Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu esi Harija Potera (kā literāra darba) fans?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Siri
Nu ko?
Laimux
man liekas ka daleeji.
Roviela
Man patīk HP palasīt vaļas brīžos, papļāpāt utt., bet lai es būtu fane? Nē! Vienkārši man patīk viņu lasīt. Aizraujošas grāmatas.
mazā peciņa
Nu lasīt es waru, skatīties filmas arī... tikai tagad es wairs šaubos wai waru sewi pieskaitīt pie HP faniem :blink:
Dark Lord
man patiik tikai lasiit HP graamatas. VISVAIRAAK NO TEELIEM MAN PATIIK VALDIS. devil.gif


CITĀTS(Roviela @ 19.01.2004 13:55)
Man patīk HP palasīt vaļas brīžos, papļāpāt utt., bet lai es būtu fane? Nē! Vienkārši man patīk viņu lasīt. Aizraujošas grāmatas.

jep pilniiga taisniiba. man tas pac! 10 punkti precizitaatee! devil.gif
sinda
jaa, man ljoti patiik shiis Roulingas graamatas.esmu iista fane. sorcerer.gif
Nauro
es teiktu ka esmu! grin.gif
Psychotic Thoughts
man labaak patiik LOTR
_parvati
Nepazīstu nevienu, kurš fanotu vaurāk par mani!!! grin.gif
kjiegjelis
CITĀTS(_parvati @ 23.01.2004 22:56)
Nepazīstu nevienu, kurš fanotu vaurāk par mani!!! grin.gif

Tagad paziisti.... tongue.gif
kapeika
Nu ko... Man vispār vienalga... Es nobalsoju- Ko par viņu fanot... Es vairāk lasu GP...
Ashly
Patīk lasīt, filmas nepatīk...nu labi daļēji, tapē par dikti dižo Potera fanu es sevi neuzskatu...ermm.gif
rence
Es teiktu, ka daļēji esmu, bet galvu neemu viņa dēļ zaudējusi smile.gif
Matrikss
Es esmu, laikam. Man patīk HP grāmatas bet GP filmas. Es esmu visas 2 reizes izlasījis un lasu 3. Tomēr zinu vēl lielākus fanus par mani. HP rulz!!!
Fiona
Nezinu, man ir tā, ka varu palasīt grāmatas, jo tās ir interesantas, bet par fani gan nevarētu saukt, laikam tādēļ, ka man jau ir lietas par kurām fanoju smile.gif
Panthera
es nobalsoju par to 4. variantu.. man patieshaam patiik palasiit graamatas.. arii paskatiities filmas.. bet nekaads tur trakais fans neesmu..lai gan tam Poteetajam nau ne vainas laughing.gif
laughing:angel
es esu viņa fane...bet neesmu ar viņu pārņemta rolleyes_a.gif
Hermione
Esmu, nu vismaz daļēji... smile.gif
eily
nu nee.. es jau nu neesmu, o.k. palasu graamatu, paskatos filmas, bet kaut ko citu nee! getlost.gif
Trusite
nu gluzi no aadas nelienu aaraa deel vinja, bet taaa nav ne vainas!! var palasiit, var nenormaali gaidiir 6. graamatu, bet taa ir norm
_BijušaisPareģis
Vienkārši esmu, un nekas vairāk. wink.gif
Man vienkārši tā grāmata patīk! cool.gif
trobelius
labs....
es domaaju ka esmu fans....
laikam....
kaut gan arii nekaads lielais....
aicha
Hmmmmm.....nu laikam jau esmu sorcerer.gif
Evanesa
Daļēji man patīk viņš,jo es pārāk nefanoju par viņu.
Nike - girl
Nu kā grāmatas ... jā ... man patīk lasiit un viss pār;ejais kas saistīts ar hP... tad jau laikam ESMU
fishbone
Es ir... tongue.gif
me...
eziic_miglaa
drosi vien kaut kaadaa meera par taadu sevi varu nosaukt.
citaadi jau seit diezin vai atrastos...
NovemberNövelet
Fans-tas buutu ljoti skalji teikts. Jaa, man patiik pati sho graamatu ideja, bet par fanu sevi neuzskatu.
Noamia
Es visu laiku pārlasu grāmatas, bieži skatos filmas, arī forumā kaut ko uzdrukāju, laikam jau esmu fane. grin.gif
red_chicken
Patiesiibaa laikam jau neesmu ok graamtas ir labas, bet lai es buutu fane..nu nee...Sorry poter cool.gif
modoka
Man ļoti patīk HP un sevi uzskatu par daļēju, tomēr fanu!!
Canadian
Nu varbūt varētu tā sevi saukt man patī tās grāmatas arī otrā filma ir laba.
fishbone
Man liekas, ka tu orx esi antifans! visu laiku kauko sliktu saki un kaukas nepatiik...
me...
Blacky
nuuu man jau baigi patiik...dazud gadinus man bija baigaakaa fanoshana....nu jau vairs nav tik traki...
monster
man patiik speeleet skatiities lasiit poteru bet mani nevareetu saukt par baigaakao fanu !!!!!!!!!!!!!!!
Sunny
Nepazīstu nevienu, kurš fanotu vairāk par mani!
profesoreMaksūra
Man ļoti patīk HP grāmatas palasīt un filmas paskatīt... grin.gif
Interesanti! tongue.gif
Laba izklaide! rolleyes_a.gif
Bet nekas vairāk.... unsure.gif
Fane nu neesmu, bet patīk. cool.gif
aFēra
Es esmu tiiraakaa fane happy.gif Patiik palasiit graamatas, apstiities filmas, mekleet ko jaunu... Tas taksh ir aizraujoshi silent.gif Un savas domas nemainiishu wink.gif
...Zanish...
Ja mees nebuutu HP fanes tad mees te nemaz neatrastos.
giraffe
Jaa, man patiik lasiit graamatas par HP, bet es par taam nefanoju... :blink: Taas ir vienkaarshi aizraujosha un interesanta lasaamviela! grin.gif
Mīnusiņš
Esmu, bet ne pārāk liels. sorcerer.gif
harry
Es noteikti esmu. wink.gif
jazz
Nepazīstu tādu kas fano par viņu vairāk kā es......
guncha
Nepazīstu nevienu kas fanotu vairāk par mani(diemzjeel) wink.gif
Endija
grin.gif Nepazīstu nevienu kas fanotu vairāk par mani. Es tās grāmatas mīlu ar sirdi un dvēseli!
alise brīnumzemē
fanot? tas ir ko? kraat visaadus materiaalus, ```` ```` ````? nu tad nope, laikam nekaada baigaa fane neesmu. es peerku graamatas, arii filmas man ir, vienkaarshi jo tas ir interesanti. ljoti laba, interesanta, fantaaziju raisosha lasaamviela. arii filmas ir interesanti paskatiities. sheit es esmu, jo sheit arii ir interesanti....patiikami smile.gif bet nu tieshaam...fans ir paaraak skalji teikts.
Vīslis
Es domaaju ka te maz taadu kas nefanotu! grin.gif Es protams nobalsoju ka esmu! wink.gif
likelygirl
Esmu. grin.gif Varbūt ne pats trakākais fans, bet tomēr... rolleyes_a.gif
grapefruit
man patiik hp gfaamatas taas tieshaam ir aizraujoshas bet visinteresantaak bija kad iznaaca pirmaas graamatas grin.gif
Snorkes Jaunkundze
Es netrakoju viņa dēļ bet fans esmu! grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!