Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Rona tēls filmās
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Lapas: 1, 2
Trusite
Manuprāt Rons filmās ir uztaisīts par kautkādu memmesdēliņu, bet grāmatā šķiet tas nav tik ļoti jūtams. Kādas ir jūsu domas?
Goldberry
Man liekas ka Rons ir viens no vispreciizaak atveidotajiem teeliem filmaa (gan peec izskata, gan rakstura). Vinjsh vienkaarshi ir bailiigias/mazliet komiskais teels. Rons vieniigias (no Potera trio) ir no burvju gjimenes - arii tas vinju padara par raksturaa mazliet atshkjiriigu teelu.
Neatceros ka graamataas Rons buutu bijis iipashi paardroshs vai drosmiigs teels (ja neskaita ainu ar salauzto zizli un Malfoju otrajaa graamataa). Taapat vinjsh liekas taads vienkaarsh un vismazaak izceltais teels (atkl ju var skatiities uz Nosleepumu kambari - kur Poters - nosaciiti zeens kursh izdziivoja, Hermione - labaaa skolniece savaa gadaa un Rons - tas kursh atlidojaa ar mashiinu jeb tas kuram atsuutija kaucekli ).
Overlord
rons mūsu varonis , no miskastes tas nācis grin.gif tā bija laba dziesma laughing.gif
Eridāna
Man kaut kā netīk tas aktieris, kas viņu tēlo! Lasot grāmatas biju iedomājusies viņu pavisam citādu... ne ar tik muļķīgu sejas izteiksmi...
Trusite
Man šķiet, ka tas aktieris nemāk uztisīt normālu sejas izteiksmi
odzina
man gan patīk Ruperts Grints, es domāju, ka viņš ir piemeklēts ļoti līdzīgs īstajam Ronam!
Eridāna
Man gan liekas, ka visprecīzāk ir attēlota Hermija...bet ne jau par viņu iet runa...
Salīdzinot ar Danielu viņš vismaz nebija tāds koka klucis Konstantīns un tas ir labi, bet tik un tā viņš nebija tāds kā biju iedomājusies... Tā viņa sejas izteiksme man liek domāt, ka viņš kaut ko nesaprot, tātad sanāk, ka viņš visu laiku kaut ko nesaprot...

Bet nu, priekš jaunā aktierīša viņš tēlo ok!
Nimloth
Man Rons patīk aptuveni par 50% vairāk nekā Harijs. Gan grāmatās, gan filmās (tas aktieris ir baigi foršais ^^). Manuprāt, Rona personība un izpausmes ir spilgtākas nekā Harijam, kurš bieži vien šķiet tāds diezgan papelēks...
odzina
CITĀTS(Nimloth @ 28.12.2003 18:29)
Man Rons patīk aptuveni par 50% vairāk nekā Harijs. Gan grāmatās, gan filmās (tas aktieris ir baigi foršais ^^). Manuprāt, Rona personība un izpausmes ir spilgtākas nekā Harijam, kurš bieži vien šķiet tāds diezgan papelēks...

Nu filmā Harijs tiešām ir diez gan pelēcīgs u Rons ir parādīts spilgtāks, bet grāmatā gan ne... wink.gif
Nimloth
Nu jā, tā gan ir...Bet mani dažkārt tracina Harija neizlēmība un tāds minimāls bremzīgums. Arī tas, ka visādām bīstamām situācijām viņš tiek cauri ar vairāk vai mazāk veselu ādu tikai laimīgas sagadīšānās dēļ getlost.gif
Eridāna
Rons nav parādīts spilgtāk, vienkārši aktieris, kas viņu tēlo ir spilgtāks un noteikti talantīgāks par Danielu!
keita
aktieris ir lloti labs, nezinu kaa saskan ar manu pirmo iespaidu(lasot graamatu),jo jau esmu pieradusi pie aktiera
Tonksa
Domaju ka filma vins ir loti labi paradits ka ir rakstits gramataa (raksturs, izskats) grin.gif
Roviela
Man patīk Rons filmā. Aktieris tēlo labi un tēls atbilstošs. Es viņu biju iztēlojusies garāku un tievāku, bet arī šitā ir OK.
!Good_Charlotte_girl!
CITĀTS(Eridāna @ 28.12.2003 15:33)
Man kaut kā netīk tas aktieris, kas viņu tēlo! Lasot grāmatas biju iedomājusies viņu pavisam citādu... ne ar tik muļķīgu sejas izteiksmi...

