Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas būs Harijs pēc skolas beigšanas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3, 4
kapeika2005
Es domaaju ka vinjsh buus aurors.
Ashly
Es arī domāju ka aurors, bet tik pat labi kalambolists. Kā viņš saka, kad lido...ka jūtas savā stihijā.
Hula
Manuprāt, burvestību ministrs... Tas vislabāk viņam (manā skatījumā) atbilstu grin.gif
odzina
nu ja viņš paliks dzīvs, par ko es ļoti, ļoti ceru, tad domāju, ka viņš būs aurors, bet ko var zināt... wink.gif
Vinky
Neticu, ka Harijs paliks dzīvs... Bet ja nu paliks, tad... hmm... varētu būt, ka vai nu Aurors vai arī skolotājs Aizsardzībā pret Tumšajām Zintīm.
Ashly
Es an šaubos vai Harijs strādās Burvestību Ministrijā. Un diezin vai viņam tas darbs fascinē..
ermm.gif
·spid·
manupraat winjsh waeetu buut aurors.... unsure.gif
Eridāna
No sākuma viņš spēlēs kalambolu un paralēli apgūs zināšanas, lai vēlāk kļūtu par auroru, jo kā atceramies par auroru nevar kļūt tā uzreiz!!!
Goldberry
Par to kas Poters buus ir stirpi paaragri spriest (galu galaa pat vinja SLIMu rezultaati veel nav zinaami). Vinjsh protams vareetu kljuut par auroru kaut gan gruti iedomaties vinju Burvestiibu Ministrijaa. Varbut pasaaks pats savu biznesu - piemeeram privaatais ljauno burvju izniicinaataajs (ar pieredzi). Protams veel ir iespeeja ka Poters vispaar neizdziivos... Iespeeju ir paaraak daudz unsure.gif
kapeika2005
Vispaar aurors nez vai buutu! Vinjam sliktas atziimes mixtuuraas. Varbuut tomeer SLIM-os vinjsh mixtuuraas dabuus izcili, bet nu nez vai
blue witch
Mana doma ka vins buus aurors...
keita
vinnam piestaav aurora profesija, taa tad aurors(peec manaam domaam)
Cītīgais lasītājs
Visticamāk-aurors, varētu būt ministrs, vai pat direktors, 2. ticamākais variants-kalambolists. Sliktākajā devil.gif- neuzbilstamais. Es ceru, ka aurors.
Overlord
Aurors, viņš tam ir ļoti labi piemērots
Flo
nu nezinu es nobalsoju par kalambolistu, ja tagad vins lido tik labi kaa graamataa raxtiits kas zin kaa viņš lidos veelaak.
Tonksa
smile.gif Domāju ka viņs būs aurors, bet ja Dumidoram kaut kas notiktu viņš varētu būt arī Cūkkārpas direktors.
G®unt
Nu man liekas pēc rakstura kā aurors!
Bet tās atzīmes,viņam nav no spožākajām kas vajadzīgas.
tur galu galā ir izmeklēti people!
mazā peciņa
Pēc skolas beigšanas viņš būs mironis... sorry... vispār negribas domāt tagad
Shatered
gribējās jau par sētnieku vai bezpajumtnieku rolleyes_a.gif , bet VISTICAMĀK ka Aurors...
Roviela
Aurors, kā jau Maksūra solīja! Ja vien paliks dzīvs...
Emma
Es domaaju, ka kalambolists, jo vinjam patiik kalambols un vinjsh vareetu gribeet to apguut profesinaalaa liimenii.
Me_girl
Vai nu aurors, vai kalambolists... huh.gif visticamāk, jau ka aurors.
i`m_GriM&EviL
Varētu būt aurors, bet Anglija taču nevar pazaudēt izcilu Kalambolistu!!!! ohmy.gif
Pirlipete
aurors..Nevis tāpēc,ka domāju,ka viņš būs aurors,bet tāpēc,ka gribētu...tā būs īsta pasaka,ja viņš kļūs par auroru...Nezinu kā viņš mikstūrās dabūs izcili?
cava
Ja jau Maksura teica ka viņa darīs visu lai Harijs kļutu par auroru tad nu nobalsoju par to. Bet Harijs varētu būt arī kalambolists. Ar to viņš varētu nodarboties kā ar hobiju.
