Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Persijs Vīzlijs
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Laimīgā*
Sho pavedienu ieprieksheejaa forumaa iesaaka Vinky. Taatad, Vinky teica:

Es nezinu vai kāds jau par šo tēmu nav ieminējies, bet ja nē, tad klausieties. Kā pusē nostāsies Persijs? Viņš ir ļoti varaskārs (tā teica Rons)... Vai viņš nostāsies ģimenes pusē, vai arī Kornēlija Fadža pusē. Jo pēc Pasaules Kausa Kalambolā Persijs savu tēvu kritizēja par netaktiskumu. Vai varbūt viņš nostāsies Voldemorta pusē? Jo cilvēki mainās un man šķiet, ka Persijam ir tā - jo vairāk varas, jo labāk.

Eyedam:Šajā forumā par šo tēmu nav bijusi runa. Tomēr pats jautājums ir izlasāms vienā no intervijām, kas atrodamas manā HP mājas lapā - intervija ar Roulingu, kas vēl nav pabeigta tulkot, bet jautājums par Persiju jau ir iekļauts.

Kā redzams, Roulings izvairās no tiešas atbildes - kā jau vienmēr. (Un pareizi dara!)

Es par šo jautājumu īpaši daudz domājis neesmu; man Persijs vispār paslīd garām, lasot grāmatas - šķiet tāds lieks, nemākulīgs iespraudums. Tomēr ļoti iespējams, ka viņam būs nākotnē kāda svarīga loma. Es gan nedomāju, ka Persijam ir izteikta varaskāre (jo vairāk varas, jo labāk). Drīzāk pārspīlēta formālas pareizības izjūta, vēlme pēc noteikumiem sakārtot visu pasauli. Un vēlme būt cienījamam un ievērojamam (ne tik daudz - varenam).

Ar interesi gaidu turpinājumus līdz ar atbildi arī uz šo jautājumu.

Vinky: Es gan domaaju, ka Persijs ir varaskaars. Vinjsh bija tik shausmiigi iedomiigs skolaa, kad vinjsh dabuuja to Zeenu Vecaakaa vietu un taa taalaak. Un kaa tu domaa, vai vinjsh negribeeja ienjemt Zemvalzha vietu?!? Rons tachu savu braali paziist un vinjsh teica, ka Persijs ir shausmiigi varaskaars (cik es atceros). Un ja arii vinjsh nav tik izteikti varaskaars, tad kas notiks jebkuraa gadiijumaa? Vinja izteiktaa pareiziiba un iedomiiba tomeer var vinju pie nelaba gala. Tagad es atceeejos kur es lasiiju par sho teemu, bet taapat likaas interesanti ierosinaat jaunu tematu.

Draco: Bet Persijs nav tik varaskārs kā Voldemorts.Viņš darba dēļ tak nesūtīs savus brāļus uz Azkabanu bet varbūt tomēr sūtīs.

Kikii: Varbuut 4. daljaa Persijs buus Zemvalzha vietaa.

Eyedam: Tas varbūt, tas var būt.

Bet, kā Tu domā, kurā pusē viņš nostāsies - savas ģimenes (un Dumidora un citu līdzīgi domājošo) pusē, vai ministrijas pusē, kuru pārstāv Fadžs. Tu taču atceries, ka UB-a beigās viņiem sanāca strīds?

Draco: Varbūt Persijs tomēr pāries Voldemorta pusē,jo Persijs ir tīrassinis un ir pietiekami godkarīgs,un iespējams arī ļauns

Eyedam: Diez vai pāries tieši Voldemorta pusē (ja pieņemam, ka Fadžs ar ministriju arī tomēr nav Voldemorta pusē ). Šķirmice Persiju tomēr bija iešķirojusi pie grifidoriem, un viņiem piemīt īpašība krietnums.

Draco: Tas jau nenozīmē ka Voldemorts nevarēs viņu iespaidot

Kikii: Varbuut vinjsh nostaasies ministrijas pusee un beigaas nostaasies D&co pusee

Draco: Ja viņš tik ilgi nodzīvos

Vinky: Nezinu gan... Jaa... Grifidoriem piemiit krietnums utt, bet nav zvaniits, ka neviens no Grifidora njekljuust ljauns.Nevar buut, ka visi ljaunie naak tikai no Sliidenja. Ja taa buutu, vai tad Bleku ieseedinaatu Azkabanaa? Tad jau buutu apstiprinaajies, ka visi ljauniishi naak tikai no Sliidenja. UN tad Sliidenja torni IZNIICINAATU tongue.gif !!!