Pat tad kad viņš (aktieris) ir nopietns, izskatās tizls! Biju iedomājusies mazliet smukāku!!!!
Eridāna
Jā, es arī! Nevaru pie viņa pierast! Liekas, ka kaut kas nav riktīgi!
i`m_GriM&EviL
Nu viņš ļoti labi attēlots. Tikai pārāk daudz šķobās un tāpēc arī viņam bija vissreālākais feiss.
giraffe
Man liekas, ka aktieris preciizi atbilst Rona teelam. Apmeeram taadu es vinju biju iedomaajusies. Aktieris ir OK! Nav ne vainas! thumbsup.gif
kjiegjelis
IIsteniibaa Harijs nemaz filmaa neizkataas tik tievs un izstiidzeejis kaa par vinju bija staastiits graamataa, bet ne par to ir runa.... Rona teelam vienkaarsi nav kur piesieties rolleyes_a.gif
Atlanta
Man patiik kaa akrieris kas teelo Ronu teelo, viņš ir taads nedaudz muļķiigaaks tomeer man šķiet ka viņam vajadzeeja buut garaakam nezinu!

Runaajot par trešo filmu taa veel tik driiz neiznaaks un es paskatiijos dažas bildes no jaunaas filmas neteikšu ka man patika jo taa nebija tagad esot nomainiijies režisors jo iepriekšeejajam apnicis un nu šitais paņeema un piemeeram Hermionei iešķieba rozaa jaciņu, bet Harijam nu nezinu taadu melnu jaku vai džemperi nezinu kaa lai to nosauc, bet graamataa bija rakstiits ka viņam ir drebes kas ir stipri parlielu jo taas taču ir Duudija un šeit taas dreebes viņam dereeja kaa uzlietas skolas formas vareeja redzeet reti un Rons arii taads diivains nu nezinu man šķiet ka man nepatiks taa filma kas tagad buus, bet jaaaiziet noskatiities gan buus!
Elie
Es arii Ronu biju izteelojusies apmeeram taadu, kaads vinjs ir filmaa.. Tikai mati vareeja buut veel mazliet sarkanaaki grin.gif
Flo
es arii apmeeram ta biju vinu izteelojusies.

P.S lielaakas paardomas gan man izraisa harijs kaapeec vinam filma nev zalas acis.
Siri
Jā vispār tā varētu teikt...es viņu iztēlojos drusciņ savādāku...Redzēsim ko teiks Kuarons! wink.gif
Maardzhastante
Rons vispaar ir labaakais un vairs jau atbilstoshaaku aktieri nevareeja piemekleet smile.gif
NovemberNövelet
laughing.gif Nezinu par filmaam, bet graamataas vinjsh noteikti bija interesantaaks teels, nekaa H.P. wink.gif
Ashly
man nepatīk Rons i filmā viņš i muļķis.. getlost.gif tapē man viņš vēl vairāk nepatīk kā tēls, bet filmai viņš piemeklēts labi, jo māk atarināt stulbības grin.gif
Psychotic Thoughts
Vispaar peec skata man vinjsh nepatiik bet kaa aktieris, manupraat ir ljoti pimeerots shai lomai. It sevishkji labi vinjsh speej noteelot taas epizodes, kad vinjam ir jaabaidaas, it sevishkji Nosleepumu kambarii, tad, kad vinji ar Hariju ir pie zirnekljiem. Man patiik arii taa vieta, kad vinjiem gandriiz uzbrauc vilciens, Rons tur tieshaam reaali izskataas. Arii peec balss jau var pateikt kaa vinjsh juutas - nobijies vai prieciigs(lai gan vinjsh visbiezhaak ir nobijies grin.gif) Un veel taa muljkjiigaa sejas izteixme grin.gif Nu kaa aktieris vinjsh ir tieshaam labs...
Diabolic
Ļoti piemērots tēls. Es biju viņu tieši tā arī iedomājies. Arī pēc izskata kā te runā viņš nemaz nav neglīts. Viņš ir forš džeks.
fishbone
Nez bij pavisam savaadaaku iedomaajusies. Te vinjsh taads izbriiniits ar taadu garu seju un vinjsh nemaz nau garsh. Man liekas, ka vispreciizaak ir attelota Hermii wink.gif
Overlord
Visi vienādi,bet laikam vairāk gan izcēlās Rona lomas atveidotājs.
Gangsta
Filmā viņš tešām izskatās tāds "mīkstais", bet grāmatā pavisam savādāks. Režisori kā vienmēr domā savādāk, nekā pārējie HP fani, kuri lasa grāmatas. laughing.gif Vai tad ne??
Trusite
nju ja taa jav ir, bet, manupraat, vajadzeeja atrast piemeerotaaku aktieri, tieshaam garu un tievu, nevis iisu ar daziem liekiem kilogramiem un pretiigu giimi
Panthera
ES domaaju ka Rona aktieris(aizmirsu vina vaardu) ir ljoti preciizi ziveeleets. un domaaju, ka Rons filmaa ir uztaisiits *riktiigs*... varbuut bailiigs, briizjiem bishku stulbs, bet tomeer drosmiigs..
monster
iisti nezinu !!! manupraat ka nee !! vinnss tomeer drosmiigi uzbruka malfojam un vispaar....
Canadian
Jā, jā otraās daļas sākumā viņš bija tāds...tāds...kad skatījos man tā nāca rēkas
...Zanish...
Rons ir labaakais personaazhs un aktieris HP filmaas.
Nezinu gan vai vinjsh ir vispreciizaak piemekleetais jo man liekas ka Emma Vatsone labaak atbilst savam teelam. huh.gif
***Dancing_Queen***
man ilkas, tirii sakariigs... nekaadas wainas, liidziigs un arii ljoti labi maak teelot taadu lomu.. tishaam labi. winjsh man liekas wiens no labaakajiem..
faniite
whistling.gif Kaa aktieris finjsh filmaa bija tiiri normaals, dazjkaart vinjsh labaak teeloja nekaa Dans. Atceraties Azkabanas guustenknii bija viena taada epizode, kur Danam bija jaaraud un ted pie vinja piegaaja Emma? Vinjsh tik maaksliigi tur raudaaja, Bet Ruuperts savu bailju uzpluudus noteeloja lieliski nevis paarspiileeti. rolleyes_a.gif huh.gif
A.D.I.D.A.S
NU jaa it iipashi tas pamanaam otrajaa filmaa zirneklju midzniikaut kagan vinjam nevar paarmest arii man buutu bail ja nezini nevienu normaalu speelu bet dziiviiba likta uz kaarts
raira
filma varbut vins ir tads mulkis...bet aktiris es domaju ir TALANTIGS memesdelins vins gan tur nav!!!
Nīke
es domaju ka vinsh lieliski atbilst graamatas teelam.. huh.gif nju.. man skiet ka vinnam nevajadzeetu buut taatad droshirdim.. bet man skiet a vinsh arii graamataa domaats kaa mazliet komisks teels. whistling.gif
Torins Ozolvairogs
Par sho aktieri ir daudz ko teikt piem. 3 filmaa vinsh nebija nrmalaa izskataa.Un 1 2 filmaa tomeer vinsh bija normaalaaks.Bet kaa aktieris vinsh teelo neslikti.
mazā peciņa
Grāmatā Rons man diezko nepatika, vismaz no sākuma, un tagad man nav nekādas domas par viņu, bet filmā, viņš patiešām ir vislabāk attēlots. smile.gif . Pat Hermione nav tik labi attēlota, kā viņš. Mati, sejas grimmases, izskats, joki.. viss ir ļoti jauki smile.gif .


