Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāds ir Mokšķis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Siri
Kāds tad ir Mokšķis?
Eridāna
Mokšķis bija reāli smieklīgs! Tāds vecs, sagrabējis and so on, bet visnotaļ smieklīgs! Bet diemžēl viņš bija viens no vaininiekiem Siriusa nāvē un tāpēc es labprāt izdarītu viņam pakalpojumu un piepildītu viņa sapni, t.i. nocirstu galvu! Lai nu kā, viņš ir tāds, kādu viņu padarījuši burvji, jo diez vai viņš jau piedzima tāds riebonis... wink.gif
Roviela
Tāds, kādu viņu padarījuši burvji.
pekene
vinjsh ir riebiix, bet tomeer taads vinjsh laikam ir spiesc buut jo taadu vinju ir pataisiijushi burvji...man vinjsh ljoti nepatiik.....
Nauro
Vinjsh ir naturaals slepkava-jo vinjsh vainiigs ka Siirius ir beigts
keita
atbilda vairaaki balsoju par ssausmiigs
cava
Gribēju balsot par "Tāds kādu viņu padarījuši burvji", bet nejauši uzspiedu "man vienalga kas viņš ir" sad.gif Lūk tā.
·spid·
manupraat kaa jau kaads graamataa mineeja-par taadu moxkji kaadu mees winju taga redzam, winju i padariijushi pashi burwji.... a winju nau taapat kaa ar dobiju, kursh nabija liidziix molfojiem....
!Good_Charlotte_girl!
Nejauks... Viņam bija viesai Bleku ģimenai jākalpo, un pēdējais no viņiem bija Siriuss, bet savu saimnieku viņš neklausīja! Viņš ir slikts māju elfs!!!! angry.gif
Emma
Nu es nobalsoju par nejauks, bet ja buutu taada atbilde kaa"ļoti nejauks", tad noteikti balsotu par to. Slepkava varbuut vinsh nav un shausmiigs iisti arii ne.
Aiva
Nu, kā Dumidors beigās sacīja - Siriuss pats neko labi pret Mokšķi neattiecas, ko tad vēl varēja sagaidīt... Vienīgā kas kaut mazliet labsirdīgi attiecās pret Mokšķi, bija Hermione...

Un vispār, attieksme pret mājas elfiem burvjiem ir tāda apti kā ASV dienvidu vergturiem pret nēģeriem pirms Amerikas Pilsoņu kara - labi, paklausīgi, zin savu vietu, un neiedrošinās pīkstēt pretī...
Flo
Moshkis bija SLEPKAVA.
crazy angel
Es uzskatu ka Mokšķis bija nejauks
_parvati
Mokšķis ir vienkārši šausmīgs slepkava. Nebūtu viņa, Siriuss vēl būtu dzīvs. crying.gif
Laimux
taads kaa vinju padariijushi burvji jo tak siriusa mamma nebija necik jauk.
rowzee
Pie visa vainiigi burvji..
Ashly
Mošķis ir tāds, kādu viņu padarījuši saimnieki. Viņš ir kā suns...un visi zina, ka kāds saimnieks tāds suns. wink.gif
Overlord
Viņš ir tāds kādu padarījuši saimnieki. Tumšajiem burvjiem ir tumši kalpi. Tikai kādēļ gan Dobijs nekļuva ļauns?
Zuz
Man jau liekas, ka viņam atbilstošākais apzīmējusm būtu nojūdzies. Tā vazāšanās pa māju un runāša savā nodabā. Nu murdzīgi.
Paip`
laikam jau taads, kaadu vinju ir padariijushi burvji... grin.gif
Indy
Visi pielaagojas sev tuvajiem un Moskhis pielaagojaas Siriusa gimenei...vinsh ir taads, kaadu vinju padariija burvji...
Psychotic Thoughts
Taads, kaadu vinju ir padariijushi burvji...
Ai, nu bet tiiri forshs iisteniibaa grin.gif
zuu
manupraat winjsh i taac kadu winju padarijushi burvji....newiens nepiedzims ljauns......taads dziives laikaa meedz palikt....ja ap mokšķi nebuutu bijis taac ljaunums tad arii vinjsh nebuutu samaitaac
mazā peciņa
vinjs bija smiekliigs, iipashi tad, kad winju atrada winja buudaa ar dreebeem vai bildeem... neatceros kaartiigi...
Matrikss
Paši burvji jau bija vainīgi ka Mokšķis tāds īdzīgs padevies. Pat pārāk īdzīgs. getlost.gif
Aziz
Tādu viņu padarījuši burvji rolleyes_a.gif ,bet tāpēc jau ne mazāk šausmīgs!
Vispār burvji ir padarījuši nožēlojamu visu viņa dzimtu ohmy.gif !!
