Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dž.K.Roulingas idejas
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3
G®unt
Nu,vai esat kadreiz aizdomajusies kur vina smel ideju visaiem teliem,visam?
Nu ta,pirmais ko jus noteikti man teiksiet 1)bus-Bagata iztele,ari.
2) ...
Kas butu otrais?
es noteikti teiktu ka ta butu dzives pieredze,cik es zinu-vina saka rakstit tad,kad izskiras ar viru!
TAtad,spriezot pec visam gramatam,HArija liktenis ir bijis visai surs-tatad Roulinga taja bridi ir izjutusi to pasu.
Vina,sakuma kad tiko saka raxtit,vienkars cilveks-ar dzilam dusmam liek uz papira
savas emocijas,es domaju ka tas ir pietiekami daudz izteikts.
Te var katru gabalinu izpetit,pec psihologiska viedokla izsecinat.
Noteikti ka pirmais butu jamin:HArijs-DUdijs,
Harijam noplukusas drebes,neviena nemilets-Dudijs resnis,ar spico apgerbu un vecakiem kas vina del vai nost mirst!
Mazaa
a tu maybe domaa ka Roulinga bijuse burwe wai wispaar weeu ira burwe?
G®unt
nee,tas nav ta domac!
nu par to,ka katra gramata vina izladejas,tas ir ka vina izliek savas jutas,savadaka veidola,un pec tam jutas labak!
Mazaa
aa...daleca grin.gif Mjaa...taa taz wareetu buut...jo intervijas war lasiit ka winjai bijuse ljoti gruuta beerniibaa...
G®unt
nu tad beidzot,mana mamma ir psihologs,taka vina izlasija 1.gramatu vina savas smadzenes uzreiz izdomaja sakaru ar gramatu-un vinu pasu.
vina tiesi pirms tam lasija ari interviju kautkada LN saita(lielbritanijas zinas)
nu un ta es tagad 5 lasot to arvien cieshak saprotu!
Eridāna
Nu nezinu vai viņa izlādējas, jo kā nekā šis stāsts radies dēļ viņas baby, kuram viņa to stāstīja! wink.gif

Tos tēlus viņa aizgūst arī no citām grāmatām (I think so), lai nu kā visvairāk mani fascinē tieši Siriusa tēls (Siriuss - suņa zvaigznājs)...

Nezinu, gan kā varētu saistīt Hariju & Dūdiju ar viņas dzīvi (neesmu tik informēta par viņas biogrāfiju)... kaut kā nedomājas šovakar... shifty_a.gif
G®unt
nu tas ir tavas domas,bet man ta vismaz liekas-ja pirmas vina izladejas.
tad tagad es domaju ka tikai naudas pec.
Mazaa
a nu bet piemeeram wareetu buut taa...winjas klasee maacaz kauč kaadi taadi liidziigi Duudijam&Harijam...Tie tur striidas un tas resnais spekjis tik bumsii un bumsii to Hariju....Nu var taa gadiities ka tapee vinja vvinjus izdomaaja...bet nu ko war zinaat...
G®unt
nu,pienemumi te jau varbut visdazadakie.
bet es domaju ka to vina nav aizzguvusi no citam gramatam!
Mazaa
aa nu tas arii...bet nu no kautkaa jaw arii naaca taa iedwesma uzraxtiit HP...
ils
Roulinga jau bija sākusi rakstīt divas grāmatas pieaugušajiem, bet pameta, saprotot, ka tās būs sliktas. Viņas mātes slimība un nāve bija garīgā bāze Harija dzimšanai, pirmie uzmetumi bija gatavi, kad viņa vēl nebija precējusies. Portugālē, sākumā, kad viņas laulība vēl negāja postā, viņa pat pārsprieda rakstīto ar savu vīru, kurš vēlāk pat iepīkstējās, ka varētu tikt uzskatīts par līdzautoru. Taču viņa reputācija, kā cilvēkam, kas sit savu sievu un, kuram ir aizliegts tikties ar meitu, ātri viņu atvēsināja. Iedvesmas avots vienmēr ir dziļi dvēseles pārdzīvojumi.
G®unt
Nu visu laiku par tiesi to es ari runaju!
tu gan labi par visu zini!
redzat,vinai tiesam ir tik loti smags tas liktenis!
Mazaa
aa..nu ils kaa wienmeer piesteidzas smile.gif (Neapwainojiez,tas bija lapi domaac)...Taac gudrs... smile.gif

Es wispaa piekriitu wisiem sheit mineetajiem...

Nu jaa..smags liktenis...Bet kuram tad nawa smagi?
G®unt
isteniba,ta varetu but,ir cilveki kam dzive viss viegli iet un nak!
bet ir tadi(pienemsim vina)kam par savu vietu zem saules ir smagi jacinas!
Mazaa
Ir arii taadi...
G®unt
skaists awatars,zini bet es piederu pie 2.grupas,pie cilveka kam jaiziet cauri erkskiem lai sasniegtu ko grib!
un manuprat-ta ir ari labak!
Mazaa
Paudies,bet ne jau man apr to jaapateicas bet gan eyedam wai kam citam kas shito tur ielika...

