Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Apokalipse-e-e-e!!!!
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Northwatch
Nu un tagad iedomājieties ka līdz Apokalipsei ir palikuši...nu teiksim vēl seši mēneši. Ko jūs vēl gribētu paspēt izdarīt?
Nu jā...bija jau vēl muļķīgās idejas izštukot KĀ PAGLĀBTIES no bojāejas, nu bet...jā, spēle svarīgāka...
Aijux
Umm.... iemīlēties..... cik banāli..... laughing.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 13.12.2003 23:18)
Nu un tagad iedomājieties ka līdz Apokalipsei ir palikuši...nu teiksim vēl seši mēneši. Ko jūs vēl gribētu paspēt izdarīt?

Zaudēt nevainību whistling.gif ? He, he tas tāds jox vien ir. Ko es gribētu izdarīt. Es noteikti viesmaz vienu reizi aizbrauktu uz kalnu un tad gan lēkātu no sirds patikas happy.gif , lai lūzt, kas lūzdams, nu labi. Es vēl apzagtu datorveikalus shifty_a.gif un vēl ielauztos ASV baltā nama privātajos failos... Ai... ko tik es vēl neizdarītu? Es noteikti BEIDZOT uzvilktu vienreiz mūžā kurpes, nolikšu kaut uz dienu botas malā. Tad es uzvilktu noteikti vēl svārkus rolleyes_a.gif un kaut kādu blūzi. Ak, jā es uzbrauktu savai vācu valodas skolotājai *to, gan labāk pēdējā dienā* Un tad es vēl beidzot aizietu uz neta kafūzi, citādi, es NEKAD neesmu vēl bijusi neta kafūzī, jo mājās nets. Ak, tad es piezvanītu kādam cilēkam un pateiktu VISU ko es par viņu domāju *tad man nāktos lietot visādus nepieklājīgus vārdus*
A, vispār kas tā tāda Apokalipse ir? Es ceru, ka sapratu pareizi wink.gif :blink:
Northwatch
Tu Bībeli esi lasījis? Apokalipse nav nekāds sprādziens. Un labāk neiemīlēties, jo tad būs sāpīgāk šķirties...
Aijux
Nē, tomēr labāk iemīlēties, citādi būs jāmirst neizjūtot šo sajūtu....
mazā peciņa
CITĀTS(Northwatch @ 13.12.2003 23:26)
Apokalipse nav nekāds sprādziens.

A, kas tad tā Apokalipse ir?
Northwatch
Labi, es pievēršos un savus komentārus paturēšu pie sevis.
Es gribētu atrast kādu labu draugu un īstenībā vienkārši nosistu laiku ar tādām lietām kā tramvajā uzsmaidītu svešiniekiem un pamātu ar roku mākoņiem...

Nu tad reiz paņem rokā un palasi kas būs Apokalipsē, uz bildēm nepaļaujies...
mazā peciņa
Tad mans turpinājums wink.gif . Es vienu reizi pa visām reizēm saņemtos un aizietu uz kādu iestādi... tur es uzmeklētu vienu cilvēku *šis cilvēks, zin, ka ir domāts viņš huh.gif cool.gif * un tad es gribētu redzēt viņa reakciju par to, ka es tomēr esmu VISCITĀDĀKĀ meitene *tas domāts, tā, ka es varu izdarīt ko stulbu* un tad es nezinu, ko viņam pateiktu huh.gif *vēl jāpadomā*
·spid·
s emm.... s ... sapleestu lietas skolaa....izsistu stiklus... izdemoleetu wisu... tad .... emmm.... nogalinaatu kaadu cilweeeku wai wairaakus.,.... tad uztaisiitu pashnaawiibu... bet stulbi buutu tad ja:
1. beigaas tomeer pasaules gals nebuutu
2. nebuutu pasaules gals & manu dziiwiibu kaads izglaabtu
mazā peciņa
CITĀTS(spideratey @ 13.12.2003 23:53)
2. nebuutu pasaules gals & manu dziiwiibu kaads izglaabtu

Njaa... pēc skolas demolēšanas nebūs nezcik jauki, ja tevi izglābs wink.gif grin.gif smile.gif
Overlord
Ko es gribētu?

