Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: +Vai Strups kādreiz izturēsies labi pret Hariju?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
_parvati
Vai Strups kādreiz izturēsies labi pret Hariju?



[uzrakstīju jautājumu]
Flo
nee noteikti, varbuut buus kaada maza laipniibas izpausme, bet vienmeer kas strups redzees hariju vins redzees dzimsu savu lielaako ienaidnieku.
cava
Es arī domāju, ka nē. Viņš tiešām katru reizi kad redzēs Hariju acerēsies Džeimsu un tās nav neko jaukās atmiņas. Es tā domāju.
_parvati
Es arī domāju, ka nē. Nebūtu jēdzīgi, ka Roulinga gandrīz visus sliktos varoņus padarītu par labajiem. Runā jau, ka 6.daļā Harijs būs spiests sadarboties ar Drako, lai cīnītos pret Voldemortu, bet kaut kā tam ticēt negribas, jo Malfoja tēvs taču ir nāvēdis...
Laimux
man liekas ka nee jo Harja teeevs loti cietsirdiigi iztureejas pret Strupu un Strups tagad savas dusmas grib izgaazt uz hariju.
Atlanta
Man šķiet ka Strups savu attieksmi nemainiis, tomeer es nedomaaju ka Harijs to buutu pelniijis jo viņš tik ļauni neriikojas!
kapeika
Es domāju, ka jā. Viņiem vajadzēs apvienoties un cīnīties kopā. Vispār, ka vajadzēs apvienoties nav teikts, bet ir iespējams.
Eridāna
Gan jau kaut kas viņu 'attiecībās' mainīsies! Roulingai patīk pārsteigt! Tā kā ļaunāk vairs nevar būt, viss var iet tikai uz labo pusi...
Ashly
Nedomāju, ka mainīsies uz labo pusi. Iespējams, ka mainīsies attiecības, bet ne jau uz labo pusi. Strupam Harjs atgādina Džeimsu nu mš jau zinām kādas Strupam attiecības ar Džeimsu. wink.gif
Eridāna
CITĀTS(rowzee @ 19.01.2004 18:09)
Tu pat nevari iedomaaties, CIK ljaunaak veel var buut..  smile.gif

Neaizmirsti, ka Strups ir Harija skolotājs un kamēr tā būs Strups nevarēs Hariju terorizēt vairāk kā ļauj viņa skolotāja privilēģijas! Neko vairāk kā pretīgu attieksmi, piekasīšanos un nepārtrauktu punktu noņemšanu Strups nevar atļauties! Neaizmirsīsim arī, ka tagad viņi karo vienā pusē!
rowzee
CITĀTS(Eridāna @ 19.01.2004 18:29)
CITĀTS(rowzee @ 19.01.2004 18:09)

Tu pat nevari iedomaaties, CIK ljaunaak veel var buut..  smile.gif

Neaizmirsti, ka Strups ir Harija skolotājs un kamēr tā būs Strups nevarēs Hariju terorizēt vairāk kā ļauj viņa skolotāja privilēģijas! Neko vairāk kā pretīgu attieksmi, piekasīšanos un nepārtrauktu punktu noņemšanu Strups nevar atļauties! Neaizmirsīsim arī, ka tagad viņi karo vienā pusē!

Harijs redzeeja Stupa domas Domniicaa, varu dereet, ka tas pasliktinaaja vinju attieciibas veel vairaak.
Tas ka vinji ir vienaa pusee, Stupam neko nenoziimee. Strupam galva straadaa labi un vinjsh var izdomaat jebko lai kaiteetu Harijam