~eviic~
Tadu vini padarijusi burvji,bet vispar man ir vienalga. smile.gif
kniburiene
Mokšķis ir noslēpumains un ļoti dīvains. Interesanti, vai viņam beigās nocirtīs vai nenocirtīs galvu? Un ja viņš neko nedara, kāpēc neviens to neizdarīja, zinot, ka tā ir viņa kvēlākā vēlme? getlost.gif
Lillija
Vins ir tads kadu vinu ir padarijusi burvji(feniksa ordeni kads ta teica bet nevaru atcereties kurs) smile.gif wink.gif
Džeina
Viņš ir vienkārši nejauks.Kaut vai atceroties kā viņš meloja Harijam kad viņš prasīja Mošķim kur ir Siriuss man gribas Mošķim izdarit kaut ko sliktu. mad.gif mad.gif mad.gif
jefeniite
burvji vinju taadau padariijoa, jo padomaajiet, ja vinjsh kaa briivs maajas elfs buutu piedzimis mezhabiezoknii, vinjsh buutu pilniigi savaadaaks elfs. tad jau pat maajas elfs nebuutu, bet mezha elfs. jo tikai taapeec, ka vinjam bija jaakalpo ljaunajiem burvjiem vinjsh pats taads kljuva un veeleejaas, lai vinja galvu piespraustu pie deelja, kaa taadu mezhacuuku. protams, arii starp labo burvju elfiem var gadiities kaads sliktais un starp slikot kaads labais, nu, piem., dobijs bija labais. varbuut tas taa vienkaarshi iedzimst kaads elfs kursh buus?
morticia
man jau tas mokšķis patika smile.gif smile.gif smile.gif tīri labs. nu smiekliigs jau nu gan grin.gif grin.gif grin.gif
arvis99
mošķis ir slepkava mad.gif sorcerer.gif :ninja: sad.gif unsure.gif :blink: whistling.gif ohmy.gif huh.gif getlost.gif cool.gif laughing.gif grin.gif smile.gif wink.gif grin.gif tongue.gif happy.gif laughing.gif
laughing:angel
viņš ir tāds kādu viņu padarījuši burvji, ja burvji pret viņu izturētos labāk varbūt viņš pats būtu labāks... rolleyes_a.gif
fishbone
Mans variants tur nebij miiljsh un nojuudzies!
me...
Digital
Nu es balsoju par SLEPKAVU innocent.gif tongue.gif .Man viņš īpaši nepatīk.Labi,man viņš vispār nepatīk.Ķerts kriminālists laughing.gif
Fabie
Tāds kādu viņu padarījuši burvji. Jo vinjsh Dziivoja Pie nelaagiem burvjiem..
Hermione =)
Man liekas, ka viņš ir nejauks! :blink:
Raine
Mokšķi dillēs!!! mad.gif
Beebiic
Vinju taadu padariija burvji. Neviens nekljuust ljauns taa pat vien, pie taa vainiiga ir tikai un vieniigi apkaarteejaa vide!
Torins Ozolvairogs
Tāds kādu viņu ir padarījuši burvji.Un Mokšķis bija pieradis ka neviens cits nav mājā kā vien viņš un Siriusa mātes glezna,un tieši tāpēc viņš tik skaļi lamājās.
Ļipa
Man gan skjiet, ka tas ir šoks, kas viņu tādu ir padarijis!!!
mērfija
mošķis bija taads tikai tapeec ka burvji neiztureejaas par ar elfu ciennu sad.gif
YdooM
Šobrīd, kad nesen skatījos Goblina versiju Gredzenu pavēlniekam man Mokšķis atgādina Gollumu. Bet tā es Mokšķi uzskatu par tādu, kādu viņu padarījuši burvji.
RoCo
Mokskis ir nejauks nevis tads kadu vinu padarijusi burvji! Kapec tad Dobijs kurs dzivoja pie Malfojiem tads nepalika???
anarhija
STULBS UN NOJŪDZIES ```` mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
_BijušaisPareģis
Patiesībā viņš ir tīri normāls mājas elfs, precīzāk sakot- bija... whistling.gif
Man tā arī liekas- viņš bija ciešams līdz brīdim, kad viņa saimnieki-
burvji par tādu pataisīja... silent.gif Nu tagad viņš galīgā swiestā ir sagājis... wacko_a.gif
Emmy
Viņš, man šķiet, ir nedaudz "nojūdzies". Varbūt viņš domā, ka ļaunais ir labais, jo ir iemīlējies Bellatrisē un domā ka viņa ir laba.
hacker0000
Moshkjis ir nejauks
lai gan taadu vinju ir padariijushi burvji
harry
Mošķis būtu pilnīgi normāls mājas elfs, ja burvji viņu nebūtu padarijuši ļaunu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.