Draco: Varbūt ļaunie nāk arī no Elšpūša,jo tur mācās visi nemākuļi un viņi grib kautkādā veidā izcelties

Vinky: Es tieshi to arii gribu pateikt. Labi, lielaakajai daljai ir krietnums, bet ja nu piemeeram Persijam piemiit visas G* iipashiibas, bet krietnums nee?!? Juus tieshaam domaajiet, ka no Grifidora neviens ljaunais nav naacis?!?

Jefinjsh: Draco! Es varu apvainoties!

Draco: Vai tad tu arī esi Elšpūtī,un es nedomāju ka visi elšpūsi ir ļaunie varbūt arī kāds kraukļanags

Vinky: Un neviens ljaunais Grifidors, ja? Es nesaprotui, kaapeec ir domaats, ka Grifidors kaut kaads sveeto tornis! Nav taa, gan jau arii kaads sliktais ir!

Jefinjsh: Nu, ja tu to nezinaaji, es esmu Elshpuusha vecaakaa!

Draco: Nu labi piedod,bet vai tad visi elšpūši uzaug par gaišajiem burvjiem kāds taču var arī nosliekties uz tumsas pusi,tāpat kā Kraukļanaga vai Grifidora audzēknis.Nav jau obligāti jābūt slīdenim

Vinky: Tieshi to es domaaju! Sliidenis tachu nav kaut kaada "Elles fileaale". Vienkaarshi cilveekiem (graaamataaa) Sliidenis liekas slikts taapeec, ka tajaa tornii bija Voldemorts, bet vai tad neviens nav domaajis, ka Grifidors vai kaads cits tornis nav pieredzeejis ljaunu audzeekni?

Draco: Piemēram Tārpastis.Viņš taču arī bija Grifidorā taču viņš nodeva savu draugu Voldemortam un tagad ir Voldemorta kalps.Varbūt tāds arī būs Nevils Lēniņš

Vinky: Nevils gan nee...... Vinja vecaakus tachu nogalinaaja V* vai arii vinja piekriteeji (iisti neatceros).

Draco: Kapēc Nevols nevarētu pāriet tumšajā pusē.Tur viņš varētu izcelties varbūt

Gusijs: Reply to : Draco

----------------------------------------------------------------------------
Varbūt ļaunie nāk arī no Elšpūša,jo tur mācās visi nemākuļi un viņi grib kautkādā veidā izcelties
--------------------------------------------------------------------------------
Vai tad Sederiks bija nemākulis?

Vinky: Tieshi taa Gusij! Draco.... nju nav Grifidors labaakais un vieniigais "varonju" tornis. Citi tornji arii ir labi. Katrs savaa zinjaa. Elshpuushi nav nemaakuslji, to tieeshaam pieraadiija Sedriks uzvarot Hariju kalambolaa (labi, taa bija sagadiishanaas, bet taa pat). Sliidenii arii gan jau ir talantiigi cilveeki. Iisteniiibaa Malfojs savaa zinjaa ir ljoti forsh. Kraukljanags arii ir labs tornis. Hermione pati taa teica.