Bet katram ir savas domas, taa kaa nesaaksim nu Strupa deelj striideeties smile.gif
keita
es domaaju ka to ir gruuti pateikt, taada iespeeja pastaav, bet ko lai zin
~eviic~
Man liekas ka ja.Pasas beigas,vinu attiecibas noskaidrosies un Strups atvainosies Harijam. grin.gif
NovemberNövelet
Peec visa, kas noticis ieprieksheejaas graamataas, tas buutu nelogjiski.. tongue.gif
giraffe
Mana atbilde: tad, kad slotaskaatam lapas plauks, respektiivi, taadu mirkli nez vai piedziivosim! tongue.gif
Aziz
Kāpēc lai viņš to darītu? Pat ja Harija tēvs nebūtu tā izturējies pret Strupu,abi torņi ir konkurenti un Strupam riebjas grifidori kā tādi! devil.gif
kniburiene
Man liekas, ka piespiedu kārtā viņš varētu tā darīt grin.gif . Jā - maz ticams, Nē - tas jau būtu pārāk vienkārši, Man vienalga - man nav vienalga.
Mya
Iespējams, ka varētu mazliet mīkstināties viņa attieksme pret Hariju,bet būtiski, manuprāt, tā nemainīsies nekad.
YdooM
Domāju, ka nē. It īpaši pēc gadījuma ar Strupa domnīcu, kur Harijs redzēja, kā viņa tēvs "spīdzināja" Strupu.
Idril
Mna liekas ka nē Strups vienmēr nicinās Hariju Harija tēva dēļ!
Rusell the carrotstork
vaitad strups slikti isturas pret hariju?? huh.gif man liekas ka strups miil hariju! happy.gif
gwinerva
Strupss... laughing.gif laughing.gif izturēsies labi pret Hariju. laughing.gif laughing.gif
Man tas liekas neiespējami. tongue.gif Es domāju, ka tas nekad nenotiks. wink.gif
Veronika
Noteikti nē!!!!!! Ir taču jābūt kādam tēlam kurš pret Hariju izturās slikti Cūkkārpā... rolleyes_a.gif
lil`skater
Dziliz, dzili shaubos. Strupam nepatiik Harijs un taa Strupam liksies muuzhiigi!
shary
man liekas ka tomēr NĒ! sad.gif LAI GAN VIŅŠ JAU VIŅAM PĀRI NEDARA..UN JA VAIDZĒTU GLĀPT VIŅA DZĪVĪBU TO DARĪTU...BET NEJAUKS VIŅŠ IR UN PALIKS
Winged
nereāla varbuutiba-nju katar zinjna es tam neticu!!!! tongue.gif Strups jau ir sewi pieradijis,ka ljauno telu,un tur neko newares mainiit!! :blink:
Kety
Man smile.gif tomer skiet ka Strups ar laiku pratis cienit Hariju nju vismaz daleji vins jau pat tagat mazliet palidz Harijam un tas grin.gif man saja gramata patik vissvairak ka Strups palidz Harijam man loooti gribetos lai Strups un Harijs kluutu par draugiem bet skiet ka tam ta nav janotiek.......... sad.gif
mazā peciņa
Viņi nekad nesalabs, tas jau ir ierakstīts pirmajā grāmatā, ja nu tomēr Strups sāktu izturēties pret Hariju labāk, Harijs neizturētos pret viņu labāk, jo viņš Strupu vnk ienīst! Un tas ir tas pamats, kāpēc arī viņi nesapratīsies, un nedomāju, ka Strups pats piekāptos (kur nu vēl pirmais!?), lai salabtu ar Hariju. Drīzāk viņš atļaus, ka uz viņa bērēm atnāk kāds draņķasinis, nekā viņš salabtu ar Hariju.



[izdzēsti SPAMi]
Wunderkind
Haa, haa, es uzskatu, ka nee!!!
Galu galaa - beerniibas (jauniibas) naidu atceramies uz visu muuzhu!!! :blink: huh.gif
Vinjam tachu shii sliktaa iztureeshanaas sagaadaa iistu prieku!!!
Kursh gan grib sev atnjemt vismaz kaadu prieka starinju? Skaidrs, ka neviens! two_handed.gif
Anīsija
Varu saderēt, ka JĀ. smile.gif
Tā vienmēr notiek - tad jūs visi skeptiķi redzēsiet, kā tur vēl sanāks beigās sentiments un rozā pasaka. Nu, paliks jau kāds asumiņš, bet Strups izkusīs kā pavasara sniedziņš, kad Roulingai vajadzēs pamācošas raksturpārvērtības.
Eiše
Manupraat nee, jo ja arii Strups kaadreiz atmaiga pret Hariju, tad vinam vienkaarsi buus iegaajies slikti pret viniztureeties...
monster
Es domaaju ka nee!

