Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Drako popularitāte lasītāju vidū
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Beebiic
mani paarsteidz tas, ka it ka galvenais varonis te ir Harijs, bet uztaisot Draco par to slikto, vinjam populiritaate ir gandriiz tik pat liela kaa Harijam, jo meiteneem it kaa patiikot tie sliktie, bet vispaar ir interesanti paskatiities, kaa Roulingai ir sanaacis katru teelu saveidot un izveidot, bet it kaa pataisot Malfoju par "meergli" vinja tikai vairoja shii teela popularitaati, zhetons vinjai
Kas piekriit? Juusu domas?
i`m_GriM&EviL
Piekrītu par žetonu viņai. Man arī piem. patīk Drako "sliktais pusis"
Beebiic
CITĀTS(Nika @ 13.01.2004 15:27)
Piekrītu par žetonu viņai. Man arī piem. patīk Drako "sliktais pusis"

Vinja jau dorshi ka speciaali taa sataisiija, bet varbuut muusdienu jaunatne... smile.gif
gildors
Istenībā fanot par kautkādu tirliņu ar iedzimtām novirzēm ir diezgan stulbi! Laikam tas vienkārši ir stilīgi....žēl. ermm.gif
Beebiic
CITĀTS(gildors @ 13.01.2004 16:20)
Istenībā fanot par kautkādu tirliņu ar iedzimtām novirzēm ir diezgan stulbi! Laikam tas vienkārši ir stilīgi....žēl. ermm.gif

Eee laikam tu neko neesi sapratis ...zheel
Es par vinju nefanoju, bet man vinjsh un citi tumshie teeli ir daudz miiljaaki par tiem brashajiem etc...
Nauro
Vieniigais ko es varu pateikt par Malfoju ir tas ir tas -VINJSH IR PASAULE LILAAKAIS IZDZIMTENIS!!!!!Man besii ka citiem vinjsh patiik! cool.gif
Beebiic
CITĀTS(Nauro @ 13.01.2004 17:11)
Vieniigais ko es varu pateikt par Malfoju ir tas ir tas -VINJSH IR PASAULE LILAAKAIS IZDZIMTENIS!!!!!Man besii ka citiem vinjsh patiik! cool.gif

Muljkjiibas, vinjsh vienkaarshi apzinaas ko grib, un neteelo varoni smile.gif Neliels ego, bet ir ok.
Eridāna
CITĀTS(Atprātotājs @ 14.01.2004 16:44)
vinjsh ir jaaklis

Tu blakus stāvēji? whistling.gif
Cilvēkiem ir dažāda gaume un ne jau Roulinga viņu izveidoja par to slikto tikai tāpēc, lai visi mīlētu cēlo Hariju! Stāstā ir nepieciešami dažādi tēli un varoņi, lai stāsts vispār veidotos!
Beebiic
CITĀTS(Eridāna @ 14.01.2004 17:02)
CITĀTS(Atprātotājs @ 14.01.2004 16:44)
vinjsh ir jaaklis

Tu blakus stāvēji? whistling.gif
Cilvēkiem ir dažāda gaume un ne jau Roulinga viņu izveidoja par to slikto tikai tāpēc, lai visi mīlētu cēlo Hariju! Stāstā ir nepieciešami dažādi tēli un varoņi, lai stāsts vispār veidotos!

Ooo jaa, par shito es pilniibaa piekriitu, un Harijs ir radiits, lai izceltos tie sliktie utt...
Aiva
Malfojs jaunākais Roulinsai ir tāds ne līdz galam izveidots tēls. Ko tad īsti par viņu zina?

Bagāts mantinieks, bet arī Harijs izrādās bagāts.

Ticis karambola komandā ar kukuli (jaunajām slotām NK), lido labi, tomēr Harijs ir labāks.

Tēvs reiz audzinaja, ka palaižoties kaut kādas draņķasinei, tas nozīmē ka priekšmetos viņs nemetājas pēdējās vietās, jo īpaši ņemot vērā to ka ne visas stundas ir pie Severusa Sneipa.

Vispār Malfojs ar pārējiem slīdeņiem parādās tikai tad, kad vajag atkal parādīt, kā nabaga Harijam skolā grūti iet, un tikai lai tūlīt pat parādītu, kā Harijs ar draugiem apstrādā Malfoju tā, ka miesīga māte nepazītu...
Beebiic
CITĀTS(Aiva @ 14.01.2004 17:16)
Malfojs jaunākais Roulinsai ir tāds ne līdz galam izveidots tēls. Ko tad īsti par viņu zina?

Bagāts mantinieks, bet arī Harijs izrādās bagāts.

Ticis karambola komandā ar kukuli (jaunajām slotām NK), lido labi, tomēr Harijs ir labāks.

