Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mīļākais aktieris otrajā Potera filmā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
i`m_GriM&EviL
wink.gif Man jau patika Toms un Emma wink.gif
Nauro
Man jau patika Hrijs-nju saprotiet nju vinjsh tak ir Harijs
Trusite
Kaa aktieris Toms noteikti bija vislabaakais, bet no teeliem man tomeer tas Harijs ir tuvaaks, ja vien vins nebuutu palicis tik iedomiigs peedeejaa graamataa
Roviela
Kā aktieris Toms ir vislabākais.
Eridāna
Toms & Emma, viņu tēlojums perfekti saskan ar manis iztēloto... rolleyes_a.gif
Kedriks
Neteiksim ka taa ir mana miiljaakaa ''aktrise'', bet giimiitis viennoziimiigi vissmukaakais ir Emmai grin.gif Es nobalsoju par vinju. grin.gif
i`m_GriM&EviL
[B]Emma un Toms bija vislabākie aktieri! Man jau personīgi likās, ka viņi [U]rulzz!!! grin.gif
kjiegjelis
spriezot peec teeloshanas, tad drako atveidotaajs patieshaam bija labs, krabe un goils arii smile.gif
Caristo
Es par drako, vinss viss profesionaalaak peeleeja. Sakariigs dzzeks wink.gif
_parvati
Es nobalsoju par Tomu, bet patīk arī Emma.
mazā peciņa
Tikai Toms... dēļ wiņa jau filmu war skatīties... ok wisi ir normāli wink.gif
ils
Jocīgi! Ruperts ļoti labi tēloja Rona lomu, bet par viņu tik maz balsu!
keita
emma, bet paareejie arii nebiija sliktaaki, piemeeram ruperts ar savaam grimaseem un speeju noteelot lloti labi(interesanti cik ilgi vinnss treneejaas).
Siri
Es balsoju par Hariju,bet arī Emma ir laba....smile.gif
Pirlipete
Toms..Ne jau velti viņa kontā ir vairāk filmu kā citiem...Emma būtu nākamā manā sarkstā,bet Daniels pēdējais... :ninja:
Nīna
Toms...... un Daniels getlost.gif nobalsoju par Tomu smile.gif Emma un Ruperts arī ļoti labi tēlo wink.gif
Atprātotājs
rona atveidotaajs.

bet vispaar - tas kas tomu riddlu teeloja
Ashly
man labāk hermione... laughing.gif nu man patikās... grin.gif
Overlord
Vispār jau man patīk arī Lūcija lomas atveidotājs, bet tomēr šeit viņš nebija dots, tapēc ņēmu Tomu
beruthiel
man patika gan Rons, gan Drako.. bet nobalsoju par Drako, jo viņš bija "spilgtākais".

man, piemēram, ļoti patīk, kā viņš sarunājās ar Ronu un Hariju (tolaiks Krabe un Goilu) slīdeņu koptelpā, un vē kastīti atradis, iebāž to kabatā.

patīk, cik augstprātīgi viņš uzvedās pret vecākiem cilvēkiem smile.gif

vispār vērot Drako ir aizraujoši wink.gif
Salazars Slīdenis
Toms Feltons pavisma noteikti
monster
man baigi patiik kaa teelo drako !!!! smile.gif
Canadian
```` tik daudziem DRako. Man vislabāk patika Termīts(Hermione).
Magonīte
Man patika Emma un vēl Megija Smita (Maksūra)
Calipso
Tie ir tikai aktieri........., bet talants katram savs. Nepārprotiet... sleeping.gif
Burrrviiite
man Toms vinjsh ir izteiksmigs aktieris
cool.gif cool.gif cool.gif
Torins Ozolvairogs
Man patīk Rona atveidotājs. grin.gif Bet tā arī Hemiones atveidotāja. :huh:Toms(Drako),hm.... nezinu tākā patīk tākā nepatīk. wink.gif
harry
Daniels Redklifs
_BijušaisPareģis
No šiem wisiem man patika kā tēloja Feltons.... grin.gif
Dens visu laiku bija taads... unsure.gif nu ne ipashi.... getlost.gif
Vispār es varētu notēlot labāk nekā Dens.... cool.gif
Hermione =)
Es nobalsoju par Emmu. Man viņa patika visvairāk, bet citi arī nebija slikti!!! grin.gif
Canadian
Toms un Emma no šiem
...Zanish...
Man gan kaa vienmeer liekas ka labaakais bija Ruperts. Vinjsh ir mans favoriits visaas filmaas. wink.gif
Ar ko vinjsh ir sliktaaks par piemeeram Danielu? Vinjsh vnk neteelo galveno lomu.
Pūkainīte
man ļoti patika Ruperts Grints. Viņš tēlo vienkārši lieliski! ideāli sejas vaibsti, tā visa ķēmošanās.....viņam piestāv........... grin.gif
Fijusska
man no tiem laikam visi patika, nobalsoju par feltonu
***Dancing_Queen***
Emma un Toms, winji bija spilgti un taadi forshi teeli, wieniigi Rons.. tie waidieni pie Aragoga.. baigi labie.. bet Hermiones fraaze "I know. But it' s the only plan we've got." un tad saakas kalambols, bagi forshi, man jau patikaas, jaa Toms.. tik tiehsaam ljoti labs Drako un Emma pietiekami paarliecinoshi.
Neziniiitis
ja... Ruperts labi teloja ar savam grimasem taja filma vel bij vairak to smiekligo ainu kur Ruperts vareja ''paspidet''...Deniels ari nebij slikts... rolleyes_a.gif getlost.gif huh.gif
faniite
grin.gif blush.gif Man jau Toms (Draco) patiik visaas filmaas un arii dzen graamataas. Man patiik ljaunie teeli wink.gif
DEaDnokS*
nu vispaar man jau patika Dumidors
laughing:angel
no siem man 1.vietaaa Toms
2. Ruperts
3. Emma
4. Daniels

nju taa vish i!
selemanda
Viennozīmīgi Harijs! Viņš taču ir vislabākais tēls! Vismaz pēc manām domām!
aicha
Otrajā filmā vislabāk tēloja Rūperts Grints thumbsup.gif . Baigi rēcīgās sejas izteiksmes un teksti. laughing.gif
Grēkmeistars
Ruperts ir labākais... wink.gif viņš lieliski attēloja Ronu. laughing.gif
A.D.I.D.A.S
@trajaa Dalja Feltonam nebija nevainas Jo tad vinsj vismaz drusku palamaajaas
Guest
[I][COLOR=red]daniels redklifs ir bija un buus forshaakais no viniem visiem! luuk taa bet vispaar emma arii nebija "peljama" grin.gif
Sapņu Teātris
MAn patiik toms feltons man vinjsh patika ljoti
Vaidu_Vairas radiniece
°Toms kaa parasti bet paareejiem arii nav ne vainas! grin.gif
Tynyte
... man jau patyk Emma un Tomms...
...bet citi ar...
French
Emma, vin vienmer tik mil un smiekliga.
Sapņu Teātris
AAA French kas tev parakstaa rakstiits
kristine g
Man patika Harijs un Hermione smile.gif grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.