Tu tb esi tas cilweeks kam jaaiziet caur gruutumiem lai dabuutu ko gribi?
Es nez kaaada es esmu... rolleyes_a.gif
G®unt
katrs spriez par sevi patc!
bet es to noteikti no savas ;ieredzes saku!!
Cītīgais lasītājs
CITĀTS(gruntjella @ 19.12.2003 17:59)
Nu,vai esat kadreiz aizdomajusies kur vina smel ideju visaiem teliem,visam?
Nu ta,pirmais ko jus noteikti man teiksiet 1)bus-Bagata iztele,ari.
                                                            2) ...
Kas butu otrais?
es noteikti teiktu ka ta butu dzives pieredze,cik es zinu-vina saka rakstit tad,kad izskiras ar viru!
TAtad,spriezot pec visam gramatam,HArija liktenis ir bijis visai surs-tatad Roulinga taja bridi ir izjutusi to pasu.
Vina,sakuma kad tiko saka raxtit,vienkars cilveks-ar dzilam dusmam liek uz papira
savas emocijas,es domaju ka tas ir pietiekami daudz izteikts.
Te var katru gabalinu izpetit,pec psihologiska viedokla izsecinat.
Noteikti ka pirmais butu jamin:HArijs-DUdijs,
Harijam noplukusas drebes,neviena nemilets-Dudijs resnis,ar spico apgerbu un vecakiem kas vina del vai nost mirst!

Kad viņa sāka rakstīt tad nebija visai veiksmīga.
keita
nu daļēji jau varētu būt ka grāmata ir saistīta ar viņas pagātni
Cītīgais lasītājs
CITĀTS(keita @ 21.12.2003 21:01)
nu daļēji jau varētu būt ka grāmata ir saistīta ar viņas pagātni

Iespējams.
Mazaa
Man wisticamaakais ir tas ka raxtiitais saiestiits ae winjas pagaatni smile.gif[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
Cītīgais lasītājs
Vispār jau ideja radās vilcienā.
Mazaa
Abet kas liedz winjai raxtiit graamatu vilcienā.Nebija ko darīt un vinja izdomāja uzrakstīt par HP...
Cītīgais lasītājs
Nekas, ideja radās, turklāt forša ideja.
mazā peciņa
Otrs.... viņai varbūt ir, kā daudziem no mums, personības dubultošanās :blink: ... un varbūt viņa nāk no citas pasaules rolleyes_a.gif ... nu LFFB par kaut kādiem vārtiem stāstīja... bet es laikam snauduļoju pirmajā daļā whistling.gif ...
Mazaa
Taa es kautko atradu...

Ideja par Hariju Poteru Roulingai ienaaca praataa, seezhot aizkaveetaa vilcienaa uz Londonu.Sastreegums ilga chetras stundas.Tas bija 1990.gadaa.Graamatu vinja rakstija piecus gadus.Starp citu arī Džoannas vecaaki ir satikushies vilcienaa.
G®unt
kUR JUS kerat visu sho informatiion???
nu labi,es jau ari dzkur esmu sameklejusi!
bet tiki traki?...
Goldberry
Kur radaas idejas - tas aciimredzemi ir noskaidrots wink.gif Vilcienaa aiz nekodariit.
Kaapeec/Kaa radaas idejas ir sarazhgjiits jautaajums - meedz teikt ka shaadi civleeki ir gjeniaali -vienjiem dabas dots talants domaat izdomaat un radiit. Tik pat labi var buut ka vinja kaa liela dalja cilveeku beeerniibaa izdomaaja teelus un vienkaarshi ljaava vinjiem dziivot savaa apzinjaa - un taa shie beerniibas teelii paarauga literaaraa sacereejumaa kuru paziist visos kontinentos.

