Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai bez Hermiones skolā ir vēl kāds zubrītis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
i`m_GriM&EviL
Nezinu! huh.gif
Nauro
man liekas ka tas ir Draco-vinjsh tak pielaizaas visiem skolotaajiem kad tik var! cool.gif
Flo
nevar jau zinaat!!! rakstniece naff neko taadu aprakstijusi, bet man liekas ka Draco jau nav gudraakais, man liekas ka pat Luucijs otraas graaamatas saakumaa naktenu aleeja kautko taadu teica, ka sis galiigi suudiigi maacaas, vismaz me taa skiet.
mazā peciņa
Kārtīgi nezinu... bet Draco tētis lika mācīties, jo draņķasine (nezinu kā raksta getlost.gif ) nevar mācīties labāk par tīrasiņu burvi huh.gif
cava
Jā... grāmatā par to nebija rakstīts. Nu bet nobalsoju par Drako. Nezinu kāpēc, laikam jau tādēļ ka viņš ir ietekmīgs utt. Varbūt kautkas cits.
·spid·
s nezinu kursh.... manupraat kaads no krauljnaga.... jo krauljnagaa tach i tie gudraakie rolleyes_a.gif
keita
laikam jau citu nav
Psychotic Thoughts
visi dumji smile.gif
man nemaz zubriitaaji nepatiik smile.gif
Me_girl
Katram jau sava gudrība, bet........labāk nekomentēšu, kuru atbilžu variantu izvēlējos.... whistling.gif
Eridāna
Hermione atsver visu pārējo glupību... grin.gif Nebalsoju...nesinu...
Overlord
Drako. Tikai viņš visos ekšos varēja līdzināties Hermijai un Tumšo Zinšu aizsardzībā arī Potam
ils
Man liekas, ka Feeniksa ordenii , gan Rons, gan Harijs ir saakushi nopietni maaciities. Drako? Iisteniibaa Roulinga par to, kaa vinjsh maacaas, neko neraksta.
crazy angel
nav ne jausmas kurs... nobalsoju par Draco
Ashly
Visticamāk ka Drako. Viņš jau nu naf audzis muļķu ģimenē, tā kā...un pielaizās skolotājiem.
pekene
nav ko tur liegties.......zaabaki!!!
kapeika2005
Nevien jau nav pieminēts, ka būtu kāds īpašs zubris.
aivvv/troll dream walker
es domaaju ka rons jo vinnam ir lloti stabiilas sekmes visos priekssmetos
Zuz
Visi dumji kā zābaki! happy.gif Kaut gan es drīzāk teiktu, ka visi nau tik stulbi kā Hermione, lai zubrītos. Ermm... kurš gan normāls aptuveni 15gadīgs skolēns pa vasaru lasa mācību grāmatas! huh.gif es iuzveru NORMAALS!
Siri
Drako zubrii mixtuuras,bet tas vinjam nav iipashi vajadziigs,jo vinjsh taapat ir Strupa miiluliits.
Indy
az, nenobalsoju par neko, jo tie par kuriem ir rakstīts īpaši neizceļas ar savu gudrumu, a par pārējiem nekas nava minēts...
rowzee
Domaaju, ka Eernijs Makmilaans, taads gudrs un oficiaals peec skata..
Yume
nu kaa tad nepiemineeji Persiju...es protams saprotu ka vinsh jau skolu beidzis...bot otru taadu zubri neatceros..
Eridāna
Ē, tiešām Yume! Persijs....kā gan varēja aizmirst visu zubru zubri Persiju? huh.gif
Paip`
Es domaaju, ka tas ir Harijs vai Drako
NovemberNövelet
No shiem..Neviens.. happy.gif taapeec nobalsoju par peedeejo variantu.
giraffe
Eh, visi vienaadi stulbi kaa zaabaki! grin.gif
Mis sweet
Nu vienozīmīgi tas jau nav Drako, bet ja tā kārtīgi padomā, tad viņam ir zināmas izredzes pārspēt pat HERMIONI!!! grin.gif Bet protams, ja tā nopietni, tad tas cilvēciņš visdrīzāk ir vai nu no Elšpūšiem vai Kraukļanagiem, kas līdz šim viņš vēl netiek pieminēts grin.gif
FiKi
Visi zābaki grin.gif
Sniega Rūķis
tongue.gif es kaa kaartiigs fans par Poteru, bet dazzas skruuviites vinjam nava... liist pie taas ambraazzas un s**** taisiit, nu kaa var buut gudrs??? mad.gif
Laimux
Nevils grin.gif grin.gif grin.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif smile.gif smile.gif tongue.gif tongue.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
eily
es domaaju ka visi vienaadi dumji...sleeping.gif
Matrikss
Salīdzinājumā ar Hermioni visi ZĀbaKi totāli.
kniburiene
Kraukļanagā jau ir visi gudrie! Tur arī varētu būt kāds zubris. Bet 5. grāmatā nu kā viņu sauca tas elšpūša prefekts baigi zubrījās, kaut gan laikam tikai tāpēc, lai noliktu SLIMus
laughing:angel
visi vienādi, nav neviens gudrāks par Hermioni...(ja nu vienīgi Dumidors,vai citi skolotāji)
w00t.gif
The Shine
nu Draco tak... šķiet tāds tīri gudrs, have to admit...
Nata
Nobalsoju par to, ka visi ir dumi kā zābaki
morticia
Neko noliegt visi dumji kā zābaki. harijam vienkārši veicas, malfojs pielien, bet pārējie.. nu dumji. Un pat hermione visu iekaļ tā ka arī necik loģiski domājoša nav.
fishbone
Nobalsoju par peedeejo, jo domaaju, ka tas i kaads no Kraukljanaga!
me...
Salazars Slīdenis
Man liekas, ka tas varētu būt Drako
nessie
Nevils, noteikti Nevils. Viņš gan ir aizmāršīgs, bet vismaz nav lecīgs. thumbsup.gif
Digital
es kā vienmēr esmu par Drako...Nu par zubrīti laikam tomēr viņu nevar nosaukt,bet viņš tiešām labi pieprot Aizsardzību Pret Tumšajām Zintīm un...Tumšās Zintis
Canadian
Es domā
ju, ka Džastins, jo viņš taču ir prefekts
komodo_varan
patiesībā nezinu... domāju, ka kāds no Slīdeņiem, bet tas noteikti nav Drako wink.gif
martin2
nu tur veltādu man šķiet nav neviena







Ice
Bez hermiones zubrīšu vairāk nav jo skolā pāersvarā mācās normāli bērni. cool.gif
miraazza
Visgudrākā ir hermione, bet pārējie vienādi.
Raine
Man liekas Drako - tēvs viņam galvu norautu, ja viņš mācītos sliktāk par Hermioni.
Hermione =)
Es nebalsoju, nezinu, pat par kuru vispār var nobalsot. rolleyes_a.gif
Alish
Es piebiedrojos vairākumam Visi ir vienādi dumji, kā zābaki!
Torins Ozolvairogs
Man liekas pēdējais ka visi i riktīgi zābaki.laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!