Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vienmēr pareizā Hermione
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Nyniema
Nezinu. Man Hermione piektajā grāmatā patika aizvien vairāk un vairāk. Viņa vairs nav tikai perfekta skolniece, viņa tiešām domā ar galvu. Viņa dumpojas pret dažiem skolotājiem, pilnīgi atklāti smejas par noteikumiem, un kā viņa aizmānija to slampu Lielinkvizatori uz Aizliegto mežu... Vienīgi man palika dīvaini - vai tiešām hermionei viņās nebija žēl?
Eridāna
Jā, šitajā grāmatā Hermione vairs neliekas kā tāds pārcilvēks! Iepriekšējās jau ar bija ok, bet šitajā... arī mani sajūsmināja kā viņa Ambrāžu apčakrēja un kāpēc gan viņai būtu to inkvizitori žēl? Pēc visa ko viņa izdarīja... nosist būtu par maz...
Vinky
Mani Hermione tracina, tracina, tracina!! Cik viņa varbūt pretīga ar to savu slimīgo "Kas ir pareizi un kas nē". Ik pa brīdim tiešām viņa man bija viens no nemīļākajiem tēliem.

"Nē, Harij, tā nav pareizi", "Nē, tomēr tā nav labi", "Nē, Siriuss teica ka tā ir labi, tātad nav labi"!

PHE! Nepatika man viņa. Tāda pati kā Dumidors. Bārsta kaut kādas pārgudrības, bet nesaprot, ka citus tas kaitina.
eyedam
Mēs šovakar ar Vinky un Jefinju nedaudz pačatojām par Hermioni, un, manuprāt, būtu grēks mūsu tērzēšanu neievietot šajā pavedienā. smile.gif
Sejiņas gan nebūs pārnestas, tās pašiem tagad jāiztēlojas.
________________________

