Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Laupītāji - marodieri
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2, 3, 4
Laimīgā*
Taatad... Kapeec Voldemorts Taarpasti uzrunaa nevis par Piiteru, bet gan vinja laupiitaaja iesaukaa - Taarpastis?

Shis ir tikai viens jautaajums, bet gan jau ka atradiidies veel. wink.gif
eyedam
Hmmm... Njā. Tās iesaukas taču bija tikai Laupītāju savstarpējai lietošanai, ne? Šķiet, ka Pītera Sīkaudža īsto vārdu un uzvārdu vispār reti kāds lieto, tai skaitā HP fani, runājot par HP forumos u.c. smile.gif

eyedam
Vinky
Varbūt par Tārpasti viņu sauca visi? Hmm... vai arī varbūt Voldemortam tā vieglāk... unsure.gif Īsti nezinu. Bet es parasti viņu saucu par Pīteru, nevis par Tārpasti.

Vinky
Laimīgā*
Es vinju saucu par Taarpasti tapeec, ka vinju taa sauc arii Voldijs un HRH utt utjp. Bet kaa tad Voldijs vispaar uzzinaaja sho iesauku?
Overlord
Voldemorts viņu tā sauca, lai Dumidors neuzzinātu ka to dara Sīkaudzis, jo Dumijs taču par tādiem laupītājiem taču nezināja.
Laimīgā*
Kaa neuzzinaatu? Dumidors nemaz nezinaaja, ka Voldijs ir ''atdziivojies''.
Overlord
Tas bija pirms Voldemorta krišanas, tad kad Sīkaudzis izspiegoja Poterus
Zuz
Nja..... Interesanti. Varbuut taapeec, ka beerniibaa Voldemortam mazam kaadz Piiters nozaga ledeni un tagad, lai neatsauktu atminjaa to drausigo notikumu, vinsh nepiemin Piitera vaardu! innocent.gif
Overlord
Ja tas tā arī būtu noticis, tad viņš agri vai vēlu atriebtos. Voldemortam vajadzēja piesardzību, jo manuprāt viņš jau nojauta ka kāds no nāvēžiem ir spiegs. Kā protams izrādijās tas bija Strups un ja Voldemorts būtu saucis Sīkaudzi vārdā tad Strups būtu pateicis kurš spiego Voldemorta labā un tad Voldijam neizdotos novākt Poterus
Zuz
Nja.... Diezgan loģiski, bet vai tad Strups nezinaaja, ka Piiteru meedz saukt par Siikaiudzi? huh.gif
Overlord
Viņi tapēc jau arī pieņēma tos nikus, lai Strups viņus neatklātu
aivvv/troll dream walker
domaaju ka arbuuzina ideja roulinga to vienkaarssi izmantoja kaa veidu kaa paraadiit ka vinnss savaa veidaa ir zemaaks radiijums
Elvira
Nāvēži jau vispār īsti nemaz nezināja kas viņi katrs ir, to vēl 4. grāmatā teica Karkarrofs. Voldemorts viņu sauca par Tārpasti tāpēc, lai viņa īsto vārdu nezinātu neviens cits nāvēdis (kā vēlāk izrādījās, tas bija lieterīgi sakarā ar to, ka Strups bija spiegs). Kā V* uzzināja iesauku, ir vienkārši - Sīkaudzis pats viņam pateica. Bet varbūt V* pats par to iedomājās rolleyes_a.gif , jo Pīters pārvērtās par žurku. Un piekrītu arī par to zemiskā radījuma padarīšanu.
Overlord
Bet žurkām ar tārpiem taču nav nekāda sakara.
Elvira
Vispār ir. Viņu astes atgādina posmotus tārpus. Tāpēc jau viņš ir Tārp-astis.
Overlord
Taču viņš pats kā Tārps vismaz pēc izskata nav.
aivvv/troll dream walker
nu es domaaju sso var sleegt te neko neizdomaasi taa vinkaarssi ir kaarteejaa nepilniiba
Laimīgā*
Droshi vien ka var, vieniigi ja atnaak kaac aktiivs jauninjais, tad........
aivvv/troll dream walker
lai vinnss izlasa visu kas sapostots un ja vajag varees taccu atveert
Vinky
Es atslēdzu, aivvv, jo man radās pāris idejas...

Kāpēc Laupītāji sevi dēvē par Laupītājiem? Ko tad viņi laupīja? Drīzāk viņiem piestāvētu Atklājēji, Negantnieki vai Kolumbi! wink.gif laughing.gif Ok, es muļķojos. Bet nopietni - kāpēc? Lai gan tas izklausās labi - Laupītāji...
Overlord
Tapēc ka neko citu nespēja izdomāt. Viņi tikpat labi varēja būt spiegi, izlūki utml. Bet varbūt tas nozīmēja Vilksona apciemošanu un pēc tam izvešanu no ßubuļu būdas
aivvv/troll dream walker
pameklee vecajaa forumaa tur tas ir gari un plassi apspriests tur mees izgaajaam uz saistiibu ar tuulkossanu un sso vaardu dazzaadajaam noziimeem es preciizi vairs neatceros
Vinky
Vai Siriuss un Vilksons viens otram neuzticējās? Vismaz tā izskatās AG beigās!

