Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Hermiones malnā diena
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Linda1
Tas notika 13. februārī. Hermionei pirmā stunda bija pie Strupa . Strups viņu izsauca , bet viņa nevarēja atbildēt uz jautājumu...
cava
... kas bija tik vienārš ka uz to atbildēt spēja pat Rons. Strups noskaitās un...
zuu
...sodīja viņu ar pēcstundām.
Laimux
Bet Hermijone neieradaas uz peecstundaam,jo......
Hareki
jo jau bija paspeejusi nopelniit paariiti peecstundu pie Maksuuras un profesors Bija
i`m_GriM&EviL
...bet neskatoties uz to, ka viņai bija tik daudz pēcstundas, viņa visas nobastoja un pēc laiciņa Maksūra viņu pieķēra Grifindora koptelpā mierīgi pīpējot cigāru...
elronda
[COLOR=purple]...un, kad Maksūra saniknojusies kliedza, ko Grendžeras jaunkundze iedomājoties,Hermionei gadījās viņu pasūtīt...
i`m_GriM&EviL
Tā nu Hermioni aiveda pie Dumidora. Dumidors bija nopietns un teica Hermionei, ka vajagot atslābt. Hermione atbildēja, ka lai viņš pats nestreso. Tā nu Dumidoram nācas no Grifindora atņamt visus viņas sapelnītos punktus. Tad nu Grifindoram palika 3 punkti. (Jāņem vērā tas, ka Hermione bija sapelnījusi 697 punktus. )
sinda
Hermioni aizveda atpakaļ uz koptelpu, kur izrādījās, ka SLIMu eksāmenos viņa ir nopelnījusi T ! (T-tas nozīmē trollis).
i`m_GriM&EviL
Tas bija vislielākais šoks kādu meitene bija piedzīvojusi. Lai nu kā, viņa bija kaifā. Taču pēc rezultātu saņemšanas meiteni atkal aiveda pie Dumidora un viņš pateica, ka meitene ir izslēgta. Hermione parādīja Dumidoram vidējo pirkstiņu un aizgāja. Tomēr viņa neaizvāccās no skalas, jo Harijs un Rons viņu paslēpa zēnu guļamistabā, zem Nevila gultas. Tā nu neviens nevarēja viņu atrast, lai aizvestu atpakaļ uz vientiešu pasauli. laughing.gif
sinda
taču vienreiz pr. Maksūra meklēja savas mīļākās apašbikses, nu tās oranžās ar rozā punktiņiem, un viņai ienāca prātā tās pameklēt zēnu guļamistabās, jo tur viņa bija tās piekarinājusi pie krāsns lai izžūst, jo nesen tās izmazgāja.viņa meklēja zem zēnu gultām un zem Nevila gultas viņa atrada....Hermioni.
Paip`
Hermioni saraaja un aizveda pie dumidora, bet vinjsh isauca Fadzu, kursh savukaart deva riikojumu, ka Hermionei jaadodas uz aizkabanu!
beruthiel
"Aaaaaaaaa!!!! Nēeeeeeee!!!" - meiteņu guļamistabu caururba šausmīgie kliedzieni. Tā bija Hermione, kura tik tikko pamodās. "Es vairs nekad nemācīšos 12 stundas dienā", viņa sev noteica "Es negribu, lai man rastos VĒL viens murgs!" Un Hermione, izdzērot balderiāna tabletes, ko viņai līdzi bijā devuši viņas vecāki - ārsti, atkal aizmiga.

laughing.gif man tīk happy end-i
i`m_GriM&EviL
Bet tad viņu pamodināja Dumidors un ar smiadu sejā teica : "Laiks doties uz Azkabanu!" Hermione neticēja savām ausīm. Tas nebija sapnis! Dumidors aizgriezās un teica "Vari ģērbties, jo atprātoji tevi jau lejā gaida." grin.gif
sinda
Hermione skraidāja no vienas meitenes pie otras, jo gribēja, lai kāda meitene pārģērbjas par viņu un dodas uz Azkabanu Hermiones vietā. taču neviena nepiekrita.beigās viņa prasīja padomu Harijam. viņš Hermionei ieteica iekost atprātotājiem kājā, tad varbūt viņi neaizvedīs uz Azkabanu.
kapeika
Hermione pateicās Harijam un izmēģināja to uz Hariju, lai pārbaudītu vai nostrādās un...
beruthiel
... un pārkoda Harijam kāju, viņam sāka strauji tecēt asinis. Dumidors un visi pārējie aiznesa viņu pie Pomfreja madāmas, bet Hermioni apvainoja vēl slepkavības mēģinājumā. Hermionei neko nebija darīt kā tikai bēgt! Kāmēr neviens neskatījās, viņa
kapeika
novilka Malfojam ādu pār acīm un...