eyedam: Un man Hermione iepatiikas arvien vairaak un vairaak.
Vinky: nepiemini Hermioni!
eyedam: Taapeec, ka vinja taa runaaja par Siriusu?
Vinky: nee
eyedam: Taapat arii Ronam un Harijam tas nepatika. Bet vinjai IR taisniiba.
Vinky: NAV. bet neiet runa par Siriusu
taas muuzhiigaas pareizaas lietas! FUI!
eyedam: Vinja ir superiiga.
Vinky: nav gan! man taadas nepatiik! iedomaajies, ka tev ar taadu jaasadziivo. dies nedod - neizpildiisi maajas darbu!
eyedam: Kad vajag, vinja nav nemaz tik pareiza, bet dara to, ko uzskata par pareizu. Un vinja visu ljoti pareizi izprot, pat ja citiem patiesiiba shkjiet nepatiikama.
Bet bija vieta, kur vinja paliidzeeja maajas darbaa. Kad redzeeja, ka vajag.
Vinky: Bet vinja pie taam savaam pareizajaam pareiziibaam biezhi vien turas tik traki, ka nesaprot NORMAALAS lietas.. ka cilveeks ir cilveeks un nevar buut visu laiku pareizs...
ak jel ko es tur sarakstiiju! murgs!
Jefinjsh: nu iisteniibaa gadaas, ak es arii kljuustu tik stulbi areiza kaa hermione
eyedam: Jaa, vinja ir TIK pareiza, ka vinja to ljoti labi saprot.
Vinky: bet vinja paaraak aizraujas ar to pareiziibu!
eyedam: Un, kaa es tikko teicu, dazhkaar vinja pieljauj iznjeemumus.
Nezinu gan
Vinky: dazhreiz pareizaas lietas tomeeer nav taas pareizaakaas
eyedam: Vienkaarshi citi nespeej buut tik stingri.
Jaa, un tad vinja to arii saprot.
Jefeniite: nu vinaj nelasiija, ko ambraazha lika, bet seedeej ar savu pareizi apcelto roku
Vinky: taapeec, ka bija jau izlasiijusi.
bet redzi, vinja nesaredz taalaak par to, ko uzskata par pareizu un biezhi vien nenjem veeraa citu domas!
eyedam: Hmmm...
Nu, man atkal vinja patiik tieshi taapeec, ka, lai gan ir tik ljoti pareiza, vinja tomeer SPEEJ saredzeet taalaak par to, kas ir pareizs.
Jefinjsh: nu kaa vinaj apmuljkjoja ambaazhu, meloja aciis skatiidamaas
eyedam: Es gan nevaru neko iipashi iebilst, jo pats piemeerus neminu, bet buutu labi, ja tu paraadiitu kaadu piemeeru.
Vinky: eh... manupraat mees shitaa taapat nekur nenonaaksim...
Jefinjsh: vinja taksh saprata, ak tas ir pareizi
eyedam: Jaa, nenonaaksim bez piemeeriem.
Jefeniite: jo ambraazha ir sliktaa
eyedam: Jefeniite gan te kaut ko censhas paraadiit.
Vinky: bet tur jau ir taa lieta - vinja ir PAREIZA! VISU LAIKU! Un tas tracina! Cilveeks Pareiziiba, kas nedara neko nepareizu
eyedam: Pasaki piemeerus, Vinky!
Vinky: par ko tieshi
man graamata nav pie rokas!
Jefinjsh: ziniet es piekritiu jums abiem un man ir makten daudz piemeeru abaam puseem!
bet ziniet kur vinaj kljuudiijaas? ar taam cepureem
vinja domaaja, ka visi elfi njem, bet taas njeema tikai dobijs
un dabuuja viens pats tiiriit visu grifindora torni
.. (izlaists)
Jefinjsh: piem par to siriusu vispaar ir vaaks, es staastiiju draudzenei, ka nomirs, neteicu kas, bet stundaa gandriiz jau raudaat saaku
eyedam: Nu, par taam cepureem - mees veel redzeesim. Taa ir viena doma, kas pashai Roulingai ir tuva.
Un, manupraat, naakamajaas graamataas taa elfu lieta attiistiisies.
Vinky: nu taa laikam arii buus.. maajas elfi valdiis paar burvju pasauli!
eyedam: Nevaldiis, bet nebuus vergi.
Jefinjsh: nu bet vinjiem jau patiik
pat dobijam patika
eyedam: Taa tikai vinji domaa.
Vinky: nu vinju domas jau nav svariigas, ne?
galvenais lai vairs nevergo pat ja grib
Jefinjsh: nu bet ko tu gribeetu iet kaut kur kopaa ar elfu, nu piem uz randinju, jo visi taksh ir vienliidziigi!
eyedam: Redzeesi, redzesi, ko Roulinga par shito izdomaas. Vinja ir iesaistiijusies visaadaas paliidzeeshanas asociaacijaas. Arii maza buudama.
Vinky: "mees jums liekam dziivot briiviibaa. negribat? pashi vainiigi!"
eyedam: Jaa, Vinky, tu runaa taapat kaa Rons.
Vinji pashi nezina, kaa ir briiviibaa. Taa patikshana ir relatiiva. Kameer neesi izjutis, tu nezini, kaa ir.
Lai gan, tas, protams, ir veersts arii otraa virzienaa. Respektiivi, Hermione nezina, kaa ir buut vergam. Tas ir, buut vergam, NEZINOT, kaa ir buut briivam.
Vinky: nu taa jau iisteniibaa ir
___________________________

