Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kur palikušas lidošanas stundas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Siri
!!!!!!
pekene
es par shito esmu baigi daudz domaajusi, bet ieshaam nezinu kur vinjas i palikushas...
giraffe
mjaa... droshi vien taas ir, bet par taam neraksta, jo nez vai lidoshanu apguust tikai 1. gadaa. ermm.gif
rence
Savādi.... Nevarētu taču būt, ka tādu vairs nav. Mums taču arī viesiem ir sporta nodarbības kamēr vien mācāmies skolā!
rowzee
Ir, bet neraksta. Maaca tikai 1. gadaa un tikai dazhas stundas. Jo lidot nav gruuti, tur nav ko maaciit, vienkaarshi jaabuut drosham par saviem speekiem.
Eridāna
Pieļauju, ka vienkārši neraksta, jo viņiem tak vajadzēja izvēlēties kādus priekšmetus mācīsies un tā kā Harijs lido lieliski un spēlē kalambolu, viņš diez vai izvēlētos lidošanas stundas un grāmata ir par Hariju... Diez ko daudz nezinam arī par Hermiones aritmantikas vai Seno rūnu nodarbībām...
Ashly
Iespējams, ka beidzās, jo tad kaut reizi pa 4 grāmatām būtu pieminētas. smile.gif
rowzee
CITĀTS(Ashly @ 19.01.2004 18:13)
Iespējams, ka beidzās, jo tad kaut reizi pa 4 grāmatām būtu pieminētas. smile.gif

Nu, domaaju, ka tomeer maaca, jo kur gan citur skolnieki to apguus? Vienkaarshi lidoshanas stundas ir kljuvushas ljoti nenoziimiigas, jo galvenokaart graamata rakstiita no Harija viedoklja.

P.S. ja vairs nebuutu, tad diez ko skolaa dara Huucha madaama? smile.gif
keita
es domaaju ka ir, bet nevar taccu visas stundas piemineet. tas buutu ssausmiigi gari...
cava
Es piekrītu keitai un arī citiem kas tā domā. gan jau lidošanas stundas ir, jo visim (man liekas) taču uzreiz neveicās tik labi kā Harijam, Drako un vēl kādam, bet burvjiem un raganām taču jāmāk lidot ar slotām.
Laimux
man liekas ka beizdaas jo ko tad vinji tik taudz gadu maaciitos?
kapeika
Vispār daži jau ir kalambola komandā un viņus trenē kapteinis un man liekas, ka skolotājai vajadzēja tikai iemācīt lidot nevis mest salto ielidot ezerā, apmest kūleni un pēc tam izlidojot no ezera eleganti piezemēties. Un Hūča madāma palika, lai mācītu pirmziemniekus.
Nauro
Man liekas ka taas ir tikai pirmajaa gadaa-tad jau visi iemaacijushies lidod! cool.gif
aivvv/troll dream walker
es ieliku savaadi jo es to nevaru saprast kaadeell nenotiek un kadeell rulinga par to nepedomaaja
kreimene
Es piekriitu viedoklim, ka lidoshanas stundas ir tikai pirmajaa gadaa, jo lidoshanas stundas ir tamdeel, lai vini iemaaciitos pienaaciigi vadiit sho transporta liidzekli (kaa vientieshi velosipeedus un mashiinas). Ja vienreiz esi iemaaciijies - aizmirst vairs nav iespeejams.
Paip`
Man liekas, ka ir un netiek raxtiic par taam, bet...nekad neko nevar zinaat(taa teiktu Vinnijs Puux grin.gif )
earnella
Viņas ir tikai pirmajā gadā, pēc tam pamati ir apgūti, bet 1.grāmatā nerakstīja jo raksta jau par Hariju un Harijam tai vietā bija kalambola treniņi... smile.gif
Tā domā mana Roulingai uzticīgā puse...
Otra puse domā ka Roulinga aizmirsa tāpat kā par skolas himnu!!!
_BijušaisPareģis
varbūt ka tikai 1. gadā iemāca, un tad katrs var patstāvīgi iet uz kādu treniņu vai arī būt kalambola kumandā.... ermm.gif
Matrikss
Toč. Nebiju par tām iedomājies. 1. daļā 1 reizi bija un viss. funny huh.gif
kniburiene
Es nobalsoju, ka savādi... Bet laikam tā ir rakstnieces kļūda... Nabadzīte...
~eviic~
Beidzas,visi iemacijas lidot un tas jau galvenais.
Noamia
man liekas, ka lidošanas stundas ir tikai pirmajā gadā, lai visi daudz maz jēgtu kā jāturas uz slotām un to apgūt jau nav nemaz tik grūti, ja nu vienīgi Nevilam, bet visi jau nav tādi muļļas."kāpēc tērēt laiku lai lidinātos, ja tikmēr var mācīties tiesām aizraujošās mikstūras vai maģijas vēsturi?"(Hermione man noteikti piekristu) huh.gif
fishbone
Manupraat beidzaas, jo vinji iepaacaas vienreiz lidot un miers! Kaut nu veelaak buutu nevis lidoshanas, bet teleporteeshanaas stundas. Tas buutu forshi!
me...
Digital
Es nobalsoju,ka SAVĀDI,jo nevar taču būt tā,ka Lidošanas stundas tikai reizi 7 mācību gados pirmajā kursā,kur skatās,vai kāds nav piemērots Kalambolam,un mācīt lidot tikai tos.Treniņos. :blink:
Teleportēšana būs,7.kursā man liekas,jo viņi taču kārtos to eksāmenu SĒRGos wink.gif
Fabie
Noteikti par taam neraxta. Jo harijus ir-bija kalambola komandaa..
YeenY
laikam tajjaas nenotiek nekas upass un par taam neraksta
hacker0000
Taas ir bet tajaas nenotiek nekas interesants
Bet varbuut to vairs nav, jo