Man liekas ka Strups nelabosies! Bet esmu ieveerojis ka briiziem Strups dara diivainas lietinjas! Ja vinjam tik lloti tas Harijs riebtos man liekas ka vinjs buutu ljaavis Harijam nokrist no slotas kad Hariju meeginaaja noburt Drebelis! Vinjs tacu mieriigi vareeja izmantot tik labu izdeviibu! Nu man tas Strups vispaar liekas diivains cilveeks! Moss tas ir vinja gruutaas beerniibas deelj?
Demagogs
nē, strupam nav iemesla kļūt labākam pret hariju, viņš nepaliks. viņš būs tāds pats, malfojs būs viņa mīlulis, bet harijs - viņa visu-vainīgais puika. biggrin.gif
Dragon-Girl
Strups vienmer ir bijis diezgan slikts pret Hariju tapec es saubos ka vina atieksme mainisies. silent.gif
Bet kas lai to zina! wink.gif
Demon
domaaju, ka nee. varbuut labaak, bet labi toch nee smile.gif
Maxwels
Es domāju, ka paliks gan. Notiks kas līdzīgs kā ziepenē "Anita, no te rajes" laughing.gif ,kur ļaunajai Amandai notika baigā nelaime un šī uzreiz sāka piedot Anitai. Varbūt ar Strupu būs līdzīgi... unsure_a.gif
Kaķurēgs
Es domāju, ka nē. To neļaus Strupa lepnums. Strupam cirstās brūces ir pārāk dziļas, lai tās pilnībā sadziedētu. sad.gif Iespējams, ka par Hariju viņš neliksies ne zinis.
Melleņu kamenēns
a kaapeec vinjam tas buutu jaadara?protam ska nee!ko gan harijs taadu ir izdariijis ka strupam pret vinju jaaizturas labi?nu gan...
voodoo_lelliite
uhh.. bet tad taču zustu visa Strupa burveklīgā burvība smile.gif) Viņš ir vienīgais ar vēsu prātu domājošais džekiņš tur smile.gif
whitegirl
Domaaju ka jaa jo ticu ka beigaas izraadiisies ka Strups ir labo pusee...
Melleņu kamenēns
CITĀTS
Viņš ir vienīgais ar vēsu prātu domājošais džekiņš tur


tieshaam?man likaas ka tur ir veel dazhi, bet lab nestriideeshos!
Īve
Nu es balsoju par atbildi `cits`, jo iespējams, ka tā varētu notikt! Lai gan šobrīd šķiet, ka Strups ir ļaunais, viss vēl jau var pagriezties un labo pusi. Bet šaubos, ka Harijs tagad varētu sadzīvot ar Strupu, pēc visa redzētā! Strups varētu mainīties, bet šaubos, ka to spētu Harijs!
nešķīstais skuķis.
Man liekas, ka tādi laiki nepienāks...
voodoo_lelliite
Nu, bet viņi visi ir pārņemti ar kaut ko, bet Strups līkločo starp visiem - ne īsts ļaundaris, nedz arī labais smile.gif Bā, vienīgais cilvēciskais tēls, kurš tikai brīžam šķiet muļķīgs, salīdzinot ar pārējiem tēliem grin.gif
shocked mouse
nee...taapeec ka vinjsh manupraat...nezinu vnk manupraat vinjsh tur ljaunu praatu uz Hariju un shaubos vai tas mainiisies...
Arbūzgalva
Es uzskatu, ka nē..Strups nekad nevarēs pret Hariju iztur''eties labi jo no visas sirds ienīst viņa tēvu..kāds dēls tāds tēvs..un paldies sātanam, ka viņs neizturas pret viņu labi..jo es ienīstu Poteru.
Purple mist
Varbūt, ka Strups izturēsies ar cieņu pret Hariju, ja viņš izdarītu kautko svarīgu. Nju kaut vai izglābtu pasauli no Voldemorta. Bet labi? 'lol'
Pēc tā visa ko izdarīja Džeimss, Strups vienīgais gribētu Hariju iemērcēt podā. Bet es nesaprotu viņa attieksmi, jo tas taču bija Džeimss, bet šis ir Harijs. Un viņš izturas pret skolotājiem ar cieņu. unsure_a.gif

[un HP_girl kāpēc, ja ienīsti poteru tew tāds niks? tas liek domāt pilnīgi par pretējo. Un vsp kādēļ tu viņu ienīsti?]
miu : miu
Nu es iisti nezinu, bet man sskkiet, ka kaut kas starp vinniem mainiisies... Es domaaju, ka Strups pret Hariju vairs neiztureesies tik llauni...
Mērija
Nē.
Strups pārāk ienīda Harija vecākus un viņu draugus, lai jebkad pret viņu labi izturētos. Harijs pārāk līdzinās izskatā savam tēvam, bet raksturā - mātei...
Arbūzgalva
Marshinja tāpēc, jo kad reģistrējos man neprātīgi patika HP tagad vnk viņu nicinu, jo viņš pirmkārt ir apsēsts ar pasaules glābšanu...un vispār man viņš riebjas.....tas vnk nav izskaidrojams...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.