Paliksim šajā jaukajā vietā (kur Vinky piekrita eyedam-am grin.gif)! Jāāāā, godīīīīgi, mēs patiešām neko par to vairs nerunājām! Nu, patiešām!
Pirlipete
man patīk Hermione,bet neuzskatu to par baigo triku,kā viņa apčakarēja Ambrāžu!Tur jābūt idiotam,lai neko neizdomātu,kā izkulties no nepatikšanām!
G®unt
es tev pilniba piekritu,man liekas ka pat stulbais Doils butu to izdarijis.
vispar hermione isteniba pec izskata ir forsa,bet looti samakaslota!
mazā peciņa
Nu Hermione man patīk tikai tad, kad man nav ko darīt... wink.gif Nu bet ja runājam nopietni, tad viņa vienmēr izceļas ar kaut ko... ar mācībām... ar kaut kādām idejām utt...
G®unt
man stulbi likas,tas jau bija par daudz ja nemaldos tad 3 gramata ar to smilsupulksteni.
nu man liekas ka tas jau prieks hermiones bija parspileti par daudz.
tachu kam vinai vajadzejatas macibas,tas noteikti bija tikai lai izceltos citu vieta!
jefeniite
nava jau runa par to, ak vinja izdomaaja triku kaa apzhakaret, bet ka vinaj atljaavaas taa adariit, un veelpietam profesorei. Nava ju vnja nekaads paarcivleeks, kas uzskatiitu, ka profesori nespeej buut slikti un nespeej kljuudiities.
Laimīgā*
hermione... hermione... nepiekriitu es tev, vinky. vinja vairs nav pareiza. briizhiem paliek nedaudz zheel, ka roulinga visus teelus padara tik... cilveeciigus. arii hermioni. bet taa tam arii bija jaanotiek un visa hermiones riiciiba izrieteeja jau no pasha pirmaa gada. taa vienkaarshi bija jaanotiek, ja vinja draudzeejaas ar ronu un hariju. citu variantu nebija.
G®unt
ta gramata,vina pazaude savu burvibu.
visiem teliem vajadzeja BUT TADIEM NOSLEPUMAINIEM.
bet ka jau tu saki,visi ir parak cilvecigi,un tas nav forsi,
vini tachu ir apveltiti ar burvju spejam.
un ziniet,tas varetu but ari tapec ka vina nav tirasinu.nu tas ir ka vina nav ista burve,vinaa rit cilveku asinis!
Goldberry
CITĀTS
bet ka jau tu saki,visi ir parak cilvecigi,un tas nav forsi,
vini tachu ir apveltiti ar burvju spejam.
un ziniet,tas varetu but ari tapec ka vina nav tirasinu.nu tas ir ka vina nav ista burve,vinaa rit cilveku asinis!


Nu jaa vinjiem ir burvju speejas - bet pirmaam kartaam vinji ir civleeki. Un tavu briinumu, vinjiem raksturiiga ir cilveecciska attieksme pret pasauli. Tieshi tas ka vini ir taadi pashi kaa paareejie graamatu padara tik lasaamu - tieshi taa ir graamatas burviiba.

Me laikam ir pie tiem, kuriem Hermone patiik - vinja vienmeer pastaav par sevi un savu veidokli - vinja pakljaujas tikai tad kad uzsakata ka taa vajag, t.i. kad pakaljaushanas vieniem vai citiem noteikumiem/cilveekiem/skolotaajiem vinjai liekas pareiza un tas jau nu nav nekas slikts
G®unt
bet man jau ari vina patik!
bet es domaju ka tas jau bija par traku ar to smilsu pulksteni!
nu tik traki jau nav jamacas.
bet FO man patik vina vislabak!
es visu laiku meginaju iedomaties UB kada vina izskatas!
Vinky
Labi, izskatās, ka es atkal viena pret visiem! getlost.gif

Man nekad nav patikuši cilvēki, kas ir pārāk pareizi. Un viņa bieži vien tiešām NEREDZ, kas ir tālāk par viņas patiesajām pareizībām. Par tiem pašiem mājas elfiem. Cik reižu viņi paši šai nav teikuši, ka viņiem patīk vergot un patīk būt tādiem, kādi viņi ir, bet viņa par visām varītēm cenšas viņus pārveidot - likt viņiem darīt to, ko viņi nemaz negrib.

Atzīstu, viņa ne vienmēr dara visas tās pareizākās lietas utt., bet viņa varbūt mazliet varētu piedomāt, cik ļoti līdzcilvēkiem tas traucē.. Ka nepārtraukti Tev maļ visu to, kas ir pareizs un kas nē.
Eridāna
Nu, re Vinky! Tu raksti, ka Hermione visu laiku grib atbrīvot mājas elfus pret viņu pašu gribu, tātad tā nav pareiza rīcība!

Mans jau ar nav par viņu sajūsmā, bet viena lieta man viņā patīk, tas, ka viņa vienmēr aizstāv savu viedokli līdz pēdējam! Vēl arī tas, ka viņa ir centīga un vienmēr rīkojas tā, kā liekas pareizāk!
Vinky
Nē, es to biju domājusi pavisam savādāk. Viņa uzskata to par pareizu un turās ar nagiem un ragiem pie tā. Un nesaprot, ka vajag beidzot apstāties un padomāt.
G®unt
CITĀTS(Vinky @ 14.12.2003 15:32)
Man nekad nav patikuši cilvēki, kas ir pārāk pareizi.

man arī ne.
biņiem viss ir pa plauktiņiem,ja es daru tā,tad viņš:tā ir nepareizi!
un ta man ar vienu konkretu personu ir visu laiku kašķi.
Nobody perfekt]
Nyniema
CITĀTS(gruntjella @ 13.12.2003 20:44)
es tev pilniba piekritu,man liekas ka pat stulbais Doils butu to izdarijis.
vispar hermione isteniba pec izskata ir forsa,bet looti samakaslota!