Tēvs reiz audzinaja, ka palaižoties kaut kādas draņķasinei, tas nozīmē ka priekšmetos viņs nemetājas pēdējās vietās, jo īpaši ņemot vērā to ka ne visas stundas ir pie Severusa Sneipa.

Vispār Malfojs ar pārējiem slīdeņiem parādās tikai tad, kad vajag atkal parādīt, kā nabaga Harijam skolā grūti iet, un tikai lai tūlīt pat parādītu, kā Harijs ar draugiem apstrādā Malfoju tā, ka miesīga māte nepazītu...

Domaaju, ka vinjam tomeer ir tur jaabuut, un ka vinjsh ir svariigs teels un gan jau ka vinjam buus arii kaads SVARIIGS notikums smile.gif
Panthera
es domaaju, ka vinja to taisija ar noluuku smile.gif tikai manas domas smile.gif Arii man vairaak saista tie tumshie un ljaunie smile.gif Nu pasakiet kas vainas Drako un Luucijam Malfojiem? he he smile.gif
rence
Es varu pateikt tikai to, ka man Malfojs galīgi nepatīk! Viņš ir glums pielīdenis! Atvainojos, ja jūsu domas nesakrīt ar manējām!
Lai gan daudzās filmās man patiesi gribās "turēt" par sliktajiem, bet šis nav tas gadījums!!! tongue.gif
beruthiel
man, piemēram, patīk "sliktie" tāpēc, ka "labie" nemaz tik labi nav! getlost.gif