1)Ambraazha iesleedza Harija slotu un taa harijs vairs nevareeja stundaas palidot

2)cik daudz var maaciities vienu lidoshanu (ja pamatus maak tad trikus vienmeer maacaas patstaaviigi)
angelin
Vai Harijam vēl jāmācās lidot? whistling.gif
Man liekas, ka lidošānas stundas māca pirmgadniekiem.
Idril
Manuprāt tās lidošanas stundas ir bet par tām neko neraksta jo tas jau liekas pašsaprotami!
Rusell the carrotstork
varbuut to maaca ikai pirmziemniekiem!! huh.gif
taa jau laikam ir!! grin.gif bet iisteniibaa man vienalga!
happy.gif
mazā peciņa
Pirmajās stundās pirmo reizi daudzi uzsēžas uz slotām, hmm, tad Hariju izraudzīja komandā un varbūt viņam lidošanas stundas ar to arī beidzās. Tāds variants varētu būt, bet arī turpmākajā stundu plānā nav bijusi 'lidošana'.

Varbūt tikai 1stunda viņiem notiek? Lai saprastu, kā tas notiek? huh.gif . Varbūt nē. Visticamāk, ka tas pasākums iet tikai pirmo gadu, jo ar nākošajiem taču var komandā tikt. (bet tieši tad būtu jātrennējas unsure.gif ) .



skow
Švilpaste
CITĀTS(Noamia @ 31.03.2004 23:19)
man liekas, ka lidošanas stundas ir tikai pirmajā gadā, lai visi daudz maz jēgtu kā jāturas uz slotām un to apgūt jau nav nemaz tik grūti, ja nu vienīgi Nevilam, bet visi jau nav tādi muļļas."kāpēc tērēt laiku lai lidinātos, ja tikmēr var mācīties tiesām aizraujošās mikstūras vai maģijas vēsturi?"(Hermione man noteikti piekristu) huh.gif
*