1. Sadot pa purnu Eminemam un tam tur kroplim no Limb Bizkit
2. Izlasīt Mein Kampf
3. Izkauties ar Žirinovski
4. Iznīcināt Nacionālboļševikus
5. Uzcelt augšā Hiču
6. Sagraut visu Izglītības Ministriju
7. Iznīcināt Hip Hop kultūru kā tādu
8. Notēmēt Krievu kodolraķetes uz ASV un ASV raķetes uz Krieviju
9. Nožmiegt Verpakovski
10.Pats izraisīt Apokalipsi
Northwatch
Okeyz, pilnīgs citāts no Jaunās Derības Jāņa atklāsmes grāmatas 16. panta.
Es dzirdēju: stipra balss Dieva namā sauca septiņiem eņģeļiem: eita un izlejiet septiņus Dieva dusmu kausus pār zemi! Pirmais gāja un izlēja savu kausu pār zemi, tad piemetās ļauni un nikni augoņi cilvēkiem, kam bija zvēra zīme un kas pielūdza viņa tēlu. Otrs izlēja savu kausu pār jūru; un tā kļuva par asinīm, tādām kā miroņa, un visa dzīvā radība jūrā nobeidzās. Trešais izlēja savu kausu upēs un kalnu avotos, un tie kļuva par asinīm. Un es dzirdēju eņģeli, kas valda pār ūdeņiem, sakām: (...)
Ceturtais izlēja savu kausu pār sauli; tad tā dabūja spēkus sadedzināt cilvēkus ar uguni. (...) Piektais izlēja savu kausu pār zvēra troni; tad viņa valstība tapa aptumšota, un tie aiz sāpēm sakoda savas mēles un zaimoja Dievu debesīs savu sāpju un augoņu dēļ, bet nenožēloja savus darbus. Sestais izlēja savu kausu lielajā Eifratas upē; tad izsīka tās ūdens, lai ceļš būtu sagatavots austrumu ķēniņam. (...) Septītais izlēja savu kausu gaisā; tad atskanēja stipra balss no Dieva nama goda krēsla: ir noticis!
Un parādījās zibeņi, atskanēja balsis un pērkoni, un notika liela zemestrīce, tik liela, kāda nav bijusi, kamēr cilvēki dzīvo zemes virsū. Lielā pilsēta saplaisāja trīs daļās, pagānu pilsētas sagruva. (...) Visas salas pazuda, un kalnu vairs nebija. Liela krusa ar daudz mārciņu smagiem graudiem krita no debesīm uz cilvēkiem, bet cilvēki zaimoja Dievu krusas briesmu dēļ, jo tās posts bija liels.
Draco
Itkaa ka tur valdiisot miers un laime. Un ka cilveeki vairs nekarosot un vispar buusot baigi labinie.Jaacer ka Saurons to nepiedziivos. Tas vinam buutu smags trieciens- pasaule bez kariem
Northwatch
Njā...
Es redzēju jaunu debesi un jaunu zemi, jo pirmā debess un pirmā zeme bija zudusi un jūras vairs nav...tas nu tā. Tur vēl par otro nāvu rakstīts bišķ...
Mastero Jazz
Ummm... Es vispirms panickotu kādu laiciņu... Tad darīrtu visu, ko kādreiz ir gribējiesz darīt, bet a) naf bijis drosmez, cool.gif naf bijis TIK liels veselā saprāta trūkums, lai to izdarītu.
DusteD EyeS
Kāda jēga kaut ko darīt, ja vēlāk pārvērtīšos par tārpu barību...tad nu gan izjūtas glare.gif
...Es piem ndarītu neko daudz...Parasta ikdiena...
Īstenībā es ļoti šaubos, ka kāds vispār spētu kaut ko izdarīt ya zinātu ,ka rīt vajadzēs mirt... :blink:
Northwatch
Vispār palasot šos rakstus nākas nonākt pie secinājuma, ka ja kāds pateiktu šādas ziņas ka teiksim rīt būs apokalipse, tad cilvēki sāktu nervozēt un iestātos vispār viens vienīgs liels haoss... Kur tad teiksim paliks tādas vērtības kā izlīgšana ar ienaidniekiem? Vai tad nu visi dzīvos pēc principa - ai, ienaidnieks tāpat nomirs, tiksimies ellē wink.gif w00t.gif Nu, kā būs?
Martins
Es piekriitu Aijukam. Es arii gribeetu taa riktiigi iemiileeties un sannemt arii miilestiibu pretiim (var bez apokalipses smile.gif) Tad vismaz peedeejais pus gads dziivee buutu laimiigs. Par citaam lietaam.. Nezinu gan vai es gribeetu izmeegginaat visaadas riskantas lietas tikai taapeec, ka driiz taapat jaamirst. Vienmeer tak paliek ceriiba, ka apokalipse noraadiitajaa laikaa var arii neiestaaties. Un ko tad?
Hareki
Njemot veeraa to, ka taa arii nav laaga zinaams, ko apokalipse sevii ietver, gruuti izdomaat, ko vajadzeetu paspeet paveikt. Bet es domaaju, ka veelmes peedeejiem seshiem meeneshiem diez vai ljoti atskiras no taa, ko es vispaar veelos, Men piemeeram gribas buut laimiigai un miileetai neatkariigi no taa, vai apokalipse pienaaks riit , peec pusgada vai arii es nomirshu to nesagaidiijusi.
tumsīgā
Tad beidzot es varētu darīt muļķības!!! Sadarītu visu ko traku un pēc tam, ja nekā nav... (nu tiešām muļķīgi) tad gan būtu baigi huh.gif Bet varbūt vajag beidzot tā pat kaut ko muļķīgu padarīt? Vienmēr esmu tik pareiza un piesardzīga. getlost.gif Apokalipse būtu labais stimuls uz muļķībām grin.gif
Lija
CITĀTS(tumsas feja @ 10.03.2004 15:29)
getlost.gif Apokalipse būtu labais stimuls uz muļķībām  grin.gif