Es kaut kur lasiiju, ka "vinja meegjinaajusi buut sekretaare kaa arii veel shaadas taadas profesijas , bet nekaadi nevaeeja koncentreeties - muzhdien uz lapas malinjaam ziimeejusi jaunus teelus un domaajusi vinjiem vaardus".
G®unt
es atkal viena saita lasiju ka vina ir zurnaliste(ta tasari esot)
mmjjjaaa,ka tu tev ir jau moda stavoklis,ka tev tikai 113 postu??
odzina
Roulingai vienkārši ir apbrīnojama fantāzija!!! Tur arī radās HP!!! rolleyes_a.gif
G®unt
Jaaa,bet manas domas ir-vina tur ir sevi izlikusi,ka vina tobrid jutas.
MAn liekas ka gramata tas viss ir spilgti atainots!
morticia
roulingai ir vnk laba iztēle tongue.gif
gan jau ka ir biki arii no dzīves ņemts whistling.gif
Magonīte
Viņa ir ļoti daudz mācījusies visas mitaloģijas būšanas un daļa droši vien tiešām saistīta ar pagātni.
Raine
Roulings ir studējusi senos mītus un teikas. No turienes viņa ir paņēmusi Hermiones un Hagrida tēlus.
martin2
nu nezinu man liekās kad viņa vienkārši labi prot izdomāt. whistling.gif
nessie
Nu gan jau, ka vajadzēja izlādēties un uzlika visu uz papīra, pilaboja un tad sākās naudas pelnīšana...
ketchup11(she)
Te ir Intervija ar Dz.K.Roulingu- vari palasiit kaa vinjai ienaak idejas galvaa cool.gif
Marija
Jaa,es piekrītu. Tā varētu būt,jo ,vienalga,kāda māksla tā ir- rakstniecība,mūzika,dejošana vai kas cits, jebkurā no mākslām izpildītājs ieliek daļu no sevis. smile.gif
profesoreMaksūra
Domāju, ka Roulinga ir ļoti gudra sieviete. Daudzas idejas noteikti ir viņas dzīves pieredze, bet arī daudzi tēli paņemti no citām grāmatām- mitoloģijas grāmatām... Piem.troļļi un rūķi, pūķi, elfi, goblini- tos jau viņa neizdomāja. Tie jau pastāv ļoti sen. Viņa tikai tos iesaistījusi savā darbā..... huh.gif
Trusite
man vispaar liekas, ka tadi cilveeki ka Rolinga nav iisti pareizi tendeeti. lai kaut ko taadu izodmoaatu man ielgi bu jaanarkojas!! wink.gif
likelygirl
Skaidrs- dzīves pieredze- noteikti izjutusi gan pati, gan bērni- staigāšanu novalkātās drēbēs, izsalkušam utt.. Viņa arī droši vien ir jūtīga, emocionāla persona. Vēl- vai Jums neliekas, ka viņa kļūst mazliet traka? To pierāda viņas izturēšanās. Trakajiem arī daudz ideju nāk galvā!!! wink.gif
seerga
tiešām interesanti, varbūt Roulingai ir dzīva iztēla. man šķiet , ka viņa cenšas lai viņas faniem būtu interesanti un man liekas, ka viņas pūles tiešām attaisnojas... fani taču kā traki izpērk viņas grāmatas un kino zālē sajūsmā lauž krēslus... un kur tad vēl fanu klubi visās pasaules malās, kā arī datorspēles, lego tongue.gif , arii šī adresiite, un vēl daudz kas cits. es, lasot pirmo grāmatu, nevarēju iedomāties, ka šis HP kļūs tik slavens un lielākā daļa būs sajūsmā par viņu. es pat nesaprotu kā HP var nepatikt...
šī garā pentere pierāda, ka Roulinga tiešām ir superīga raxtniece.
starpcitu, es šaubos vai rakstniecei tiešām bijusi tik traģiska bērnība, bet varbūt, ka viņa pati ir gribējusi kļūt par burvi (bet kurš tad negrib !!!) un tagad to visu apcer... - kā būtu, ja būtu...
jāsaka arī paldies kafejnīcai/cām, kurā top visas grāmatas par HP, un varbūt, ka kaut kas no viņu atmosfēras palīdz Dž.K. Roulingai rosināt iztēli.. bet varbūt viņa tiešām tur sēž tikai tāpēc, lai mājās nebūtu jāvāra kafija. grin.gif
seerga
esmu dzirdējusi, ka daži HP neFANI saka, ka Roulinga jūk prātā un visas šīs grāmatas ir kaut kādi bezjēdzīgi samurgojumi, bet tā taču nav!!!! man šķiet , ka Roulingai vienkārši ir nežēlīgi laba iztēle, kura ir tikusi kārtīgi attīstīta.
aFēra
nežēlīgi laba iztēle... laughing.gif Ko tu neteiksi... Bet citu grāmatu autoriem būtu no viņas jāmācās whistling.gif
Jeanne
Jā, tā kā es arī rakstu grāmatu, man daudz jālasa... iespējams, ka Rolinga ņēmusi savus tēlus no savas dzīves vai citām grāmatām, bet moška nav... huh.gif
crazy200
HP avīzē lasīju ka Viņu tēlu vārdus ņem no slavenām personām..
Voldemotrs bija kāds valdienks utt.
alise brīnumzemē
nu vismaz cik es zinu par buramvaardiem - tos vinja darina no latiinju valodas vairaakumaa. smile.gif
un to kur no saakuma teica par to, ka harijam ir noplukushas dreebes, bet duudijam spicaas, jekas es lasiiju ka arii roulinga senaak bijusi nabadziiga, tapeec varbuut vinja mazliet izteelojas sevi kaa poteru...
Grēkmeistars
Man šķiet ka viņu iespaidoja kāds brīnums varbūt sapnis(murgs)vai kāds cits stāsts. Es arī gribēju rakstīt grāmatu kad izlasīju HP un paskatījos GP filmas grin.gif
DEaDnokS*
nu vina skiiraas, vinas dziives pieredze, raksta pasakas saviem beerniem


nu es nezinu bet cilveeki jau no kaut kaa iedvesmojas
veesture zurnaali graamatas TV

bet katraa zinaa tas ir diazgan orginaali

cilveeks daudz domaa par audzuvecaakiem, beernie beernu namos, par saviem sapnjiem
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.