Manuprāt tas cik vina ir samākslota atkarīgs no ta ka tu sva iztēlē viņu redzi wink.gif Ja nu vienīgi tu neruna par filmu.
G®unt
ISTENIBA PAR FILMU JARUNA,TUR VINA TA ATTELOTA.
BET TO VINI IZDOMAJUSI NE RAXTNIECE,TAPEC KA VINA TACHU TO RADIJUSI!
es domaju ka svarigak ir gramatas uzskati!
nu un tapec mums butu jasaka,ka Hermione Grendzhere ir loooti spilgta u gudra personiba!
Roviela
CITĀTS(gruntjella @ 13.12.2003 21:12)
man stulbi likas,tas jau bija par daudz ja nemaldos tad 3 gramata ar to smilsupulksteni.
nu man liekas ka tas jau prieks hermiones bija parspileti par daudz.
tachu kam vinai vajadzejatas macibas,tas noteikti bija tikai lai izceltos citu vieta!

Un nevienam neienāk prātā, ka Hermione mācās tāpēc, ka viņai tas PATĪK? Vienkārši sagādā baudu? Un viņa nesaprot, ka citus tas var kaitināt un īstenībā viņai nemaz nav svarīgi, ko citi par to domā. Noteikumus viņa ievēro tikai tos, kurus uzskata par saprātīgiem. Veselais saprāts Hermionei iedalīts tā pavairāk. Un viss. Citiem tas var būt apnicīgi, domāju gan! tongue.gif
ils
Iespraukšos sarunā!
Es jau esmu teicis, ka man Hermione patīk. Tas, ka viņa tik cītigi mācās, nozīmē tikai to, ka viņai burvju pasaulē būs pašai ar saviem spēkiem jātiek uz priekšu, jo viņas vecāki nav burvji. Nav kā Drako, kas visu saņems gatavu no papuča, vai Harija, kuram vecāki ir atstājuši milzu mantojumu, vai Rona, kurš vienmēr var cerēt uz palīdzību savā radu pulkā.
Un neviens nav ideāls, tāpat arī viņa ir ķerta uz saviem mājas elfiem. Un... nu , par pārējo jūs jau esat visu izsprieduši.
Tādus cilvēkus kā Ambrāža es nevaru ciest, tāpēc man viņas nav žēl! Par
Siriusu neizteikšos, jo tik tālu vēl neesmu ticis.
Eridāna
Man tieši patīk, ka viņa visu laiku ņemas, dara kaut ko un neatkāpjas no sava viedokļa!!! Piekrītu ilam par to viņas mācīšanos... tas ir vienīgais veids kā parādīt sevi kā prasmīgu burvi, lai arī viņas senči ir vientieši! wink.gif
crazy angel
Man Hermionē patika tas ka viņa vairāk dumpojās ar skolotāju (Ambrāžu) un vairs tik traki neaizrādīja Harijam kad viņš darīja ko sliktu!
odzina
Man Hermione patīk, it īpaši tagad 5.grāmatā, viņai tagad visi noteikumi pie vienas vietas!
crazy angel
Jā viņa sāk pārkāpt aizvien vairāk noteikumus un tas man viņā patīk!
Cītīgais lasītājs
Varbūt viņa mācās arī nākotnes pēc? Viņa dara to, ko uzskata par pareizu.
spitfire
vinjai nevis patiik maaciities, bet vinja veels buut gudra, un savaadaak gudrs nepaliksi kaa vien maacoties. ja vinjai buutu kaifs maaciities, tad vinjai paregjoshana nebuutu vienaldziiga, bet vienkaarshi vinja, kaa vientiesis, veelas zinaat visu par un ap burvjiem, tikai dazhas lietas naak paari - visu tachu neiztureesi pie sevis =)
odzina
Ja es nonāktu Cūkkārpā un pirms tam nebūtu neko dzirdējusi par burvju pasauli, man šķiet, ka tad es arī būtu visas tās grāmatas izlasījusi, kaut gan diez vai vai būtu iemācījusies no galvas!!! smile.gif
G®unt
nu es nezinu,noteikti ka es ari butu ta darijusi-bet tik traki....
es ari neizraditos ar savam visam tam zinasanam,es to noteikti piebremzetu!
Eridāna
Nu nz, man besī, ka cilvēki slēpj savas zināšanas! Piemēram prasu: prezentācijas tekstu esi no galvas iemācījies? Šis atbild: nē, kas tu jocīga?
Galu galā viss teksts tiek noskaitīts no galvas... Tas ir kaut kāds sviests! Par savām zināšanām nav jākaunās, tās ir jāizmanto un tieši to Hermione dara!
Mazaa
Nu man arii wispaa Hermija patiikaz
G®unt
nu bet taks kad nemaz neprasa,(loti spilkti redzams 2.gramatas filma)
vina pacel roku,un bladac noskaita Herbologijas stunda-ka so puki sauc latiniski,ko vina dara u.t.t.
tas ta ir domac!
Mazaa
iNCanti kaada Hermija ir dziiwee...Arii tikpataas pareiza? whistling.gif
G®unt
tu doma-isteniba?
ja ta,tad noteikti ne, LB es lasiju ka vina ir tada sexy ar labu humora izjutu,noteikti nav pareiza.
isteniba tur katra tela apraxts!
Mazaa
a winja ar Danielu(tb Hariju) ta kaa kopaa ir mja?
G®unt
nu es nezinu,par to es neka isti neesmu dzirdejusi,
bet vairak jau laikam man sniedzas ka ne!
ils
Meitenes! Izlasiet pēdējo Emmas interviju Kurbijkurnē!
Mazaa
es gan dzirdeeju ka jaa...nu bet lapi... wink.gif
G®unt
Il,kura vieta ja drikst jautat vina ir???
gribetos tiesam taka izlasit!!
Cītīgais lasītājs
Viņa ir ļoti gudra.
Flo
jā Hermione 5. grāmataa īsta terminātore.
spitfire
naf ko piebilst.... me laikam kautkad ir apluukojis juusu smadzenju saturu =) laughing.gif
ils
GRUNTJELLA!
Tā vieta ir - kreisā pusē, augšā - jānospiež Kurbijkurne, tad kreisā pusē Intervijas.
keita
nu būtu atradusi sev draugos tādu kā viņa vēlaizvien būt pareizā zubrīte