Ja godīgi tad apokalipse man nemaz neliekas labais stimuls uz muļķībām... huh.gif
Muļķības var darīt tagad un tūliņ... Ko gan tev citi var izdarīt??
Būt labam un pareizam ne vienmēr ir izdevīgi, ja tu mani saproti..
Bet kāds haossssss sāktos, ja būtu reāli pierādījumi par apokalipses pienākšanu... ohmy.gif
Ika
rolleyes_a.gif Es neko radikālu nedarītu, cerētu, ka kārtējās baumas, starp citu, pasaules galu paredz ik pēc pāris gadiem, labi vien ir, ka tikai reti kurš tam tic. Bez tam, aiziet bojā labāk mierīgu prātu, nākošreiz būs vieglāk ( tas tiem, kas tic reinkarnācijai smile.gif )
Paip`
kas taa apokalipse ir???? :blink: nu ja tas ir sava veida pasaules gals...es gribeetu izdariit kauko liidziigu ko teica skowij un spidy(vieniigi es negribeetu izdariit pashnaaviibu)un veel daudz ko aizraujoshu.... grin.gif
Fiona
Nja, man laikam šis laiks būtu par īsu...
Tik daudz vēl dzīvē gribētos izdarīt...
Gribētos padzīvot pieaugušo statusā, bet to laikam šādā laika sprīdī gribot, negribot nevarētu realizēt... smile.gif
Andza
Uff, gruuts jautaajums. Laikam jau censtos vienreiz par visaam reizeem sakaartot savu dziivi un uztaisiitu milziigu sarakstu ar lietaam, ko izdariit. Buutu jauki paspeet ne tikai iemiileeties, bet tikt arii iemiileetam, un tad pavadiit peedeejaas stundas kopaa ar sho personu. No otras puses vareetu arii aiziet kaut kur viens pats un meditatiivi gaidiit, apdomaajot visu, kas ir noticis pasha dziivee.
Hula
es? ko es izdarītu? droši vien kaut ko traku... grin.gif nevaru pat iedomājies, ko... ermm.gif droši vien beidzot vienam idiotam iegāztu.. tad.. ēē.. uztaisītu pārtiju un gaidītu to apokalipsi grin.gif
Ashly
Es šaubos vai darītu kaut ko tādu kā kādu nogalinātu vai piekautu. Ta viņi tomēr to zinās līdz mūža galam (lai cik īss tas būtu!). Nevaru pat iedomāties, ko viņi par mani domātu, es tā nekad tāpēc nedarītu.
Bet, ja jautā, ko es darītu, tad es pārvarētu savas bailes, tās, kas man ir. wink.gif
Viesis
1. Dabūtu katanu
2. Aizbrauktu uz Tibetu
3. Aizbrauktu uz Japānu
4. Aizbrauktu uz Jaunzēlandi
eziic_miglaa
vispaariibaa, es taa padomaaju - ja veelaties zinaat, kaa riikoties un plaanot peedeejaas dienas pirms apokalipses,
pavaicaajiet cilveekiem, kas dziivo peec principa