skow
aFēra
Ruperts Grints bija vislabākais visās filmās, manuprāt. Lielisks aktieris, burvīgs cilvēks. happy.gif kā viņš tēlo, nu tak, no visiem tiem aktieriem, vislabākais, ja nu vienīgi Hagrida, Maksūras un Dumidora attēlotāji ir labāki.
Un, un "Zirnekļi man lika dejot stepu..." laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Tots
Domāju kā aktieris filmā viņš savu lomu nospelē perfekti. Es tādu pašu tēlu esmu iedomajies lasot Grāmatu. Domaju ka ar šo filmas tēlu viss ir kārtība nesaprotu tos kuriem kautkas nedalec.
Aeris
Labi telo, atbilstosi teelam.
Kad vel neredzeju filmas, iedomajos vinu apmeram tadu kads vins arii tagad ir. wink.gif
YeenY
Man graamataa rons likaas nedaudz savadaaks, peec izskata veel daudz savadaks, laikam only no mana iedomu teela palikusi tikai mati!!! :blink:
Sheep
Manupraat, Rons filmaas ir vienkaarshi kolosaals! Viens no labaakajiem! Taads nedaudz aaksts jau ir, bet ko padariisi, graamataas daudz neatpaliek. Man liekas, ka Ruperts ir aarkaartiigi piemeerots shai lomai, vinjsh ir uzkjeeris to, kas nepiecieshams. Domaaju, ka no jaunajiem vinjsh ir viens no labaakajiem aktieriem.
mazā peciņa
Tikko paskatījos imdb un ko var spriest. Vēl ne Danielam, ne Emmai nav piedāvāts filmēties kādā citā filmā. Rupertam tieši (skat te.). Proti, gan par to filmu nekas tāds nav dots, bet kas to lai zin. Varbūt tieši viņam pavērtos karjera? Visas tās mīmikas, sejas izteiksmes. Jaunais Džims Kerijs?

CITĀTS
Interesanti, kāpēc Ronu pataisa par nīkuli?
Tas, jā, interesanti kāpēc. Varbūt tieši viņš tiks uz Holivdu (saprast, kā tiks tālāk wink.gif ).
emmiite
es gan nedomaaju, ka rons ir pataisiits par niikuli! normaals dzhex! aaa, un arii dans filmeesies citaa filmaa- december boy!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.