Kādēl gan vajadzētu runāt par tādām,kas hariju Un pārējos nemaz neskar>? huh.gif Pirmajiem māca to lidošanu,vecākajiem ne. Un viss.
mazā peciņa
CITĀTS(Tuziks @ 21.03.2005 14:57)
Kādēl gan vajadzētu runāt par tādām,kas hariju Un pārējos nemaz neskar>?  huh.gif  Pirmajiem māca to lidošanu,vecākajiem ne. Un viss.
A tāpēc, ka te runā vispārīgi par HP grāmatām, un kas teica, ka tas Hariju neskar? Harijs arī piedalījās vienā stundā. Nu i, ja arī neskartu, būtu tā vai šā interesanta stunda.
-=RonS=-
He he nu man ar liekas ka to maaca tikai pirmgadniekiem, jo cik noprotu to nemaz tik gruuti apguut nav. Bet intersantaakais ir tas ka neatminos ne lasiiji ne redzeejis Hermioni uz slotas... zheel smile.gif
Wunderkind
njee nee, man shkjiet, ka sheit zuud roulingas 'sakodiens'
droshi vien jau taa arii ir, ka nebuutu jeedziigi rakstiit gan par kalambolu, gan par lid. nodarbiibaam! tongue.gif
mazā peciņa
CITĀTS(-=RonS=- @ 21.03.2005 15:12)
He he nu man ar liekas ka to maaca tikai pirmgadniekiem, jo cik noprotu to nemaz tik gruuti apguut nav.
Šis te man lika aizdomāties par to, ka mums jau arī (nu labi, nejau visās skolās) bija glītrakstīšana pirmajās klasītēs. Mēs to iemācījāmies un mums vairs nav glītrakstīšanas mācība.
Viņīem visticamāk tā ir ar lidošanu. Un Rons ar brāļiem jau arī paši mācēja lidot. Burvju bērni māk lidot arī paši, domājams, tāpēc vēl mazak lidošanas nodarbības ir vajadzīgas. Kā arī -> nemāk jau tikai vientieši. Domājams, ka burvju bērna vecāki būtu priecīgi, ka viņu bērns māk labi lidot un jau to iemācītu agrā bērnībā.
Winged
:blink: Nju ja-es ar domajju,ka lidoshanu maca tikai pirmaja gada...kaut gan no otras puses tik vienkarshi tas nemaz neliekas...Un tomer ne slotam pedalji,ne stures-atliek vien iemacities virzities uz priekshu un viss!!!
trobelius
man ar liekas ka taads prikols tikai pirmo gadu ir smile.gif tur jau nav daudz ko apguut grin.gif
prudence
Domāju, ka lidošanas stundas ir, vienkārši par tām neraksta. Tā pat kā par daudzām citām lietām. Bet varbūt kļūdos un tās ir tikai pirmajos gados... Nevar jau arī visu pierakstīt. Domāju ja tā notiktu tad Potera grāmatas būtu krietni vien biezākas un tādējādi arī dārgākas...
.: ARTANIS :.
CITĀTS(prudence @ 26.03.2005 19:19)
Domāju, ka lidošanas stundas ir, vienkārši par tām neraksta. Tā pat kā par daudzām citām lietām.
*

Piekrītu, domāju, ka lidošanas stundas nav tik svarīgas, lai velti izšķiestu jau tā biezās grāmatas lapas. Lai gan - nekas nebūtu pretī vēl drusku parēkt par Nevila lidotprasmi... grin.gif
prudence
Njā... par Nevila "lielo" lidotprasmi vispār ir vērts palasīties un pasmiet. Tomēr reizēm kļūst viņa žēl. Kā viņam tur neiet... Kā vispār kādam avr tā neiet? huh.gif Lai gan pasaulē jau daudz dažādu cilvēciņu.
bet atgriežoties pie lidošanas - varbūt lidošana ir pirmajā gadā un vienkārši ja kāds vēl vēlas palielināt savu prasmi tiek nozīmētas papildstundas...?
grapefruit
CITĀTS
Pieļauju, ka vienkārši neraksta, jo viņiem tak vajadzēja izvēlēties kādus priekšmetus mācīsies un tā kā Harijs lido lieliski un spēlē kalambolu, viņš diez vai izvēlētos lidošanas stundas un grāmata ir par Hariju... Diez ko daudz nezinam arī par Hermiones aritmantikas vai Seno rūnu nodarbībām...


Nobalsoju par savādi, bet palasījusi nolēmu, ka piekrītu Eridānai, Harijam ir trenniņi, turklāt viņš noteikti ir ticis daudz tālāk šajā prasmē par vairumu savu vienaudžu.
i`m_GriM&EviL
Es nezinu , bet esmu par šito domājusi ... Itkā jau priekškam ? Ja ir Kalambols ar kuru pēc pirmā kursa beigšanas var spēlēt ! Nobalsoju par " savādi ... "
Dinii
Laikam shiis stundas ir tikai pirmgadniekiem.
oathbreaker
domāju ka par tām vienkārši neraxta :ninja:
Eowena
ew labrīt...
vai nu es kko jaucu vai nu lidošanas stundas ir TIKAI pirmajā gadā huh.gif man tā liekas...
amanda
Varbūt par tām neraksta?Vispār nezinu... huh.gif
monster
Es domaaju ka taas ir bet par taam vienkaarsi vairaak nerakst jo ko nu tur veel vispaar vareetu rakstiit!

Patiesiibaa vareetu taa buut ka vienkaarsi vinjas nevajaga! Visi lidosanu jau apguva pirmajaa gadaa! Patiesiiba tas ir iespeejams! Tanii lidosanaa nekaa sarezgiita patiesiibaa nau!

Bet nu tie ir mani viedokli! Var jau buut visaadi!
Demon
es domaaju, ka vinjas ir beigushaas, jo cilveeki jau ir iemaaciijushies lidot... ko tur daudz veel maaciities, ne? wink.gif
Maxwels
Es domāju, ka ir beigušās, jo slotas taču nav pats galvenais burvju pārvietošanās veids, tāpēc lidošanas apmācība notika tikai pirmajā gadā - nu tā, lai kaut kādas iemaņas tomēr būtu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.