Draco: Digorijs neuzvarēja īstā cīņā tapēc ka Harijs nokrita no slotaskāta un es šaubos vai Sedriks arī būtu noturējies uz slotas ja dzirdetu kliedzam savus vecākus pirms nāves,un kā lai izskaidro toka Elšpūtis torņu sacensībās vienmēr paliek pēdējais?
Laereth
Nē, es šaubos, vai viņš pievienosies V-mortam. Vismaz ne apzināti, domāju, ka viņa ideālie nodomi tomēr nav saistīti ar ļauno.
Overlord
Bet es domāju ka PErsijs tomēr pievērsīsies Ļaunajiem spēkiem
Laimīgā*
Tev shkjiet, ka visi taa dariis! wink.gif Es domaaju, ka vinjsh palix pie labajiem.
Overlord
Ja tā būs, tad es būšu ļoti vīlies sad.gif Lai gan mani jau tagad māc aizdomas ka Persijs paliks Dumidora pusē
Laimīgā*
Es esmu par to paarliecinaata!
Overlord
Būtu forši ja Persijs spiegotu ministrijā Voldija labā, tad atkal sāktos vecās labās šausmas
aivvv/troll dream walker
ir jau arii citi varianti taads neliels maajiens
Overlord
Vai varbūt Persijs tēlos ka pāriet Voldija pusē un spiegos Dumidora labā
Zuz
Tas gan buutu jautri, ja Persijs kljuutu par Voldemorta padeviigo kalpu. Vinsh vareetu biedeet prom visus labos burvjus ar dziedaashanu dushaa. laughing.gif
Overlord
Un Voldemortam nebūtu jāizmanto Mokum lāsts, lai kādu spīdzinātu. Atliktu vien pasaukt Persiju grin.gif
Skorpions
Tikai Voldemortam sava midzeni visur vajadzetu sacelt dušas.
Overlord
Nē, viņš varētu likt tāpat dziedāt Persijam, vai arī apdzirdīt viņu. Tā laikam arī būs, ka Persijs kļūs par Voldemorta dziedošo kalpu grin.gif
Skorpions
Bet duša viņam varbut sanak labak.
Overlord
Kā tu to zini? Esi dzirdējis? grin.gif
Skorpions
Nu ja jau Persijam duša sanaktu tikpat labi ka viņa dziedašana citas vietas tad jau rons nebutu teicis ka Persija dziedašana duša bet gan ka Persija dziedašana.
Overlord
To teica nevis Rons bet gan Džordžs tongue.gif
Skorpions
Vai mazliet kļudijos. blush.gif
Laimīgā*
Bet varbuut Persijs dzied tikai dushaa?
Overlord
Bet viņš var pamēģināt dziedāt uz skatuves, varu derēt ka tā būtu katastrofa happy.gif
Laimīgā*
Nezinaam un nemaz neveelamies zinaat. Vismaz es. Jo es esmu parasto biedriibaa! tongue.gif
Zuz
Es uzskatu, ka Persijam dushaa sanaak labaak, jo tur vinjam ir iedvesma. Man patiik taa doma par to, ka vareetu Voldemorta midzenii secelt dushas un tad Persijs vareetu teleporteeties no vienas dushas uz otru.
aivvv/troll dream walker
citaa virzienaa domaajiet ccitaa virzienaa
Overlord
Taču tikpat labi viņš var palikt Ministrijas pusē un ar savu aurošanu uzbrukt nāvēžiem
aivvv/troll dream walker
ko tu ar to domaa
Vinky
Es domāju, ka es sapratu, ko Saurijs domāja.... rolleyes_a.gif Bāc, nagi niez uzrakstīt par Persiju. Bet nevar, aivvv vēl sabrīdinās mani! wink.gif
Overlord
Ā, ka Persijs tomēr paliks Ministrijas pusē?
Vinky
Nea! laughing.gif Pilnīgi šķībi & greizi! grin.gif
Overlord
Nu tad Persijs nomirs
Vinky
Nē nē nē! grin.gif
Overlord
Tad viņš iegūs Zemvalža kunga vietu un nepievērsīs uzmanību tam ka Voldijs ir atgriezies
aivvv/troll dream walker
nu ssis tas varbuut dereetu (vai arii passam gruuti tureet muti) bet vispaar galiigi garaam arii tavs peedeejais posts
eyedam
Kas te notiek? Vai kāds runās arī par tēmu? Kādā sakarā šis pavediens ir pārvērties par minēšanas spēli, kur daži gudrie it kā saka, kad ir aukstāks un kad siltāks!?

Un būtu labi arī visu laiku neiesūtīt vienu un to pašu, piem., ideju "Persijs tomēr mainīs savus kurpju šņorēšanas paradumus" ik pēc trim rakstiem, varbūt tikai nedaudz pamainot teikumā vārdus.

Lūdzu veidojiet sarunas mazliet saturīgākas! Un, ja jums vairs nav, ko teikt, tad arī nesakiet! Lai runā tie, kuriem ir jaunas idejas.

Lai viss mans raksts nebūtu pamācība vien, piebildīšu par Persija varaskāri.
Tātad es joprojām neesmu pārliecināts par to, vai viņš ir varaskārs, vai nav (pieņemot, ka neesmu izlasījis FO; tomēr tas nenozīmē, ka FO laikā mans viedoklis ir būtiski mainījies, es vienkārši par to nerunāju).

Kā jau teicu, viņam patīk ievērot un likt ievērot citiem noteikumus, uzturēt kārtību. Patīk būt cienījamam. Persijs ir diezgan lepns. Tomēr tas vēl noteikti nenorāda arī uz varaskāri. Persijs līdz šim nav izrādījis īpašas pazīmes, kas liecinātu par viņa vēlmi pilnībā valdīt pār citiem. Un viņš nav arī pilnīgs egoists.