_BijušaisPareģis
... vēl izdarīja lietu kas viņai bija kārrojies visu mūžu- ar grafitti uz pils priekšējās sienas uzpūta : "[B][SIZE=7][COLOR=red]Hogwarts Stink! tongue.gif"
beruthiel
... bet nevarēja aiziet, atstādama kļūdu un tāpēc pierakstīja uzrakstam galā lielu "S" burtu
sinda
Dumidors bija sašutis par šādu klaji krāpniecisku izgājienu...viņš zvanīja atprātotāju klubam, lai atbrauc savākt Hermioni un vajadzības gadījumā izpildīt viņai atprātotāju skūpstu.
beruthiel
Hermione nezināja, ko darīt. viņa nekad agrāk vēl nebija skūpstījusies!!! visāam gadījumam, viņa nolēma iztīrīt zobus, pakošļāt "Dirol" un apēst pāris kārbiņu "Tic-tac". tad, skaisti saģērbusies un smuku frizūru uztaisījusi, viņa apsēdās gaiteņa kāpnēs gaidīt atprātotājus
_parvati
Tad ieradās Atprātotājs un ieraudzījis, cik Hermione skaista, prasīja, vai viņa negrib kļūt par Atprāteņa draudzeni. Hermione...
kapeika
teica, ka tādu idiotu savu mūžu nav redzējusi un par spīti atprātotājam Hermione aizgāja un izvaroja Goilu...
beruthiel
wow, nu tas gan bija brutāli getlost.gif
sorry, es tālāk nespēlēju.
bet novēlu jums labu turpinājumu (cik nu labs var būt)
Morgoth
No izvarošanas nekas nesanāca, jo durvīs stāvēja atprātotājs un blenza. Goils paziņoja, ka viņam auditorija nav vajadzīga, un apjautājās- kad beidzot Hermione kodīs atprātotājam, lai tas vienreiz aizvāktos.
The Shine
Hermione nikni atbildēja, ka Goils te ir vīrietis, apvainojās, uzlika Goilam kreiso āķi un atspārdīja atprātotāju. Tad viņa galīgi neomā devās uz Lielo Zāli.
Songoku
Hermione, iegājusi Lielajā Zālē, apsēdās blakus Harijam un sāka sev mutē stūķēt labi apceptus steikus. Tad zālē sāka skanēt ūjināšana. Zāli piepildīja simtiem pūču. Divas milzīgas pūces virzījās Hermiones virzienā. Viena Hermiones klēpī nosvieda kaucekli no Azkabanas, bet otra kaucēkli no Burvestību Ministrijas.
Paip`
Pirmajaa kauceklii bija raxtiic ka Hermionei pakalj ieradiisies triis atpraatotaaji, lai vinja war taisiit grupnjiku, tad Hermione iebljaavaas un saciija Harijam...
The Shine
Ka atprātotāji nav seksīgi un vispār viņai nepatīkot viņu mutes. Tāpēc Hermione izvilka zizli un...
Hermi
Viņa tālāk aizskrēja uz aizliekto mežu...
Paip`
Kur meegjinaaja atrast patveerumu, bet...
Psychotic Thoughts
tur vinja uzskreeja virsuu tieshi strupam, kursh saciija, ka vinju gribot. Hermione atbildeeja...
earnella
ka viņa gan nē un neskatoties apkārt skrēja uz Bubuļu būdu, bet Strups tikmēr...
Paip`
meegjinaaja vinju nokjert, bet...
earnella
Paklupa uz Hermiones mantijas un to norāva.
Tinuviel
Hermione šausmās paskatījās uz sevi un uzbļāva Strupam:
_BijušaisPareģis
...neskaties! Šito veļu es biju uzvilkusi Harijam par godu! Un tā kā bija apstājusies, beidzot attaisīja 2. kaucēkli no burvestību ministrijas, kurā bija raxtīts, ka viņai uz pēdām ir visi aurori....
Tinuviel
Hermione aizdomājās sapņos. Iedomājies, ja viņš mani aprecētu, viņa skaļi nodomāja. Strups jautāja:"Kas aprecētu?" Hermione atbildēja:
earnella
Kā kas? Drako! Bet arī visi aurori nav peļami...
Tinuviel
Hermione no nokritušās mantijas kabatas izvilka Drako portretu un nobučoja to. Tad viņa
earnella
izbrīnīti paskatījās uz Strupu, kurš...
Paip`
acis iepletis klausiijaas... grin.gif
Tinuviel
Tad Hermione iesaucās:"Ko lūri!?" Strups atbildēja:
Paip`
Uz tevi luuru, jo tu tik dailja...
Tinuviel
Hermione nosarka kā biete un
Siri
ierunājās: Jūs man arī ļoti patīkat,profesor...Klasē atskanēja smiekli un Strups pagriežoties tai uzbrēca:
earnella
Tas nav smieklīgi! Tas Vīzlijs piespieda mani piedalīties šajā izrādē, un viņam jau nevar neklausīt!!!
Siri
Tad Malfojs piecēlās un noskaldīja:"Profesor,kā jūs varat klausīt VĪZLIJAM?
Viņš taču ir tizls draņķasiņu mīlis! Labāk mīliet mani,nekā to vientiesi Hermioni..."
Malfojs piecēlās,pieskrēja pie Strupa,un uzlika slapju skūpstu Strupa vaigam...
earnella
OOC: Hermione piecirta ar kāju un teica, ka šī ir viņas, nevis Strupa draņķīgā diena.

Nu labi, labi.
Hermione tikmēr nolēca uz skatuves un gāja meklēt Ronu, bet pa ceļam uzskrēja virsū ļoti, ļoti neapmierinātam...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.