Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Nākamgad jauna HP spēle - "Hogwarts Legacy"
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datorspēles
muca


Ja šeit vēl ir aizķēries kāds no tiem, kas divtūkstošo sākumā deldēja sava datora (PlayStation/Xbox/Gamecube/Dreamcast/GBA, vajadzīgo pasvītrot) pogas dzenājot Harija Potera datorspēles, tad nākamgad būs vēl viena iespēja izslaukt franšīzi veldzēties nostaļģijā atgriežoties HP pasaulē - Avalanche zem Portkey Games nākamgad laiž klajā single player RPG, kuras darbība norisinās Cūkkārpā, Cūkmiestiņā un tuvējā apkārtnē. Spēles darbība noris 1800-to gadu beigās - tas nozīmē, ka spēles autoriem ir lieliska iespēja veidot tiešām svaigu stāstu, kas nav jāpiesien pašreizējam kanonam.

Treileri var nolūrēt šeit - https://www.youtube.com/watch?v=BsC-Rl9GYy0

Spēles oficiālais saits šite - https://www.hogwartslegacy.com/en-us

Youtubē var samedīt arī dažas minūtes noplūduša spēles gameplay, bet tur īsti neko vairāk par character creation un dažiem mirkļiem random spēles nevar ieraudzīt, un tas pats ir kartupeļa kvalitātē.

Enjoy.
Hermaine
Hehe, savā laikā diezgan daudz stundas noklabinātas pie HP PC versijas franšīzes, bet šo slaucamo govi laikam tomēr atstāšu tukšā. Tomēr atsauksmes no citiem labprāt dzirdētu.

Ja reiz par spēlēm, Harry Potter Fandom wiki lasot rakstus, pēdējā laukā uzeju atsauces uz mobilo spēli Harry Potter: Wizards unite. Varbūt kāds kaut ko par to zina?
muca
CITĀTS(Hermaine @ 20.07.2021 20:37) *
[..] pēdējā laukā uzeju atsauces uz mobilo spēli Harry Potter: Wizards unite. Varbūt kāds kaut ko par to zina?

Principā tas pats Pokemon Go ar Harija Potera skinu. Un ar “principā” es domāju “gandrīz pilnībā 1:1” - tas pats spēles dzinis, ļoti līdzīga spēles mehānika.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.