Viņi taču bija labākie draugi, vai ne? Un kā saprast to, ka viņi viens otru uzskatīja par spiegiem? Vai viņi tiešām kaut kādu iemeslu dēļ viens otram neuzticējās? Vērts padomāt... whistling.gif
Nihil
Šķiet, ka viņi sāka viens otram neuzticēties, kad Siriusu ielika Azkabanā.
Vinky
Nē, palasi rūpīgāk AG beigas. Tur ir rakstīts, ka Vilksons neuzzināja par Siriusa un Pītera apmaiņu tikai tādēļ, ka Siriuss domāja, ka Vilksons ir spiegs. UN tad Vilksons atvainojās Siriusam un pateica, ka viņš arī esot domājis, ka SIRIUSS ir spiegs.
Nihil
Es AG neesmu lasījusi pāris mēnešus. whistling.gif (man tas ir rekords)
Overlord
Iespējams, ka viņš domāja ka Siriuss varētu tāpat kā Džeimsu Poteru, nodot arī viņu
Zuz
Nezinu gan...... Mna jau liekas, ka uzticējās gan!
Vinky
Jūs laikam neesat mani īsti sapratuši. Vilksons pats atzina, ka viņš domājis, ka spiegs, kas nodod informāciju par Poteriem Voldemortam ir Siriuss. Un Siriuss savukārt esot domājis, ka tas ir Vilksons, kas spiego. Un no tā izriet jautājums - kādēļ viņi viens otram neuzticējās? Jo viņi taču bija labākie draugi!
Laimīgā*
nezinu...... Manujpraat Vinji abi domaaja, ka sppiegi ir visi triis paareejie. Nu, Dzheimss nezinaaja, kursh spiego un uzskatiija, ka to dara visi. Un Vilxonc domaaja, ka to dara vai nu abi paareejie draugi, vai arii vienc. Bet vinjsh nezinaaja - kursh. un liidziigi droshvien domaaja arii Siriuss.
Vinky
Ja Siriuss neuzticētos Pīteram viņš nemūžam neieliktu viņu par sava labākā drauga acurauga sargu.
ils
Vai nu, viņi nemaz tik labi draugi nebija, vai arī Roulinga kaut ko nav izdomājusi.
Zuz
Man liekas, ka drīzāk Roulinga par to nev īsti padomājusi. Kaut kā baigi jocīgi...... viņi taču it kā bija ļoti labi draugi. Bet Vilksons jau pašā sākumā nezināja, ka to visu izdarīja Sīkaudzis.. vismaz man tā šķiet.
Sanj-sanj
Nu vinji tiesa bija labi darugi, tachu... varbuut pirms tam notika, kas taads, kas lika vinjiem sastriideeties vai veel ko... un taa nu vinji sastriideejaas un vairs netikaas viens ar otru, tikai ciemojaas pie Lilijas un Dzheimsa un tureeja viens otru aizdomaas... bet kas iisti notika es domaaju mees vareetu uzzinaat 6. vai 7. graamataa... un man nez kaapaac liekas, ka Roulinga izdomaas, ko taadu, kas mums liks mainiit domas vai nu par Siriusu vai par Remusu... wacko_a.gif rolleyes_a.gif
aivvv/troll dream walker
klau es liekas varu apskaidrot vinni tika uzskatiiti par lloti gaissiem praatiem vaine ja neskaita piiteru dzzeimss bija taa kaa vadonis un gan vilksons gan siriuss uzskatiija ka vinnss ir pilniibaa uzticams kaa arii bija bet vinni saprata ka kaads no vinnu puulcinna piegaadaa zinnas voldijam taa kaa dzzeimsam vinni uzticeejaas piiteru uzskatiija par paaraak neapteestu tad vinniem neatlika nekas cits kaa tureet aizdomaas vienam otru tas viss
Elvira
Piekrītu aivv. Viņiem pat prātā neienāca, ka tik neaptēsts tips kā Sīkaudzis varētu būt spiegs, Džeimss, protams, pats par sevi ziņas nenodeva whistling.gif tad nu tas arī atlika, kā domāt vienam uz otru. Varbūt arī tā...ka, lai arī Siriuss ļoti labi pazina Vilksonu, zināja viņa raksturu utt., kaur kur galvā viņam tomēr bija aizķēries kāds stereotips par vilkačiem.
aivvv/troll dream walker
nu par tiem vilkacciem es ssaubos bet manas un elviras domas sskkiet pilniibaaa sakriit
potters91
Jus nedomajat ka Siriussam(gods vinam) bija neliela psihologiska problema? vins Harija saskatija Jamesu! Vinam Dzeims laikam tiesam pietrukst! Interesanti cik talu vins butu aizgajis ar so iedomu? Vispariba labi ir ka Harijs nav tāds kā Džeims! Savādak vins no Cukkarpas izlidotu ar snipi pa prieksu! Galu galā Strups ta tagat ir pieaudzis! getlost.gif
Vinky
Tu par to Siriusu saki tikai tādēļ, ka Mollija vai Hermione tā teica?