eyedam
Che
nuu eyedam tas teikums par feniksa ordeni ir nepaarspeejams laughing.gif


hhmm par pesriju - daba meedz kljuudiities - saprotiet kaa gribiet grin.gif
aivvv/troll dream walker
zini eyedam tas saraustijums kas te ir palicis paari ir tas ko vareeja atstaat starp vienu vieniigu spamu nekas pamatots te nekad nav apspriests jo tie kas ir speejiigi gaida kad varees to dariit ietverot fo savaadaak var tikai paspeeleet mineessanas speeli
keita
nu persijs vispār ir neiteresants tēls
Cītīgais lasītājs
5. grāmatā viņš ir baigais nelietis.
kapeika2005
Persijs Ronam aizsuutiija veestuli kur saka ka Ronam nevajadzeetu draudzeeties ar Poteru. Man liekas ka Persijs atbalstiis Fadzhu un taapeec Ronam suuta taadas veestules. Tagad kad Fadzhs atziis ka Voldijs atgriezies tad Persijam buus kaput.
Overlord
Persijs. Es pat neko tādu nebiju gaidījis. Laikam labākais no visiem Vīzlijiem
odzina
CITĀTS(Sauron @ 27.12.2003 19:38)
Persijs. Es pat neko tādu nebiju gaidījis. Laikam labākais no visiem Vīzlijiem

Tikai nevajag!!! Labākais no Vīzlijiem!!! Viņš taču ir kaut kāds bezmugurkaulnieks!!!
·spid·
persijs i izweeleejies nepareizo metodi kaa kaapt pa karjeras kaapneem... winjsh tach wislaik kaadam pielien.... ja persikam iedtu waru okaas wareetu gadiities, ka notiktu wiswisaadas briieesmiigas lietas unsure.gif
Overlord
Viņš vismaz dara godu burvjiem,nevis kā Artūrs Vīzlijs
Goldberry
Jaa kas gan var buut labaaks par divkosiigu paarpareizu un mazlietinj nodeviigu radagabalu. Ak laimiigais Viizliju paaris wink.gif Godiigi sakot man neliekas ka vispaar kaads kaut ko taadu no Persija sagadiija - protams vinjsh bija taada vieteejaa meeroga likumiigaa garlaciiba, bet tik un taa... Gribot negribot atminjaa ataust tas Rona teksts no Uguns Bikjera (diemzheel nevaru atrast savu UB eksemplaaru taa ka neareeshu citeet) - par to ka Persijs buutu gatavs savu gjimeni nodot ar augstaaku amatu :blink:
Overlord
Proams, ja jāizšķiras starp Burvestību Ministra krēslu vai ģimeni. Viņš izvēlētos pareizu ceļu. Lai gan ņemot vērā, ka Atprātotāji atsakās klausīt + kara sākums. Nu nav īpaši viegli tagad Burvestību Ministram. Diez vai Persijs ar to tiktu galā
Eridāna
Nu man liekas, ka Persis dos priekšroku Fadžam, nevis savai ģimenei, lai arī ko tas vecais muļķis iedomātu darīt... hmm, galu galā viņi vienalga visi sanāk vienā pusē - pret Voldi! Lai ietu pie Volda Persis ir pārāk mīksts un pareizs! Kaut gan who knows...
Overlord
PErs, varētu būt kā Rokvuds.. Piegādāt ministrijas noslēpumus, jo viņš atrodas visai parocīgā vietā
keita
man vinnss nekad nav iipassi paticis, paaraak pareizs
Vinky
CITĀTS(Goldberry @ 27.12.2003 21:09)
Jaa kas gan var buut labaaks par divkosiigu paarpareizu un mazlietinj nodeviigu radagabalu. Ak laimiigais Viizliju paaris wink.gif Godiigi sakot man neliekas ka vispaar kaads kaut ko taadu no Persija sagadiija - protams vinjsh bija taada vieteejaa meeroga likumiigaa garlaciiba, bet tik un taa... Gribot negribot atminjaa ataust tas Rona teksts no Uguns Bikjera (diemzheel nevaru atrast savu UB eksemplaaru taa ka neareeshu citeet) - par to ka Persijs buutu gatavs savu gjimeni nodot ar augstaaku amatu

Starp citu, es vecajā forumā visiem sludināju, ka Persijs pāries ļauno spēku pusē. Un tieši tā Rona citāta dēļ. Tāpēc man nebija nekāds pārsteigums - es vienkārši to zināju.

Kas teicis, ka Persiju kāds pieņems atpakaļ? Man ir baigās aizdomas, ka viņš kaut kad nāks pie prāta, vecāki viņam nepiedos, viņš kaut ko izdarīs un beigu beigās nomirs. Tā vot. Un tad tikai viņš būs 'izpircis savu vainu'. Jo, esmu pārliecināta, Freds ar Džordžu viņam nepiedos. Tāpat kā Rons.
Overlord
Varbūt viņu nomocīs Voldemorts? rolleyes_a.gif vai viņš aizvietos kādu nāvēdi? Jo ja jau viņam famīlija nepiedos tad cita ceļa viņam naf
·spid·
isteniibaa persijs woldijam wareetu buut labs ierocis-taapat kaa drebelis unsure.gif winju buutu wiegli pakljaut silent.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!