Nightingale
Nobalsoju kāds cits,jo viņš var būt gan kalambolists,gan aurors!
aivvv/troll dream walker
es nobalsoju kaads cits visticamaak pacents mango diziedniicaa via kautkaads vintullnnieks ja vispaar izdziivox
Siri
Es gan nobalsoju par auroru,bet Harijs nebuus neviens no piedaavaatajiem variantiem,jo 7 daljaa vinju getlost.gif ...Roulinga
Indy
Njā, man ar tā vien liekas, ka aurora darbs viņam būtu vispiemērotākais...
Yume
varbuut emu pesimiste, bet doaaju ka vinjam peec skolas beigshanas nav lemts veel kautkur straadaat...vinju nogalinaas... unsure.gif
scream
Es domāju, ka viņš būs kalambolists, jo viņam tas ir asinīs.
crazy angel
man jau liekas ka aurors...
Paip`
Es domaaju, ka vinjsh buus aurors, kaa nekaa Fo pat maxuura vinjam pieteicaas paliidzeet!!!
NovemberNövelet
Nedomaaju, ka vinjsh tik ilgi izdziivos, bet ja tomeer, tad balsoju par kalambolistu, jo vinja intelektam tas ir visatbilstoshaakais *ko tur noliegt, esmu Hermiones atbalstiitaaja* tongue.gif
giraffe
Nu taa kaa vinjsh grib kljuut par auroru, tad gan jau vinjsh par to arii kljuus! grin.gif
_BijušaisPareģis
Ja izdzīvos pēc cīņas ar Voldemotu,
ganjau piepidīs vēlēšanos un kļūs par auroru. wink.gif
Zuz
Lai arī kā tas nebūtu, bet man tomēr liekas, ka viņš nemaz līdz profesijai netiks.. nomirs.
kniburiene
Es nobalsoju, ka Cūkkārpas direktors. tongue.gif
Fiona
Lai jau kljuust par kalambolistu, vinjam tachu patiik to speeleet...
Vinjam tas padodas..
Patiik...
Citiem patiik veerot vinja speeli...
Taa tik lai turpina smile.gif
~eviic~
Drosvien ka visticamak ka vins bus aurors.Kad vins gaja pie profesores Maksuras apspriesties vins runaja par aurora darbu. smile.gif
...Zanish...
Vareetu buut, ka vinjsh buus aurors,jo vinjsh to uzskata par savu aicinaajumu.
laughing:angel
man liekas viņš būs aurors!!! jo vins taču grib būt aurors!! rolleyes_a.gif
Laimux
protams ka aurors
morticia
Viņš pat varētu palikt par Cūkkārpas direktoru jo Dumidoram tak vajadzēs kādu labiņo savā vietā atstāt vai ne?!?!?
arvis99
protams Aurors cool.gif
monster
manupraat vinnss klluus par skolotaaju aisardziibaa pret tumssajaam zintiim!!
Marija
Aurors? Profesors aizsardzībā pret tumšajām zintīm? Cūkkārpas direktors? Vai varbūt viņa prāts aptumšosies un viņš kļūs par Tumsas Valdnieku!!! :ninja:
Mya
Varbūt viņš kļūs par auroru,bet varbūt arī kļūs par skolotāju Cūkkārpā,bet varbūt viņš vienkārši nemaz neizdzīvos?!
fishbone
Shis nobeigsies driizaak skolas beigaas!!!
me...
Daimorte
Vina darbs man skiet ka vins kluus par auroru apbriinojamaa kaartaa tiekot cauri seergu kontroldarbiem par mikstuuraam
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!