Protams, ka viņam pietrūkst Džeimss. Viņi bija labākie draugi un... jā. Būtu pilnīgi šķībi, ja Siriusam viņš nepietrūktu. Duh! Un viņš Harijā nesaskatīja Džeimsu, bet saskatīja jaunu draugu. Nevis Džeimsu. Manuprāt.
vaards
nu iespeejams vinjam taada arii bija. vins netikai saskatiija herijaa dzeimsu, bet arii uzskatiija par vajadziigu vinju aizvietot, kaut gan vinja ruupes par hariju kaa vieniigajam radiniekam bija saprotamas. vinsh riskeeja ar savu aadu, lai harijam paliidzeetu. huh.gif
Vīslis
Kaa vinjam var nepietruuk Dzheimsa jo 1)Dzheimss ir vinja labaakais draugs 2)Rosmerta madaama teica ka vinji ir kaa braalji 3) HAgrids teica ka pa Viizliju dviinjiem neraatnaaki ir bijushi tikai Siriuss un Dzheimss
Eridāna
Siriuss Harijā saskatīja Džeimsu tikai viņa izskata dēļ, jo kā atceramies Siriuss pats teica, ka Harijs nemaz nelīdzinoties Džeimsam! Protams, viņam Džeimss pietrūka (visi iepriekšminētie iemesli), bet Harijā viņš saskatīja kaut ko starp draugu un dēlu...
Vīslis
Vinjs ieraugot Hariju atceras Dzheimsu un vinjsh sajuut vainas izjuutu jo vinjsh bija Acurauga sargs
Roviela
CITĀTS(marcis_o @ 18.12.2003 14:56)
Vinjs ieraugot Hariju atceras Dzheimsu un vinjsh sajuut vainas izjuutu jo vinjsh bija Acurauga sargs
Sorry... Viņš nebija Acurauga sargs! Acurauga sargs bija Tārpastis. Sīriuss jūtas vainīgs Džeimsa priekšā, jo pierunāja nodevēju Tārpasti kļūt par sargu, līdz ar to nolemjot nāvei sad.gif
Sīriuss, protams, tāpēc jūtas vainīgs arī Harija priekšā. Un vēl Harijs pēc izskata ir tik līdzīgs tēvam, un Sīriuss ir Harija krusttēvs. Sākumā Sīriuss Harijā redz Džeimsu, bet drīz jau pats saka, ka pēc rakstura viņi ir pilnīgi dažādi.
Vīslis
Ko muldi ? Siriuss bija Acurauga sargs ministrija gribeeja lai buutu Taarpastis bet Siriuss aizbrauca pie Taarpasta tur vinja nebija tad vinjsh aizbrauca pie Potera un redzeeja tur drupas un saprata ko Taarpastis izdariijis
Pirlipete
CITĀTS(marcis_o @ 18.12.2003 16:57)
Ko muldi ? Siriuss bija Acurauga sargs ministrija gribeeja lai buutu Taarpastis bet Siriuss aizbrauca pie Taarpasta tur vinja nebija tad vinjsh aizbrauca pie Potera un redzeeja tur drupas un saprata ko Taarpastis izdariijis

Ko tu muldi??? huh.gif Rovielai taisnība!ja Siriuss būtu bijis Acurauga srags,tad Harija vecāki vēl būtu dzīvi!Voldemorts viņus nemaz nevarētu atrast... whistling.gif
Eridāna
Aha, marci, tu esi visu reāli saputrojis! Ņem grāmatu rokā un labojies!!!! tongue.gif
Vīslis
Pashas njemiet graamatu rokaa! Voldemorts vinjus nogalinaaja taapeec ka biskin biskin un Taarpastis buutu Acurauga sargs
Ashly
Nu tik tiešām. Tārpastis bija Poteru acuraugs, bet baidījās no V-demorta nu nodeva viņam Poterus.
Roviela
CITĀTS(marcis_o @ 18.12.2003 22:27)
Pashas njemiet graamatu rokaa! Voldemorts vinjus nogalinaaja taapeec ka biskin biskin un Taarpastis buutu Acurauga sargs

Grrr........ mad.gif Ņemam grāmatu! Tur AG beigās ir rakstīts:
CITĀTS
"Harry... I as good as killed them," he croaked. "I persuaded Lily and
James to change to Peter at the last moment, persuaded them to use him
as Secret-Keeper instead of me.... I'm to blame, I know it.... The night
they died, I'd arranged to check on Peter, make sure he was still safe,
but when I arrived at his hiding place, he'd gone. Yet there was no sign
of a struggle. It didn't feel right. I was scared. I set out for your
parents' house straight away. And when I saw their house, destroyed, and
their bodies... I realized what Peter must've done... what I'd done...."

Nu, kā? Kurš īstenībā bija Acurauga sargs?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.