Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Pēdējais "Fantastisko būtņu" trešās filmas reklāmrullītis
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas
eyedam


Nupat vēl pirms pašas filmas gandrīz paspējis iznākt pēdējais "Fantastisko būtņu: Dumidora noslēpumu" reklāmrullītis. Tritons Skamanders turpina cīnīties pret katrā filmā seju mainošo Grindelvaldu, un viņam palīdz Dumidors un citi. Redzam Dumidoru pusdienojam ar Grindelvaldu, ar izslēdzi ievilkam (izvelkam?) Krīdensu spoguļpasaulē, Grindelvaldu izkopējam (vai izgriežam?) atmiņas, vientiesi Jēkabu iegūstam zizli (un maģiju?), dažādas fantastiskas būtnes palīdzam Tritonam u.c.

"Apollo Kino" filmu sāk rādīt 14. aprīlī ar īpašajiem seansiem ar uzkodām, dāvanām un erudīcijas spēlēm. Savukārt "Forum Cinemas" kinoteātros, lai atsvaidzinātu atmiņu, bez trešās daļas piedāvā noskatīties arī iepriekšējās divas.

Pasaulē filma uz ekrāniem lielākoties iznāk 15. aprīlī, lai gan dažās valstīs, piemēram, Lielbritānijā, to var redzēt jau no 7. 8. aprīļa, tātad vēl pirms iznācis pēdējais reklāmrullītis.
BrandonBenson
Paldies par ieteikumu. Man ļoti patīk visas daļas, lai gan pēdējā ir daudz kritikas. Taču es nepieņemu šo kritiku. Man ļoti patīk 3 daļa wink.gif smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.