es uzskatu ka draugi vairāk vai mazāk viens otru iespaido
spitfire
ne tikai vairaak vai mazaak - ljoooti daudz iespaido pats zinu esmu pieredzeejis
spitfire
njaa bet draudzeeties ar hermioni arii buutu jautri... var tachu arii tureeties pretii bet taa jau buutu diezgan veesa draudziiba =)
Mazaa
ils

Paudiesinj,izlasiiju...Bet es kautkaadaa Siirupaa wai kur kauč kur citur lasiiju ka winji ir kopaa... getlost.gif Nu jaa...winji jaw dawdz ko war samuldeet...
Matrikss
Zubre viņa ir un paliks bet vismaz noteikumiem viņa pagriezusi muguru. Besī tas VEMT. Tā besī ka jāsāk vemt sick.gif Bikņ pārāk perfekta innocent.gif bet man viņa patīk(kā tēls nevis tā)
aicha
Es domāju Hermione ir tik pareiza, tāpēc, ka baidās tikt izslēgta no skolas un atgriezties pie vientiešiem. Bet vispār ar katru grāmatu Hermione kļūst mazāk pareiza. rolleyes_a.gif
Aziz
Vina ir viens no maniem miilaakajiem teeliem! wink.gif Tas ir apbriinojami,cik daudz vina speej izdomaat iisaa laika spriidii. Peec graamatu lasiisanas kvantuma un labaam atziimeem(nu ne jau TIK labaam) es pati liidzinos vinai,drosi vien taapeec es vinu saprotu.Vina ir gudra,sapraatiiga,atjautiiga,liidziiga Dumidoram. innocent.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.