katra diena kaa peedeejaa
ČuBaKā{Watta wookie!!
Palasiet Oga Mandino grāmatas "Pasaules dižākais tirgonis", "Pasaules dižākie panākumi", "Kā dzīvot labāk" un "Alķīmiķis", un Jūs sapratīsiet!
zenofeX
Gribeetu ta daudz izdariit, tikai vai man pietiktu gribasspeeka to visu aizsaakt zinot ka taapat peec pusgada viss chusss vai bum! buus.

Es laikam notupeetu maajaas un leenaam prataa juktu, ja zinaatu ka gals klaat un zinaatu kad. Vai arii kaadu sektu uztaisiitu tongue.gif
She_Elf
es hmmm l....ajkam...es nezinu ... saaktu kaut ko dariit!!!!... beidzot... es taa pa iistam...riktiigu apveersumu.. taa ka wisiem tirpas skrien par kauliem( labaa noziimee)...
jefiniene
NJa es laikam pateiktu visiem mīļiem cilēkiem visssss mīļākos vārdus un dzekam, kurš man ļoti patīk pateiktu to ka man viņš patīk un noskūpstītu viņu! Nu un ka tas ir banāli, bet pirms nāves taču vajag izjust visādas izjūtas! Ja vien tā apokalipse tik tiešām arī ir nāve!!!
- es gribētu nolekt no debesskrāpja ( tikai tad laikam mana Apokalipse pienāktu ātrāk!!!)
- es gribētu ... gribētu un gribētu, nu bet īstenībā, kuru gan interesē tas ko es gribu???? nu nevienu!!!!! wink.gif rolleyes_a.gif
i`m_GriM&EviL
Nu... tad es paņemtu lielu šaujamo un visus cilvēkus apšaudītu un beigu beigās pati ielēktu upē, noslīktu un tad mani apēdīs liels jūras briesmonis grin.gif . Nu labi, tas tāds joks vien ir... Kaut ko es varētu izdarīt, piemēram sēdētu mājās, līdz sajuktu prātā par bojā iešanu... whistling.gif
beruthiel
kas?!
nespēju noticēt! getlost.gif

visi tik mierīgi pakļausies liktenim un sagaidīs apokalipsi (kaut katrs savā veidā)?!

jācīnās! pret to Antikristu!!! tie, kuri cīnīsies un ticēs, tie izglābsies.
nu, vismaz, manuprāt...

lai arī neizglābsies, kritīs kaujā par tiešām labu un pārcilvēcisku lietu mad.gif

tja, tā es , laikam, arī darītu smile.gif
morticia
va vells ko tik es negribētu paspēt izdarīt whistling.gif