nu kāds pozitīvais varonis var gribēt izcelties (HP), vai ķildoties ar pārējiem labajiem un apskaut (Fadžs) u.c. tīri "labo" es domāju tur ir šausmīgi maz!!!
Zuz
NU Krabe un Goils jau ar ir bad boys, bet kaapeec, tad vinjiem nav taada popularitaate? laughing.gif Malfojsvienkaarshi ir dzhekinsh ar izteeli un veelmi ieriebt Harijam. Vinsh jau tur dominee tik pat daudz cik Nevils, vai pat vairaak... iisti nemaaku pateikt. Un tomeer ir jau ari diezgan liela noziime vinaj teevam, kas to visu vele vairaak pastiprina. Un tas, ak vinsh ir uztaisits par "meergli"...... kaadam taadam vajadzeja but. Visi tach nevar miileet Poteru, tas nu ir skaidrs. NU un tad Molfojs ir ljoti atbilstosh shim ieriebeeja amatam.
kreimene
Harijs patiesiibaa arii nav nekaads labinais un liidz ar to meiteneem patiik, bet nu, runaajot par Malfoju, mans vins iedzen tikai un vieniigi riebumu!
Indy
Personiigi man nepatiik Draco, jo vinsh ir paaraak iedomiigs un negants, lai gan arii Hraijs nav manc sapnju puisis....
Overlord
Drako pārspēj POteru, jo FO vismaz tik klaji neizrādija savu agresīvo garastāvokli. Šaubos vai viņš kliegtu uz katru kas viņam neklausa vai neko nesaka
NovemberNövelet
Man Drako neliekas ljauns, bet gan apniciigs! wink.gif
Northwatch
Ummm...par Drako tēlu rolleyes_a.gif
Visvairāk man viņš iepatikās tieši pēc viena fanfika izlasīšanas smile.gif Tā bija pilnīgi atsevišķa doma, atsevišķi notikumi, bet tik reāli sapīts viss kopā, it kā to būtu rakstījusi pati Roulinga. Tikai tajā viss bija parādīts no Drako viedokļa happy.gif Tas bija riktīgi labais gabaliņš, bez kauliem tā teikt. Roulingas Drako ir vienkārši izlutināts memmesdēliņš, bet tur rolleyes_a.gif ...Pieņemu ka daudziem Drako patīk tāpēc ka Toms Feltons viņu spēlē filmā, tas tēls ir cieši saistījies ar grāmats tēlu, ```` ````...nu jā. Apmēram tā. smile.gif
Siri
Tev jāatzīst,ka ne jau visi viņu uzskata par ````i,dažiem viņš patīk vairāk nekā Harijs.....Bet tā jau pasakās tas ir...Labie un ļaunie....
scream
Šāda tipa grāmatās vienmēr jābūt diviem galvenajiem personāžiem, vienam ļaunam otram labam un Malfojs ir otrā plāna ļaunais tēls jo pirmais noteikti ir Voldemorts. Tā vismaz vajadzētu būt.
Matrikss
Viņu nebija iespējams ielikt citā tornī. Glums kā čūska, pretīgs kā čūska u.t.t.
Vārdsakot tīrākais rāpulis. Tad jau man viņš patika labāk tad kad viltus Tramdāns pārvērta viņu par sesku. mad.gif
...Zanish...
Mums liekas,ka vinjsh buutu tiiri normaals peec raxtura,ja vinjsh nebuutu apvainojies uz Hariju par to,ka Harijs pashaa saakumaa atraidiija vinja piedaavaato draudziibu. cool.gif
morticia
man drako patiik labāk nekā harijs. pret hariju jau daudz izturas pārāk labi jo "viņš taču ir slavens whistling.gif " pret drako gan nemaz tik daudz labi neizturas crying.gif laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Luna
Hi, hi. laughing.gif Meitenēm jau patīk Toms Feltons, ne jau pats Drako. grin.gif Ja jūs sakat: "Man patīk smukais Malfojs.", jūs domājat Feltonu, jo nekur Roulingas grāmatās nav tāda teikuma, kas itkā apstiprinātu, ka Drako ir smuks. Nav arī tāda, kas apliecinātu, ka viņš ir nesmuks! whistling.gif Lai vai kā, tādu kāds viņš ir iztēlojas tikai cilvēki, kurus filma nav ietekmējusi. Lūk!
Katy=)
Jā.....Lai gan Žetons arī tiem cilvēkiem kas izvēlējās Tomu Draco lomai wub.gif wub.gif wub.gif
Lussy
Vispār man ir tā, ka filmā Drako liekas tīri normāls, bet lasot grāmatu man viņš galīgi nepatīk getlost.gif
DEaDnokS*
nu vina tak necensas speciaali popularizeet kaadu vina vienkaarsi raksta savu graamatu
***Dancing_Queen***
tieshi taa, bet daudziem patiik "sliktie" chalji, taapeec arii Malfojs, et numan winjsh ne iipashi, tad jau labaak Harijs, lai gan peedeejaa laikaa arii man winjsh kriit uz nerwiem...
Tots
Savā ziņā Malfis ir labais Bad boy thumbsup.gif w00t.gif devil.gif
Antons Ego
es vēlreiz atkārtošu to, ko jau daudzi teica:
nevienam (bet drīzāk nevienai wink.gif ) jau viņš nepatīk tapēc, ka tāda grāmata, bet gan filma. Grāmatā viņš ir ````. Parasts ```` un viss. Viņš jau nemaz fiziski nevar patikt, un man pat neliekas, ka roulinga rakstot par viņu bij kkādu smukulīti iedomājusies. Jums tak tas Feltons patīk! Padomājiet, vai Drako kā tēls jums ptika arī pirms filmām, un jūs sapratīsiet, ka nē... Un Feltons jau patiesībā uz Potera lomu pretendēja...
faniite
wink.gif Es noteikti piekriitu, ka Roulinga Drako Malfoju ir arii pataisiijusi par taadu kaa galveno varoni, un tur taisniiba meiteneem vairaak patiik sliktie puishi, tikai apdomiigaas devaas. wink.gif
Grēkmeistars
Man bieži vien patīk tieši sliktie tēli, un šis nav izņēmums grin.gif man šķiet, ka Roulinga bija domājusi Drako pataisīt par neīpaši foršu, bet aktieris kuru ielika, panāca, ka šis ļaundaris ir diezgan iecienīts wink.gif
Fijusska
īstenibaa jau drako nebuutu tik laieli panaakumu, ja feltons filmaa nebuutu tik smuks. Var jau buut ka kadam baram arii patiktu, tak ne jau shitaadam!!! tongue.gif
Un vispaar, padomaajiet kad lasiet kaadu no pirmjaam 3 graamataam, arii paarejaas. Vinjs tak tur vienmeer aprakstiit shausmiigi. te ar nobalushu seju, te ar sarkanu utt. un vinjs tur tiek dazaadi apkaunots. Man vinjs patiik tajaas vietaas kur tiek paarveersts par sesku utt. a taa man patik vinjs deelj feltona grin.gif
Luna
CITĀTS(fijusska @ 29.08.2004 18:01)
īstenibaa jau drako nebuutu tik laieli panaakumu, ja feltons filmaa nebuutu tik smuks.

Piekrītu fijusskai. Man liekas, ka ar to arī viss ir pateikts. Kā jums, meitenes, patiktu Harijs, ja Feltons būtu dabūjis to lomu? wink.gif
maksligais_intelekts*
man jau ar patik Drako bet riebjas,ka vinhs i gljeeews silent.gif
šausmiņa
drako kā varonis ir iespaidīgs tēls, un lasot vairākus fanfikus, cieņa pret malfoja jaunākā telu ir nostiprinājusies.
washulis
ja malfojs būtu labs, tad jau neviens par viņu neintersētos. vienmēr sliktie var dabūt visu, jo dara to nlikumīgi... malfojs ir kruts!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.