigi...
Ljipa_v
Es nobalsoju par peedeejo variantu. Kapeec? Nu tapeec, ka Drako Harijam nepievienosies un arii ljauno pusee nepaaries. Man skjiet, ka Drako nebuutu nemaz tik ljauns, ja vien vinja gjimene. Man skjiet, ka agraak vinjsh Hariju vienkaarshi kjircinaaja un centaas pazemot, jo vinjam skauda, ka pa visu skolu iet Harijs to un Harijs shito, bet Drako neko. Nu jaa un tagad gan vinjam vareetu buut baigais naids uz Hariju, jo pateicoties Harijam vinja teevs ir nokljuvis cietumaa.
kapeiks
Man arī liekas, ka viņš nepievienosies un Harijam nepalīdzēs. Viņš tikai palīdzēs Voldijam caur tēva sakariem... Bet viņš nepievienosies VOldijam, ja vien Voldijs nepiesipiedīs.
Gerts
Viņš pievienosie, jo viņš arī cerēja, ka noslēpuma kambara mantinieks ir viņš!!!
Trusite
es domaaju, ka vinsh pievienosies, lai atriebtos par to, ka saguustiija vinja teevu wink.gif es domaaju, ka malfoji ir vienaa katlaa metami wink.gif
DEaDnokS*
es domaaju ka Drako pievienosies Voldim jo vins grib buut pret Hariju, jo pat tagad (skolas laikaa ) vini ir ienaidnieki
Daimorte
Man jau gribas ticeet ka vinu paarvertiis par kautko kas bija lidziigs vinam 7 graamataa iebaaziis bagaazas nodalijumaa un vinu vairaaak neatradiis bet man skiet ka vins ir liidziigs vienam no bleku gimenes Siriusa bralim (neatceros kaa vinu sauca) kurs iestaajaas ar entuziasmu vinam palika bail gribeeja iet prom vin novaaca finita la komedia
Grēkmeistars
Malfojs ir sava tēva kopija. wink.gif .. Vai nu Malfojs aizies uz Voldija pusi vai arī pats kļūs par ļauno burvi ar saviem nāvēžiem... grin.gif
gwinerva
Ābols no ābeles tālu nekrīt.Drāko sekos savam tēvam. wink.gif
Un ja arī viņš nepievienosies tad Harijam viņš vienalga nepalīdzēs.
emily
drako naw tik stulbs, lai piewienotos harijam.. kaa nekaa winjsh drako nepatiik..
un arii woldemortam diez wai drako piewienosies, jo uzskata sewi par warenu burwi, un wareni burwji nepiewienojas newienam klaat.. laughing.gif
taadeelj domaaju, ka drako nepiewienosies newienam, bet harijam nepaliidzees.. happy.gif
Veronika
Nu man šķiet,ka viņš pievienosies Voldijam,kaut vai tāpēc,ka viņa tēvs ir pievienojies,nu vai Voldijs viņu piespiedīs... grin.gif
Seila
Man gan nezin kāpēc gribas ticēt, ka Drako sadraudzēsies ar Hariu un palīdzēs cīņā, bet tas viņam pilnīgi netraucēs izlikties, ka ir pārgājis Voldemorta pusē whistling.gif
Ledene
Manas domas vienmēr ir bijušas šādas - Drako, par spīti savai dzimtai, tomēr beigās pievienosies Harijam vai arī palīdzēs viņam izšķirošajā cīņā. Galu galā HP vienmēr ir bijuši negaidīti pavērsieni, un pretpoli, kā zināms, pievelkas..
shary
es domāju ka nepievienosies, bet arī Harijam nepaliidzēs....es nezinu..man liekas ka viņš nemaz tik ļauns nav..lai ka'du vienkārši nogalinātu
Wunderkind
Jaa...jaa nepievienosies, tomeer harijam nepaliidzees
Nezinu, kaapeec nepievienosies, varbuut Voldija armija beigu beigaas tomeer sabruks (gaisha ceriiba smile.gif ), bet nepaliidzees taapeec, ka vinji tomeer ir ienaidnieki, kas nemaz tik viegli nevareetu salabt! rolleyes_a.gif
.: ARTANIS :.
Iespējams, ka tomēr nepievienosies, jo ir arī pārāk bailīgs (kas bieži lasāms grāmatās...). Taču Harijam jau nu gan nepalīdzēs (bet varbūt tomēr... huh.gif ).
Eiše
Drako nepievienosies Voldemortam. Vins sacelsies pret savu teevu, un beigaas Drako buus nopietna loma izskirosaja kaujaa... Tas buutu skaisti... blush.gif wub.gif
monster
Es domaaju ka pievienosies jo ir llauns!

Man liekas ka Voldemorts ir Drako elks! Man liekas ka Drako sapnis vareetu buut nogalinaat Hariju Poteru Voldemortam par labu! Un tad Drako buutu Voldemorta labaa roka! Manupraat tas vareetu patikt arii Luucijam Malfojam!
Demon
domaaju,ka pievienosies... vismaz labo pusee toch nenostaasies. varbuut arii, ka ssakumaa piebiedrosies Voldijam, bet veelaak, lai buutu "nevainiigs" pievienosies Dumidora armijai... huh.gif
Demagogs
domāju, ka pievienosies. viņš tomēr ir līdzīgs tēvam, lai arī nedaudz... lielāks ņuņņa. biggrin.gif 1. variants. un harijam jau nu viņš noteikti nepalīdzēs.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.