-es gribētu apprecēties. kaut vai man ir tikai 14 gadi es gribētu apprecēties. iekāpt vienreiz tajā baltajā kleitā. un tas feelings kad tu ieej baznīcā un visi uz tevi skatās. eh es to tiešām gribētu izbaudīt wub.gif

-tad vēl es gribētu apceļot visu pasauli.
-es sapirktu visu ko vien esmu gribējusi.
-noteikti atvainotos visiem kam es esmu kaut ko sliktu izdariijusi
aizbrauktu uz disnejlendu un izmēģinātu VISAS atrakcijas. kaut arī man no daudzām ir bail.
-noteikti izlektu ar izpletni.
-lidotu ar deltaplānu. ā nē to jau es esmu darījusi getlost.gif
nu katrā zinā es darītu visu ko vien esmu gribējusi. arī visu ko esmu gribējusi bet no kā man ir bijis bail.
eziic_miglaa
mort, varbuut saac laiciigi, ja nu nepaspeej... wink.gif
Noamia
CITĀTS(Air Spirit @ 14.12.2003 09:03)
Ko es gribētu?

1. Sadot pa purnu Eminemam un tam tur kroplim no Limb Bizkit
2. Izlasīt Mein Kampf
3. Izkauties ar Žirinovski
4. Iznīcināt Nacionālboļševikus
5. Uzcelt augšā Hiču
6. Sagraut visu Izglītības Ministriju
7. Iznīcināt Hip Hop kultūru kā tādu
8. Notēmēt Krievu kodolraķetes uz ASV un ASV raķetes uz Krieviju
9. Nožmiegt Verpakovski
10.Pats izraisīt Apokalipsi

No kurienes tādas domas un naids pret Hip Hop kultūru, tad man jālūdz Dievs, kuram es neticu, lai apokalipse nepienāk, jo man patīk Hip Hop un arī Freds Dērsts(tas kroplis no Limp Bizkit, kā tu viņu esi nodēvējis mad.gif ), vai arī tu domāji kādi citu?Es noteikti nolēktu ar izpletni,aizietu no skolas un pievienotos ceļojošajam cirkam, pēdējā nedēļā varētu iestāties armijā, vēl visādas sīkas izdarības, bet lielos vilcienos, tas ir galvenais.
Northwatch
A es te tikai tagad sāku tā iedomāt...te daudzi raksta reālas lietas ko varētu izdarīt...nu piemēram tur pievienoties cirkam utt......a jūs domājat ka tad ja visi zinās par Apokalipsi, tad vispār būs kaut kādi ceļojošie cirki?
Ashly
Nu piekrītu Northwatch! wink.gif Diezin vai būs tādi cirki un teātri utt. Drīzāk visi sēdēs mājās un skatīsies pa televizoru, kā tās NATO un ANO visas tās organizācijas un "lielie vīri", un zinātnieki centīsies noliegt šo faktu vai vismaz teikt, ka būs pāris gadus vēlāk šī katastrofa. Jo viņi noteikti labi zinātu, kas būtu tad, kad visi zinātu par tik drīzu Pasaules bojā eju.
Shatered
es domaaju, ka taadaa gadiijumaa censtos salauzt peec iespeejas vairaak sirdis lai atriebtos par savu nekur nederiigo dziivi saistiibaa ar miilestiibu grin.gif laughing.gif .... bet ja taa nopietni - es censtos izdariit visu ko gribeeju, bet nav sanaacis laika - izdurtu piirsu, nokraasotu melnus matus, varbuut arii kaadu noslepkavotu whistling.gif .. bet es domaaju, ka tieshi dienu pirms apokalipses es izdariitu pashnaaviibu kaadaa publiskaa vietaa un atstaatu atvadu veestuli... visi vareetu sevi vainot veselu dienu un naakamajaa nomirt.... skaisti happy.gif ... un man nebuutu pashai jaapiedziivo taa apokalipse jo es buutu beigta happy.gif
mad
es gribeetu idziiviot pilnu muuzu!!! grin.gif nevis izdariit tikai vienu lietu!!!!
Kāds
Iepastot Lūkā no Laukiem un citās Foruma vietās!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.